חפש מאמרים:
שלום אורח
19.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרכזיות טלפון: כוחו של השילוב

בשנים האחרונות למדו העסקים הישראליים להכיר את מערכות ה- CRM אשר נועדו להגדיל את המכירות של העסק, לשפר את טקטיקות המכירה שלו, ולעזור לחברות שונות לזהות את הלקוחות הטובים ביותר שלהן ולתקשר איתם בצורה המתאימה, וכך לחסוך זמן ולהרוויח יותר כסף. מערכות ה- CRM החדשות ביותר הן אלו אשר יכולות לתקשר עם מרכזיות טלפון, וכך להעניק למשתמשי התכנה יתרונות רבים נוספים, ולעזור להם עוד בייעול החברה, על ידי כך שהן הופכות את קבלת והוצאת השיחות לקלה ומהירה הרבה יותר- הן עבור אנשי שירות הלקוחות והן עבור כל אדם בעסק הרוצה לנהל שיחה חשובה- החל ממנהל העסק הבכיר ביותר ועד לעובד השירות המתלמד. להלן רשימה של היתרונות שמערכת CRM הפועלת בשילוב עם מרכזיות טלפון יכולה להביא לעסק שלכם:

§ מערכת CRM מסוג זה עוזרת לעסק שלכם לספק שירות לקוחות טוב יותר, בעזרת מערכת קבלת והוצאת שיחות פשוטה מאוד, אשר מספקת לאנשי השירות שלכם גישה ישירה למערכת ה- CRM, בכל שיחה העוברת דרך מרכזיות המתקשרות עם אותה מערכת. בנוסף, המערכת תספק לאנשי השירות את כל המידע החשוב לגבי האדם הנמצא מצידו השני של הקו.

§ כאשר יש לכם מרכזיות שעובדות בשילוב עם מערכת CRM, אתם יכולים לשמור יותר מידע לגבי כל התקשרות עם הלקוחות שלכם, וכך תעזרו לשפר את חווית הלקוח- מה שיגרום להישארותם של לקוחות בחברה וכמובן יגדיל את המכירות.

§ כאשר אתם לא מסתפקים בסתם מרכזיות טלפון אלא משלבים את פעולתן של המרכזיות עם מערכת CRM, אתם למעשה הופכים את העסק שלכם ליותר רווחי עוד לפני הצמיחה בכמות המכירות, היות ואתם יכולים לחסוך זמן רב המתבזבז בדרך כלל על חיפוש מספרי טלפון, חיפוש החלון המתאים בתכנת ה CRM עבור כל שיחה שהתקבלה וכדומה. כאשר אתם חוסכים זמן, אתם בעצם חוסכים כסף, ובנוסף- מאפשרים לאנשי השירות שלכם לעבוד יותר בזמן שהתפנה להם.

§ מרכזיות רגילות הן פשוטות למדי, ולרב מרכזיות טלפון נשארות שנים באותו העסק ללא שינוי. אך כאשר יש לכם מרכזיות העובדות בשילוב עם מערכת CRM, אתם יכולים לתכנת בפשטות את התכנה הגמישה, ולהתאים אותה לעסק שלכם כאשר הוא גדל או משתנה.

כיצד כל זה נעשה? להלן רשימה ארוכה אך חלקית (!) של השירותים השונים שמערכת CRM העובדת בשיתוף עם מרכזיות טלפון מביאה לכם, בנוסף לשימושים הידועים של מערכת CRM רגילה.

§ רק תלחצו ותחייגו- מערכת CRM מסוג זה מציעה לכם את האפשרות לחייג לכל לקוח ישירות ממסך המחשב, מתוך כרטיס הלקוח או מתוך פנקס טלפונים וירטואלי.

§ היסטוריית השיחות נשמרת בשלמותה- כאשר אתם לא מסתפקים בניהול שיחות דרך מרכזיות, אלא מוסיפים להן גם מערכת CRM, המערכת שומרת באופן אוטומטי תיעוד של כל השיחות הנערכות בחברה, ומציגה כל שיחה בכרטיס הלקוח המתאים לה.

§ מסכי מידע אוטומטיים- מסכים אלו עוזרים לאנשי השירות שלך להציע שירות טוב יותר, כאשר כל המידע החשוב הקיים כבר במערכת ה- CRM שלכם מופיע מול עיניהם באופן אוטומטי בכל פעם שלקוח מתקשר.

§ שיחות ועידה מעולם לא היו פשוטות יותר- קליק אחד בלבד יאפשר לכם לנהל שיחות ועידה עם כמה אנשים, ויחסוך מכם את החיוגים המסובכים שהם מנת חלקם של עסקים המשתמשים בשירותיהן של מרכזיות רגילות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161653 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/162004 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161590 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161257 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161274 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161108 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161140 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/193336 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/186354 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/182618 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181455 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171221 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171229 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/171180 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica