חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תטא הילינג ליכולות ריפוי מדהימות

מאת: מיכלהילינג02/01/20128265 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תטא הילינג היא שיטה מדהימה שמאפשרת יכולות ריפוי שקשה להבין אותם. השיטה אף מאפשרת לקבל ידע נשגב ולהגיע לרמות רוחניות גבוהות. הכל התחיל באישה צעירה בארצות הברית שחלתה בסרטן. הרופאים אמרו לה שהיא תצטרך לכרות את הרגל ולעבור טיפולים רבים כדי שתוכל, רק אולי, לשרוד את המחלה. האישה לא יכלה לממן את הניתוח והטיפולים והחלה לרפא את עצמה. היא קראה לשיטה תטא הילינג משום שבמהלך הטיפול גלי המוח שלה היו בתדר תטא.

תטא הילינג הפכה לשיטה אהודה לריפוי עצמי והיא יכולה להוות תחליף לרפואה הקונבנציונאלית, זאת כאשר מגיעים לדרגה גבוהה מספיק, שבה השליטה בשיטה היא מדויקת ומושלמת. לימודי תטא הילינג מאפשרים לקבל את הידע אודות השיטה ולהתנסות בה וכל שצריך על מנת להתחיל בלימודים הוא הרצון והפתיחות ללמוד את השיטה.

לימודי תטא הילינג פותחים את האדם לעוצמות שהוא לא הכיר בעבר. מי שיש לו חסמים פיזיים ורגשיים יוכל לבטל אותם במהלך הלימודים וכך לפתוח עצמו לאנרגיות החזקות והאינסופיות שיש לעולם להציע לנו. לימודי תטא הילינג מחולקים לרמות, כך שכל אחד עובר מסע נפשי ועמוק מהרמה הראשונה והבסיסית עד לרמה הגבוהה ביותר.

במהלך קורס תטא הילינג לומדים את השיטה לעומקה והתלמידים מתנסים בה האחד על השני ועל עצמם. ככל שמתקדמים בקורס יש יותר דגש על ההתנסות.

בעזרת קורס תטא הילינג אפשר לרפא מחלות רבות ומגוונות, כאשר הטיפול מתבצע על האדם עצמו היות ולפי השיטה האדם הוא הגורם למחלות. זאת בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית שבה מטפלים במחלות. למעשה, קורס תטא הילינג יכול לעזור לאדם למגר את כל המחלות, אך מדובר בתהליך ארוך שכרוך בעבודה רוחנית רבה שכוללת ביטול של מערכת אמונות שליליות שמונעת מאיתנו לקבל שפע וטוב.

שיטת תטא הילינג ממשיכה להתפתח עם הזמן, וככל שהזמן עובר היא משתכללת ומתרחב ומתווספות לה עוד טכניקות שמביאות להגשמה ובריאה של עצמנו ושל אחרים. מי שמגיע לדרגה הגבוהה נחשב למאסטר ויכול גם הוא ללמד את השיטה ולהעביר את המתנה הייחודית הזו לסובבים אותו, שמחפשים גם הם שקט נפשי, צמיחה אישית ורוחנית ויכולות ריפוי בלתי נתפסות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל

מאת: מיכלשיפוצים17/01/16992 צפיות
ביצוע עבודות בנייה יכול להיות תהליך מורכב ותובעני עבור כל משפחה. כאשר שיפוץ או שדרוג נעשה תוך כדי מגורים במקום – התהליך נעשה מורכב ומעיק אפילו יותר. אך ניתן להקל על התהליך באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים, העושים את העבודה בצורה רגישה ועדינה ותוך שמירה על כבודם של האנשים, עבורם הם מבצעים את העבודה.

מאת: מיכלתיירות ונופש - כללי17/06/151753 צפיות
חופשה מושלמת היא כזו המאפשרת מנוחה לגוף ולנפש ואחת שכזאת תהיה תמיד טובה יותר כאשר היא במסגרת של חבילות ספא ונופש. עוד בעניין זה במאמר הבא.

מאת: מיכלטיולים בארץ17/06/151674 צפיות
ישראל מציעה לאורך כל ימות השנה ובעיקר לתקופת הקיץ, כמו זה שבא עלינו לטובה, שלושה אפשרויות של חופשה על המים וכל יעד הוא בעל אופי שונה לחלוטין – אילת בים האדום, טבריה שלחופי הכנרת או ים המלח.

מאת: מיכלטיולים בחו"ל17/06/151516 צפיות
אחת הערים התיירותיות בעולם היא ברצלונה שבספרד והתייר הישראלי נחשב אחד המעריצים הלוהטים שלה. מדי ששנה עשרות אלפי ישראלים פוקדים את העיר הקטלונית ולא לשווא. מדובר ללא ספק בעיר תיירות נפלאה לאורך כל עונות השנה.

מאת: מיכלבתים משותפים13/04/15936 צפיות
ניהול ועד הבית אינו המצאה ישראלית, אך בעוד במרבית מדינות העולם כבר מזמן העבירו את ניהול הבתים המשותפים לחברות ניהול מקצועיות, נידמה כי עד לעשור האחרון הדבר חילחל רק לערי המרכז ובעיקר לתל אביב. בעת האחרונה הבשורה נידמה כי הגיעה גם לחיפה והצפון.

מאת: מיכלאטרקציות02/04/152405 צפיות
אפריל, מאי ויוני הן ללא ספק שלושת החודשים החשובים ביומן של כל חובב כדורגל מושבע. זהו גם הזמן האידיאלי לצאת לחופשה המבוססת על כדורגל במסגרת חבילות כדורגל שונות ולצפות בשניים או שלושה משחקים בשבוע אחד שכולו מהמיטב שיש לאירופה להציע.

מאת: מיכלבניין ואחזקה - כללי24/03/151147 צפיות
מרכז הארץ בכלל ותל אביב בפרט ידועות כמי שחברות ניהול ואחזקה מנהלות בהן את מרבית הבניינים ואילו בצפון האופנה הזו היתה תקועה מעט ורק לאחרונה ניתן לחוש בעוד ועוד ועדי בניינים שמצטרפים למה שמקובל במרכז הארץ.

מאמרים נוספים בנושא הילינג

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144433 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144019 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: אור חיה דבורה חזןהילינג30/12/138109 צפיות
הילינג בלועזית הוא ריפוי. ריפוי באנרגיות , תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף, או מרחוק. במצבים של חוסר איזון כגון :חרדה, דיכאון, כאב פיזי, עייפות או כל מצב אחר של מחלה או חוסר אז בעצם מבחינה אנרגטית ,יש חושך באותו איבר או רובד. שהוא חולה ועל ידי הזרמת אנרגית "אור החיים" לכל הנקודות בגוף, אנו מכניסים אור למקומות החשוכים ומסייעים לרפואתם.

מאת: אייל פייגיןהילינג16/03/131568 צפיות
ההבדלים בין הילינג לתטא הילינג. מאמר זה מסביר בקצרה על השיטות הללו ומדגיש את ההבלים בין שיטת תטא הילינג לבין שיטות הילינג אחרות. הילינג - תטא הילינג.

מאת: מיכלהילינג08/01/128713 צפיות
רפואה קוונטית היא רפואה פורצת גבולות, שבניגוד לרפואה הקונבנציונלית, היא לא מסתמכת על מה שהחומר נותן לנו, אלא גם הרוח. על רפואה הזו מבוססים תטא הילינג ריפוי ספונטני- שחרור הגוף והנפש ממחסומים אנרגטיים.

מאת: מיכלהילינג25/12/118236 צפיות
תטא הילינג – שיטת ריפוי עליה מתבססת רפואה קוונטית – עוזרת לרפא את הגוף והנפש בלי תרופות ומרשמים. בעזרת ריפוי ספונטני וטיפולים על תדר תטא, אפשר לטפל בשורש הבעיה (האדם עצמו) ובתסמינים שלה (המחלות).

מאת: ציון דודהילינג24/12/118567 צפיות
מחקרים אמפיריים מאששים את הטענה שטיפול הילינג משפר את רמת ההמוגלובין בדם. אצל חולים אשר טופלו בהילינג נתגלתה עלייה משמעותית ברמות ההמוגלובין. היכולת של אנרגיית הריפוי לשפר את רמת ההמוגלובין הייתה כה חזקה, עד ששיפור כזה אובחן גם אצל חולי סרטן אשר קיבלו טיפול כימותרפי המדכא מח עצמות וגורם לאנמיה. בנוסף לשיפור ברמת ההמוגלובין, גרמה אנרגיית הריפוי לשינויים ביו-אנרגטיים ופיזיולוגים. מרבית החולים שקיבלו טיפול דיווחו על שיפור בתסמיני מחלתם או על היעלמותם. כל החולים נהנו משיפור משמעותי במצבם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica