חפש מאמרים:
שלום אורח
17.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרכזיות טלפון: היתרונות של שילוב CRM במערכת

בשנים האחרונות, מאז החלו בתי העסק לאמץ מערכות CRM (ניהול קשרי לקוחות) אשר עוזרות להם לנהל את המשרד, החלו להופיע גם מרכזיות טלפון מיוחדות מזן חדש, אשר יכול לעבוד בשיתוף עם מערכות CRMאלו. מרכזיות כאלו מאפשרות לעובדים להתקשר ללקוחות ישירות דרך המחשב באמצעות קליק אחד, מידעות אותם לגבי מידע חשוב הנוגע למתקשר, ומאפשרות תיעוד של השיחה. הבה ונבחן כמה מהיתרונות הבולטים של מרכזיות טלפון אלו.

ראשית, חשוב שתדעו כי מרכזיות טלפון המתקשרות עם מערכות CRM הן גמישות למדי, וניתן להתאים אותם לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. כך למשל עסק מסויים יבקש שהחלון הראשון אשר יפתח על ידי מרכזיות אלו בעת קבלת שיחת טלפון יהיה החלון המציג רכישות קודמות של הלקוח, ואילו חברה אחרת תבקש לפתוח קודם את החלון המציג את סיכום השיחה האחרונה איתו.

בנושא זה חשוב לציין, שבעזרת מרכזיות טלפון היודעות לעבוד בשיתוף עם מערכות CRM, אתם יכולים לראות לא רק מי הוא המתקשר, אלא גם על מה שוחחו איתו בזמן האחרון, באיזו חברה הוא עובד אם זה רלוונטי (למשל כאשר מתקשר ספק שלכם) ועוד ועוד- והכל עוד בטרם תענו לטלפון! בנוסף, מרכזיות אלו מציגות בפניכם בצורה ברורה ונוחה את כל השיחות הפעילות, כולל המידע הרלוונטי לגבי כל מתקשר, כך שאתם יכולים להחליט לאן להעביר כל שיחה, במי לטפל קודם ועוד. בצורה זו, תוכלו במצב של עומס לטפל קודם בלקוחות גדולים יותר, או בלקוחות חדשים פוטנציאליים- ולא לאבד לקוח גדול על חשבון שיחה ארוכה עם לקוח קטן יותר.

בנוסף, עובדי השירות השונים יוכלו- בעזרת מרכזיות המציגות שיחות נכנסות בתוספת מידע רלוונטי לגבי אותן שיחות- לענות לשיחות המצלצלות בשלוחה אחרת, או להעביר שיחה מהשלוחה שלהם לשלוחה של מישהו אחר (כך למשל כאשר מצלצל הטלפון בעמדתו של נציג שירות כלשהו אשר אינו מכיר את הלקוח היטב, הוא יוכל להעביר את השיחה לשלוחה אחרת- אל נציג אשר יכול לטפל בפנייה בצורה יעילה יותר).

זה המקום לציין, שבעזרת מרכזיות טלפון המתקשרות עם מערכות CRM, ניתן לדעת בדיוק מהי הדרך הנכונה שיש לפנות בה אל המתקשר. מערכת ה CRM תציג את הפרופיל של הלקוח, כולל כל מידע אפשרי לגביו, וכך יוכלו אנשי השירות לטפל בפנייתו בצורה מהירה ויעילה. היות ובעזרת מרכזיות אלו ניתן להזין במערכת ה CRM נתונים אישיים לגבי הלקוח וסיכומים של כל השיחו איתו, נציגי השירות ידעו לא רק אילו מוצרים הוא נוהג לקנות או אילו שירותים הוא מעניק לחברה שלכם, אלא גם כמה הוא חשוב עבור החברה, מי הם נציגי השירות העובדים איתו בדרך כלל ועוד. חשוב לציין גם כי מרכזיות טלפון אלו נותנות מענה, כמובן, גם לכל הצרכים הבסיסיים יותר של החברה, כמו החזקת שיחה ממתינה, העברת שיחות בין שלוחות, הפעלת משיבון קולי באין מענה ועוד. מרכזיות אלו אף מאפשרות לכם לבחור כיצד לטפל בשיחות הנכנסות- אתם יכולים לבדוק את פרטי השיחה לפני שאתם עונים עליה, לענות לשיחה באופן מיידי, או לשלוח את כל השיחות ישירות לתא הקולי להאשרת הודעה.

בעזרת מרכזיות טלפון העובדות בשיתוף עם מערכות CRM, אתם יכולים ליצור את חווית השירות הטובה ביותר עבור הלקוחות שלכם, בעזרת פנייה מתאימה אל כל לקוח, וידיעת כל הפרטים הרלוונטיים לגביו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161652 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/162004 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161590 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161257 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161274 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161108 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161140 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/193332 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/186351 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/182618 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181454 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171221 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171228 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171179 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica