חפש מאמרים:
שלום אורח
17.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרכזיות טלפון: הכול שאלה של תקשורת

האם אתם בעלי עסק או מנהלים את מערך שירות הלקוחות של עסק גדול? ואם כן, האם אתם חשים חוסר נוחות בכל פעם שמישהו מתקשר אל החברה, משום שאתם לא יודעים מי זה יכל להיות, וגם לאחר שהוא מוסר את שמו- לוקח לכם או לאנשי השירות זמן רב עד שהם מזהים את היסטוריית הקניות או הפניות שלו? ובכן, עליכם לדעת שהמצב אינו חייב להיות כזה. בעזרת מרכזיות אשר יכולות לתקשר עם מערכת ה CRM (ניהול קשרי לקוחות) שלכם, תוכלו לראות מידע המגיע מהמרכזייה- ישירות על מסך המחשב שלכם. בנוסף למספר הטלפון המתקשר, מרכזיות טלפון מסוג זה גם יעבירו אתכם בקלות אל כל הפרטים הכתובים במערכת ה CRM שלכם לגבי אותו אדם, כדי שעובדי שירות הלקוחות שלכם יוכלו לטפל בו בצורה היעילה ביותר. מרכזיות טלפון מסויימות אפילו מציעות לכם את האפשרות של התקשרות עם לקוחות ישירות ע"י לחיצה על שמם במסך המחשב שלכם

וחוסכות כך את הצורך בהתקשרות טלפונית רגילה. אך ללא ספק, הדבר החשוב ביותר שמספקות מרכזיות העובדות בשיתוף עם מערכות CRM, הנה האפשרות לדעת את כל מה שיש לדעת על המתקשר- עוד בטרם תענו לשיחה. ברגע שהטלפון יתחיל לצלצל באחת השלוחות של מרכזיות מסוג זה, יופיע על מסך המחשב של נציג השירות חלון ובו מפורט המידע השונה לגבי הלקוח המתקשר (במידה וזו לא הפעם הראשונה שאותו אדם יוצר קשר עם החברה שלכם). בעזרת קליק אחד בלבד, עובד השירות יוכל לקרוא את כל המידע הרלוונטי ממערכת ה CRM המשרדית, ויוכל ללמוד במהירות על פעילויות קודמות של האדם המקשר (למשל, ניתן ללמוד על היסטוריית הקניה שלו, על המוצרים שהוא אוהב במיוחד, על בעיות שהיו לא בעבר ועוד).

היתרון של מרכזיות מסוג זה, הוא שאין זה חשוב אם היה זה עובד אחר אשר טיפל בפעילויות הקודמות של המתקשר, או אפילו מספר גדול של עובדים- כל עובד אשר יענה לשיחה יוכל לפנות אל הלקוח בשמו הפרטי, ולדבר איתו על נושאים הרלוונטים עבורו. רק חישבו על ההבדל המשמעותי בין עובד שירות לקוחת העונה לטלפון במילה "הלו", לבין עובד העונה למתקשר במילים כמו "שלום מר כהן, מה שלומך? איך אתה מסתדר עם המערכת שהתקנו אצלך בחודש שעבר?".

בעזרת מרכזיות טלפון המתקשרות היטב עם מערכת ה CRM המשרדית, תוכלו לא רק לדעת את כל הפרטים החשובים לגבי הלקוח המתקשר, אלא גם לנהל את כל הפעולות שלו בצורה קלה ויעילה. בעזרת כמה לחיצות פשוטות על המסך שייפתח כאשר תתקבל שיחה דרך מרכזיות טלפון אלו, יוכל כל עובד שירות לקוחות לפתוח על מסך המחשב שלו חלון חדש עבור יצירת פעילות חדשה או ניהול פעילויות קודמות (כמו המשך טיפול בבעיה או מעקב אחרי משלוח). בעזרת מרכזיות מסוג זה, יוכל העובד גם לערוך רישום מהיר של סיכום השיחה, כדי לעדכן את עמיתיו למקצוע בפרטים חשובים, או להעביר הוראות לעובדים אחרים (לדוגמה- "חל עיכוב מתמשך במסירת החבילה לידי גברת ישראלי, ויש לשלוח לה פיצוי").

גם אם האדם אשר איתו אתם משוחחים כרגע אינו קיים עדיין במערכת ה CRM שלכם, תוכלו לפתוח עבורו כרטיס חדש בצורה מהירה ופשוטה. כך, בפעם הבאה שהוא יתקשר הוא כבר יופיע במערכת שלכם. מרכזיות טלפון אשר יכולות לתקשר עם מערכת ה CRM שלכן הן, איפה, מצרך יקר ערך בעולם העסקים המודרני, אשר בו מתקבלו עשרות ואפילו מאות שיחות טלפון ביום בכל חברה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161652 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/162004 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161590 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161257 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161274 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161108 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161140 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/193332 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/186351 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/182618 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181454 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171221 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171228 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171179 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica