חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קופירייטינג

מאת: ליאור ניבקופירייטינג30/11/2011474 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

קופירייטינג הוא אמצעי שנעשה יותר ויותר מקובל אצל החברות השונות על מנת לקדם את עצמן לעומת שאר המתחרים הקיימים בשוק.

אנחנו חיים בעולם שבו יש ג'ונגל שנקרא שוק חופשי- חברות מתחרות על תשומת לב הקונים שלהן בכל אמצעי אפשרי, החל משיווק אגרסיבי עד שיווק באמצעים עדינים יותר.

כל האמצעים האלה נועדו למטרה אחת, ומטרה אחת בלבד- להמשיך את זרימת הכסף לבעלי העניין (ומה הם עושים עם כל הכסף הזה? מי יודע).

קופירייטינג איכותי הוא חלק מתהליך של מיתוג מוצרים או שירותים והפיכתם ליותר מקובלים ויותר קניים עבור הציבור הרחב. באמצעות קופירייטינג טוב אנחנו יכולים ליצור פרסום שיעלה על כל שאר הפרסומות ויצליח להגיע אל לב הקונים.

בימינו לכל מקום שלא נפנה ישנה פרסומת אשר כבר למדנו להתעלם ממנה. כך, אין מקום יותר לבנאליות של פרסומות אלא צריך יצירתיות, מעוף והשראה כדי ליצור פרסומות שכן יצליחו לחדור מבעד לשריון האדישות של רוב האנשים.

קופירייטינג טוב הוא שירות שמשתמש באמצעים שונים ומגוונים על מנת ליצור את המשיכה הזאת. בין אם זה שימוש בכותרות פיקנטיות שמושכות את תשומת לב הקוראים וגורמים להם לרצות להמשיך לקרוא, בין אם זה על ידי יצירת טקסט ברור ובהיר מצד אחד אך גם מפולפל, מעניין ומקורי מצד שני. בין אם זה על ידי שימוש במשחקי מילים, דו משמעות, לשון נופלת על לשון ושאר פלפולי שפה שניתן להשתמש בהם על מנת ליצור השפעות אצל ציבור הקונים.

בין אם זה שימוש ברגשות או פניה לשכל. כל אלה ועוד הם אמצעים שמשתמשים בהם קופירייטרים בצורה כזאת או אחרת (בהתאם לסגנון וההעדפות של כל אחד) על מנת ליצור הצלחה עבור החברה שבה או עבורה הוא עובד.

 

אז אם חשבתם על קופירייטינג, קופירייטר הוא הפתרון בשבילכם. קופירייטרים רבים מועסקים על ידי חברות לבניית אתרים, מתוך ידיעה כי תוכן שיווקי הוא תוכן נחוץ בכל אתר. כתיבה שיווקית אף היא נדרשת בכל אתר, והיא גם בסיס ההצלחה השיווקית במקרים רבים. על מנת לתת את ה"פוש" הנכון לאתר שלכם, כתיבת תוכן לא מספקת - צריך את הערך המוסף השיווקי. כתיבת תוכן שיווקי חשובה מאוד לאתר שלכם, בין אם אתם אתר קטן או גדול. כתיבת תוכן לאתר אשר מהותה היא שיווק מגדילה את הסיכויים שלכם להיות פופולאריים יותר, מוצלחים יותר וטובים יותר מעל המתחרים שלכם.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאור ניב

מאת: ליאור ניבריהוט 12/12/111214 צפיות
הרשתות המובילות לבית ולחצר מייצרות שפע של פיתרונות על הקונספט של "עשה זאת בעצמך" ואנשים הופכים להיות סוג של שיפוצניקים בבית ובחצר גם אם אין להם ניסיון והכשרה מעשית

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11746 צפיות
אנחנו מכירים חוקרים פרטיים בעיקר מסדרות בטלוויזיה ומסרטים. ולכן נדמה לנו שעבודת חוקר פרטי היא זוהרת וכי חוקר פרטי נמצא מעל החוק לפעמים וכי לפעמים חוקר פרטי יכול לעבור על החוק רק כדי לפתור תעלומה.

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11753 צפיות
אנשים שואלים מה בעצם עושים משרדי חקירות? משרדי חקירות מבצעים סוגים שונים של חקירות פרטיות באמצעות בלשים או חוקרים פרטיים. סוגי חקירות שמבצעים משרדי חקירות הם למשל חקירות בתחום הכלכלי ממגוון תחומים

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11738 צפיות
עבור כל חוקר פרטי שתמצא לנכון לשאול, מטוס שחג בתחום השמיים הטריטוריאלים של מדינת ישראל ומחכה לאישור נחיתה, מטוס שהוא אינו מטוס קרב של אויב אלא מטוס מסוג בויינג אמריקאני שתוכנן באופן ייחודי

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11765 צפיות
אין דבר ששנוא יותר על אישי ציבור מאשר חקירות. בשל העובדה שמערכת יחסי הציבור שלהם שולחת את זרועותיה לכל המקומות גם אם הם מוטלים בספק - שהרי כל קול חשוב וכל תמיכה שיכולה לבוא מכיוון מסוים תתברך

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11681 צפיות
יש משרד חקירות פרטי ויש משרד חקירות ממשלתי. המשותף לשניהם הוא שלשניהם אף אדם היה רוצה להיכנס כנחקר. משרד חקירות הוא משרד שעובר עשרים וארבע שבע, בין אם מדובר בניתור של מידע שיכול להועיל לחקירה מסוימת

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11673 צפיות
משרדי חקירות פרטיים הם לא אחת אלה שייתנו פיתרון לאזרח המתוסכל שחש כי קצרה ידם של עמיתיהם , בין אם מדובר על משרדי חקירות של המשטרה או אחרים, הממונים על חקירה בנושא מסוים מטעם הסמכות שנתנה המדינה בידם.

מאמרים נוספים בנושא קופירייטינג

מאת: רוןקופירייטינג26/06/191149 צפיות
כל בעל עסק מבין את החשיבות של אתר אינטרנט המייצג את החזון של העסק. אך בעידן שבו אנו נמצאים היום, הקמת אתר אינטרנט דורשת לא מעט משאבים - וברוב המקרים גם התקשרות עם לא מעט אנשי מקצוע המתמחים בנושאים אלו

מאת: שלום כהןקופירייטינג23/10/171470 צפיות
כתיבת תוכן איכותי דורשת רעיונות יפים כנסו לאתר שלנו ותגלו איך כותבים משהו איכותי ויפהפה.

מאת: יובל לויזוןקופירייטינג20/11/141640 צפיות
מאמר הוא רצף משפטים עם מבנה ייחודי שמתמקד בנושא מסוים. ישנם סוגי מאמרים שונים, כמו מאמרים חדשותיים, מדעיים, טכניים ומאמרים העוסקים בנושאים כלליים שנועדו לקריאה בשעות הפנאי. בעבר המאמרים היו מתפרסמים בעיקר בעיתונים ובספרים וכיום עם התגלגלות הטכנולוגיה של ימינו ישנם המאמרים האינטרנטיים.

מאת: פרופיל און לייןקופירייטינג06/08/141813 צפיות
כל עסק מוקם במטרה להרוויח. גם עסק קטן. לעיתים עסק קטן הוא עסק בתחילת דרכו, אשר שואף להתקדם, להצליח ולגדול. לעיתים עסק קטן הוא עסק משפחתי שמראש מעדיף להישאר קטן ואינטימי. בכל מקרה, אין טעם לפתוח עסק אם בסופו של דבר אין רווחים. לכן, כל עסק, גם עסק קטן, חייב פרופיל עסק מקצועי המגדיר את מהות העסק, קהל היעד, השירות או המוצרים שלו ומהווה למעשה תעודת זהות של העסק עצמו.

מאת: ליאה גריןקופירייטינג26/10/137113 צפיות
אל לבעל אתר להתפתות לתרגם את האתר או לפרסם מאמרים באנגלית שאינם נכתבו על ידי כותב תוכן מקצועי הדובר את השפה האנגלית

מאת: איציק עומריקופירייטינג23/01/137166 צפיות
הססמאות שלי מרגישות שחוקות, אני מטיף ב-5 השנים האחרונות את ההכרח בהכרת קהל היעד שלך, אני עומד מאחורי המשפט שלי “אתה לא יכול לכתוב בצורה אפקטיבית למישהו שאתה לא מכיר". אבל יום אחד קרה משהו שטיפה גרם לי לחשוב אבל בסופו של דבר רק חיזק את הדבקות שלי ברעיון. חבר שלי החליט שהוא חייב להבין מה עומד מאחורי ההטפה שלי ואתגר אותי, “אני כותב קופירייטינג לחברות מחשבים" הוא אמר,”כולם צריכים ויכולים להשתמש במחשב, איך יכול להיות שלמוצר שהוא די בסיסי ובלי אפיונים מיוחדים יכול להיות קהל יעד שונה ?”. ידידי אמרתי ל

מאת: איציק עומריקופירייטינג07/01/137245 צפיות
זה בטוח אחת מהעצות הקופירייטינג הכי טובות שאי פעם קיבלתי, ?אם יש באפשרותך התחל פיסקה בעותק שלך עם משפטים שיתפסו את הקוראים חזק ויכניסו אותם פנימה" מדוע ? מכיוון שהמשפט שבא לאחר הכותרת הוא מה שמושך את רוב הקוראים. בדרך כלל אחרי הנקודה הזו הקוראים/הלקוחות מדלגים לסעיף הבא אלא אם כן הם מרגישים חובה לקרוא עד הסוף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica