חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סיוד גגות בבתים משותפים

זיפות גגות, סיוד גגות - אחזקת גגות

אחזקת בניינים כוללת גם זיפות וסיוד של הגג. הפעולות האלו שומרות על איטום הגג וגורמות לכך שנוכל לישון בשקט, בעיקר בחורף, ונדע שלא יהיו רטיבויות ומים לא יחלחלו להם את דרכם אל התקרות והקירות של הדירות שלנו. במשפט אחד קצר, זיפות הגג הוא שאוטם את הגג וסיוד הגג הוא זה ששומר אחר כך על טיב הזיפות וכן מוריד את הטמפרטורה בגג ובבניין.

סיוד גגות

לסיוד הגגות לאחר הזיפות יש שני תפקידים עיקריים - האחד הוא לשמור על האיטום. במידה והגג יהיה מזופת בזפת אשר תהיה חשופה לקרני השמש, היא תתחמם כל כך (בשל צבעה הכהה) כך שיכול לקרות מצב (במיוחד בקיץ החם שלנו בישראל) שהזפת פשוט תימס, ואז האיטום לא יהיה במאה אחוז.

בנוסף, תפקיד אחר חשוב לא פחות של סיוד הגג, הוא שמירה על הטמפרטורה של הגג והבניין. הזפת כידוע היא בצבע שחור והיא סופחת אליה הרבה קרני שמש והיא מקור להתחממות רבה של הגג ובשל כך של הבניין. סיוד הגג בצבע לבן מביאה לשבירה של קרני השמש ובכך לצינון הגג והבניין.

מה, מי ואיך?

סיוד הגג צריך להתבצע פעם בשנה - לאחר החורף. זיפות של הגג לא מחייב כל שנה, ואם הוא נעשה על ידי בעל מקצוע טוב הוא יכול להחזיק לא מעט שנים. סיוד הגג, לעומתו, צריך להתבצע כל שנה לקראת הקיץ.

סיוד גגות יכול להתבצע באמצעות כמה חומרים, וכל בעל מקצוע מעדיף להשתמש בחומרים אחרים. זוהי אחריות של ועד הבית לבצע סקר שוק ולקבל מספר הצעות ולבדוק היטב באלו חומרים מדובר. במקרה של סיוד גגות לא תמיד כדאי ללכת על ההצעה הזולה ביותר, משום שייתכן ומדובר בשימוש בחומרים פחות איכותיים.

החומר שעמו מסיידים את הגג צריך להיות צבע עמיד במים, אשר לא יתקלף וייסדק עם הגשם הראשון ויגרום לכך שגם הסיוד וגם הזיפות לא יהיו שווים ואיכותיים. זיפות גגות וסיוד גגות על ידי בעל מקצוע מקצועי ואמין בהחלט ייתן לכם שקט בבניין מכיוון הגג, ומאוד כדאי להשקיע בבדיקה המקיפה לפני כן וכן להשקיע את השקעת הכסף הדרושה לכך, ולבצע אחזקה נכונה וטובה של הגג.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איי ווב - הקמת אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםנשירת שיער21/03/121038 צפיות
את נשירת השיער אין לנו דרך לעצור, מקסימום להאט קצת. אבל אנחנו יכולים לפתור אותה במהירות, בקלות וביעילות – על ידי תוספת שיער. אף אחד חוץ מכם לא יידע שהשיער שלכם נושר. איך עושים זאת? בהמשך.

ההחלטה על קניית דירה היא החלטה כבדת משקל ואינה דבר של מה בכך. האם כדאי לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה, מהם פרויקטים חדשים ואיך מגיעים אליהם, מהם אתרי דיירים ומדוע כדאי להגיע אליהם – כל מה שצריך לדעת על דירה, פרויקטים חדשים ואתרי דיירים.

לכל איטום גגות קיימת השיטה הנכונה והמתאימה בהתאם לסוג הגג, לרמת הגימור ולתקציב הקיים. מאידך, בכל סוג של איטום חייבים לוודא כי העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ואיכותיים וכאןן אסור להתפשר. הצעה זולה מדי מעידה על חוסר מקצועיות וכוונה לתפוס עבודה ותוא לא.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים17/01/121030 צפיות
בעידן הנוכחי בו אחוז הביקוש לרכישת דירות הולך וגדל, עולה באופן ישיר הביקוש לביצוע בדק בית על ידי חברה מקצועית ומיומנת שתספק דו"ח אמין ומקיף אודות הבית אותו אנו עתידים לרכוש.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםטיולים בארץ18/12/111021 צפיות
ביקור באחד מעשרות מרכזי המבקרים המושקעים בארץ היא בדרך כלל חוויה לימודית מעניינת המספקת בילוי איכותי של ממש עבור הילדים וכל המשפחה. כן, גם לילדים של היום – שיודעים כמעט הכל... תמיד יש משהו חדש ללמוד.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים16/11/11947 צפיות
הלבנת גגות היא פעולה חשובה שכדאי להקפיד עליה ולתחזק אותה בכל שנה, אך זוהי בעצם פעולה משלימה של זיפות הגגות, אשר נעשית לפניה והיא חשובה לא פחות. מהי הלבנת גגות? מי עושה אותה? מתי עושים אותה, ואיך?

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםבניית אתרים31/08/11750 צפיות
רבים העסקים אשר מבינים היום את החשיבות של הקמת אתר לעסק. בעבר הלא רחוק ממש לפני שנה שנתיים, הקמת אתר לעסק הייתה דבר טכני בלבד – הולכים לבונה אתרים, בוחרים עיצוב זה או אחר – מה שנראה לנו יפה וקופצני

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: בנימין קלינגרעסקים - כללי04/01/21105 צפיות
חוק רישוי עסקים, תשכ"ח – 1968​ (להלן: "חוק הרישוי") מטרת החובה בקבלת רישיון עסק בהתאם לחוק הרישוי הינה, בין היתר, לשמור על בריאות הציבור, על בטחונו, בטיחות ואיכות החיים של התושב. מהו רישיון לניהול עסק ? ​רישיון עסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק.

מאת: רוני הכהןעסקים - כללי24/11/20347 צפיות
יש לדעת איך בדיוק מבצעים את התהליך הזה של הדפסת וחלוקת העלונים, הקרואים גם פליירים בעגה העסקית של אנשים שמזמינים אותם.

מאת: shlomy עסקים - כללי13/10/20451 צפיות
בייחוד בזמנים מאתגרים שכלכלות רבות בעולם מתמודדות, ישנם משקיעים רבים שמחפשים אפיקים שבבוא העת יוכלו לקבל תשואות גבוהות מהרגיל, יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס עם דוגמה אחת לחברות שמתמחות בדיוק במקומות אלו.

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/20516 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/20553 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20559 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20484 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica