חפש מאמרים:
שלום אורח
30.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוקד רפואה

מאת: רויטל בוחניקמחלות לב13/11/20118540 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מוקד רפואה הוא מוקד המיועד לתת שירות רפואי זמין ומיידי לאנשים הזקוקים לו. מוקד רפואה יהיה פתוח בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע על מנת לתת מענה לאנשים. מוקד רפואה יכול להיות מוקד אליו ניגשים פיזית ומקבלים טיפול רפואי, מוקד אשר נותן שירות באמצעות מענה טלפוני, או מוקד רפואה אליו מחוברים באמצעות לחצן מצוקה. מיותר לציין שמוקד רפואה זמין ויעיל ביותר הוא מוקד רפואה שנותן מענה טלפוני ישיר או קישור ל לחצן מצוקה.

מתי צריך לפנות למוקד רפואה?

יש לפנות למוקד רפואה בשעת אירוע המצריך טיפול רפואי דחוף. מוקד רפואה מעסיק רופאים ואחיות מנוסים או מקשר בניכם ובין מד"א בשעת הצורך. באם אתם חוששים שבן משפחה עובר אירוע מוחי, התקף לב, תשישות או הידרדרות קיצונית במצב קיים כמו סוכרת, מחלת לב, מחלה אוטואימונית ועוד – יש לפנות במיידי למוקד רפואה.

מוקד רפואה מאפשר לכם להיות בטוחים שכאשר תזדקקו לשירות רפואי מיידי – יהיה לכם למי לפנות. התורים בבתי חולים ובקופות החולים ארוכים מאוד, ולא תמיד ניתן לקבל טיפול מיידי בשל העומס הרב. מוקד רפואה מבטיח שתקבלו את הטיפול המתאים בדיוק כשתזדקקו לו.

למי מתאים מוקדם רפואה?

מוקד רפואה מתאים לאנשים שנאלצים להיות תמיד עם האצבע על הדופק בשל מצבם הבריאותי. לאותם אנשים מומלץ להיות עם לחצן מצוקה אשר יכול לקשר בניהם ובין מוקד רפואה בשעת הצורך. מוקד רפואה שומר אצלו את כל המידע הרפואי הקשור באותו אדם וכך יכול ברגעים קריטיים לדעת בדיוק מה לעשות.

מוקד רפואה מועיל לאנשים המעוניינים גם להתייעץ בנוגע למצבם הרפואי, לתסמינים שצצו, לתרופות שהם מעוניינים לקחת, מתי כדאי לקחת ואילו תרופות אסור לקחת במצבם ובהתחשב בתרופות שהם כבר נוטלים. מוקד רפואה מאפשר לקבל את כל המידע הרפואי ההכרחי ובמיידי.

מוקד רפואה – זמין תמיד

מוקד רפואה זמין עבורכם תמיד – בכל בעיה אשר תצוץ, שאלה, או אירוע חירום אמיתי. לעיתים, בדקות ואפילו שעות ראשונות של מצב רפואי דחוף – קשה לדעת האם מדובר במשהו חולף ורגעי או אירוע רציני המצריך טיפול רפואי. האפשרות לפנות מייד למוקד רפואה, מבלי לחכות בתור, ומבלי לצאת מהבית מאפשרת לקבל מענה גם לדאגות הקטנות. לחיצה על לחצן המצוקה או יצירת קשר עם מוקד רפואה יכולות להיות פעולות שיצילו חיים.

מרבית האנשים שהיו זקוקים לטיפול מיידי – ופנו למוקד רפואה הבינו את המשמעות האמיתית של זמינות מיידית במקרה הצורך. אנחנו נוטים לחשוב שלנו זה לא יקרה, ואם יקרה אז נסתדר – אך כדאי להקדים תרופה למכה ולהיות בצד הבטוח. אפשר להמשיך לחשוב שדבר לא יקרה, במיוחד אם אתם מקושרים למוקד רפואה שייתן לכם מענה. רק כך תוכלו להיות שקטים באמת ובטוחים שיהיה מי שיהיה שם בשבילכם במקרה הצורך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כל מה שרציתם לדעת על לחצן מצוקה, לחצן מצוקה לקשישים, מוקד מצוקה והתקפי לב. זכאות, חברות מובילות, למי זה מתאים וכמה חשוב להגן על עצמכם ועל היקרים לכם

כנסו לפרוטל המקיף בתחום http://distressbutton.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רויטל בוחניק

מאת: רויטל בוחניקמחלות לב01/12/118648 צפיות
הלב הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגופנו. התקפי לב הם מצבים מסוכנים העשויים להביא למוות וכדאי לדעת כיצד ניתן למנוע אותם ואיך אפשר לטפל בהם. להלן כמה עובדות אודות התקפי לב שכדאי שתדעו.

מאת: רויטל בוחניקבריאות גיל הזהב17/10/11936 צפיות
כולנו שמענו לפחות על סיפור אחד כזה: קשיש הנמצא בביתו או בדיור המוגן, הכל בסדר, הבת מתקשרת לשאול מה נשמע – הוא עונה לטלפון, והיא רגועה לפחות עד הבוקר. אותו קשיש מועד ונופל, או גרוע מכך – קורס בשל מצב רפואי ומתגלה רק לאחר שעות רבות כאשר הוא מוטל על הרצפה מאחר ולא הצליח לקום בכוחות עצמו, שלא לדבר על להזעיק עזרה. בדיוק לשם כך קיים לחצן מצוקה לקשישים.

מאמרים נוספים בנושא מחלות לב

מאת: דניאל seoמחלות לב12/06/146911 צפיות
אם אתם מחפשים אטרקציה מהנה ואטרקטיבית לימי הקיץ החמים המתקרבים ועימם עולה הטמפרטורה מדי יום, מצאנו לכם פעילות מהנה וכיפית לכל המשפחה.פארק מים זו החוויה הכי מהנה להעביר יום שלם בכיף ובהנאה בימי הקיץ הרותחים.

מאת: ישראלמחלות לב27/10/138832 צפיות
מאמר העוסק בתרופות מדללות דם ביחוד קומדין COUMADIN.המאמר מסקר את התרופה ,שימוש,והצורך בניטור ומעקב של רמת התרופה בדם.

מאת: ישראלמחלות לב08/07/131847 צפיות
ניתוח לב פתוח אחד הארועים הכי לא צפויים שנוחתים עלייך ביום בהיר אחד, לרוב מדובר בניתוח מעקפיים אך בניתוח מסתמים מרבית הניתוחים הם יזומים ומתוכננים מראש.זה מתחיל בעבודה, בזמן נהיגה או באירוע עם כאבים בחזה ,לחץ ותחושה רעה, ישנם כאלה אשר מסתובבים מס' ימים עם התחושה הזאת ומרגישים עייפות וחולשה בהליכה או עלייה במדרגות עד שמגיעים לרופא או למיון כי הכריחו אותם או המליצו להם. ישנם כאלה שמגיעים במסגרת בדיקות לחדר כושר ומשם הם מגיעים לצינטור ואף לחדר ניתוח בעל כורחם. יש לציין שהאחרון הוא מקרה הכי טוב מבין השאר משום שזה יזום והלב אינו נפגע ותהליך ההחלמה מהיר יותר.

מאת: מיכאל רומנסקימחלות לב26/05/131829 צפיות
הלב הוא, כיודע המשאבה שאחראית על זרימת הדם הסדירה בגוף האדם. על מנת לאפשר לדם לנוע בכיוון הנכון, ולמנוע ממנו מצב של זרימה הפוכה, מכיל הלב מסתמים - ארבעה במספר. לעיתים, פגיעה במסתמים עשויה להצריך התערבות כירורגית לצורך תיקון הבעיה באמצעות החלפת המסתם הפגום. למרבה המזל, מדובר בניתוח קל, יחסית. למעשה ניתוחי מסתמים הם בין הניתוחים הנפוצים ביותר בישראל. מרכזים רפואיים פרטיים מציגים, גם בתחום זה, יתרונות רבים.

מאת: רוני סופרמחלות לב13/12/128827 צפיות
ורידים הם כלי הדם בגוף אשר מחזירים דם מהזרועות, הרגליים ושאר האיברים אל הלב. אי ספיקה ורידית היא מצב בו זרימת הדם בורידים חסום או מוגבל. אי ספיקה ורידית יכולה להתרחש בגלל מספר הפרעות – בעיקר פקקת של ורידים עמוקים ודליות. בורידים בריאים ישנה זרימה מתמדת של דם מאיברי הגוף. ישנם שסתומים בתוך הורידים ברגליים אשר מונעים מהדם לזרום בכיוון ההפוך.

מאת: לי באומןמחלות לב23/04/128798 צפיות
מחלת לב היא המחלה השכיחה ביותר בעולם המערבי, והתמותה ממנה רק הולכת וגדלה. למטופלים שחיים עם מחלה חמורה יש מספר צרכים בסיסיים מהמערכת הרפואית: ניהול כאב וסימפטומים, הימנעות מהארכה לא מתאימה של גסיסה, להשיג תחושה של שליטה והעצמה של יחסים עם אחרים משמעותיים.מטופלים עם בעיה לבבית סובלים מעייפות, כאבים, דיכאון, בצקות, נדודי שינה, דיכאון, בלבול, אנורקסיה ועצירות. טיפול פליאטיבי יכול לסייע למטופלים ובני משפחותיהם בשלב הסופני ולהפחית עלויות מהמערכת הרפואית, אלא שמעט הרופאים מפנים לטיפול פלאטיבי

מאת: רויטל בוחניקמחלות לב01/12/118648 צפיות
הלב הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגופנו. התקפי לב הם מצבים מסוכנים העשויים להביא למוות וכדאי לדעת כיצד ניתן למנוע אותם ואיך אפשר לטפל בהם. להלן כמה עובדות אודות התקפי לב שכדאי שתדעו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica