חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גישור גירושין: לא חייבים להיפרד רע

האם כל סיפור אהבה חייב להיגמר רע? שאלה זו שואלים את עצמם זוגות רבים העומדים בפני גירושין ופונים להליך של גישור גירושין. אך התשובה לשאלה זו היא- בהחלט לא! בתהליך של גישור גירושין ינסו ללמד אתכם להיפרד גם בצורה טובה שעדיין מכבדת את כל אחד מהצדדים. גירושין לא חייבים להיות מכוערים ולהשאיר משקעים. גירושין גם יכולים להתנהל באווירה בוגרת ותומכת בעזרת הליך של גישור גירושין.

גם אם אתם חיים באותו בית ביחד, למרות שאתם עומדים בפני גירושין, תוכלו עדיין להסתדר ולשפר את איכות חייכם בעזרת הליך גישור גירושין. הדרך שבה תבחרו להתמודד עם בן הזוג שלכם במהלך גירושין, אם זה באמצעות ויכוחים ומחלוקות או באמצעות גישור גירושין תשפיע רבות על האווירה בבית וגם על התחושה שתהיה לכם בסיום הליך גישור גירושין.

אנו ממליצים לכם קודם כל לשאול מכרים שעברו הליך גירושין, אם בעזרת גישור גירושין או ללא עזרת גישור גירושין ולשמוע מהם טיפים או עצות כיצד להתנהל בהליך גירושין. כדאי לכם לשבת איתם לשיחה מלב אל לב, אחרי הכול אין חכם כבעל ניסיון והם גם יוכלו להמליץ בפניכם על מגשרים העוסקים בגישור גירושין.

האם הפסקתם להאמין באהבה ונישואים? הליך גירושין שיסתיים בגישור גירושין על הצד הטוב ביותר יוביל לכך שלא תצאו מהקשר מאוכזבים ופגועים עד כדי כך שלא תרצו להתחיל בקשר אחר מאוחר יותר. הליך גירושין שנגמר רע יכול להשפיע לא רק על היחסים ביניכם לבין בני הזוג שלכם אלא גם על היחסים ביניכם לבין בני זוג עתידיים, לכן זו סיבה נוספת לעבוד על הליך גישור גירושין שיוביל אתכם לגירושין "טובים" שיסתיימו בצורה ראויה.

כשאתם שומעים על אנשים שאומרים לכם שהם עברו גירושין ועדיין הם מאושרים, אתם בודאי מתפלאים וחושבים שכנראה הם משקרים לכם. אבל הדבר בהחלט אפשרי בעזרת הליך של גישור גירושין שיכול לשפר את צורת הגירושין במאה אחוזים ולגרום לכך שתצאו מהקשר הזה חיוביים ומחוזקים. ייתכן שאתם חושבים שהמצב שאליו הגעתם הוא מצב ללא תקנה, ממנו לא תוכלו לצאת ביחסים טובים עם בני הזוג שמהם אתם נפרדים, אך בעזרת הליך של גישור גירושין תלמדו לגשר על הפחדים והחששות ולהתקרב שוב, הפעם לטובת הילדים או הימנעות ממשקעים. כל אחד היה רוצה שנישואיו יצליחו, אבל כדי לגמור יפה, לפעמים צריך לדעת לסיים בזמן ולעבור לגירושין. אם אתם באמת רוצים לגמור יפה וללא משקעים אנו שוב מציעים לכם לשקול גישור גירושין שיכול לעזור גם אם נדמה לכם שאין תקנה ואין מרפא ליחסים ביניכם לבין בני הזוג שלכם.

אז איך אפשר להתגרש בצורה יפה? קודם כל אל תמשכו את הזמן! אל תחכו בגלל הילדים או בגלל שאתם חושבים שמחר יהיה טוב יותר. זכרו, ככל שיעבור הזמן הקרע ביניכם ילך ויעמיק עד שתגיעו להליך גירושין קרועים מבפנים ושונאים זה את זו וזו את זה. שנית, כדאי תמיד לשמור על כנות. כל מגשר יאמר לכם שכנות היא התכונה החשובה ביותר להליך גירושין וגם להליך של גישור גירושין. שלישית, אל תתחילו לצאת עם בני זוג אחרים לפני שאתם מסיימים את הקשר! ניתן להתחיל לגשש בזמן שאתם בהליך של גישור גירושין אך שוב עליכם להיות כנים גם לגבי נקודה זו עם בני הזוג, אם אתם רוצים לסיים את הקשר בצורה חיובית ויפה. אנו מקווים שקריאת מאמר זה תרמה לכם כמה נקודות למחשבה וממליצים לכם לעבור גירושין על הצד הטוב ביותר בעזרת הליך של גישור גירושין.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161118 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161409 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161264 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16983 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16934 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16828 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16837 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא משפחה וזוגיות - כללי

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי13/04/20302 צפיות
כיצד מרגיש זוג בהגיעו ליועץ זוגי? קבלו הצצה לזווית קצת אחרת

מאת: דוד כהןמשפחה וזוגיות - כללי15/03/20424 צפיות
אחת הדילמות שעומדות בפנינו, כשאנחנו רוצים לערוך פיקניק עם חברים ובני משפחה או כשאנחנו רוצים לארח אירוע בבית או בכל מקום אחר, זה עם מה נארח אותם? באילו כלים ואמצעים נשתמש? בסד אריזות הביאו לכם כמה נקודות מחשבה

מאת: נטלי הרוש משפחה וזוגיות - כללי27/07/172346 צפיות
החופש הגדול בעיצומו, הילדים מתחילים קצת להתבגר ולקראת השנה החדשה אנחנו ההורים מנסים לקדם אותם מכל מיני בחינות...אם לימודיות או לקיחת אחריות, איך להתנהג חברתית ועוד. הנה לכם כמה אפשרויות שישפרו לילדים שלכם את חופשת הקיץ ובמקביל יכינו אותם מכל מיני בחינות לשנה החדשה.

מאת: רוןמשפחה וזוגיות - כללי04/05/172577 צפיות
מאמר על חברת ניקיון

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161348 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161333 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room.

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161383 צפיות
חדרי הבריחה, הפכו להיות חדרים מבוקשים מאוד, בקרב ישראלים שאוהבים את חיי האקשן, אם מול המחשב, אם בצבא ואם בצפייה של סרטי מתח. מדובר על אדרנלין, שבירת שגרה והנאה רצופה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica