חפש מאמרים:
שלום אורח
30.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הזכות להורות אחרת

מאת: מגי עמרםזוגיות ואהבה12/06/2011737 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


החודש מציינים ברחבי ישראל את חודש הגאווה והתמיכה בקהילה ההומו לסבית. כחלק ממפגני הראווה, הגאווה והקריאה לשוויון זכויות מלא, ביקשו חברי כנסת ובעלי ארגונים פרטיים ועמותות, להתיר את חוק הפונדקאות וכן, לאפשר אימוץ ונישואין אזרחיים בין בני זוג חד מיניים. במצעד עצמו, שנערך בלב ליבה של תל אביב, העיר המזוהה כביתם של אלפי "יוצאים מן הארון", צעדו הרבה זוגות גאים, מלווים בילדיהם המשותפים.

משובב את הלב לראות זוגות חד מיניים שלא וויתרו על זכותם להיות הורים גאים, תרתי משמע, אם בדרך של אימוץ, של תרומת זרע או פונדקאות, כאמור, שאינה מותרת בארץ עדיין.


בישראל חיים מאות בני זוג חד מיניים תחת אותה קורת גג, אך ללא הכרה חוקית כבני זוג לכל דבר. את הזכות להקים משפחה ולגדל ילדים ניתן לממש רק באמצעות קיומם של מספר תנאים, כדלקמן:

1. הרבה מאוד כסף

מי מותך הזוגות החד מיניים שיבחרו בדרך של אימוץ ילד מעבר לים, או השכרת שירותיה של אם פונדקאית עשויים למצוא את עצמם נפרדים מעשרת אלפים שקלים חדשים לפחות, לא כולל הוצאות  מחייה של האם, התינוק, והנסיעות התכופות מחוץ לארץ, וכיוצא בזה.

2. הרבה מאוד מזל

במקרה שמדובר בבנות מין לסביות, הרי שיש סיכוי יותר גדול שיוכלו לבקש תרומת זרע ואחת מבנות הזוג תנסה להרות. כך גם אחת מבנות המזל הופכת שותפה מלאה להליך ה הורות בעוד השנייה פסיבית. השאלה איפה מוצאים תורם זרע איכותי ומתאים, שלא ידרוש יותר מחלקו בעתיד הילד, והבחירה עשויה לערוך זמן רב וטלטלות.

3. סבלנות וסובלנות

זוגות חד מיניים נתקלים בחוסר סובלנות מצד החברה, הרבה פעמים גם בהדיפה מצד בני המשפחה ונתקלים במוסכמות חברתיות קשות מנשוא. כך מושפע הליך האימוץ ומציאת פרטנר להבאת ילדים לעולם.

כיום, קיימים גופים רבים המעודדים לקיים הורות אחרת בדרך של מציאת שותף למטרה ברורה וידועה מראש.

בדרך זו, יכולים זוגות הומוסקסואליים או לסביות, להקים משפחה (לפעמים הניסיון כ"כ מוצלח עד שהם מביאים לעולם גם ילד שני ושלישי), ולשלב את השותף בחייהם, באופן כזה שלילד יש אבא, אמא, והורה מאותו מין נוסף.

יותר ויותר זוגות חד מיניים ממשים את הזכות להורות אחרת, אף כי נראה כי הדרך להכרה מלאה בזכויותיהם כהורים, עדיין ארוכה ורצופת מכשולים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מגי עמרם

מאת: מגי עמרםרשלנות רפואית06/12/11750 צפיות
כשאדם נזקק לשירות רפואי הוא שם את מיטב כספו, ביטחונו, ולעתים את חייו, בידיו של הרופא או הצוות הרפואי המטפל בו. חוסר זהירות, התנהלות בלתי תקינה, או טעות אנוש קטנה, די בהם כדי לערער את מצבו של המטופל, ולגרום לנזק שאין לו הופכין. במידה וקיים חשד שאותה רשלנות היא האחראית על הפגיעה יש להגיש תביעת רשלנות רפואית באמצעות עורך דין. יש לציין כין כל מקרה נבחן לגופו, ועל כן יש לוודא האם המקרה עונה על מספר קריטריונים טרם הגשת התביעה. מאמר זה מוגש כהמלצה בלבד.

מאת: מגי עמרםמיניות ובריאות מינית24/10/11858 צפיות
בכל שנה מתפרסמים על ידי משרד הבריאות נתונים חדשים לגבי התפשטותה של מגפת האיידס בישראל. נתונים אלו מובאים לידיעת הציבור כחלק מהליך העלאת המודעות לשימוש באמצעי הגנה בעת קיום יחסי מין, ולסכנת ההדבקות בנגיף הHIV בכלל.

מאת: מגי עמרםקידום אתרים04/10/11708 צפיות
קידום אתרים אורגני הפך להיות בגדר של "תורה מסיני" וכל אחד שואף להציג את עצמו כחכם ובעל ניסיון עשיר בתחום הקידום ובניית האתרים בכלל. ובכל זאת, חברות קידום אתרים קמו ונפלו לא אחת בעשור האחרון, ואיתם גם בעלי אתרים ברשת, אשר "נעשנו" בשל מהלכי קידום לא נאותים, בלשון המעטה.

מאת: מגי עמרםדיאטה ותזונה19/09/11708 צפיות
תאונות דרכים, אסונות, מחלות חשוכות מרפא ואירועים הרי גורל הם גורמים משמעותיים לירידה במשקל, דרסטית ומהירה, כמו גם לאבדן התיאבון, לעתים מלווה בהפרעות שינה, דיכאון, ועוד כהנה וכהנה תחושות של חוסר ביטחון ואי יציבות במקום.

מאת: מגי עמרםדיאטה ותזונה19/09/11700 צפיות
תאונות דרכים, אסונות, מחלות חשוכות מרפא ואירועים הרי גורל הם גורמים משמעותיים לירידה במשקל, דרסטית ומהירה, כמו גם לאבדן התיאבון, לעתים מלווה בהפרעות שינה, דיכאון, ועוד כהנה וכהנה תחושות של חוסר ביטחון ואי יציבות במקום.

מאת: מגי עמרםמיניות ובריאות מינית31/08/11821 צפיות
אף אחד לא אוהב לחשוב על הידבקות במחלה חשוכת מרפא, או על גילויה של מחלה ממארת בגופו, או אצל הקרובים אליו. יש שיגידו אפילו, שהם מעדיפים פשט לא לדעת ולחיות את הרגע, עד כמה שניתן. אלא שמחלות מדבקות כגון איידס עלולות לסכן גם את הבאים עם הנשא במגע, במודע או שלא במודע, ועל כן הסיכון הכרוך באי הידיעה, גדול מנשוא.

מאת: מגי עמרםדיאטה25/08/11978 צפיות
לא בכדי מים הם תכלית החיים. משחר ילדותנו ממליצים לנו באובססיביות להקפיד על שתיה מרובה של מים. לא מים בטעמים, לא מיץ פטל, לא שום דבר אחר- מים. למה זה כל כך חשוב והכרחי- על כל זאת ועוד במאמר שלפניכם. לרוויה!

מאמרים נוספים בנושא זוגיות ואהבה

מאת: אמורזוגיות ואהבה14/09/191183 צפיות
הפעם מנקודת מבט של מארחת בשם ענבר, בת 36 מאזור המרכז, העובדת כחדרנית במתחם צימרים וחדרים לפי שעה. ענבר שיתפה אותנו לאחרונה בחוויות משעשעות מעבודתה, כחדרנית היא מוצאת לא פעם "מציאות" בחדרים, למשל כסף, משקפי שמש, מפתחות, תכשיטים וכמובן לא מעט

מאת: אמורזוגיות ואהבה13/06/181363 צפיות
הזמנה דיסקרטית- בעבר אנשים היו צריכים ללכת לחנות סקס באזורים נידחים ומפוקפקים בשולי הערים ולכן חוויה זו הייתה מלווה במבוכה רבה עד כדי הימנעות כוללת. חוסר הדיסקרטיות, המפגש עם המוכרים, רכישה של מוצרים שונים והתעניינות בהם, הייתה דבר שקשה מאוד לרוב האוכלוסייה לעשות

מאת: אמורזוגיות ואהבה05/06/181349 צפיות
אמור חנות אביזרי מין דיסקרטיים הינה יבואנית של אביזרי מין גדולה ומקצועית ולה ניסיון רב שנים. כתוצאה מכך ניתן למצוא בחנות מגוון רחב של אביזרי מין ומוצרי סקס, כאלו שלא ניתן למצוא בחנויות סקס אחרות וכן מוצרים ייחודיים שונים כמו הלבשה סקסית

מאת: אמורזוגיות ואהבה26/03/18853 צפיות
ויברטורים חיצוניים לאישה ( רוקט פוקט , מסג'ר ) הם מוצרי סקס פופולריים לצורך אוננות בקרב נשים רבות ה-ויברטורים חיצוניים עוצבו כדי להעניק גירוי לדגדגן ועוזרים לנשים רבות להגיע

מאת: רוני הכהןזוגיות ואהבה11/01/18924 צפיות
הרבה יאמרו כי הם חייבים הכל לכמה משפטי פתיחה מתוחכמים שעשו את כל הגישה אל האישה למשהו יותר קל. האם זה באמת העניין? קראו את הדברים הבאים לפני שאתם ניגשים.

מאת: אמורזוגיות ואהבה01/07/172518 צפיות
המשחק המקדים הוא נקודת ההתחלה של יחסי המין, או לכל הפחות כדאי שהוא יהיה כזה. המשחק המקדים מאפשר "לחמם" את הפרטרנים, להעלות את מפלס התשוקה ולשפר את האקט עצמו. כל החסמים עשויים להיות מוסרים באמצעות משחק מקדים,

מאת: אמורזוגיות ואהבה28/06/172817 צפיות
חנויות סקס בקריות או בחיפה שמציעות את כל אלה צריכות לקבל עדיפות. המוצרים מתאימים לכל סוג של חוויה שמעוניינים לעבור בחדר המיטות, לבד או עם בן/בת זוג. הם הופכים את החוויה למענגת עוד יותר ממה שהכרתם מחיי המין השגרתיים שלכם, כאשר המחירים של כל המוצרים שהוזכרו כאן סבירים בהחלט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica