חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נכנס יין יצא סוד!

מאת: רונן הללצרכנות וקניות26/12/2011862 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יקב ארזה ומשרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור חשפו את היינות הסודיים שהושקו באופן מחתרתי ללא תווית, תוך שימוש במדיה חברתית ובכלים טכנולוגיים ליצירת באז

בשבועיים האחרונים הושק במהלך חדשני וראשון מסוגו בישראל - יין סודי אשר גרם לתעשיית היין, לעיתונאים המובילים, לבלוגרים ולחובבי יין לתהות מי היקב  הנועז אשר בחר להשיג סדרה של יינות חדשים ללא תווית וללא פרטים מזהים, כשעל התווית

QR  והזמנה לגלוש לעמוד הפייסבוק של היין הסודי ולהשתתף בטעימה עיוורת.

המהלך החדשני הניב ליקב, עוד לפני שנחשף, נקודות זכות רבות בקרב כתבים, אנשי שיווק וחובבי יין, שהחמיאו על התעוזה ועל המהלך החדשני. מהלך שיווקי זה הצטרף גם למחמאות על איכות היין הסודי ועל הזנים שמהם הורכב...

הבוקר, נחשף הסוד השיווקי הגדול, כאשר סמנכ"ל השיווק של יקב ארזה אלחנן שור ורואי כרמלי סמנכ"ל השיווק של משרד יחסי ציבור רונן הלל תקשורת גילו כי מאחורי היין הסודי עומד יקב ארזה הוותיק, היינן פיליפ ליכטנשטיין וסדרת היינות החדשה תל ארזה.

אלחנן שור, מנהל השיווק של יקב ארזה: "הרעיון שעמד מאחורי היין הסודי היה להשיק את היינות בצורה שונה מהמקובל בתעשיית היין המסורתית ולתת לחובבי היין הזדמנות להשתתף בחוויה של טעימה עיוורת של יין. רצינו שקוני היין ישפטו את היין על פי קריטריון אחד – על פי הטעם בלבד".

זהו מהלך השקה מקורי שכמוהו לא נעשה עד היום. המהלך נועד  להעביר מסר חד וברור  - יין שופטים לפי הטעם.

היין הסודי הוא מהלך שיווקי בו הושקו היינות באופן מחתרתי ללא תווית, תוך שימוש במדיה חברתית ובכלים טכנולוגיים: בחנויות יין מקצועיות נמכרו בקבוקי יין ללא שום תווית או סימן היכר, רק ברקוד דו ממדי (QR Code).

מכיוון שהושקו 2 סוגי יינות, הוחלט שמסגרת הברקוד תהייה צבועה בצבע התווית של היין, כאשר כל זן קיבל צבע שונה.

סריקה של הקוד הפנתה את הצרכן לדף נחיתה ובו הסבר קצר על הפרוייקט עם קישור לדף פייסבוק  בשם יין סודי – טעימה עיוורת. www.secretwine.co.il

לצד היינות חולקו בחנויות גלויות עם הסבר קצר, כדי שגם מי שאין לו סמארטפון יוכל לקחת חלק בטעימה העיוורת. בגלויה נרשם:

לגימה אחת לפני כולם ...

רגע לפני השקת סדרה חדשה של יינות ישראלים, אנו מזמינים אתכם לחוויה מיוחדת  של טעימה עיוורת במחיר היכרות מיוחד. על בקבוקים אלה לא תמצאו תווית. אין כאן סיפורים על טרואר, זנים, חביות ושנת בציר. אפילו את שם היקב לא נגלה.

עכשיו באמת רק הטעם ידבר

סדרת היינות החדשה נקראת תל ארזה.

שכונת תל ארזה היתה משכן יקב ארזה  בירושלים החדשה, לאחר שהמייסדים, בני משפחת שור, עזבו את הרובע המוסלמי של העיר העתיקה בעקבות מאורעות תרפ"ט. היקב שכן בשכונה עד תחילת שנות ה-80. מכאן שם היקב – ארזה.

אלחנן שור: "בבחירת השם אנחנו חוזרים למקורות של היקב. תרבות היין בישראל עדיין בחיתוליה בהשוואה לנעשה בעולם, לכן חשוב לנו כמשפחה שפועלת כבר 160 בענף היין בישראל לשמר את המסורת ואת העבר. זה אולי הדבר המסורתי היחיד שעשינו בהשקת סדרת היינות החדשה".

במהלך תקופת ההשקה הסודית נמכרו היינות במחיר מיוחד של 60 ₪.

אודות

יקב ארזה של משפחת שור החל את דרכו בשנת 1847 בעיר העתיקה של ירושלים ע"י מרדכי אברהם שור בתחילת תנועת ההתיישבות. בתחילת שנות השמונים עבר היקב למשכנו הנוכחי בפארק תעשיות אדומים, ליד  ירושלים.

מאב לבן, מדור לדור, נמשכת מסורת משפחתית של אהבה ומסירות לייצור יין. בראש הצוות המשפחתי של יקבי ארזה, עומד כיום מוטי שור – דור שביעי למייסדים. יחד עם היינן פיליפ ליכטנשטיין שלו מעל 20 שנות ניסיון בצרפת ובישראל, מובילים את היקב בתנופה של פיתוח וחדשנות, הכוללת פיתוח כרמים של זנים מובחרים והשקת יינות איכותיים כדי להביא לאוהבי היין מכל בציר וכל כרם טעם וארומה ייחודיים.

www.arza.biz

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בברכה,

רונן הלל,

רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור

03-6855282

052-2508109

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן הלל

מאת: רונן הללניהול12/07/141991 צפיות
הצלחה עסקית בכוחות עצמך, האם זה אפשרי? אלי שביט עם הפתרונות והדרכים, בחמישה צעדים קלים וברי ביצוע

מאת: רונן הללעסקים - כללי03/05/141021 צפיות
בבניית בניין בן 5 קומות + 2 קומות מרתפי חנייה , 24 יחידות דיור עבור קבוצת קבוצת רכישה יהודה הימית, המורכבת מאנשי עסקים, עורכי דין, בעלי מקצועות חופשיים ופרסומאים.

מאת: רונן הללשיווק19/04/141243 צפיות
רשת אלטו איטליה, המתמחה גם בנעלי עור מגביהות לגברים, מתרחבת ומודיעה על פתיחת 4 סניפים חדשים בתל אביב, בראשון לציון, בירושלים ובאילת, בהשקעה של 2 מיליון ש"ח.

מאת: רונן הללספורט ימי 19/04/145440 צפיות
נבחרות השייט של ישראל יצאו לאליפות אירופה לנוער בגלשני ביק בגרדה, איטליה,ולגביע העולם בהייר, צרפת

מאת: רונן הללתיירות ונופש - כללי05/09/13863 צפיות
מדריך הטיולים אבי קומפני מזמין אתכם להיות שגרירים של רצון טוב עבור מדינת ישראל

מאת: רונן הללעסקים, מימון וכספים29/08/131807 צפיות
מאת רו"ח מוסא מושיק ג'ריס

מאת: רונן הללעסקים - כללי14/07/13671 צפיות
אמירת תודה זו דרך מצוינת להודות על נתינה ולהעריך קבלה ועשייה. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים הסטודנטים איך להקים עסק מצליח בלי שום הלוואה ועל כך תודתם. הנה דברים שכתבו הסטודנטים והתלמידים של אלי שביט. אנו בחרנו להציגם כאן לפניכם, כדי שגם אתם תחשפו לקורס סטארט אפ של אלי שביט ותכירו את היתרונות של מעבר מסטטוס של שכיר לעצמאי. וזה הזמן להגיד גם לכם תודה רבה ובהצלחה.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות וקניות

מאת: חיים נויצרכנות וקניות16/02/2036 צפיות
Mary Kay Inc., חברת קוסמטיקה גלובלית ומובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה בתמיכה בת עשרות שנים שלה בקהילת הקוסמטיקה והקהילה המדעית על ידי תמיכה לאחרונה בכנס פאלם ספרינג לדרמטולוגיה דורית 2020 מ-14 עד 16 בפברואר.

מאת: דודישצרכנות וקניות30/04/183186 צפיות
עכשיו שיש לנו מדיניות של "שמים פתוחים" כל העולם נפתח בפנינו. תמורת כמה מאות שקלים אנחנו יכולים להגיע לפריס, אמסטרדם, ברלין או רומא ואכן אנחנו הישראלים מנצלים היטב את השמיים שנפתחו בפנינו.

מאת: חיים נויצרכנות וקניות17/03/164785 צפיות
מייקל קורס נכנס עכשיו לשוק הלבישים. בסתיו הזה החברה תציג קו אקססוריז חדש של טכנולוגיה לבישה, והפריט הראשון הוא שעון התצוגה החכם MICHAEL KORS ACCESS. ההשקה מכוונת לצרכן שמתמקד באופנה וכוללת שעון חכם שמתמקד בסגנון זוהר ועיצוב חדשני ממוביל באופנת מותרות.

מאת: חיים נויצרכנות וקניות02/03/163655 צפיות
פאפא ג'ונס פיצה ממשיכה את הצמיחה הגלובלית שלה כחברת משלוחי הפיצות השלישית בגודלה בעולם בפתיחת הסניף הראשון שלה בישראל.

מאת: orya peryצרכנות וקניות17/09/153447 צפיות
לידה היא דבר מרגש מאוד. כאשר מדובר בלידה של קרובת משפחה, קרובה או רחוקה, חברה טובה, חברה לעבודה ועוד, הדבר מרגש אף יותר. אין דבר משמח יותר מלשמוע בשורה על תינוק חדש שנולד וכל אדם שקרוב ליולדת, מעוניין לבוא, לבקר, להתעניין בשלומה וכמובן להעניק לה מתנת לידה, שתסמל באופן הטוב ביותר, את ההתרגשות והשמחה שהוא חש יחד עם היולדת, על הולדתו של התינוק החדש.

מאת: orya peryצרכנות וקניות17/09/152911 צפיות
רגע הלידה הוא רגע מיוחד במינו עבור כל אם. לא משנה איך התרחשה הלידה, לא משנה אם נולד בן או בת – הלידה מלווה באושר ובתחושה של ראשוניות. כן, גם אם זה לא הילד הראשון. אם מישהי מהמשפחה שלך, חברה טובה שלך, שכנה או כל אחת אחרת שאת מכירה, ילדה לאחרונה, את בוודאי רוצה לחפש מתנות ליולדת.

מאת: orya peryצרכנות וקניות17/09/152810 צפיות
לשמוע בשורה על תינוק חדש שנולד, זה תמיד דבר משמח ומרגש. במיוחד כאשר מדובר בזוג קרוב, באופן כזה או אחר. לכן, בדרך כלל כאשר שומעים על לידת תינוק אצל מישהי שקרובה אלינו, הרצון להגיע ולבקר הוא רצון שקיים בכולם וכמובן, הצורך להעניק בביקור מתנות ליולדת ולתינוק, הוא צורך מהותי מאוד, שבא לסמל באופן מובהק, את השמחה וההתרגשות שאנו חשים יחד עם היולדת ובן זוגה, על הולדת התינוק החדש במשפחתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica