חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רכישת פלאפון, עדיפה אצל ייבואן מקביל על פני רכישת פלאפון אצל חברות הסלולר

מאת: צוות nayad4uטלפונים סלולריים13/11/20111230 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פלאפון כדאי לרכוש אצל ייבואן  מקביל


ככל שהזמן עובר רבים מאיתנו מבינים כי את הפלאפון שלהם כדאי להם לרכוש אצל ייבואן מקביל.
מדוע מכיוון שכיום חוק הייבוא המקביל נכנס לתוקף וכעת ניתן לרכוש את הפלאפון בנייד פור יו במחיר נמוך יותר בעשרות אחוזים מאשר אצל ספק הסלולר שלכם ועדיין להצטרף לכל התוכניות שמציעות ספקיות הסלולר הגדולות, סלקום, אורנג' או פלאפון ולהנות מתוכניות הגלישה מהן נהנים לקוחות חברות הסלולר עצמם.


איך זה יתכן, כי משרד התקשורת העביר את חוק הייבוא המקביל אשר מחייב את חברות הסלולר לצרף אתכם לתוכנית הסלולרית התואמת את הפלאפון אותו אתם רכשתם אצל מתחרה או אצל ייבואן מקביל כמו נייד פור יו. שימו לב שהמשמעות היא שחברות הסלולר לא יכולות לומר לכם יותר שהן לא יקבלו את הפלאפון שרכשתם אצל חנות של ייבואן מקביל שכן הן מחוייבות לקבל את הפלאפון בחוק.


פלאפון אצל חברות הסלולר הגדולות - יקר ולא משתלם


בעבר כולם רכשו מכשירי פלאפון ותוכניות גלישה מחברות הסלולר ולכן המחירים בישראל היו מהיקרים בעולם ועדיין כך, לקוח של סלקום או חברה אחרת ישלם על הפלאפון שלו עשרות אחוזים יותר מאשר לו היה קונה את הפלאפון בחברת נייד פור יו שהנה ייבואן מקביל של פלאפונים לישראל. החברות חילקו את השוק ביניהן באופן בו כל אחת מחזיקה שליש מהלקוחות, בערך שני מיליון לקוחות או יותר. שימו לב שאם הייתם הולכים לחברה אחרת, המחירים אותם הייתם מקבלים לא היו נמוכים יותר מאשר אצל המתחרה, כאשר מה שנותר לצרכן היה להשאר ממורמר על המחירים שגובים ממנו ועל העדר היצע הפלאפונים.


לאחר פתיחת השוק לתחרות של ייבוא מקביל קמו ייבואנים מקבילים אשר מתמחים בייבוא סוגים שונים של פלאפונים, כמו פלאפונים למבוגרים, או פלאפונים מותאים לילדים וכן כל המכשירים המיובאים על ידי חברות הסלולר הגדולות ומכשירים רבים ונוספים והכול באופן גמיש בהרבה ובמחירים נמוכים בהרבה.
הסיבה להורדה של המחירים היא שכבר אין מספר מצומצם של חברות השולטות על שוק ייבוא הסלולרי, ואשר משאירות את המחירים של הפלאפונים גבוהים אשר מגלמים רווחים של עשרות ומאות אחוזים על כל מכשיר סלולרי.


פלאפונים בישראל עדיין שוק הנשלט על ידי הספקיות

בחו"ל רוב הצרכנים רוכשים פלאפונים מחברות המתמחות בייבוא מקביל של פלאפונים, כמו חברת נייד פור יו, כאשר בישראל בשל כוחן האדיר של חברות הסלולר הגדולות מעל 90% מהפלאפונים עדיין נרכשים מחברות הסלולר. כאשר המגמה החלה לשנות כיוון וכיום יותר ויותר אנשים רוכשים את הפלאפון שלהם מחנות של ייבואן מקביל. שימו לב שהיום אין היגיון כלל לרכוש את הפלאפון שלכם אצל חברת הסלולר אשר לא מוכנה להסתפק ברווח מצומצם וגובה מחירים גבוהים על הפלאפון תוך ידיעה שהצרכן הישראלי הוא "עצל" ולא טורח לבדוק מחירים אצל מתחרים.


יחד עם זאת התחרות החזקה של הייבואנים המקבילים תוביל בסופו של תהליך ליציאה של חברות הסלולר ממכירה של מכשירים סלולרים ולמעבר לאספקת תשתית בלבד, זה צפוי לקחת מספר שנים אך התהליך הוא בלתי נמנע.
כאשר אתם רוכשים את הפלאפון שלכם מייבואן מקביל בידקו כי מדובר בחברה רצינית ובייבואן רשמי של טלפונים סלולרים ולא בחנות קקיונית שאינם יודעים מי "האבא והאמא" שלה. מלבד נושא זה מובטח לכם שהפלאפון שלכם ירכש במחיר נמוך יותר מאשר אצל חברות הסלולר ואתם תצאו המרוויחים מכך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

nayad4u - טלפון סלולרי מהיבואן לצרכן.

nayad4u - מתמחה ביבוא טלפונים סלולרים ומכירתם באופן ישיר לצרכן.
nayad4u הנה יבואנית בלעדית של סלולרי למבוגרים EasyPhone.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צוות nayad4u

מאת: צוות nayad4uטלפונים סלולריים22/07/11973 צפיות
אוזניות רגילות שולחות את הקרינה האלקטרומגנטית ישירות אל האוזן שלנו וכמובן אל המוח, כאשר מחקרים רבים בעולם ובישראל הוכיחו קשר שיש בין שימוש מוגבר בסלולרי לבין כאבי ראש, ואפילו מחלות שונות ועד לכדי סרטן. אז מה לעשות? הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן לחזור ולדבר רק מטלפון קווי רגיל וביתי. אבל אם גם אתם מתקשים להשאיר את הטלפון הסלולרי שלכם בבית, כדאי שתכירו את אוזניות האוויר.

מאת: צוות nayad4uגיל הזהב01/04/111116 צפיות
מי מאיתנו לא רוצה לגור לעת פרישה בבית בכפר, בית בו ניתן להגשים חלומות בשבילם עבדנו ועמלנו כל חיינו. היום אנשים רבים מצליחים להגיע למנוחה ולנחלה ולנהל חיי בית בכפר גם בעת הגעה לגיל הזהב, ודווקא בעת ההגעה לגיל הזה. אנשים אלו הצליחו בחייהם וכעת הם מיישמים הצלחה זו עם בית בכפר וחיי איכות. יחד עם זאת, בהגיענו לגיל מבוגר, ישנן גם מגבלות אליהן עלינו לשים לב. אחד הכלים הבאים לסייע לנו הנו סלולרי למבוגרים המתאים בדיוק למי שגרים בהגיעם לגיל הזהב בבית בכפר.

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים09/02/2065 צפיות
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/191201 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/182034 צפיות
וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/18697 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/162295 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/161413 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162815 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica