חפש מאמרים:
שלום אורח
20.11.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ אסטרטגי - עד כ-180 מעלות לעסק

מאת: VPRייעוץ עסקי31/07/2011858 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הקמתם עסק, זה מספיק? עדיין לא, אז פרסמתם אותו ברשתות חברתיות וגם זה לא הספיק, ניסיתם אפילו לפרסם מודעה באחד המקומונים, אבל מה באמת הביא לכם עבודה בצורה הטובה ביותר? לא תמיד אנחנו מצליחים לעלות על איזה מרבד קסמים שלוקח אותנו למקומות הגבוהים, לשם כך ישנם עסקים אשר קמו במיוחד בשביל לעזור לעסקים אחרים, לתת להם ייעוץ אסטרטגי ועסקי למען מציאת אותם אלו מרבדי קסמים לקראת התעופה האמיתית.

זה שאתם מקצועיים ומקצוענים בתחומכם לא אומר שאתם יודעים איך לנהל את העסק עצמו, ישנם כאלו שנולדו להיות נגרים אבל ללא ייעוץ אסטרטגי ועסקי בצורה נכונה לעולם לא יוציאו אפילו חשבונית אחת ולא בשל ההבנה אלא בשל התמימות והנכונות לעשות את מה שהם טובים ותו לא. ייעוץ אסטרטגי לא מגיע על מנת לקחת אחוזים או לקחת את העסק למקום שהוא לא מתאים לו, פשוט מאוד – ייעוץ נכון מביא תעופה נכונה לכל עסק, מבט אחד בראייה אובייקטיבית לפעמים שווה פי מיליון מכל מיני מנכ'לים שחושבים שהם רואים 'נכון'. עסק צריך להתרומם ואם לא מצליחים לעשות זאת לבד, ייעוץ אסטרטגי מגיע לעזרה.

ניהול משברים כחלק מתהליך הייעוץ

הייעוץ אשר מקבלים חברות רבות מגיעות בצורות רבות, חלק מהתוכניות מגיעות לשם ניהול העסק והפיכתו לעסק משגשג ומצליח וחלק מהתוכניות קיימות לשם ניהול משברים בעסק וניהול בעיות לא מתוכננות כאלו ואחרות. עסק לפעמים יכול למצוא את עצמו בצרות אשר לא בכדי, ליפול לתוך רשת לא קלה של בעיות יכולות לגרום לזעזוע בעסק ולא בגלל גודל הצרה אלא בגלל אי יכולת תפקוד איכותית בעסק בשל המצב הנוכחי. ייעוץ אסטרטגי מקדים יכול לנהל את העסק בצורה טובה יותר במצב שכזה שלא נצטרך חלילה בעתיד לעולם להגיע למצב של ניהול משברים בעסק.

כל עסק יודע ומוכן לקבל על עצמו את יכולת ההנהגה ומנסים ליצור סינרגיה כזו או אחרת, העיקר לייצר מצב בו כל העסק מודע מי המנהל ומי העובדים, ישנם עסקים רבים אשר מאבדים את יכולת הראייה האובייקטיבית ומנהלים מצב בו יש יותר מידיי מנהלים או יותר מידיי עובדים, יש לדעת לחלק את העבודה בצורה נכונה, בעזרת ייעוץ אסטרטגי נכון אפשר לדעת איך לחלק את החברה, מי ראוי יותר לנהל את החברה ומי ראוי יותר בתור מנהלי העובדים, שכן יש לדעת מתי להציב אחד שכזה ומתי זה לא הכרחי כלל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת VPR

מאת: VPRניקיון19/07/111042 צפיות
מי לא אוהב בית נקי ומצוחצח. בית נקי אינו רק נכון מבחינה בריאותית אלא גם תורם רבות לשקט הנפשי של כלל דיירי הבית. גם אם ההמצאות של הדיירים בבית לאורך שעות היום היא מועטה, ניקיון בתים יכול בהחלט להשפיע על האנרגיות הסוררות בבית ולטהר אותם.

מאת: VPRטבעות אירוסין ונישואין11/04/111089 צפיות
טבעות אירוסין אפשר לקנות מן המוכן באחת מהחנויות התכשיטים או ללכת למעצב/ת תכשיטים שיעצבו לכם טבעת לפי הטעם האישי שלכם.

מאת: VPRבידור ופנאי - כללי24/03/111293 צפיות
אם עד לפני כמה שנים אנשים הגיעו לבתי קפה באמת בשביל לשתות קפה, המצב היום השתנה כמעט ב-180 מעלות. היום בתי קפה, הופכים עבור אנשים למשרד לכל דבר ועניין. בוא ללמוד על הטרנד שסוחף אחריו מדינה שלמה (מדינת תל אביב)

מאת: VPRהפסקת עישון 22/03/111131 צפיות
בכל פעם שמדברים על הפסקת עישון בקרב חברים ומשפחה תמיד חושבים שמדובר סביב המעשן עצמו וכל מה שהוא עובר, ואין שאלה – ברור שמי שמעשן סובל ובדרך כבדה יותר מהבריאות אפילו, אלא גם בצורה כלכלית נוראית, ישנם כאלו שמעשנים בצורה כבדה יותר מ-2 קופסאות ביום ומגיעים להוצאות של 1000 שקל ויותר בחודש בזמן שמרוויחים כמעט רק 4000, קל זה לא אבל מי באמת מבין את הבעיה הגדולה יותר – הוא המעשן הפאסיבי?

מאת: VPRשיפוצים22/03/11867 צפיות
אנחנו אוהבים לראות את הבית שלנו לאחר שיפוצים כאלו ואחרים ואנחנו מאוד אוהבים לראות את הבית שלנו מלא ברהיטים חדשים, בעזרת שיפוצים ממוקדים יותר אנחנו משפצים גם את אזור המטבח לרוב, מטבחים (שוב, לרוב) משנים את הבית ואת האווירה שלו כמעט ב180 מעלות. שינוי של כבית חדש.

מאת: VPRגאדג'טים22/03/111085 צפיות
אנחנו רואים בכל יום מחדש את הקדמה משיגה אותנו ונותנת לנו כלים חדשים לעתיד, בין מצלמות אבטחה לבית המוסתרות היטב בעזרת בורג או שניים ועד לאלפי גאדג'טים נוספים אשר מצדיקים את העתיד הקרב ובא.

מאת: VPRניקיון22/03/11802 צפיות
רובינו מכירים את פעולות הפוליש, כולנו מכירים כמעט את המכשיר שעושה קצת רעש והרבה עבודת פוליש מבריקה. השאלה היא האם פוליש זו פעולת הברקה בלבד או שמא אכן עבודת קודש הניקיון?

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/19932 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18320 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18411 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18477 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17705 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17526 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי20/08/171059 צפיות
אוגוסט, חם, כולם בחופש. זמן מצוין להשתעשע בחידון "בחן את עצמך", בנושא חווית לקוח.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica