חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסחר בבורסה

מאת: go4itבורסת ת"א08/06/2011736 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

Go4it,מסחר אוטומטי | מסחר בבורסה | עמלות מסחר עצמאי זולות | תוכנת מסחר אוטומטי

תחום ה מסחר בבורסה בכלל וב אופציות מעוף בפרט ריתק והצית את דמיונו של האדם שרצה להרוויח וגרם לו לחלום אודות בלום ההתעשרות המהירה, רק לאחר שאותו רדם התחיל לעסוק ב מסחר באופציות המעוף הוא החל להבין לאיזה תחום קשה ואכזרי הוא נכנס תחום שבו רק החזק שורד.
חלק גדול מאוד מהמשקעים  באופציות מעוף נוטשים מיד בתחילת דרכם לאחר שהם מפסידים את כספי ההשקעה וחלק מחליט להתעקש ולנסות להתמקצע בתחום.
לא מעט מהם גם מפסידים את כספם ופורשים, מצד שני אלה שמצליחים להתמודד עם הבעיות והקשיים אשר מוצגים  מגעים  לתשואות חיוביות.
אנו רוצים כבר בתחילת המדריך ליידע אותך בנתון סטססטי אודות סיכוי ההצלחה במסחר באופציות מעוף

95% מהמשקעים באופציות מעוף מפסדים את כספם כבר בתחילת הדרך , עליך להבין נתון הזה, ככל שתפנים אותו מהר יותר כך אתה תבין עם איזה תחום מסחר קשה אתה מתעסק !

בחלק זה של המדריך  אנו פונים לסוחר הצעיר שרק מתחיל את דרכו  במסחר בבורסה וצריך להתמודד עם לא מעט שאלות, ברשימת המדרכים שמופיעה בתחתית דף זה תוכל למצוא המון מידע שיכול לשמש כל רמה של סוחר בין אם סוחר מתחיל בין אם סוחר מנוסה ובין אם  סוחר מומחה.

להלן נקודות אשר עשויות לשמש לך כעזר

אתה חייב להבין לעומק למה אתה חושב שהגיע הזמן  למסחר בזמן אמת ובחשבון עם כסף אמיתי ?
עליך לסחור  ימיך הראשונים כסוחר ב הדמיית מסחר בבורסה ורק אחרי שבחנת לאורך זמן, תיעדת את שיטת המסחר שבחרת וראית כי היא שיטה בעת תשואות חיוביות לאורך זמן.
עליך להתחיל  את ימיך הראשונים במינימום פוזיציות ( אסטרטגיות, אופציות חשוף וכו' )  בפעם אחת, לטוב ולרע!

המטרה העיקרית בשלב זה היא לא להתעשר, אלא לייצר כניסות ויציאות על פי התוכנית מסחר שלך בעלות תשואות חיוביות !,לבחון ולהכיר את עצמך כסוחר, תגובותך וההשפעת המסחר על תחומים אחרים בחייך .

אתה חייב להבין ולזכור כי הצלחה, - תשואות חיוביות, יתקבלו  יחד עם ההגעה שלך למשמעת מסחר גבוה, שמור עליה ותפתח אותה כל הזמן - זה ישתלם לך ! תשואות חיוביות במסחר בבורסה  יגיעו דרך ההבנה עד כמה ניתן להרוויח לזכותך מהשוק, בכוח לא הולך ! ! ! אתה חייב לזכור כי " טרייד נקמה  "בכוח בדרך כלל יוצר רק מפחי נפש ! תשואות חיוביות יגיעו על ידי חשיפה קבועה במסחר, שינו כמות פוזיציות לא מדודה תרחיק את ההצלחה. הצלחה תבוא כאשר תלמד גם לפחד מהשוק וגם לכבד אותו, משקיע בבורסה ללא פחד חיובי, לא יצליח ! יחד עם זאת אם תפחד מעבר לנדרש אתה לא תרוויח ! עליך לדעת להתאים את מינון הפחד על מנת להרוויח. כאשר תתמיד בתוכנית המסחר ( אלגוריתם המסחר ) שלך ותבין שאופציות המעוף למעשה לא יכולות  לפגוע בך באם אתה סוחר בהתאם לתוכנית המסחר שקבעת ובחנת, הביטחון העצמי יגדל ובהתאם כמות הפוזיציות ניתנים להגדלה! ובהתאם התשואה
.
טיפ GO4IT מסחר אוטומטי:
שימוש בתכנת מסחר אוטומטי מעלה משמעותית את הסיכוי שלך להרוויח,מאחר ותכונת מסחר אוטומטי מגיבה במהירות שיא להתרחשויות בתחום המסחר בבורסה ומבצעת את שיטת המסחר שלך ברמת דיוק ומשמעת של 100% ההכרחי להשגת תשואות חיוביות
•מידע זה מוגש כאינפורמציה בלבד.
•אין במאמר זו להוות המלצה או חוות דעת בקשר לעיסוק במסחר בבורסה.
•קבלת החלטה כלשהי המתבססת על מאמר זה הינה על אחריותו של הקורא בלבד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מנכ"ל צוות Go4it המתמחים בכל פתרונות מסחר אוטומטי לסוחרים בבורסההישראלית
go4itrader - תוכנת מסחר אוטומטי המתקדמת בישראל
מסלולי מסחרבבורסה שהתקבלו על ידי הקמת קבוצת רכישה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת go4it

מאת: go4itמסחר יומי20/10/13536 צפיות
במסגרת מאמר זה ניידע אותך אודות חשיבות השימוש במערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן - מערכת מסחר אוטומטי. כמו כן ניידע אותך כיצד תוכל לקבל מערכת מסחר אוטומטי של חברת GO4IT המשמשת לביצוע מסחר אוטומטי בבורסה בישראל - בחינם !

מאת: go4itבורסת ת"א11/03/131110 צפיות
מערכת מסחר היא הקשר שלך לניירות הערך כאשר אתה מצבע מסחר עצמאי בבורסה. כאן תוכל לקרוא על חשיבות השימוש במערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן

מאת: go4itמסחר יומי24/02/13650 צפיות
כאן תוכל לקרוא כיצד להוזיל עמלות מסחר כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה, כמו כן יוסבר לך על חשיבות השימוש במערכת מסחר אוטומטי למסחר בבורסה ואף יוסבר לך כיצד תוכל לקבל מערכת מסחר בחינם.

מאת: go4itבורסת ת"א02/02/13917 צפיות
כאן תוכל לקרוא איך להשקיע בבורסה בישראל, כמו כן תוכל לקרוא כיצד לקבל מערכת מסחר אוטומטי למסחר בארץ

מאת: go4itבורסת ת"א02/02/13576 צפיות
כאשר אתה מבצע סחר עצמאי בבורסה אתה חייב לדעת ולהשתמש בפקודת STOP LOSS אשר תציל אותך בהפסד כל תיק ההשקעות שלך כאשר נייר הערך מתנהג בניגוד לצפיות שלך.

מאת: go4itמסחר יומי18/01/13600 צפיות
כאן תוכל לקרוא מספר טיפים שיסייעו לך להעלות את התשואה שלך כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה

מאת: go4itמעו"ף03/12/127937 צפיות
במאמר זה ניידע אותך אודות חשיבות השימוש במערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן, כמו כן ניידע אותך כיצד תוכל לקבל מערכת מסחר אוטומטי המתממשקת למערכת ה FMR שלך ללא תשלום

מאמרים נוספים בנושא בורסת ת"א

מאת: כתיבת מומחיםבורסת ת"א26/05/161022 צפיות
מחפשים מערכת מסחר בשביל לסחור בבורסה? חושבים לבצע מסחר במניות ולא יודעים באמצעות איזו חברה לבצע את המסחר? איך בוחרים את הברוקר הטוב ביותר, כזה שמציע לכם אפשרות מסחר בבורסה העולמית בעמלות משתלמות במיוחד? קראו להלן את המידע על חברת אינטראקטיב ברוקרס, ואולי גם אתם תמצאו את החברה הזו כמתאימה עבורכם. כמו סוחרי מניות רבים בעולם כולו.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/06/144290 צפיות
צעירים רבים לאחר השירות הצבאי פונים ללמוד קורס מסחר בבורסה, כדי להשיג השכלה פיננסית פרקטית. חלקם, יעברו אחר כך להיות סוחרים לפרנסתם. אם נתבונן ברשת, נמצא קורסים כאלה במחירים הנעים בין כמה מאות שקלים, לכמה אלפי שקלים. אם כך, מהו המחיר הראוי לקורס כזה? על כך במאמר הבא.

מאת: אליאב יעקבבורסת ת"א02/03/147471 צפיות
אין זה סוד, כי ישראלים רבים סוחרים בשוק באופן פעיל, לפחות כמה פעמים בחודש. חלק מהם עושים זאת אפילו על בסיס סדיר וקבוע, מספר פעמים בכל יום (סוחרים יומיים). נישאלת השאלה, האם בכלל ניתן לסחור בשוק ההון בלי ללמוד את הנושא באופן מסודר? במילים אחרות, האם לימודי שוק ההון הם בכלל דבר הכרחי? המאמר הבא ינסה לענות על שאלה זו.

מאת: יוסי אמודאיבורסת ת"א21/01/147544 צפיות
היסטוריה למניית Google. המנייה חצתה את 1,000 הדולרים וקבעה שיא חדש. הדו"חות לרבעון השלישי שפורסמו על ידי החברה הביאו לעלייה המשמעותית ולחציית הרף, כך פורסם באתר "כלכליסט".

מאת: betraderבורסת ת"א02/06/131081 צפיות
מסחר בבורסה- אז איך נכנסים אל שוק ההון ?

מאת: betraderבורסת ת"א06/05/131087 צפיות
מסחר ב-CFD - רוצים גם? מסחר ב- CFD הינו סגנון מסחר פופולארי ביותר. שמו בעברית הינו חוזה הפרשים. כיום מרכז חוזה ההפרשים קרוב ל- 65% מנפח המסחר במדינות המתוקנות. הסיבה לכך הינה פשוטה:

מאת: betraderבורסת ת"א07/04/131080 צפיות
מסחר בבורסה - ללמוד ברצינות ואז להתחיל ללכת אם אתה אוהב כסף ומחפש דרכים מגוונות להרוויח אותו, תוכל למצוא עניין בתחום המסחר בבורסה. מסחר בבורסה עשוי לאפשר לך ליהנות מעלייה ברמת החיים שלך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica