חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כרטיסי ביקור

מאת: עידן קידום אתריםשיווק04/09/20111112 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כרטיסי ביקור:

עוד מלפני כמה עשורים ועד היום אין זה סוד שעולם הפרסום וההפצה עומד על מספר יסודות המאפשרים את האינטראקציה בין הלקוח לבין התאגיד או העסק העומד מולו, הקשר בין הלקוח לבין אנשי הקשר בתוך העסק או הסוכנים מהווה את אחד מעמודי הטווח החשובים ביותר בכל עולם העסקים ועולם התעשייה והמסחר של שנות ה2000. מה שמאפשר לנו ליצור קשר ולשמר אותו הוא כמובן כל ערוצי התקשורת המגוונים שהטכנולוגיה הכתיבה לנו כבר לפני כמה וכמה עשורים, מדובר על טלפון נייח, מכשיר סלולארי, כתובת אימייל, פקס ואתר אינטרנט של החברה/העסק. כל אלו צריכים להימצא אצל כל לקוח פוטנציאלי של חברה או עסק מסוים, לכן, בשנים האחרונות משקלם של כרטיסי ביקור עולה ביחס ישיר לעבר.

כרטיסי ביקור בשנות האחרונות מכילים בתוכם את אותן כתובות של כל ערוצי התקשורת שציינו, כבר אין אפשרות לזכור בעל-פה מספר טלפון יחיד של סוכן או בעל עסק, כיום כדי להתרשם משירות או מוצרים אנו זקוקים גם להיכנס לאתר האינטרנט של החברה העומדת לפנינו ואין גם צורך להתקשר ישר לסוכן, הרי אם נשאיר לו מייל הוא ישמח יותר. הדברים מתנהלים בצורה הזאת כבר כמה שנים והתחרות הקנאית בין כל החברות בשוק מכתיבה לכולם לפעול באותה דרך, הדבר החשוב באמת הוא שאת אותם כרטיסי ביקור ידידותיים שהכרנו בעבר, דווקא אותם לא שינו.

אותם כרטיסי ביקור שאנו מדברים עליהם הם כרטיסי ביקור בגודל אחיד, תמיד כל חברה או בעל עסק ייצר אותם ויחלק אותם ללקוחותיו, זאת בכדי ליצור איזושהי המשכיות לדברים בין הסוכן לבין הלקוח שמתלבט לעיתים בכל הקשור להמשך ההתקשרות עם העסק, לפחות יותר מפעם אחת כל אחד מאיתנו נקלע לסיטואציה שבה סוכן הציע לנו לרכוש דבר מה ולאור ההתלבטות שלנו הוא העדיף להשאיר לנו כרטיס ביקור שלו וביקש מאיתנו לחשוב וליצור איתו קשר בהמשך.

מאז ועד היום הספקנו כבר להציף את הארנק שלנו באותם כרטיסי ביקור של נותני שירות למיניהם, אך אותו סוכן שהעניק לנו את הכרטיס לא רואה זאת כבעיה, עצם כך שכרטיס הביקור שהוא העניק לנו בעבר עדיין נמצא אצלנו זה כבר יתרון גדול מבחינת הסוכן מאחר ויש סיכוי שנעשה בעתיד שימוש עם כרטיס הביקור וניצור עם החברה קשר. כרטיסי ביקור שמוחזקים אצל אדם כלשהו בארנק הם עשויים להיכנס לשימוש ברגע שהאדם יצטרך את השירות או המוצר שמעניקה החברה. חברות רבות לא לוקחות בחשבון את אותם יתרונות של כרטיסי ביקור ובעקבות כך אותן חברות גם בוחרות לא לייצר כמויות גדולות של כרטיסי ביקור.

פנקסי חשבוניות- דבר נוסף שהוא מוצר חשוב מאוד בתחום הדפוס זה פנקסי חשבוניות. האם יש משמעות היכן מדפיסים פנקסים? לכאורה אין שום עניין בזה, הרי מדובר במוצר זול יחסית. אך למרות הכול, הנה כמה הבדלים:

1. זמני אספקה מהירים- אנחנו מבטיחים להדפיס לכם פנקסי חשבוניות במהירות מירבית, כדי שתוכלו לאסוף אותם כבר באותו היום שאתם רוצים.

2. שמירת השבלונה של הפנקסים שלכם לפעם הבאה, כדי שבפעם הבאה שתרצו פנקסי חשבוניות, כבר לא יהיה צורך מיוחד במסירת כל הפרטים מחדש.

 תגיות המאמר: כרטיסי ביקור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128255 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121241 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111411 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111388 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111165 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118262 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111164 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא שיווק

מאת: nirשיווק24/06/21781 צפיות
הקמת אתר עסקי בפייסבוק הינו כלי מצוין המאפשר לכם לפרסם את עצמכם ולהגיע אל קהלים חדשים, המחפשים אחר המוצר או השירות אותו אתה מציע ולשמר את הלקוחות הקיימים שלכם.

מאת: ישראל רף שיווק31/05/21896 צפיות
העובדים הם המנוע של העסק פנקו את העובדים במארזי שי, עציצים ממותגים, ותקבלו מנוע טורבו עבור העסק שלכם עם מסר ממותג בעציץ להעניק חוויה בלתי נשכחת לחיזוק הקשר עם העובדים והלקוחות שלכם. פנו אלינו נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: שלום כהןשיווק02/05/175123 צפיות
אף יום הולדת אינה שלמה בלי מסיבה נחמדה, קטנה או גדולה, שמאפשרת לנו לעשות בדיוק את זה וגם לחגוג את שעתיד לבוא.

מאת: שלום כהןשיווק16/11/162083 צפיות
מעבר דירה זה בדרך כלל מסוג אותם הדברים שמאוד לא קל להתמודד איתם. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לקבל את ההחלטה ולמצוא את הדירה שאליה עוברים, ומייד לאחר מכן מתחילה העבודה. צריך למיין את החפצים, כי איזה זמן טוב יותר יש מאשר מעבר הדירה כדי להיפרד מכל מה שכבר לא משמש אתכם?

מאת: שלום כהןשיווק28/08/162392 צפיות
זה לא משנה אם יש לכם אתר אינטרנט או לא, אם יש לכם עסק קטן או גדול. כיום כל עסק שרוצה להצליח חייב שיהיה לו לוגו מתאים אשר ישדר על הגל של השירותים שהעסק בוחר להעניק לשירותיו. כך שאם יש לכם מסעדת דגים לדוגמה, תצטרכו כמובן לדאוג לכך שהלוגו ישדר על הקונספט הזה, תוכלו לעצב לוגו בהשראה של ים או כזה שמופיעים בו דגים. האפשרויות הינן רבות למדי וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור מבחינתכם.

מאת: SEOMANשיווק25/05/161661 צפיות
אפילו מתנות קטנות לעובדים עשויות לשווק את העסק שלכם בצורה מעולה ולשלב חוויית יחסי עובד מעביד נפלאה.

מאת: רוני הכהןשיווק27/03/161830 צפיות
היתרונות הגדולים של הדפסה על חולצות עבור בתי עסק הם רבים וחשובים ולכן אין זה פלא לראות כי השימוש באפקט שיווקי מעין זה רק הולך וגדל

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica