חפש מאמרים:
שלום אורח
27.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לחצן מצוקה לקשישים

כולנו שמענו לפחות על סיפור אחד כזה: קשיש הנמצא בביתו או בדיור המוגן, הכל בסדר, הבת מתקשרת לשאול מה נשמע – הוא עונה לטלפון, והיא רגועה לפחות עד הבוקר. אותו קשיש מועד ונופל, או גרוע מכך – קורס בשל מצב רפואי ומתגלה רק לאחר שעות רבות כאשר הוא מוטל על הרצפה מאחר ולא הצליח לקום בכוחות עצמו, שלא לדבר על להזעיק עזרה. בדיוק לשם כך קיים לחצן מצוקה לקשישים.

גם אם אתה בריא לגמרי

ישנם מקרים רבים בהם יש צורך ללחוץ על לחצן מצוקה לקשישים: התקף לב, אירוע מוחי, נפילה, חולשה, פגיעה באיבר מסוים ועוד. כל אחד ממצבים אלה יכולים לקרות לאדם אשר נמצא במצב בריאותי מעולה ללא תלות בגיל. לפעמים, אנשים שמתגאים בעצמם, או שילדיהם מתגאים בבריאותם למרות גילם המופלג – נוטים להאמין שכך יהיה תמיד. כמובן שכולנו רוצים לקוות שכך יהיה תמיד, אך לחצן מצוקה לקשישים עוזר להישאר בצד הבטוח. לכל מקרה שלא יהיה, קשיש יהיה במרחק לחיצה אחת מעזרה מיידית.

התאמת הטיפול הרפואי בזמן אפס

לחצן מצוקה לקשישים מעביר את הקריאה למוקד המצוקה שבו קיים כל המידע הרפואי ההכרחי על אותו אדם. כאשר אנו מגיעים לבית חולים או לרופא – אנחנו צריכים לחכות עד שכל הרקע הרפואי יבורר, אילו מחלות ומצבים בעבר, אילו תרופות לוקח, האם רגיש למשהו ועוד. לחצן מצוקה לקשישים משאיר אתכם בטוחים גם כאשר הקשיש או הקשישה נמצאים במצב בו הם לא מסוגלים לדבר. כל המידע הרפואי מועבר לצוות שמגיע למקום וכך לא מבוזבז זמן יקר.

לא תמיד מצב המצוקה מונע מן הקשיש לדבר, אך החשיבות של הגעה מהירה למקום האירוע עם כל הפרטים הרפואיים הרלוונטיים יכולה להיות קריטית מאוד. למשל במצב של התקף לב או במצב של אירוע מוחי – גם אם במצב נדיר האדם מסוגל לדבר, לא תמיד יהיה ניתן להבין אותו ויכול להיות שהוא יהיה מאוד מבולבל בעצמו. לחצן מצוקה לקשישים יעזור להפוך את השעות הקריטיות הראשוניות לשעות מצילות חיים.

לחצן מצוקה לקשישים – תמיד בהישג יד

תמיד חשוב שלחצן המצוקה יהיה בהישג יד. אין לדעת מתי תזדקקו לו ולכן לחצן מצוקה לקשישים מעוצב כיום בצורת שעון שניתן לענוד על היד. חשוב להקפיד לענוד את השעון תמיד ולא להיות שאננים. אין לדעת אם דווקא הזמן שבו תזדקקו ללחצן המצוקה יהיה הזמן שבחרתם להוריד אותו.

לעיתים קשישים מתנגדים ללחצן מצוקה מאחר והוא מזכיר להם שמשהו יכול לקרות או שהם מרגישים שזאת קריאת אי אמון ביכולת שלהם להסתדר. לחצן מצוקה לקשישים המגיע בצורת שעון יד נועד לסייע גם במעבר על גשר זה וגישור וריכוך ההתנגדויות. אחרי הכל, מדובר רק בענידה פשוטה של צמיד דמוי שעון ולא חיבור מתמשך למכשיר או התחייבות להיות תמיד בבית או ליד הטלפון.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כל מה שרציתם לדעת על לחצן מצוקה, לחצן מצוקה לקשישים, מוקד מצוקה והתקפי לב. זכאות, חברות מובילות, למי זה מתאים וכמה חשוב להגן על עצמכם ועל היקרים לכם

כנסו לפרוטל המקיף בתחום http://distressbutton.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רויטל בוחניק

מאת: רויטל בוחניקמחלות לב01/12/118388 צפיות
הלב הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגופנו. התקפי לב הם מצבים מסוכנים העשויים להביא למוות וכדאי לדעת כיצד ניתן למנוע אותם ואיך אפשר לטפל בהם. להלן כמה עובדות אודות התקפי לב שכדאי שתדעו.

מאת: רויטל בוחניקמחלות לב13/11/118265 צפיות
מוקד רפואה הוא מוקד המיועד לתת שירות רפואי זמין ומיידי לאנשים הזקוקים לו. מוקד רפואה יהיה פתוח בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע על מנת לתת מענה לאנשים. מוקד רפואה יכול להיות מוקד אליו ניגשים פיזית ומקבלים טיפול רפואי, מוקד אשר נותן שירות באמצעות מענה טלפוני, או מוקד רפואה אליו מחוברים באמצעות לחצן מצוקה. מיותר לציין שמוקד רפואה זמין ויעיל ביותר הוא מוקד רפואה שנותן מענה טלפוני ישיר או קישור ללחצן מצוקה.

מאמרים נוספים בנושא בריאות גיל הזהב

מאת: שלום כהןבריאות גיל הזהב29/09/191147 צפיות
בחירת מסגרת דיור מוגן מתבטאת הן בצורך של החוסה והן ביכולות המימון של האפוטרופוס. ישנן מסגרות דיור מוגן המיועדות לחוסים קשים הסובלים מלקויות נפשיות כבדות, לצד מסגרות שנועדו רק לחוסים קלים ביותר.

מאת: Droxitבריאות גיל הזהב18/04/191267 צפיות
אחרי שטיפלו בנו במשך כל החיים מגיע הרגע שבו ההורים שלנו זקוקים לעזרה שלנו. כשהם מתבגרים נדמה שפעולות רבות קשות עבורם יותר. ההליכה למכולת לרכישת מוצרי מזון עשויה להיות מאתגרת יותר, וגם מטלות בסיסיות בבית אינן פשוטות עבורם. במקרים רבים קשישים לאחר מחלה חלשים אף יותר, והאחריות מוטלת לא פעם על ילדיהם הבוגרים. עם זאת, ולמרות האהבה האדירה והרצון הרב לסייע, לילדים יש היום משפחות משלהם – וילדים משלהם. הם מתמרנים בין עבודה לסידורים, בין משפחה למחויבויות אחרות, ובתוך השגרה העמוסה הם רוצים להעניק את המיטב

מאת: Droxitבריאות גיל הזהב28/03/19984 צפיות
ככל שהשנים חולפות, ההורים שלנו (וגם סבא וסבתא) מתקשים לבצע מטלות רבות בכוחות עצמם. בין אם הם זקוקים לאדם שיסייע להם בהכנת ארוחה קלה ובין אם בעזרה בניקיון הבית, הקושי בהחלט קיים – והוא גם בהחלט מובן. הבעיה האמיתית מתחילה כשאנחנו מאוד רוצים להיות שם בשבילם, אבל המציאות הופכת למאתגרת. העבודה לוחצת, המשימות נערמות ואין לנו את הזמן להספיק הכול וגם להיות שם בשביל ההורים שלנו. שירות של מטפלת לקשישים פרטי הוא בדיוק השירות שמאפשר לכל הצדדים לנצח: ההורים מקבלים את הסיוע שהם זקוקים לו, ולכם יש את הזמן לטפל

מאת: אבי דוידיבריאות גיל הזהב26/03/19966 צפיות
מדוע מזרון לפצעי לחץ כב חשוב ומדוע אתם לא יכולים לדחות למחר את התחלת השימוש בו.

מאת: אבי דוידיבריאות גיל הזהב17/01/191171 צפיות
בקצרה על כסא גלגלים חשמלי ועל כל היתרונות שבו.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18490 צפיות
מבוגרים סיעודיים זקוקים לטיפול רב יחד עם השגחה ברוב שעות היממה. טיפול ביתי באדם סיעודי כרוך בלא מעט אתגרים, הכנות, שעות עבודה וקשיים. לא כל אחד יוכל לטפל באדם סיעודי ולא בכל בית הדבר מתאפשר. פנייה לטיפול ביתי עולה על הפרק כאשר האדם הסיעודי אינו מוכן להכניס לביתו מטפל סיעודי, אינו מסכים לקבלת טיפול במוסד סיעודי וכאשר ישנה נכונות ויכולת לבני המשפחה לספק את הטיפול הדרוש.

מאת: רועי כץבריאות גיל הזהב13/06/18577 צפיות
טיפול סיעודי ביתי ניתן בהיקף מלא של 24 שעות ביממה או בהיקף חלקי של כמה שעות בכל יום. היקף הסיוע לו זקוק האדם המבוגר נקבע בהתאם למצבו הנפשי והמנטלי. ישנם מקרים בהם מספיקה עזרה של כ-3 שעות בכל יום מול מקרים בהם נדרשים סיוע מלא והשגחה 24 שעות ביממה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica