חפש מאמרים:
שלום אורח
29.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכנה לבגרות- נקודות חשובות

מאת: הדס גורבגרויות31/10/2011756 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תעודת הבגרות היא אחד המפתחות החשובים לקבלה למוסד אקדמי והשתלבות במעגל העבודה. כדי להצליח ולעבור את מבחני הבגרות צריך לדעת כיצד ללמוד בדרך הטובה ביותר. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר כדאי לשלב בין למידה קבוצתית ומסודרת במסגרת קורס ללמידה עצמית. הנה כמה עצות:

דאגו למחברת מסודרת. המחברת שלכם היא המקור הראשוני והטוב ביותר בכדי לחזור על החומר. יש לדאוג למחברת או קלסר מלאים, תמיד לעדכן אותם בחומר הנלמד בכיתה ולחזור ולתרגל אותו. גם אם לא רשמתם את כל מה שאומר המורה, דאגו להשלים את החומר מחבר כדי שזמן הלימוד מבחנים שום חומר לא יחסר.

לימודו בקבוצות. דרך אחת לא השתעמם מחומר שלפעמים הוא ארוך ומייגע היא למידה ביחד. בחנו זה את זה בשאלות של הבנה או תרגיל שאתם לא מצליחים לפתור, שתפו אחד את השני ואולי ביחד תעלו על הפתרון ותבינו את החומר ביתר קלות.

סכמו את החומר. ללמוד את כל החומר בקריאה אחת כנראה לא מספיק בכדי לשלוט בכל החומר. תוך כדי הקריאה סכמו את החומר לנקודות חשובות או פסקאות קטנות. כך תוכלו קודם כל להטמיע את החומר יותר טוב ואחר כך יהיה לכם סיכום מסודר ופחות עמוס שתוכלו לחזור וללמוד ממנו.

ארגנו את הזמן. מלבד בקורס שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר, חלק משמעותי הוא הלמידה עצמית וכדי שתוכלו להפיק את המיטב מהלמידה הזו יש לשמור על כמה כללים שיקלו עליכם וישפרו את הציון. תחילה בדקו מה התאריך של המבחן וכוונו את עצמכם לשם. לאחר מכן חלקו כל שבוע לנושא מסיום, כאשר שבוע לפני המבחן הקדישו לחזרות וחיזוקים. אל תשאירו חומר לימים האחרונים כי יהיה קשה להדביק את הפער וללמוד כמו שצריך חומר חדש קרוב מידי למבחן.

ביום לפני הבגרות, ישנם כאלה שממליצים לא ללמוד ורק לנוח כי מה שכבר לא למדתם כנראה לא תספיקו ולעומתם ישנם כאלה שאומרים שהכי טוב ללמוד יום לפני כי קל יותר לשלוף פרטים מהזיכרון שהוא יותר קורב למועד עצמו. כמו במקרים רבים, פשרה ושילוב בין שתי הגישות היא הדבר העדיף. מצד אחד חשוב לא להעמיס על הראש ולהקפיד לנוח ולהירגע לפני המבחן. יחד עם זאת, כדאי לעשות חזרה קטנה על החומר, כך תוכלו לעשות ריענון קטן על דברים שאולי שכחתם ותוסיפו קצת ביטחון. לכו לישון שנת לילה טובה כדי שתהיו ערניים וחדים במבחן.

מבחן הבגרות והציונים שתקבלו משפיעים רבות על עתידכם ויכולים לעזור לכם בהמשך הדרך, למדו ברצינות והשקיעו זו היא תחילת הדרך וחשוב שהיא תהיה טובה.

מוגש כשירות לציבור על ידי לחמן בגרות

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הדס גור

מאת: הדס גורלימודים אקדמאיים29/10/13995 צפיות
ישראלים רבים פונים אל לימודי וטרינריה בחו"ל, בדרך כלל עקב מספר המקומות המצומצם בישראל, המוביל לתנאי קבלה גבוהים במיוחד. לימודים אלו מוצעים לסטודנטים זרים במגוון גדול של מדינות ובמבחר מוסדות, השונים זה מזה בעלויותיהם, תנאי הקבלה הנדרשים, איכות התוכנית ושיטות הלימוד. לכן, חשוב לערוך סקר שוק ולהשוות בין מוסדות שונים בטרם הבחירה.

מאת: הדס גורביטוח רכב29/10/131198 צפיות
ביטוח הוא אחד ההוצאות המרכזיות באחזקת אופנוע. מחיר הביטוח היקר נובע מהסיכונים שכרוכים בנהיגה באופנוע - סבירות גבוהה יותר לתאונות וגניבות. פוליסת ביטוח החובה לאופנוע התייקרה בשנים האחרונות, אבל יש כמה דרכים להוזיל את מחיר הביטוח.

מאת: הדס גורטיולים בחו"ל06/05/13960 צפיות
הודו היא המדינה השביעית בגודלה בתבל ומתגוררים בה למעלה ממיליארד אנשים, הדוברים עשרות שפות ושומרים על מסורות ותרבויות שונות. למעשה, תת היבשת מחולקת לעשרים ותשע מדינות וטריטוריות המהוות כל אחת יעד תיירותי בפני עצמו, וניחנות בנוף טבעי ואנושי ייחודי.

מאת: הדס גוררכב30/04/131001 צפיות
טויוטה קורולה, היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בעולם. עד כה נמכרה קורולה ביותר משלושים וחמש מליון יחידות לאורך יותר מארבעים שנות ייצור. הצלחה של טויוטה קורולה נעוצה במספר גורמים, וביניהם אמינות גבוהה, רמת בטיחות מרבית, ביצועים מצוינים וחלל פנימי מרווח וידידותי.

מאת: הדס גורהגירה29/04/131454 צפיות
ידי שנה מנפיקה ארה"ב בין חצי מיליון למיליון אשרות המכונות גרין קארד, ולכאורה מדובר במספרים נדיבים ביותר. ואולם, כל מי שמתחיל הליך הגירה לארה"ב מוצא שמדובר במשימה סבוכה, קשה וארוכה, ושללא השלמתה אין אפשרות לעבוד ולשהות לאורך זמן באמריקה.

מאת: הדס גורלימודים בחו"ל05/02/13905 צפיות
מבחן GMAT ומבחן GRE הינם מבחנים ממוחשבים המורכבים מתחומי החשיבה הכמותית והמילולית, כאשר לכל חלק מוקצב פרק זמן מוגדר, והוא מתבסס על שאלות אדפטיביות. המשמעות היא שדרגת הקושי של השאלות עולה ככל שהנבחן עונה עליהן נכונה.

מאת: הדס גורביטוח בריאות31/01/13920 צפיות
תייר ישראלי שאינו בעל ביטוח בריאות תקף ונזקק לטיפול רפואי דחוף, אשפוז או ניתוח בעת שהייתו בניכר, יידרש לשלם מכיסו סכומים העשויים להגיע למאות ואף לאלפי דולרים. על מנת להימנע ממצבים אלו חשוב לרכוש בטרם הנסיעה ביטוח בריאות רלוונטי, המוצע על ידי מגוון גופים וחברות.

מאמרים נוספים בנושא בגרויות

מאת: בגרויות31/01/211724 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: בגרויות31/01/211683 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: רונית שמאי שורץבגרויות19/06/172691 צפיות
אם הילד סיים כתה י' והידע שלו בלשון לא מדהים, נצלו את החופש הגדול לשיפור המצב. העניקו לו חמישה - שישה שעורים פרטיים והבטיחו לו יותר בטחון וציון גבוה יותר בבגרות המצפה לו בשנה הבאה, בתום כתה יא'. האתר scoolers.online יעזור לכם בקלות וביעילות.

מאת: בוגי אונלבגרויות06/01/149225 צפיות
בגרויות במתמטיקה דורשת הכנה יסודית, אין כל מקום להסחת דעת. ריכוז נחוץ לפתירת התרגילים המורכבים והתמדה לאורך זמן. אחת לשעה כדאי יהיה לקום, להתרענן ולחלץ עצמות. פינת הלימוד הזו תשמש אתכם להכנת שיעורי בית, תרגול אישי, שינון נוסחאות וחיזוק התחומים החלשים.

מאת: חיים קסלרבגרויות08/10/131877 צפיות
ישנם לא מעט ניגשים לבחינת פסיכומטרי המתקשים לעמוד במתכונתה הרגילה, לא עקב היעדר יכולות שכלית אלא בשל מגבלות מנטאליות או פיזיות. עבור מעומדים אלו מוצעות בחינות פסיכומטרי מותאמות בתנאים מיוחדים, שעל מנת להיות זכאים להן יש צורך בהרשמה מיוחדת ובהוכחת המוגבלות בפני יחידת במו"ת, שהינה מחלקה מיוחדת במרכז הארצי האמונה על מקרים אלו.

מאת: חיים קסלרבגרויות27/08/131552 צפיות
בגרות במתמטיקה מתקיימת במועדי חורף בין החודשים ינואר לפברואר, ובמועדי קיץ בין החודשים מאי ליולי. על מנת להצליח בבגרות זו הנחשבת בעיני רבים לקשה מכולן, חשוב להגיע מוכנים, ועדיף בעזרת קורס הכנה המתחיל כארבעה חודשים לפני הבגרות.

מאת: ליטל כץבגרויות18/08/131530 צפיות
מחירי ההשכלה הגבוהה ותנאי הקבלה הנוקשים גורמים לישראלים רבים לחפש תוכניות לימודים בארצות אחרות. בעיקר בתחומי ההיי טק, רפואה ומקצועות יוקרתיים נוספים קיים מספר קטן של מקומות ולכן לימודים בחו"ל הם פתרון יעיל, ולעתים אף זול יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica