חפש מאמרים:
שלום אורח
22.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סדנת נשימות - תמצית החיים בהנחיית פראנה (מכסיקו) סופ"ש 2-4 בפברואר

מאת: אשרם במדבררוחניות - כללי23/12/2011790 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סדנת נשימות - תמצית החיים
בהנחיית פראנה (מכסיקו)
סופ"ש 2-4 בפברואר


סדנת נשימות נשימה : מהות החיים

חיי היום יום באופן טבעי ובלתי נשלט מביאים אותנו לעצירות אנרגטיות בחיים. אורך החיים המונוטוני מביא להרגשת חלודה. מהר מאד מרגישים איך הגוף עצור יותר, איך תחושות רגשיות עצורות יותר בגוף. זו הזדמנות להגיע אל המדבר לסדנת נשימות איכותית, לשחרר ולהתשחרר ממקומות מעיקים וכבדים ולמצוא את התחושות הקלילות שבתוכנו, למצוא שוב אנרגיות חיים מענגות ומקפיצות.

הנשימה היא כלי טבעי ועוצמתי אשר מחבר אותנו אל כוח המקור שלנו. עבודת הנשימה המעגלית-אנרגטית, מאפשרת לנו לחקור את הדפוסים שגורמים לנו להרגיש רדומים ובלתי מסופקים, דפוסים אשר כובלים אותנו ברמה הרגשית וכן ברמה המנטאלית.

בסדנא זו נעבוד באמצעות  "נשימה מעגלית" , עבודת עומק שתומכת בשחרור מתחים וחסימות אשר מונעות מאיתנו לחיות חיים רגועים, שלווים ומאושרים. 
מחקרים מגלים, כי הקשר בין תחושת הגוף-נפש שלנו משפיעה באופן ישיר על הנשימה וכן להפך, הנשימה משפיעה באופן ישיר על המקומות התקועים בגוף ובנפש. באמצעות טכניקת הנשימה המעגלית וטכניקות נוספות, אשר נלמדות ומתורגלות בסדנה, נוגעים ומביאים ריפוי עמוק לחסימות הללו ומאפשרים זרימה אנרגטית חדשה.

זהו תהליך פיזי עמוק ועוצמתי, המאפשר לנו ריפוי וניקוי מנטאלי, פיזי, ורגשי. באמצעות הנשימה נשיב לעצמנו את ההרמוניה הטבעית המשווה לזרום שוב בגופנו. ננשום שוב בקלילות ונשיב לעצמנו את אנרגית החיות אל תוך חיי היום יום שלנו. יחדיו עם פראנה (מנחה בעלת ניסיון בין-לאומי) יווצר מרחב בטוח לעבודה רגשית  ואנרגטית, מרחב בו תמצאו מקום לביטוי שלכם, לריפוי והעצמה בסוף שבוע מדברי וקסום. זו הזדמנות להגיע ולנקות את המערכות ולהציף מקומות תקועים ופשוט להשתחרר אל החיים.
בסדנה נעבוד גם דרך תרגילי ביו אנרגיה, תהליכי מודעות גוף, עבודת תנועה ונתרגל טכניקות נשימה שונות אשר יפעילו ויעלו על פני השטח רגשות מודחקים.

על המנחה:
פראנה ס. דומינגז
מציעה שיטת טיפול עצמית הוליסטית באמצעות מדיטציה מרפאה. כבר למעלה מעשור מנחה קבוצות ומדריכה בתרפיה וטיפול מימיים, עבודת נשימה ותרפיית גוף ונפש.
מנהלת את מוסד "למידת אהבה" (המכון בישראל Co-התלות & עבודת הילד הפנימי). ניסיונה הרב מימדי ממגוון סוגי הטיפולים שלמדה בחייה האישיים והמקצועיים מביאים איכות כנה של טרנספורמציה אל תוך עבודתה הטיפולית עם אנשים.
פראנה יוצרת אווירה בטוחה עבור אנשים לחקור מחדש ולהתחבר אל התכונות החיוניות שלהם. היא מציעה סשנים אישיים עבור רווקים, וייעוץ עבור זוגות. בנוסף היא מציעה גם סשנים של עבודה על הילד הפנימי, עבודת נשימה,  עבודת תרפיה באמצעות חוויה סומאטית ועבודה באמצעות שיטת ( , (Aquafloating ועבודה עם נשים על בעיות וטראומות נשיות.
כשפראנה אינה נמצאת בישראל ( הבסיס שלה ), היא חולקת את עבודתה ב – מקסיקו, תורכיה, ובולגריה.

לפרטים והרשמה:

טל': 052-5999755 או 052-4483242
דוא"ל: desertashram@gmail.com

לאתר הבית שלנו: אשרם במדבר

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אשרם במדבר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אשרם במדבר

מאת: אשרם במדבריוגה30/07/162271 צפיות
זאת השנה השביעית שהערבה לובשת יוגה. כבר שבע שנים, שקהילת היוגה נפגשת לסופ"ש אחד קסום במרחבי הערבה.

מאת: אשרם במדברהפקות אירועים16/07/16969 צפיות
אשרם במדבר מזמין אתכם לפסטיבל אינטימי של מוזיקה ואהבה, מדיטציות וסדנאות המכוונות אל הלב. תחת שמים זרועי כוכבים ובאווירה אינטימית ומשפחתית, נאפשר לעצמנו להיפתח ולחוות את העוצמה של הלב. הגיע הזמן להתחבר אליו שוב, לשמוע את קולו הפועם המכוון אותנו תמיד אל הדרך הנכונה.

מאת: אשרם במדבראטרקציות18/11/151463 צפיות
10-13.12.2015 18 שנים שפסטיבל צלילים במדבר מביא לדרום מוזיקה ישראלית איכותית על שלל גווניה. מאופרה ישראלית מקורית ועד מוזיקת עולם, משירת משוררים ועד למוזיקה קלאסית מקורית של מלחינים צעירים.כמו בכל שנה אנו חותרים לפסטיבל שהמוזיקה בו תשמור על רמה אומנותית מבלי לאבד את הקשר עם קהל המאזינים.שאיפתנו היא שהאיכות והקומוניקטיביות יהיו נוכחות בכל המופעים, ושהפסטיבל יהווה במה לכל הסגנונות והאמירות המוזיקליות בישראל.

מאת: אשרם במדברתרבות ובידור07/11/152799 צפיות
הSacred Journey - העשירי יוצא לדרך! מזמינים אתכם לחוות את הקסם של הג`רני, את המסע העמוק, הסוחף והמדהים, שאנחנו הולכים לעבור יחד, במרחב המופלא והמפנק של האשרם.

מאת: אשרם במדבריוגה17/10/151810 צפיות
זאת השנה השישית שהערבה לובשת יוגה. המדבר מזמין אותנו בעונתו היפה ביותר לקחת חלק באירוע היוגה של השנה.

מאת: אשרם במדבררוחניות - כללי07/09/151230 צפיות
שקט מרפא ריטריט יוגה ומדיטציה, שתיקה והתחדשות סופ"ש8 - 10 באוקטובר 2015 חוויה קסומה באשרם במדבר, סדנה שכולה שקט מרפא ותרגולים המטהרים את הגוף והנפש. מסע של התחדשות דרך תרגול מדיטציה (ויפאסנה), יוגה ותרגילי נשימה, באמצעותם ננקה ונטהר משקעים שמצטברים בגוף ובנפש. נלמד לנשום ולחוש את השקט המרפא, נלמד להאט את הקצב, לחיות פשוט, להקשיב לפעימות הלב ולרחש המדבר. הנוף הבראשיתי של המדבר, התרגול, חווית השתיקה והשקט, התזונה הבריאה, כל אלו תומכים בתהליכי הריפוי ומאפשרים זמן התבוננות וקשב.

מאת: אשרם במדברבידור ופנאי - כללי16/08/151170 צפיות
אשרם במדבר מזמין אתכם להמשיך לחגוג איתנו את מסורת פסטיבלי פשוט. פסטיבל ככל הפסטיבלים, אבל מה - ללא בגדים. כי להתפשט זה לא רק להוריד את הבגדים. זה החופש לפגוש ולהשיל את ההתניות החברתיות, השיפוט, הביקורת והכובד המסתתר בין מארגי כסות הבגדים. בפשוט אנחנו חוגגים את גופנו המושלם בדיוק כמו שהוא, את החופש והריפוי הנמצא בעירום, את שחרור הבושה.

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/1928836 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/18745 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/18280 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/18350 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/16921 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

שיחה זורמת, איך לנהל שיחה נכון, שיחה טובה, איך לפתח שיחה נעימה, איך להימנע משאלות בעייתיות, איך לדעת מה לשאול, מומלץ, מנטורינג: וכאן אבאר עוד עיקרון חשוב בניהול שיחה נעימה וטובה, ואיך באפשרותך לגרום לאדם השני להרגיש איתך בנוח בשיחה ולהימנע ממצבים של אי נעימות, גם בתת המודע של האדם השני. כי המוח של האדם שאתה מדבר איתו, בכל רגע תוך כדי שאתה מדבר איתו, הוא סוג של מדרג את איכות השיחה שלו איתך. ז"א שהמוח של הבן אדם, בודק בכל רגע נתון, כמה טוב הוא מרגיש באופן כללי. ובמקביל הוא בודק ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica