חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קופירייטר באתרי אינטרנט

מאת: ליאור ניבקופירייטינג02/12/2011645 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קופירייטר הוא בעל מקצוע שיותר ויותר בעלי אתרים נעזרים בו, בין אם באמצעות חברות לקידום אתרים למיניהן או על ידי הזמנת שירות באופן פרטי.

קופירייטר מוכר לנו לא רק מעולם האינטרנט אלא מעולם הפרסום באופן כללי- תפקידו של קופירייטר הוא לייצר הכנסה באמצעות שיווק נכון ומדויק של מוצרים ושירותים שאנחנו רוצים לפרסם אל מול קהל הלקוחות הרחב.

קופירייטר הוא בעל מקצוע שצריך תמיד לחדש, לשנות, לחשוב מחוץ לקופסא ולספק פתרונות ואמצעים כדי לשווק את המוצרים בעולם שבו כולם מנסים לתפוס את תשומת לב האנשים ורק מעטים מצליחים.

כך, למשל, ניתן לחשוב על רחבי העיר תל אביב העמוסה בפרסומות מפה ועד הודעה חדשה. הדבר הפך להיות כל-כך נפוץ שכמעט אף אחד כבר לא שם לב אל הפרסומות הללו.

אז נכון, יש אנשים שיטענו שזה טוב, שאז הפרסומת נכנסת באופן לא מודע אל מחשבותיהם של אנשים, אבל אני טוען- שטויות במיץ עגבניות.

קופירייטר טוב הוא קופירייטר שיכול להציג פרסומת שתבלוט גם מתוך 1000 פרסומות שונות. קופירייטר טוב הוא קופירייטר שיכול להשתמש באמצעים שעומדים לרשותו כדי ליצור פרסומת שאנשים יזכרו במשך הרבה מאוד זמן, שידקלמו אותה בפני החברים שלהם וכן הלאה.

קופירייטר הוא מקצוע שלא רבים יכולים לעסוק בו- היכולת להשתמש במילה הכתובה, בעיצוב, במיקום ושלל אמצעים אחרים שמשפיעים על היכולת של הפרסום להשפיע על הלקוחות הפוטנציאליים.

במידה ואתם רוצים לבצע תהליך של קופירייטינג באתר שלכם ניתן לבצע זאת לבד, אך לעיתים רצוי להזמין בעל מקצוע מיומן ומנוסה- אתם אולי תופתעו ממה שיש לו להגיד.

 

קופירייטר מביא לכם את כל היתרונות של השיווק לאתר שלכם - אך הוא לבדו אינו מספיק. שירותי כתיבת תוכן דורשים אנשי מקצוע נוספים בתחום כתיבת תוכן שיווקי לאתר , כתיבה שיווקית , כתיבה לצרכי קידום אתרים ועוד. כתיבת תוכן לאתר נחוצה משום שהיא מעשירה את האתר בתוכן חדש ומרענן, והגולשים שלכם יכולים ליהנות ממנו. כך שני הצדדים מרוויחים - הגולשים קוראים ונהנים, ואתם בתור בעלי האתר זוכים בכניסות רבות לאתר מדי יום. בכך תוכלו למקסם את הפוטנציאל העסקי של האתר שלכם - אתם נצפים ברשת הם אתרים שבאופן מיידי הופכים למבוקשים על ידי מפרסמים. שטחי פרסום באתר עשיר בתוכן הוא פרסום אפקטיבי במיוחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאור ניב

מאת: ליאור ניבריהוט 12/12/111216 צפיות
הרשתות המובילות לבית ולחצר מייצרות שפע של פיתרונות על הקונספט של "עשה זאת בעצמך" ואנשים הופכים להיות סוג של שיפוצניקים בבית ובחצר גם אם אין להם ניסיון והכשרה מעשית

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11747 צפיות
אנחנו מכירים חוקרים פרטיים בעיקר מסדרות בטלוויזיה ומסרטים. ולכן נדמה לנו שעבודת חוקר פרטי היא זוהרת וכי חוקר פרטי נמצא מעל החוק לפעמים וכי לפעמים חוקר פרטי יכול לעבור על החוק רק כדי לפתור תעלומה.

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11755 צפיות
אנשים שואלים מה בעצם עושים משרדי חקירות? משרדי חקירות מבצעים סוגים שונים של חקירות פרטיות באמצעות בלשים או חוקרים פרטיים. סוגי חקירות שמבצעים משרדי חקירות הם למשל חקירות בתחום הכלכלי ממגוון תחומים

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11740 צפיות
עבור כל חוקר פרטי שתמצא לנכון לשאול, מטוס שחג בתחום השמיים הטריטוריאלים של מדינת ישראל ומחכה לאישור נחיתה, מטוס שהוא אינו מטוס קרב של אויב אלא מטוס מסוג בויינג אמריקאני שתוכנן באופן ייחודי

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11767 צפיות
אין דבר ששנוא יותר על אישי ציבור מאשר חקירות. בשל העובדה שמערכת יחסי הציבור שלהם שולחת את זרועותיה לכל המקומות גם אם הם מוטלים בספק - שהרי כל קול חשוב וכל תמיכה שיכולה לבוא מכיוון מסוים תתברך

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11682 צפיות
יש משרד חקירות פרטי ויש משרד חקירות ממשלתי. המשותף לשניהם הוא שלשניהם אף אדם היה רוצה להיכנס כנחקר. משרד חקירות הוא משרד שעובר עשרים וארבע שבע, בין אם מדובר בניתור של מידע שיכול להועיל לחקירה מסוימת

מאת: ליאור ניבחקירות03/12/11676 צפיות
משרדי חקירות פרטיים הם לא אחת אלה שייתנו פיתרון לאזרח המתוסכל שחש כי קצרה ידם של עמיתיהם , בין אם מדובר על משרדי חקירות של המשטרה או אחרים, הממונים על חקירה בנושא מסוים מטעם הסמכות שנתנה המדינה בידם.

מאמרים נוספים בנושא קופירייטינג

מאת: רוןקופירייטינג26/06/191181 צפיות
כל בעל עסק מבין את החשיבות של אתר אינטרנט המייצג את החזון של העסק. אך בעידן שבו אנו נמצאים היום, הקמת אתר אינטרנט דורשת לא מעט משאבים - וברוב המקרים גם התקשרות עם לא מעט אנשי מקצוע המתמחים בנושאים אלו

מאת: שלום כהןקופירייטינג23/10/171474 צפיות
כתיבת תוכן איכותי דורשת רעיונות יפים כנסו לאתר שלנו ותגלו איך כותבים משהו איכותי ויפהפה.

מאת: יובל לויזוןקופירייטינג20/11/141644 צפיות
מאמר הוא רצף משפטים עם מבנה ייחודי שמתמקד בנושא מסוים. ישנם סוגי מאמרים שונים, כמו מאמרים חדשותיים, מדעיים, טכניים ומאמרים העוסקים בנושאים כלליים שנועדו לקריאה בשעות הפנאי. בעבר המאמרים היו מתפרסמים בעיקר בעיתונים ובספרים וכיום עם התגלגלות הטכנולוגיה של ימינו ישנם המאמרים האינטרנטיים.

מאת: פרופיל און לייןקופירייטינג06/08/141816 צפיות
כל עסק מוקם במטרה להרוויח. גם עסק קטן. לעיתים עסק קטן הוא עסק בתחילת דרכו, אשר שואף להתקדם, להצליח ולגדול. לעיתים עסק קטן הוא עסק משפחתי שמראש מעדיף להישאר קטן ואינטימי. בכל מקרה, אין טעם לפתוח עסק אם בסופו של דבר אין רווחים. לכן, כל עסק, גם עסק קטן, חייב פרופיל עסק מקצועי המגדיר את מהות העסק, קהל היעד, השירות או המוצרים שלו ומהווה למעשה תעודת זהות של העסק עצמו.

מאת: ליאה גריןקופירייטינג26/10/137117 צפיות
אל לבעל אתר להתפתות לתרגם את האתר או לפרסם מאמרים באנגלית שאינם נכתבו על ידי כותב תוכן מקצועי הדובר את השפה האנגלית

מאת: איציק עומריקופירייטינג23/01/137170 צפיות
הססמאות שלי מרגישות שחוקות, אני מטיף ב-5 השנים האחרונות את ההכרח בהכרת קהל היעד שלך, אני עומד מאחורי המשפט שלי “אתה לא יכול לכתוב בצורה אפקטיבית למישהו שאתה לא מכיר". אבל יום אחד קרה משהו שטיפה גרם לי לחשוב אבל בסופו של דבר רק חיזק את הדבקות שלי ברעיון. חבר שלי החליט שהוא חייב להבין מה עומד מאחורי ההטפה שלי ואתגר אותי, “אני כותב קופירייטינג לחברות מחשבים" הוא אמר,”כולם צריכים ויכולים להשתמש במחשב, איך יכול להיות שלמוצר שהוא די בסיסי ובלי אפיונים מיוחדים יכול להיות קהל יעד שונה ?”. ידידי אמרתי ל

מאת: איציק עומריקופירייטינג07/01/137248 צפיות
זה בטוח אחת מהעצות הקופירייטינג הכי טובות שאי פעם קיבלתי, ?אם יש באפשרותך התחל פיסקה בעותק שלך עם משפטים שיתפסו את הקוראים חזק ויכניסו אותם פנימה" מדוע ? מכיוון שהמשפט שבא לאחר הכותרת הוא מה שמושך את רוב הקוראים. בדרך כלל אחרי הנקודה הזו הקוראים/הלקוחות מדלגים לסעיף הבא אלא אם כן הם מרגישים חובה לקרוא עד הסוף.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica