חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרכזי מבקרים - כסף קטן, הנאה גדולה!

הילדים של היום הרבה יותר מתוחכמים מהילדים שאנחנו היינו בזמננו, והםיכולים בקלות ללמד אותנו דבר או שניים בנושא הטכנולוגיה המתקדמת בקצבמסחרר. מרכזי המבקרים השונים בארץ מעניקים לנו ההזדמנות נוספת להשקיע בהםולקחת אותם לחוויות מעשירות ומהנות אשר מהן הם ימשיכו ללמוד ולהתפתח.

ביקור באחד מעשרות מרכזי המבקרים המושקעים בארץ היא בדרך כלל חוויהלימודית מעניינת המספקת בילוי איכותי של ממש עבור הילדים וכל המשפחה.

מהם מרכזי מבקרים

מרכזי מבקרים מוקמים על ידי גופים וחברות שונות, ובהם ישנה הזדמנותללמוד על תהליכי ייצור, שיווק, על התרבות וההיסטוריה של ייצור המוצר.

לדוגמא, במרכז המבקרים של "קוקה קולה" הילדים עוברים מסעבזמן ובמהלכו לומדים כיצד נולד המשקה התוסס בעולם, בחוויית החושים הםעוברים בתחנת חלל, סרט תלת מימד, מתנסים בנגינה באולפן מוזיקה ייחודי, פארקוירטואלי לרכיבת אופניים וכמובן עוברים בקו הייצור.

במרכז המבקרים "השחר העולה" מלמדים את הילדים שלנו (ואותנו) כיצד מייצרים את ממרח שוקולד השחר האהוב, הילדים זוכים לטעום את בצק השוקולד לפני שהוא הופך לממרח.

במרכז המבקרים של "עינוגי אורנת" מייצרים פרליני שוקולדבעבודת יד. הילדים לומדים שם על עץ הקקאו, גילוי משקה השוקולד , מריחיםתמציות, טועמים, ומתנסים בייצור עצמי.

במרכז המבקרים החדש של "מפעלי נייר חדרה" הילדים לומדים עלחשיבות מחזור הניירות בסיור מהנה באמצעות פלאי הטכנולוגיה (משחקי מחשב,צפייה בסרטון, כסאות זזים...ועוד) בנוסף, ישנה השתתפות בסדנת התנסות בהפקתנייר באופן עצמאי.

מרכזי מבקרים - למה כיף ללכת לשם

הביקורים במרכזי המבקרים בדרך כלל כוללים טעימות, סדנאות התנסותיותופעילות המעשירות את עולמו של הילד, צפייה בסרטי תלת מימד, הפעלה תוך כדימשחקי מחשב, אטרקציות שונות והפעלות שונות לכל המשפחה.

במרכז המבקרים "ברווזים בכפר" תגלו את עולמו המדהים של הברווז, החל מצפייה בגוזל שבוקע ומעקב אחר גידולו, דרך איסוף ביצים ועד ליטוף אפרוחים.

הביקור במרכז המבקרים של "בנק ישראל" חוויתי אף הוא והואכולל: הצגת תולדות המטבע בארץ ועיצוב השטרות, התרשמות מתצוגת מטבעות עתיקיםושטרות מתקופות שנות, הרצאה וסרטון קצר ומעניין על התפתחות אמצעי התשלום,חשיפה לחומר ממנו עשויים השטרות, מידע על כמה עולה למדינה לייצר שטר אחדוכיצד לזהות שטרות מזויפים. בנוסף, במרכז המבקרים הילדים יקבלו כרטיס אשראילמשחקי מחשב אינטראקטיביים בנושא הכסף.

במרכז המבקרים החדש של "דואר ישראל" תוכלו לשחק במשחקיםמאתגרים ומהנים במחשב וגם תתחרו בקבוצה נגד קבוצה יריבה, הילדים ילמדו עלמיון ושליחת מכתבים בארץ ויתנסו בשליחת מכתב לאדם קרוב.

מרכזי מבקרים – מידע כללי

ההגעה לרוב המקומות הינה בתיאום מראש. מרכזי המבקרים אשר ממוקמיםבחלל סגור מתאימים במיוחד לימים גשומים או ימים חמים ויכולים להעביר כמהשעות פעילות איכותית במקום שהילדים ירבצו ליד המחשב.

בכל מרכזי המבקרים ישנם מדריכים מקצועיים. רצוי לבדוק לגבי שעותהפעילות, האם המקום פתוח בחגים ובשבתות ובמידה ויש צורך בכך – לגבי הדרכהבשפות שונות. ישנם מרכזים בהם הכניסה הינה לילדים מגיל מסוים – כדאי לבדוקגם את זה.

הכניסה לרוב הינה בתשלום סמלי. שימו לב כי ישנם מרכזי מבקרים הדורשים תיאום מראש.

מרכזי מבקרים - למי מיועדים

רוב מרכזי המבקרים מתאימים לגילאי 0-99 (למעט, כאמור, אלו המגביליםכניסה מגיל מסוים). רצוי לבדוק מראש אם המקום נגישלעגלות/נכים, האם יש הנחהלגמלאי.

ישנם סיורים גם לקבוצות בתיאום מראש.

באתר "מרכז מבקרים" – מבקרים ונהנים, מרוכזים עבורכם שמות מרכזי המבקרים לפי אזורים בארץ.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איי ווב - הקמת אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםנשירת שיער21/03/121038 צפיות
את נשירת השיער אין לנו דרך לעצור, מקסימום להאט קצת. אבל אנחנו יכולים לפתור אותה במהירות, בקלות וביעילות – על ידי תוספת שיער. אף אחד חוץ מכם לא יידע שהשיער שלכם נושר. איך עושים זאת? בהמשך.

ההחלטה על קניית דירה היא החלטה כבדת משקל ואינה דבר של מה בכך. האם כדאי לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה, מהם פרויקטים חדשים ואיך מגיעים אליהם, מהם אתרי דיירים ומדוע כדאי להגיע אליהם – כל מה שצריך לדעת על דירה, פרויקטים חדשים ואתרי דיירים.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםעסקים - כללי23/02/121145 צפיות
מדוע אנחנו מקפידים כל שנה לאחר החורף לבצע סיוד של גג הבניין שלנו? מה יקרה במידה ולא נסייד את הגג שלנו? במאמר הבא על סיוד גגות – מה זה, למה זה ואיך עושים את זה?

לכל איטום גגות קיימת השיטה הנכונה והמתאימה בהתאם לסוג הגג, לרמת הגימור ולתקציב הקיים. מאידך, בכל סוג של איטום חייבים לוודא כי העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ואיכותיים וכאןן אסור להתפשר. הצעה זולה מדי מעידה על חוסר מקצועיות וכוונה לתפוס עבודה ותוא לא.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים17/01/121030 צפיות
בעידן הנוכחי בו אחוז הביקוש לרכישת דירות הולך וגדל, עולה באופן ישיר הביקוש לביצוע בדק בית על ידי חברה מקצועית ומיומנת שתספק דו"ח אמין ומקיף אודות הבית אותו אנו עתידים לרכוש.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים16/11/11947 צפיות
הלבנת גגות היא פעולה חשובה שכדאי להקפיד עליה ולתחזק אותה בכל שנה, אך זוהי בעצם פעולה משלימה של זיפות הגגות, אשר נעשית לפניה והיא חשובה לא פחות. מהי הלבנת גגות? מי עושה אותה? מתי עושים אותה, ואיך?

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםבניית אתרים31/08/11750 צפיות
רבים העסקים אשר מבינים היום את החשיבות של הקמת אתר לעסק. בעבר הלא רחוק ממש לפני שנה שנתיים, הקמת אתר לעסק הייתה דבר טכני בלבד – הולכים לבונה אתרים, בוחרים עיצוב זה או אחר – מה שנראה לנו יפה וקופצני

מאמרים נוספים בנושא טיולים בארץ

מאת: שלום כהןטיולים בארץ05/02/191856 צפיות
אזור הגולן מלא בקיבוצים נפלאים, נופים טבעיים, וכן אתרים היסטוריים שניתן לטייל ביניהם במשך השנה. בין היישובים הקהילתיים בגולן ניתן לטייל בנופים של נחל הירמוך, אזור הכנרת, נהר הירדן, גבול סוריה, ואזורים רבים אחרים הכוללים שלל סוגי נופים המושלמים לטיולים. עבור אלו שרוצים לטייל באזור הזה, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא עם טיולי ג'יפים בגולן המאפשרים לכם לעבור שלל הרפתקאות בין נופי ישראל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ04/12/181778 צפיות
מחפשים אטרקציה מסוג אחר עם המשפחה, לחברים או לעצמכם - אך מוצאים את עצמכם מתלבטים במה כבר אפשר לחדש הפעם? הרשו לנו לסבר את אזניכם עם אפשרות חדשה שאולי לא חשבתם עליה, או לכל הפחות לא ברצינות - והקדישו כמה דקות כדי לחשוב על כך באופן אמיתי לגבי עצמכם, ולהבין לבד מדוע כל כך הרבה אנשים ונשים בארץ ובעולם מתאהבים בכך, וחוזרים על כך שוב ושוב. כן, גם אתם תופתעו לגלות עד כמה טיולי ג'יפים יכולים לדבר אליכם, ולא משנה אם אלה טיולי ג'יפים בצפון, בדרום במרכז או בכלל בחו"ל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ18/09/181178 צפיות
העובדים שלכם צמאים לזמן איכות אחד עם השני? ברור לכם שהם זקוקים לגיבוש כדי להכיר אחד את השני קצת יותר לעומק? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע אתם, בתור בעלי העסק, תוהים מה תוכלו לעשות בנידון. יש אינספור אפשרויות בכל מה שקשור לגיבוש העובדים ואם כבר ניסיתם הכול, מדוע שלא תיקחו אותם היום לחוויה כמו טיולי ג'יפים בגלבוע? טיולי ג'יפים בגלבוע מוציאים אותנו מהמרחב הרגיל שלנו, מפגישים אותנו עם נופים נהדרים ונותנים לנו את ההזדמנות לעשות משהו אחר. לכן כדאי גם לכם לחשוב על האפשרות הזאת כי אין ספק שהעובדים שלכ

מאת: שלום כהןטיולים בארץ13/07/18830 צפיות
כיום ניתן למצוא דילים לאילת אשר יציעו לכם לישון במלונות חמישה כוכבים או אוהלים מפוארים, מלונות רגילים או אכסניות מיוחדות. בסופו של דבר כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי הדרך שלו לחופשה חד פעמית בעיר המיוחדת תהיה קצרה מאי פעם וזאת אם באמת ירצה בכך. רק תצטרכו לוודא כי אתם בוחנים בהקדם האפשרי את האופציות השונות שקיימות וזאת כל עוד מדובר על דילים לאילת וזאת אם תרצו ליהנות כפי שלא היה מזה זמן רב.

מאת: טל בן דודטיולים בארץ16/04/18800 צפיות
למצוא מקום שאפשר לשכור אופניים לקבוצות, ולרכוב על רקע נופים קדומים, מוריקים, בשילוב שחיה בבריכה טבעית אינו עניין של מה בכך. אם תוסיפו ארוחה ומדריך מעולה שייתן הסבר ככה על הדרך, זו אחת החוויות החזקות שלכם בקיץ הקרוב.

מאת: tiloniטיולים בארץ01/02/18856 צפיות
קיץ ישראלי הוא עונה חמה מכל בחינה שהיא. הורים וילדים מטפסים על קירות במאמץ נואש, בציפורניים כסוסות, במאמץ למצוא עוד אטרקציה, עוד בילוי, עוד מופע ובעיקר – מה לעשות עם ילדים ובלעדיהם.

מאת: רוני הכהןטיולים בארץ10/12/17808 צפיות
הבחירה בחופשה אשר מתרחשת בקיץ היא גם הרבה יותר חכמה מלפחות שלושה היבטים שונים, בייחוד כאשר רוצים לצאת אל עיר הנופש האהובה על הישראלים, הלוא היא אילת, וגם כאשר רוצים לצאת אל הפלגה באילת בתקופה שהיא אינה הקיץ.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica