חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מטבחים – בשם הקדמה

מאת: VPRשיפוצים22/03/20111390 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו אוהבים לראות את הבית שלנו לאחר שיפוצים כאלו ואחרים ואנחנו מאוד אוהבים לראות את הבית שלנו מלא ברהיטים חדשים, בעזרת שיפוצים ממוקדים יותר אנחנו משפצים גם את אזור המטבח לרוב, מטבחים (שוב, לרוב) משנים את הבית ואת האווירה שלו כמעט ב180 מעלות. שינוי של כבית חדש.

אנחנו רוצים לשפץ את הבית שלנו ואנחנו בעצם מאוד אוהבים את האווירה שלנו אבל כמו כולנו, אנחנו אוהבים להתחדש ולהרגיש כאילו המצאנו את הבית ברגע זה מחדש. עשינו משהו שעוד לא עשינו (לא בשנים האחרונות לפחות) מטבחים תמיד עשו את ההבדל, כמה מנורות, צבע ומקרר חדש ואנחנו מרגישים שאנחנו חיים בבית חדש ללא כל שינוי במיקום הגאוגרפי שלנו. הסיבה היא מאוד פשוטה, לא בגלל שאנחנו לא מבחינים בין המיקומים אלא כאשר מטבחים חדשים נכנסים לחיינו, לרוב הם מכניסים כמה פקטורים נוספים, כלומר – צבע, צבע חדש אשר נכנס לחיינו, צבע אשר נראה טרי יותר, נקי יותר וכמובן סגנוני יותר ממה שהיינו רגילים אליו עד היום.

מעבר לצבע, המקום עצמו. כאשר מטבחים מתחלפים בחדשים, אוטוטמית עושים שינויים לטובת האישה או לטובת אלו שנמצאים במטבח ברוב הזמן. אנחנו אוהבים לראות את המטבח שלנו בצבעים חדשים אבל כאשר מדובר במטבח חדש אנחנו מבקשים לשנות את המיקומים, התנור עובר למקום חדש, המקרר עובר ואף המגירות עצמן עוברות גם הן כל אחת למקום נוח יותר ממה שהיינו רגילים אליו עד כה.

מטבחים – לנגרים בלבד?

כיום, אפשר לקנות מטבחים בשלל הגדלים ובשלל הצבעים בעשרות מקומות בארץ, החל מנגריות גדולות וקטנות ועד למקומות קנייה העובדות על פס ייצור מסוים וכד'. העניין הוא שזה בסדר גם לקנות באיקאה מטבח אבל הכל עניין של טעם ומקום, כי באם אנחנו אוהבים את הטעם אז מה טוב אבל כאשר אנחנו מוגבלים במקום ובמטרים ספציפיים, לא משנה כמה אנחנו נחשוב שאנחנו יודעים למדוד – לא כל אותם מטבחים יכולים להתאים באופן טבעי, יש לדעת את המידות המדויקות (שכמובן אנחנו ממליצים על בעל מקצוע איכותי לעבודה) ואחרי שאנחנו יודעים את המיקום והמדידות המדויקות, נשאר רק הטעם. אז מטבחים אמנם צריכים מקום משלהם ולא קשה להתאים את צבעם אבל לא לשכוח, גם מטבח הינו חלק מבית אחד גדול – אל תתפזרו עם הצבע אלא אם כן מצפה לכם סוף שבוע של צביעה בבית.

 תגיות המאמר: עיצוב, מטבח, מטבחים, רהיטים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת VPR

מאת: VPRייעוץ עסקי31/07/111357 צפיות
הקמתם עסק, זה מספיק? עדיין לא, אז פרסמתם אותו ברשתות חברתיות וגם זה לא הספיק, ניסיתם אפילו לפרסם מודעה באחד המקומונים, אבל מה באמת הביא לכם עבודה בצורה הטובה ביותר?

מאת: VPRניקיון19/07/111579 צפיות
מי לא אוהב בית נקי ומצוחצח. בית נקי אינו רק נכון מבחינה בריאותית אלא גם תורם רבות לשקט הנפשי של כלל דיירי הבית. גם אם ההמצאות של הדיירים בבית לאורך שעות היום היא מועטה, ניקיון בתים יכול בהחלט להשפיע על האנרגיות הסוררות בבית ולטהר אותם.

מאת: VPRטבעות אירוסין ונישואין11/04/111595 צפיות
טבעות אירוסין אפשר לקנות מן המוכן באחת מהחנויות התכשיטים או ללכת למעצב/ת תכשיטים שיעצבו לכם טבעת לפי הטעם האישי שלכם.

מאת: VPRבידור ופנאי - כללי24/03/111828 צפיות
אם עד לפני כמה שנים אנשים הגיעו לבתי קפה באמת בשביל לשתות קפה, המצב היום השתנה כמעט ב-180 מעלות. היום בתי קפה, הופכים עבור אנשים למשרד לכל דבר ועניין. בוא ללמוד על הטרנד שסוחף אחריו מדינה שלמה (מדינת תל אביב)

מאת: VPRהפסקת עישון 22/03/111611 צפיות
בכל פעם שמדברים על הפסקת עישון בקרב חברים ומשפחה תמיד חושבים שמדובר סביב המעשן עצמו וכל מה שהוא עובר, ואין שאלה – ברור שמי שמעשן סובל ובדרך כבדה יותר מהבריאות אפילו, אלא גם בצורה כלכלית נוראית, ישנם כאלו שמעשנים בצורה כבדה יותר מ-2 קופסאות ביום ומגיעים להוצאות של 1000 שקל ויותר בחודש בזמן שמרוויחים כמעט רק 4000, קל זה לא אבל מי באמת מבין את הבעיה הגדולה יותר – הוא המעשן הפאסיבי?

מאת: VPRגאדג'טים22/03/111584 צפיות
אנחנו רואים בכל יום מחדש את הקדמה משיגה אותנו ונותנת לנו כלים חדשים לעתיד, בין מצלמות אבטחה לבית המוסתרות היטב בעזרת בורג או שניים ועד לאלפי גאדג'טים נוספים אשר מצדיקים את העתיד הקרב ובא.

מאת: VPRניקיון22/03/111236 צפיות
רובינו מכירים את פעולות הפוליש, כולנו מכירים כמעט את המכשיר שעושה קצת רעש והרבה עבודת פוליש מבריקה. השאלה היא האם פוליש זו פעולת הברקה בלבד או שמא אכן עבודת קודש הניקיון?

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים25/07/232711 צפיות
מה ניתן לעשות במקרה של צו הריסה מנהלי צו הריסה מנהלי: בענף הבנייה, כל הליך של בנייה נדרש לאישורים מתאימים. אין זה סוד כי במקרה של היתרי בנייה, מדובר בביורוקרטיה מורכבת ומעייפת שעלולה להתארך חדשים ואף שנים, אך עם זאת אסור להתעלם מחשיבותם ונחיצותם העילאית של היתרי בנייה, אשר מבטיחים בנייה מורשית ובטוחה שעברה את כל הבדיקות הנדרשות וקיבלה היתר.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים22/01/223347 צפיות
במסגרת תיקון 101 לחוק התכנון והבניה- ביום 1.8.2014 נכנסו לתוקף תקנות חדשות המאפשרות ביצוע עבודות הפטורות מהיתר בניה, בהתאם לתקנות קבעה הועדה המקומית לתכנון ובניה הנחיות מרחביות משלימות לצורך ביצוע העבודות בתחום שיפוט העיר גבעתיים. כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום לפני ביצוע עבודה מאחר ואי פרוש והבנה נכונה של הנחיות, מדיניות הוועדה יכולים להסתיים בצו הריסה וקנס מנהלי קצוב.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים18/12/212908 צפיות
מבנה מסוכן מוגדר כך על ידי מהנדס בניין בהכשרתו, אשר ביצע בדיקה יסודית והגיע למסקנה כי אותו מבנה ספציפי מהווה סכנה עבור דייריו או עוברי אורח. הגדרת מבנה בתור 'מבנה מסוכן' נעשית באמצעות הוצאת 'צו מבנה מסוכן' על ידי מחלקת הנדסה אזרחית או היחידה למבנים מסוכנים של הרשות המקומית. לאחר הבדיקה המקצועית, ולאחר ביצוע התיקונים והעבודה הנדרשת רק מהנדס בניין רשאי להסיר את צו המבנה מסוכן .

מאת: דוד כהןשיפוצים23/09/211363 צפיות
האם באמת נחוץ לך מנוף הרמה לקומה גבוהה? לאיזה קומה אתה עובר? אילו רהיטים אתה צריך להעביר? כל השאלות שעליך לשאול את עצמך לפני שאתה שוכר שירות מנופי הרמה.

מאת: דוד כהןשיפוצים18/08/211242 צפיות
כשעוברים לדירה בקומה גבוהה, אין מנוס מהזמנת מנוף הרמה לקומות גבוהות. קיראו איך לעשות זאת נכון ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנופים.

מאת: אבי דוידישיפוצים04/10/201415 צפיות
מה חשוב לדעת בכדי לבחור נכון באופן קבוע צבעי מוצרי צריכה לשימוש ביתי?

מאת: yoni romשיפוצים07/09/201147 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica