חפש מאמרים:
שלום אורח
01.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפים לראיון עבודה בתור גרפיקאי בבית דפוס שמדפיס פליירים

מאת: עידן קידום אתריםשיווק09/12/20111067 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

.

פליירים הם מוצרי פירסום פופלארים ואטרקטיבים שחברות רבות בוחרים להדפיס ולהשתמש בהם על מנת ליצור חשיפה לעסק. כאשר אנחנו הולכים ולומדים תקשורת חזותית ועיצוב גרפי בבית ספר גבוה לעיצוב אנחנו בעצם לומדים כיצד אנחנו יכולים לעזור ללקוחות שלנו לתקשר עם הלקוחות שלהם בצורה טובה יותר. פליירים הם היזדמנות נהדרת לתרגל את כל מה שלמדנו בבית ספר לעיצוב.

כאשר אנחנו מגיעים לראיון עבודה בבית דפוס שמדפיס פליירים ואנחנו רוצים להיבחר למשרה של גרפיקאים חשוב מאוד שנפגין הבנה בכל מה שקשור לעיצוב של פליירים. ראיון עבודה הוא כמו עבודה בפני עצמה. לפני שמגיעים לראיון עבודה בבית דפוס שמדפיס פליירים חשוב לערוך תחקיר רציני על כל נושא הפליירים.

פליירים יכולים להיות מודפסים בכמויות שונות ולהגיע בעיצובים שונים ומשונים. פליירים הם אומנם מוצר דפוס שיש לו הרבה חסרונות אבל חשוב מאוד ללמוד היטב את היתרונות בהדפסה פליירים ולדעת למנות אותם כשאר מגיעים לראיון עבודה. מנהל בית דפוס שמדפסי פליירים שמחפש מעצב גרפי שיעצב עבורו פליירים יעריך יותר מועמד שיגיע עם ידע מוקדם בכל עולם הדפוס והפליירים. פליירים מודפסים על נייר מסויים ומגיעים בגודל מסויים בדרך כלל שאילו הן שתי אינפורמציות שחשוב מאוד לדעת.

כאשר מגיעים לראיון עבודה ורוצים להפגין ידע. ראיון עבודה שלם יכול גם ליפול על חוסר ידעץ גם אם אתה גרפיקאי מוכשר מאוד ואתה יכול להכין פליירים מהממים אבל הגיע לפניך מועמד שהפגין ידע רב בנושא של פליירים יש סיכוי שהגרפיקאי השני יקבל את המקום ואת המשרה במקומך. בדיוק כמו שאנחנו מעצבים פליירים כך אנחנו צריכים להגיע לראיון עבודה. פליירים שלא מצליחים להרשים את הלקוח ולהעביר את כל המידע והידע שרצוי להעביר כאשר מנסים לפרסם משהו הם אינם פליירים טובים. גם אנחנו צריכים להתייחס לעצמנו באותה צורה כאשר אנחנו מגיעים לראיון עבודה.

אם נדמיין את עצמנו לרגע ונחשוב שאנחנו פליירים נוכל להחליט איזה מידע אנחנו רוצים להבליט על עצמנו ואיזה מידע אנחנו נרשום באותיות הקטנות. נוכל להחליט האם להגיע לראיון עבודה עם חולצה כחולה או אדומה בדיוק כמו שאנחנו משקיעים מחשבה בצבעים שאנחנו משתמשים בהם בפליירים. ראיון עבודה הוא מסע פירסום לכל דבר ואתם בתור גרפיקאים צריכים למכור את עצמכם. לגרפיקאים יש כלים רבים שהם יכולים להשתמש בהם על מנת למכור את עצמם בצורה טובה יותר. ככה זה פליירים של בתי מלון.

גרפיקאים יכולים להראות סקיצות ישנות שהם הכינו בעבר כאשר הם התבקשו לעצב פליירים, גרפיקאים יכולים להראות תיק עבודות שלם על מנת שמנהל בית הדפוס יוכל להיתרשם מהדרך בה הם עובדים ומקונספט בו הם מעצבים פליירים. גרפיקאים צריכים להראות בקיעות כאשר הם מעצבים פליירים ולשלוט היטב בתוכנות מחשב.

 תגיות המאמר: פליירים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פליירים

מגנטים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת עידן קידום אתרים

מאת: עידן קידום אתריםפרופילי חברות12/01/128225 צפיות
כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוחות חשוב מאוד שהוא יגיע מצוייד בפולדרים שהוא הדפיס בבית דפוס. פולדרים במקרה הזה יכולים להיות גורם שסוגר עבור סוכן עיסקאות. כאשר סוכן של אומנים מגיע לפגישה עם לקוח גדול הוא יכול לבחור להגיע מוכן ומתוקתק והוא יכול לבחור להגיע חצי מוכן. להגיע לפגישה מסוג כזה עם פולדרים ממותגים היא בחירה בלהגיע מוכן ותוקתק.

מאת: עידן קידום אתריםעסקים - כללי07/01/121217 צפיות
מדינת ישראל היא מדינה בעלת צביון דמוקרטי שמהווה את הבסיס בהקיומי שלה. כל מה שמפורסם בפומבי במדינת ישראל צריך לעמוד תחת ההגדרות של משטר דמוקרטי וצריך להיזהר מאוד בדברים שאנחנו מפרסמים. בית דפוס הוא עסק שיכול למצוא את עצמו עומד באמצע זירה פוליטית או חברתית בנושאים מסויימים בעקבות כך שהוא זרוע מבצעת של חופש הביטוי. בית דפוס יכול בקלות לפגוע בזכויות יסוד שקיימות במדינה שלנו מבלי בכלל להיתכוון לכ, לכן לכל בית דפוס צריכה להיות מערכת שמפקחת עליו בצורה זו או אחרת.

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111391 צפיות
מישהו חכם פעם אמר לי כי חופשה מהנה ומלאה בחוויות תלויה בראש ובראשונה בפרטנר או הפרטנרים שאיתם תצא אליה, אין ספק שיש אמת באמירה הזאת אבל לגבי האנשים שאיתם תבחרו לצאת לחופשה אנחנו לא נוכל להמליץ לכם או לדעת כמה טובים הם עבורכם, לגבי כל השאר דווקא כן נוכל, אז איפה בעצם מתחיל "כל השאר"?

מאת: עידן קידום אתריםצימרים16/12/111365 צפיות
מי לא אוהב נופש?! מי לא רוצה להתפנק בצימרים בצפון!? אבל לא תמיד התקציב מאפשר. רוצים למצוא צימרים בצפון במחיר מתאים לכיס? הכול תלוי איך תחפשו. כאן תוכלו לדעת, איך למצוא צימרים בצפון בקלות, צימרים מפנקים וכמובן במסגרת התקציב.

מאת: עידן קידום אתריםשיווק15/12/111141 צפיות
קיימים עסקים רבים קטנים וגדולים שנעזרים ביועץ שיווקי על מנת למנף את העסק שלהם. יועץ שיווקי הוא בעל מקצוע שמגיע לעסק שלנו על מנת לערוך סדר בעסק שלנו. קבלת עזרה מיועץ שיווקי יכולה להיות מועילה מאוד במצבים מסויימים. אחד מהדברים הראשונים שיועץ שיווקי יבדוק כאשר הוא יגיע לטפל בעסק שלנו זה את המיתוג שעשינו לעסק שלנו. כאשר יועץ שיווקי מתחיל לטפל בעסק שלנו הוא ישר ילך לניירת שלנו וייעץ לנו להדפיס פנקס חשבוניות ממותגים, פולדרים ממותגים, כרטיסי ביקור אם אין לנו ועוד מוצרים שונים שיכולים ליצור לעסק שלנו תד

מאת: עידן קידום אתריםמחקרי שוק15/12/118234 צפיות
ביקור בבית דפוס יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים שרוצים לתת לעסק שלהם קפיצה עסקית. כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס באפשרותינו לבחור מוצרים שונים אותם אנחנו מדפיסים לצרכים שונים של העסק שלנו. בחירה של מוצרים להדפסה בבית דפוס בנוייה כמו פירמידה. בהתחלה אנחנו בוחרים בבית דפוס מוצרים שהם בסיסיים ולאט לאט אנחנו עולים במדרגות של הפירמידה ומגיעים לשלב בו אנחנו רוכשים מבית דפוס מוצרים שהם מוצרים של מותרות.

מאת: עידן קידום אתריםחוק ומשפט - כללי13/12/111140 צפיות
קטלוגים הם מוצר דפוס שאנחנו אוהבים לאהוב. בית דפוס בדרך כלל גאה מאוד בקטלוגים שהוא מוציא. הסיבה שקטלוגים הם מוצרים כל כך אייכותיים שמדפסי בית דפוס היא שקטלוגים הם הפנים של העסק או של המותג. כולנו מכירים את הקטלוגים של בתי האופנה. בית דפוס עומל קשה מאוד על מנת להדפיס קטלוגים שונים של חברות אופנה מכיוון שקטלוגים שלאופנה הם קטלוגים שעוברים ליטוש רב בבית דפוס.

מאמרים נוספים בנושא שיווק

מאת: nirשיווק24/06/21585 צפיות
הקמת אתר עסקי בפייסבוק הינו כלי מצוין המאפשר לכם לפרסם את עצמכם ולהגיע אל קהלים חדשים, המחפשים אחר המוצר או השירות אותו אתה מציע ולשמר את הלקוחות הקיימים שלכם.

מאת: ישראל רף שיווק31/05/21655 צפיות
העובדים הם המנוע של העסק פנקו את העובדים במארזי שי, עציצים ממותגים, ותקבלו מנוע טורבו עבור העסק שלכם עם מסר ממותג בעציץ להעניק חוויה בלתי נשכחת לחיזוק הקשר עם העובדים והלקוחות שלכם. פנו אלינו נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: שלום כהןשיווק02/05/175093 צפיות
אף יום הולדת אינה שלמה בלי מסיבה נחמדה, קטנה או גדולה, שמאפשרת לנו לעשות בדיוק את זה וגם לחגוג את שעתיד לבוא.

מאת: שלום כהןשיווק16/11/162047 צפיות
מעבר דירה זה בדרך כלל מסוג אותם הדברים שמאוד לא קל להתמודד איתם. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לקבל את ההחלטה ולמצוא את הדירה שאליה עוברים, ומייד לאחר מכן מתחילה העבודה. צריך למיין את החפצים, כי איזה זמן טוב יותר יש מאשר מעבר הדירה כדי להיפרד מכל מה שכבר לא משמש אתכם?

מאת: שלום כהןשיווק28/08/162363 צפיות
זה לא משנה אם יש לכם אתר אינטרנט או לא, אם יש לכם עסק קטן או גדול. כיום כל עסק שרוצה להצליח חייב שיהיה לו לוגו מתאים אשר ישדר על הגל של השירותים שהעסק בוחר להעניק לשירותיו. כך שאם יש לכם מסעדת דגים לדוגמה, תצטרכו כמובן לדאוג לכך שהלוגו ישדר על הקונספט הזה, תוכלו לעצב לוגו בהשראה של ים או כזה שמופיעים בו דגים. האפשרויות הינן רבות למדי וכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור מבחינתכם.

מאת: SEOMANשיווק25/05/161629 צפיות
אפילו מתנות קטנות לעובדים עשויות לשווק את העסק שלכם בצורה מעולה ולשלב חוויית יחסי עובד מעביד נפלאה.

מאת: רוני הכהןשיווק27/03/161798 צפיות
היתרונות הגדולים של הדפסה על חולצות עבור בתי עסק הם רבים וחשובים ולכן אין זה פלא לראות כי השימוש באפקט שיווקי מעין זה רק הולך וגדל

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica