חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גישור גירושין יחסוך לכם כסף רב

הליך גירושין נתפס כהליך שעולה הרבה מאד כסף וכרוך גם בעלות נפשית לא פשוטה עבור הצדדים העוברים אותו. בשל כך, מומלץ לפנות לפיתרון של גישור גירושין כבר בשלבים הראשונים של הפרידה. הליך של גישור גירושין יכול לחסוך לכם כסף רב, טרחה וכן מפח נפש בהמשך. הליך של גישור גירושין הוא הליך שמדבר על הסכמה הדדית ושיתוף פעולה בניגוד להליך משפטי של גירושין שעוסק פעמים רבות בחלוקה הכספית בין בני הזוג ובמשקעים ובעיות. בניגוד להליך משפטי, הליך של גישור גירושין הוא הליך המסתכל על מציאת פיתרון במקום להתרכז בבעיה ולכן הוא טוב ועדיף והרבה זוגות בוחרים בו.

כשאנו חושבים על גירושין אנו חושבים על סצנות מסרטים כמו "קרמר נגד קרמר" שבהם הבעל והאישה חמושים בעורכי דין נלחמים זה בזה עד חורמה. הליך של גישור גירושין נראה שונה לגמרי, והוא יותר דומה לפגישת ייעוץ זוגית שבה בני הזוג מלבנים את המחלוקות ביניהם לקראת הפרידה.

בהליך של גירושין משפטיים יש לכלול את העלות המשפטית, את העלות של עורכי הדין ולעיתים גם עלות של יועצים, למשל כשמדובר בחוות דעת לגבי הילדים. לכן ברור שהליך של גישור גירושין הוא זול בהרבה מההליך המשפטי וכדאי יותר מבחינה כלכלית עבור בני הזוג. כאשר בני זוג נכנסים להליך גירושין הם למעשה לא יודעים ולא משערים את העלויות שיצטברו עד לסיום ההליך, בעוד שבמקרה של גישור גירושין ניתן לדעת פחות או יותר את עלויות התהליך כבר מההתחלה, בעזרת המגשר אותו בוחרים בני הזוג.

הכעס הנצבר במהלך הליך גירושין משפטי רגיל יכול לעיתים קרובות לייקר את ההליך עצמו ואת ההוצאות בהמשך עבור בני הזוג. בני הזוג זועמים זה על זה בגלל האשמות שהועלו על ידי עורכי הדין שלהם ומעלים את הדרישות הכספיות שלהם. לעומת זאת, בהליך של גישור גירושין האווירה רגועה יותר ומפויסת והמגשר מסוגל לעצור את הכעס שרוכשים בני הזוג זה כלפי זו וזו כלפי זה ולהציע פיתרון מתון ומעשי. בכל הקשור להליך גירושין עדיף להישאר רגועים ולבחור באנשי מקצוע שמטרתם לפייס ולהרגיע ולא להקצין עוד יותר את הצדדים.

גישור גירושין אינו הליך שנועד רק לבית המשפט ומסתיים עם ההסדר המשפטי. גישור גירושין מתכנן יחד עם בני הזוג הפרודים את המשך חייהם מתוך מטרה להגיע להסדר שילווה אותם הלאה. לכן גישור גירושין הוא הבחירה היעילה כלכלית, מאחר ובחירה זו מסתכלת על הטווח הרחוק ולא על הטווח הקצר. אחרי הכול בני הזוג, אפילו אם ייפרדו זה מזו וזו מזה, עדיין יצטרכו לחיות אחד עם השני ועם ההחלטות וההסכמים שהגיעו אליהם גם בהמשך חייהם.

אז למי זה מתאים? כל זוג העומד לעבור גירושין יכול לעבור גם הליך של גישור גירושין, גם אם יש לבני הזוג כבר עורכי דין וגם אם הם התחילו בהליכים מול הרבנות או מול בית המשפט. ההסכם שיוכן במהלך גישור הגירושין יעסוק בחלוקת הרכוש, בהסדרים הנוגעים לילדים, בזכויות ביקור, בתמיכה בילדים ועוד. ההגעה לפיתרון בשאלות אלו יכולה להיות לא פשוטה אך זו הסיבה שהמגשר נמצא שם עבורכם בהליך של גישור גירושין. בהצלחה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161118 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161409 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161264 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16983 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16934 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16828 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16837 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא משפחה וזוגיות - כללי

מאת: כרמי אומרומשפחה וזוגיות - כללי13/04/20302 צפיות
כיצד מרגיש זוג בהגיעו ליועץ זוגי? קבלו הצצה לזווית קצת אחרת

מאת: דוד כהןמשפחה וזוגיות - כללי15/03/20424 צפיות
אחת הדילמות שעומדות בפנינו, כשאנחנו רוצים לערוך פיקניק עם חברים ובני משפחה או כשאנחנו רוצים לארח אירוע בבית או בכל מקום אחר, זה עם מה נארח אותם? באילו כלים ואמצעים נשתמש? בסד אריזות הביאו לכם כמה נקודות מחשבה

מאת: נטלי הרוש משפחה וזוגיות - כללי27/07/172346 צפיות
החופש הגדול בעיצומו, הילדים מתחילים קצת להתבגר ולקראת השנה החדשה אנחנו ההורים מנסים לקדם אותם מכל מיני בחינות...אם לימודיות או לקיחת אחריות, איך להתנהג חברתית ועוד. הנה לכם כמה אפשרויות שישפרו לילדים שלכם את חופשת הקיץ ובמקביל יכינו אותם מכל מיני בחינות לשנה החדשה.

מאת: רוןמשפחה וזוגיות - כללי04/05/172577 צפיות
מאמר על חברת ניקיון

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161348 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161333 צפיות
אם הייתם מדמיינים את עצמכם סגורים בחדר סגור למשך שעה תמימה, איך הייתם יוצאים משם כאשר ישנה עלילה ויש לכם רמזים ועליכם למצוא גם פתרון לחידות שיעניקו לכם את המפתח ליציאה, לכל זה קוראים Exit room.

מאת: orya peryמשפחה וזוגיות - כללי25/07/161383 צפיות
חדרי הבריחה, הפכו להיות חדרים מבוקשים מאוד, בקרב ישראלים שאוהבים את חיי האקשן, אם מול המחשב, אם בצבא ואם בצפייה של סרטי מתח. מדובר על אדרנלין, שבירת שגרה והנאה רצופה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica