חפש מאמרים:
שלום אורח
24.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רפואה קוונטית – טיפולים ושיטות ריפוי שונות

מאת: מיכלהילינג08/01/20128633 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

המדע והתפתחות הטכנולוגיה יצרו בעבורנו שלל תרופות, עם או בלי מרשם, שאמורות לסייע לנו להיפטר ממחלות, או לכל הפחות מהתסמינים שלהן. רפואה קוונטית אומנם נושאת את המילה "רפואה" אך היא אינה רפואה קונבנציונאלית. הרפואה הקוונטית נשענת על עקרונות של רוח ונפש (כדוגמת, רוח ונפש גוברות על הגוף) והיא מציעה טיפולים ושיטות ריפוי שונות.

רפואה קוונטית היא התחום עליו נשענת תטא הילינג. תטא הילינג היא שיטה המאפשרת לכל אחד מאיתנו לרפא עצמו מכל מחלה שהיא, ולא רק מהתסמינים שלה. הריפוי מתבצע על העיקרון לפיו האדם הוא הגורם למחלות בהשוואה למחלה שיוצרת תסמינים. כלומר, המחלות שאנו סובלים מהן הן רק תסמינים לבעיה אמתית שקיימת באדם, אותה האדם צריך לתקן.

שיטת תטא הילינג הומצאה בשנות התשעים בארצות הברית על ידי אישה חולת סרטן. האישה לא יכלה להרשות לעצמה לממן את הניתוח ואת הטיפולים והחלה לרפא את עצמה בלי כל עזרה של מומחים מהרפואה המודרנית. כשהיא הבחינה כי בשלב מסוים בטיפול גלי המוח שלה הם בתדר תטא היא החליטה לקרוא לשיטה בשמה הנוכחי.

תטא הילינג לא רק עוזרת לרפות אותנו פיזית. השיטה הייחודית הזו עוזרת לנו לצמוח רוחנית, וכתוצאה מכך אנו צומחים גם אישית ובכל תחום בחיים. בעזרת השיטה מבטלים מערכת אמונות שלא מועילה לנו אלא רק פוגעת ומפנים מקום למערכת אמונות חדשה שהופכת לחלק בלתי נפרד ממי שאנחנו ומאורח החיים שלנו.

כמו התטא הילינג, גם ריפוי ספונטני דורש שחרור הגוף והנפש, אך בניגוד לשיטת התטא, ריפוי ספונטני הוא יותר עניין של כאן ועכשיו, כלומר ריפוי הגוף ממה שמפריע לו עכשיו. עם זאת, הדרך היחידה לבצע את הריפוי כך שיביא לשינוי היא על ידי פתיחת הגוף והנפש לאנרגיות של העולם, דבר האפשרי רק על ידי לימוד התטא הילינג.

ריפוי ספונטני ותטא הילינג טובים לריפוי הגוף ממחלות וגם יכולים לעזוק לסילוק אנרגיות שליליות שהסובבים אותנו משרדים אלינו, במודע או שלא במודע, שבבוא העת יפגעו בנו אם לא נסלק אותן ונפנה מקום לאנרגיות חיוביות.

רפואה קוונטית וכל שיטות הטיפול שנשענות עליה יכולות להוות תחליף מצוין לרפואה קונבנציונלית, אך זאת רק אם ולאחר שהאדם מגיע לרמה רוחנית שמאפשרת לו לטפל בעצמו וכשיש לו את המיומנות לטפל בכל המחלות. כדי להגיע לרמה הזו צריך ללמוד תטא הילינג או ריפוי ספונטני ושיטות אחרות לעומק ולהתנסות בהן הרבה. יש לימודים שמיודעים בדיוק למטרה הזו, איתם אפשר לקבל את הידע והכלים לטיפול עצמי ולטיפול באחרים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מיכל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכל

מאת: מיכלשיפוצים17/01/16902 צפיות
ביצוע עבודות בנייה יכול להיות תהליך מורכב ותובעני עבור כל משפחה. כאשר שיפוץ או שדרוג נעשה תוך כדי מגורים במקום – התהליך נעשה מורכב ומעיק אפילו יותר. אך ניתן להקל על התהליך באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים, העושים את העבודה בצורה רגישה ועדינה ותוך שמירה על כבודם של האנשים, עבורם הם מבצעים את העבודה.

מאת: מיכלתיירות ונופש - כללי17/06/151614 צפיות
חופשה מושלמת היא כזו המאפשרת מנוחה לגוף ולנפש ואחת שכזאת תהיה תמיד טובה יותר כאשר היא במסגרת של חבילות ספא ונופש. עוד בעניין זה במאמר הבא.

מאת: מיכלטיולים בארץ17/06/151589 צפיות
ישראל מציעה לאורך כל ימות השנה ובעיקר לתקופת הקיץ, כמו זה שבא עלינו לטובה, שלושה אפשרויות של חופשה על המים וכל יעד הוא בעל אופי שונה לחלוטין – אילת בים האדום, טבריה שלחופי הכנרת או ים המלח.

מאת: מיכלטיולים בחו"ל17/06/151435 צפיות
אחת הערים התיירותיות בעולם היא ברצלונה שבספרד והתייר הישראלי נחשב אחד המעריצים הלוהטים שלה. מדי ששנה עשרות אלפי ישראלים פוקדים את העיר הקטלונית ולא לשווא. מדובר ללא ספק בעיר תיירות נפלאה לאורך כל עונות השנה.

מאת: מיכלבתים משותפים13/04/15862 צפיות
ניהול ועד הבית אינו המצאה ישראלית, אך בעוד במרבית מדינות העולם כבר מזמן העבירו את ניהול הבתים המשותפים לחברות ניהול מקצועיות, נידמה כי עד לעשור האחרון הדבר חילחל רק לערי המרכז ובעיקר לתל אביב. בעת האחרונה הבשורה נידמה כי הגיעה גם לחיפה והצפון.

מאת: מיכלאטרקציות02/04/152322 צפיות
אפריל, מאי ויוני הן ללא ספק שלושת החודשים החשובים ביומן של כל חובב כדורגל מושבע. זהו גם הזמן האידיאלי לצאת לחופשה המבוססת על כדורגל במסגרת חבילות כדורגל שונות ולצפות בשניים או שלושה משחקים בשבוע אחד שכולו מהמיטב שיש לאירופה להציע.

מאת: מיכלבניין ואחזקה - כללי24/03/151066 צפיות
מרכז הארץ בכלל ותל אביב בפרט ידועות כמי שחברות ניהול ואחזקה מנהלות בהן את מרבית הבניינים ואילו בצפון האופנה הזו היתה תקועה מעט ורק לאחרונה ניתן לחוש בעוד ועוד ועדי בניינים שמצטרפים למה שמקובל במרכז הארץ.

מאמרים נוספים בנושא הילינג

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/144375 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: דניאלה מןהילינג25/06/143938 צפיות
"הרגשתי לכודה, פאניקה, פחד משתק, חשבתי שלעולם לא אנצל, שיגמר לי האוויר, שלא אצליח לצאת!!!" כך תיארה המטופלת מרתה (שם בדוי) את התחושות שחשה כאשר נאלצה להשתמש במעלית. על ידי טיפול של שיחזור וריפוי טראומות מגלגולים קודמים, הצליחה מרתה להרגיש חופשיה שוב ולהשתמש במעליות בעל עת וללא שום פחד.

מאת: אור חיה דבורה חזןהילינג30/12/138026 צפיות
הילינג בלועזית הוא ריפוי. ריפוי באנרגיות , תדרים, אנרגיית החיים. זוהי בעצם שיטת ריפוי באמצעותה אנו מכניסים אור לגוף, לנפש, לרוח ולנשמה על ידי הזרמת אנרגיה אלוקית באמצעות הידיים במגע, מעל הגוף, או מרחוק. במצבים של חוסר איזון כגון :חרדה, דיכאון, כאב פיזי, עייפות או כל מצב אחר של מחלה או חוסר אז בעצם מבחינה אנרגטית ,יש חושך באותו איבר או רובד. שהוא חולה ועל ידי הזרמת אנרגית "אור החיים" לכל הנקודות בגוף, אנו מכניסים אור למקומות החשוכים ומסייעים לרפואתם.

מאת: אייל פייגיןהילינג16/03/131477 צפיות
ההבדלים בין הילינג לתטא הילינג. מאמר זה מסביר בקצרה על השיטות הללו ומדגיש את ההבלים בין שיטת תטא הילינג לבין שיטות הילינג אחרות. הילינג - תטא הילינג.

מאת: מיכלהילינג02/01/128195 צפיות
בעזרת תטא הילינג יכול אדם לרפא את עצמו ואת הסובבים אותו, והכל בזכות הסרת חסמים פיזיים ורגשיים וחיבור למשאבים ולאנרגיות שהעולם מציע לנו. הנה הסבר קצר על השיטה ועל לימודי תטא הילינג שפתוחים לכל המעוניין.

מאת: מיכלהילינג25/12/118164 צפיות
תטא הילינג – שיטת ריפוי עליה מתבססת רפואה קוונטית – עוזרת לרפא את הגוף והנפש בלי תרופות ומרשמים. בעזרת ריפוי ספונטני וטיפולים על תדר תטא, אפשר לטפל בשורש הבעיה (האדם עצמו) ובתסמינים שלה (המחלות).

מאת: ציון דודהילינג24/12/118497 צפיות
מחקרים אמפיריים מאששים את הטענה שטיפול הילינג משפר את רמת ההמוגלובין בדם. אצל חולים אשר טופלו בהילינג נתגלתה עלייה משמעותית ברמות ההמוגלובין. היכולת של אנרגיית הריפוי לשפר את רמת ההמוגלובין הייתה כה חזקה, עד ששיפור כזה אובחן גם אצל חולי סרטן אשר קיבלו טיפול כימותרפי המדכא מח עצמות וגורם לאנמיה. בנוסף לשיפור ברמת ההמוגלובין, גרמה אנרגיית הריפוי לשינויים ביו-אנרגטיים ופיזיולוגים. מרבית החולים שקיבלו טיפול דיווחו על שיפור בתסמיני מחלתם או על היעלמותם. כל החולים נהנו משיפור משמעותי במצבם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica