חפש מאמרים:
שלום אורח
05.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דרוש: קופירייטר לאתר אינטרנט

מאת: ליאור ניבקופירייטינג30/11/2011525 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קופירייטר הוא בעל מקצוע שיותר ויותר דורשים בשירותיו, זאת על מנת לקדם את עצמכם, את המוצרים שהם מוכרים והשירותים שהם מספקים.

אז מה צריך לדעת לגבי קופירייטר כדי לבצע את הבחירה הנכונה כאשר אנחנו באים להזמין את שירותיו של אחד?

קופירייטר הוא בנאדם שאמור להמציא מחדש את כל מה שאי פעם הכרנו לגבי נושא מסוים. באמצעות יצירתיות אין סופית הוא מחדש כל פעם מחדש בעולם הפרסום.

המטרה היא ברורה- ליצור פרסום מספיק בולט ומספיק ברור שיעביר את המסר- אתם רוצים את מה שיש לנו להציע לכם.

הבעיה מתחילה כשהשוק מוצף בפרסומים שכאלה והאדם הממוצע הפך להיות אדיש לרובם אם לא לכולם. מה שנותר לאותו קופירייטר הוא להלחם בבנאליות שמאיימת להשתלט על העולם (או שכבר השתלטה) וליצור פרסום שיהיה מספיק מושך ומספיק בולט שיבלוט מעל כל שאר הפרסומים.

כאשר אנחנו באים לבחור לעצמנו שירות של קופירייטר אנחנו צריכים לקחת בחשבון כמה דברים-

ראשית, חשוב לזכור שעבודה של קופירייטר עשויה להיות יקרה. יקרה, כמובן, במונחים של קמצנות ארץ ישראלית ממוצעת. מהבחינה הזאת, אם מצאתם "מציאה"- תחשדו. לפעמים עדיף לשלם קצת יותר על מנת להבטיח לעצמכם מוצר איכותי.

שנית, רצוי לבקש תיק עבודות של אותו קופירייטר כדי לראות את הסגנון שבו הוא מבצע עבודות כמו גם את ההצלחות והכישלונות שלו. ניתן להגיד שאין קופירייטר "רע", אלא כזה שפשוט לא מתאים לסגנון העבודה והציפיות שלנו.

שלישית, ישיבת ציפיות עם קופירייטר צריכה להתבצע כמה שיותר מוקדם במהלך העבודה- כדי ליישר קו לגבי גודל העבודה, משך העבודה וכמובן מחיר העבודה, לתאם ציפיות לגבי מה רוצים או לא רוצים וכל שאר הפרטים הקטנים שיש לסגור לפני שמתחילים.

 

אם אתם חושבים ששירותי קופירייטינג הם הפתרון לאתר שלכם - אז קדימה. אך אל תמהרו לשלם את מיטב כספכם לקופירייטר הראשון שיקרה בדרככם, ישנם שירותי תוכן שיווקי זולים יותר ואפקטיבים לא פחות. קחו לדוגמא את כתיבה שיווקית המוכרת לנו מעולם השיווק והפרסום במדיה ובתקשורת (להוציא את האינטרנט - כמובן). עם השנים, מגלים אתרי אינטרנט רבים עניין בשירותי כתיבת תוכן שיווקי פשוט משום שיש בזה הרבה קסם. כתיבת תוכן שיווקי נועדה לשווק לגולשים את המוצרים או השירותים, או פשוט להגדיל את רמת הפופולאריות של אתר כלשהו על מנת שייגרוף צפיות רבות ברשת. כתיבת תוכן לאתר יכולה לעתים להחליף את השירותים של הקופירייטר, ולא בכדי הם נמצאים בשפע ברשת.

 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאור ניב

מאת: ליאור ניבריהוט 12/12/111216 צפיות
הרשתות המובילות לבית ולחצר מייצרות שפע של פיתרונות על הקונספט של "עשה זאת בעצמך" ואנשים הופכים להיות סוג של שיפוצניקים בבית ובחצר גם אם אין להם ניסיון והכשרה מעשית

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11746 צפיות
אנחנו מכירים חוקרים פרטיים בעיקר מסדרות בטלוויזיה ומסרטים. ולכן נדמה לנו שעבודת חוקר פרטי היא זוהרת וכי חוקר פרטי נמצא מעל החוק לפעמים וכי לפעמים חוקר פרטי יכול לעבור על החוק רק כדי לפתור תעלומה.

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11754 צפיות
אנשים שואלים מה בעצם עושים משרדי חקירות? משרדי חקירות מבצעים סוגים שונים של חקירות פרטיות באמצעות בלשים או חוקרים פרטיים. סוגי חקירות שמבצעים משרדי חקירות הם למשל חקירות בתחום הכלכלי ממגוון תחומים

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11740 צפיות
עבור כל חוקר פרטי שתמצא לנכון לשאול, מטוס שחג בתחום השמיים הטריטוריאלים של מדינת ישראל ומחכה לאישור נחיתה, מטוס שהוא אינו מטוס קרב של אויב אלא מטוס מסוג בויינג אמריקאני שתוכנן באופן ייחודי

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11767 צפיות
אין דבר ששנוא יותר על אישי ציבור מאשר חקירות. בשל העובדה שמערכת יחסי הציבור שלהם שולחת את זרועותיה לכל המקומות גם אם הם מוטלים בספק - שהרי כל קול חשוב וכל תמיכה שיכולה לבוא מכיוון מסוים תתברך

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11682 צפיות
יש משרד חקירות פרטי ויש משרד חקירות ממשלתי. המשותף לשניהם הוא שלשניהם אף אדם היה רוצה להיכנס כנחקר. משרד חקירות הוא משרד שעובר עשרים וארבע שבע, בין אם מדובר בניתור של מידע שיכול להועיל לחקירה מסוימת

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11675 צפיות
משרדי חקירות פרטיים הם לא אחת אלה שייתנו פיתרון לאזרח המתוסכל שחש כי קצרה ידם של עמיתיהם , בין אם מדובר על משרדי חקירות של המשטרה או אחרים, הממונים על חקירה בנושא מסוים מטעם הסמכות שנתנה המדינה בידם.

מאמרים נוספים בנושא קופירייטינג

מאת: רוןקופירייטינג26/06/191168 צפיות
כל בעל עסק מבין את החשיבות של אתר אינטרנט המייצג את החזון של העסק. אך בעידן שבו אנו נמצאים היום, הקמת אתר אינטרנט דורשת לא מעט משאבים - וברוב המקרים גם התקשרות עם לא מעט אנשי מקצוע המתמחים בנושאים אלו

מאת: שלום כהןקופירייטינג23/10/171473 צפיות
כתיבת תוכן איכותי דורשת רעיונות יפים כנסו לאתר שלנו ותגלו איך כותבים משהו איכותי ויפהפה.

מאת: יובל לויזוןקופירייטינג20/11/141643 צפיות
מאמר הוא רצף משפטים עם מבנה ייחודי שמתמקד בנושא מסוים. ישנם סוגי מאמרים שונים, כמו מאמרים חדשותיים, מדעיים, טכניים ומאמרים העוסקים בנושאים כלליים שנועדו לקריאה בשעות הפנאי. בעבר המאמרים היו מתפרסמים בעיקר בעיתונים ובספרים וכיום עם התגלגלות הטכנולוגיה של ימינו ישנם המאמרים האינטרנטיים.

מאת: פרופיל און לייןקופירייטינג06/08/141813 צפיות
כל עסק מוקם במטרה להרוויח. גם עסק קטן. לעיתים עסק קטן הוא עסק בתחילת דרכו, אשר שואף להתקדם, להצליח ולגדול. לעיתים עסק קטן הוא עסק משפחתי שמראש מעדיף להישאר קטן ואינטימי. בכל מקרה, אין טעם לפתוח עסק אם בסופו של דבר אין רווחים. לכן, כל עסק, גם עסק קטן, חייב פרופיל עסק מקצועי המגדיר את מהות העסק, קהל היעד, השירות או המוצרים שלו ומהווה למעשה תעודת זהות של העסק עצמו.

מאת: ליאה גריןקופירייטינג26/10/137113 צפיות
אל לבעל אתר להתפתות לתרגם את האתר או לפרסם מאמרים באנגלית שאינם נכתבו על ידי כותב תוכן מקצועי הדובר את השפה האנגלית

מאת: איציק עומריקופירייטינג23/01/137167 צפיות
הססמאות שלי מרגישות שחוקות, אני מטיף ב-5 השנים האחרונות את ההכרח בהכרת קהל היעד שלך, אני עומד מאחורי המשפט שלי “אתה לא יכול לכתוב בצורה אפקטיבית למישהו שאתה לא מכיר". אבל יום אחד קרה משהו שטיפה גרם לי לחשוב אבל בסופו של דבר רק חיזק את הדבקות שלי ברעיון. חבר שלי החליט שהוא חייב להבין מה עומד מאחורי ההטפה שלי ואתגר אותי, “אני כותב קופירייטינג לחברות מחשבים" הוא אמר,”כולם צריכים ויכולים להשתמש במחשב, איך יכול להיות שלמוצר שהוא די בסיסי ובלי אפיונים מיוחדים יכול להיות קהל יעד שונה ?”. ידידי אמרתי ל

מאת: איציק עומריקופירייטינג07/01/137246 צפיות
זה בטוח אחת מהעצות הקופירייטינג הכי טובות שאי פעם קיבלתי, ?אם יש באפשרותך התחל פיסקה בעותק שלך עם משפטים שיתפסו את הקוראים חזק ויכניסו אותם פנימה" מדוע ? מכיוון שהמשפט שבא לאחר הכותרת הוא מה שמושך את רוב הקוראים. בדרך כלל אחרי הנקודה הזו הקוראים/הלקוחות מדלגים לסעיף הבא אלא אם כן הם מרגישים חובה לקרוא עד הסוף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica