חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אטרקציות לבר מצווה - חמשת האטרקציות הנדושות

אמנם מטרתן של אטרקציות לאירועים היא לשדרג את האירוע ולהפוך אותו למעניין יותר, מרגש יותר ובלתי נשכח יותר גם עבור האורחים וגם עבור המשפחה ובעלי השמחה. עם זאת, קורה שהכוונה טובה אך הביצוע פחות, והבחירה שנעשתה עבור אטרקציות לבר מצווה מפספסת את המטרה והופכת את האירוע לבעל טעם מיושן ונדוש.

מה בין מעודכן למיושן

איך קורה בעצם שבחירת אטרקציות לבר מצווה הופכת למוטעית? יכולות להיות מספר סיבות לעניין. ראשית – מי שעשה את הבחירות לגבי אטרקציות למסיבת בר מצווה הוא לא חתן השמחה עצמו (היות וילדים נוטים להיות יותר מעודכנים מהוריהם לגבי מה מודרני ומה כבר עבר מהעולם), אלא ההורים. סיבה שניה יכולה להיות נוסטלגיה של המעורבים בארגון, שלמרות שברור להם שיש אטרקציות למסיבת בר מצווה שהן מעודכנות יותר, נמשכים לזיכרונות ילדותם מהבר-מצווה שלהם או של קרוביהם וברצונם לחוות את הזיכרון שוב. סיבה שלישית יכולה להיות השמרנות של האוכלוסיה בה מתקיימת הבר מצווה, אוכלוסיה השומרת על מנהגים ישנים ולכן גם לא מעודכנת מטבעה לגבי אטרקציות לבר מצווה שהן עדכניות יותר.

חמש אטרקציות לבר מצווה שעבר זמנן

למרות העובדה כי אטרקציות לבר מצווה כוונתן אחת – להגביר את שמחתו של הילד, הוריו והמשתתפים בשמחתו, ישנן מספר אטרקציות לבר מצווה שעבר זמנן. אטרקציה אחת היא שימוש בתקליטן המשתמש בנגן תקליטים ושורת סוללות מסתובבות או מהבהבות, עם מוזיקה משנות ה-80 או ה90. אפשרות שנייה היא הזמנת קוסם, המדגים טריקים "סטנדרטיים" לילדים (שכבר מכירים כל טריק אפשרי מהאינטרנט). אפשרות שלישית ודומה היא הזמנת ליצן. אופציה רביעית לאטרקציה שפעם נחשבה מקובלת היא משחקי החברה – חבילה עוברת, נר בבקבוק, תפוח בקערת מים ועוד. ואם השמות האלו לא אומרים לכם דבר – זו בדיוק הסיבה מדוע זה לא רעיון טוב לשלב אותם בחגיגת בר-מצווה. עוד אפשרות לאטרקציה מיושנת היא שימוש ב"מפעיל" לילדים, כלומר מבוגר שאחראי לשלהב ולעניין אותם במהלך האירוע כולו, אפילו בצורת משחקי תחרות של קבוצה נגד קבוצה, או בנים נגד בנות.

לכן, בבחירת אטרקציות לבר מצווה, שתפו את חתן השמחה, ובדקו באינטרנט מהן האטרקציות המדליקות והחדישות ביותר.

טקטיקום - כתיבת תוכן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טקטיקום - כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טקטיקום תוכן ותרגום

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםטיפול בעור18/02/13658 צפיות
כולנו רוצים להיראות במיטבנו לכל אורך השנה, להיות יפים, זוהרים וצעירים. גופינו משתנה במהלך הזמן והוא מושפע מהרבה גורמים כמו הזמן ,מזג האוויר , הורמונים, פצעים וצלקות שלעיתים משאירים סימנים, לחצים נפשיים ועוד שלל סיבות אשר משפיעות באופן עקיף או ישיר על עור הפנים שלנו. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לשמירת עור הפנים צעיר וקורן היא טיפולי פנים.

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםקוסמטיקה12/02/13633 צפיות
מכון יופי וקוסמטיקה הוא דבר אלמנטרי בעידן שאנו חיים בו. טיפולי פנים, בניית ציפורניים, פדיקור ומניקור, הסרת שיער, טיפולי עור ועוד הם טיפולים שהרבה אנשים באוכלוסייה עוברים וכל אלה ניתנים על ידי מכוני יופי וקוסמטיקה. כל אחד רוצה להיות אסטטי ומושך ולכן כמעט כולנו עושים טיפולי יופי שונים אשר עוזרים לנו לחשוף את היופי הגלום בנו.

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםעיצוב05/11/12660 צפיות
אם האתר מוציא חלון שאומר שאין הפרדת פסקאות יש לשחק עם הרווחים בין השורות – למחוק רווח וליצור אותו מחדש, זה אמור לסדר את זה ולאפשר את פרסום המאמר.

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםלימודים בחו"ל02/10/12816 צפיות
סטודנטים המעוניינים ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה באוסטרליה ובאנגליה נדרשים לעבור מבחני ידע באנגלית בנוסף לדרישות הרישום האקדמיות הרגילות. בעבר נדרשו סטודנטים לעבור מבחנים מקומיים מיוחדים למטרה זו. כיום מקבלות מדינות אלה את מבחן TOEFL כמבחן קביל גם לשם בדיקת רמת האנגלית של המועמד. הציונים במבחני TOEFL הותאמו על ידי הרשויות במדינות אנגליה ואוסטרליה לציוני המבחנים המקומיים, כך שהיום ניתן להסתפק בטופל למטרה זו ללא צורך לעבור מבחנים נוספים.

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםלימודים בחו"ל02/10/12634 צפיות
סטודנטים המעוניינים בלימודים בחו"ל נדרשים לעבור מבחני מיון באנגלית. ישנם כמה סוגים של מבחני מיון כאלה, וחשוב לדעת את היתרונות של כל אחד מהם על מנת לבחור במבחן שיפתח בפני המועמד את מקסימום אפשרויות הלימוד. מבחן TOEFL הוא אחד הוותיקים והפופולאריים מבין מבחני המיון ולו יתרונות רבים על פני מבחני מיון אחרים.

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםלימודים בחו"ל02/10/12599 צפיות
מבוטל

מאת: טקטיקום תוכן ותרגוםלימודים בחו"ל05/09/12818 צפיות
חלק הקריאה של מבחן טופל מהווה אחד מתוך ארבעה חלקים שכוללת בחינת טופל הבינלאומית. חלק זה של מבחן TOEFL בוחן את מיומנויות הקריאה האקדמיות של הנבחן המבקש ללמוד בחו"ל ובודק האם הוא מסוגל להבין טקסט בשפה האנגלית המנוסח ברמה אוניברסיטאית. חלק זה של מבחן TOEFL כולל בין שלושה לארבעה קטעי טקסט המחולקים לפסקאות וכוללים בסך הכל כ-700 מילים

מאמרים נוספים בנושא בר ובת מצווה

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/191948 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאת: דניאל מלמדבר ובת מצווה20/06/181041 צפיות
כאנשים מבוגרים שאולי הפיקו בחייהם אירוע או שניים, ולבטח קנו אינספור מוצרים בחייהם, כולנו יודעים שלמחיר שאנו משלמים על מוצר או שירות כלשהו, ישנו תפקיד חשוב באופן בו אנו תופסים את אותו מוצר או שירות

מאת: yoni romבר ובת מצווה04/06/18679 צפיות
הזמנות לבר מצווה הן חלק חשוב מאוד בהכנות לקראת האירוע. אם אתם רוצים ליידע את האורחים בדבר האירוע ולהיות בטוחים שהם יזכרו להגיע, השקיעו בהכנה של הזמנה מרשימה ומיוחדת אשר תכין אותם לקראתו באופן הטוב ביותר.

מאת: ירון בוניבר ובת מצווה21/01/181107 צפיות
הורים יקרים, הבת מצווה בפתח, ואתם מעונינים באטרקציה שגם תבדר את האורחים וגם תשים את ילדתכם במרכז, הנה בלי יותר מידי "חפירות" -יתרונות מול חסרנות של קליפ בת מצווה מול נאום בת מצווה. מוזמנים להיכנס ולקרוא....

מאת: ירון בוניבר ובת מצווה21/01/181308 צפיות
הורים יקרים, אתם רוצים גם לכתוב דרשה שתספר על חייו של ילדכם וגם תבדר את האורחים ותחזיק אותם ערניים לאורך כל הדרשה ? במאמר טיפים וכלים חזקים מאוד ! מתוך ניסיון של שנים , איך לכתוב לאירוע בר מצווה דרשה מוצלחת ומשעשעת ! מוזמנים להיכנס, לקרוא וליישם ! ב ה צ ל ח ה !!

מאת: Daniel.Bבר ובת מצווה20/06/171565 צפיות
וידאו קליפים הם סרטונים קצרים, שמתאימים כמתנה לאירוע וכדרך נפלאה לחוות מחדש את החתונה, בר המצווה או מסיבת הרווקות בכמה רגעים קצרים. מכיוון שקליפ אורך כמה דקות בלבד, חשוב שיהיה מעניין ושלא יהיה בו רגע משעמם. מידת היצירתיות שבהפקת וידאו קליפים כרוכה בטעם האישי ובבחירה מתוך סגנונות שונים.

מאת: moraleבר ובת מצווה09/02/172018 צפיות
עומדים לחגוג בת מצווה לבת שלכם? כמו שאתם יודעים, לא מדובר בעוד מסיבת יום הולדת, מדובר בהפקה של ממש, אירוע כמו בת מצווה שונה מכל יום הולדת אחר, הרי בעוד שבמסיבות רגילות, בדרך כלל האירוע נערך בבית המשפחה עם חברות וחברים לכיתה, לעומת זאת אירוע כמו בת מצווה, הוא הרבה יותר גדול, הוא כולל כמות עצומה של אורחים, משפחה וחברים, האירוע נערך בדרך כלל באולם או במקום מיוחד אחר וכולל אטרקציות שונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica