חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרקינסון

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש01/03/2012649 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פרקינסון.
מהי הסיבה לפרקינסון? התופעה הפיזיולוגית שנקראת פרקינסון, מתבטאת בהפרעות מוטוריות, האטה וירידה באפשרויות התנועה, רעד בלתי רצוני, קשיי נשימה, הפרעות בשיווי משקל, חוסר יציבות בהליכה, ועוד.
הסיבה לפרקינסון הם הרגשות הפנימיים שבנו, שאינם מאפשרים לנו לפרש את האני העצמי ואת המציאות באופן הברור, השפוי, מה שמוביל לכול אותן תופעות לוואי.
אם ככה איך אפשר להימנע מתופעת הפרקינסון? כדי להימנע מתופעת הפרקינסון, רצוי להירגע מהרגשות ולהבין מהי זהותנו האמיתית? ומהו אורח החיים הבריא שעלינו לחיות על פיו? אבל בעיקר לרצות לחיות.
מהי זהותנו האמיתית? כיום אנחנו מייצרים, מפעילים, ומתנהגים בהתאם לרגשות הפנימיים שבנו, רגשות שאינם יציבים, ולכן אישיותנו היא רגישה, אמוציונלית, שמתייחסת לגוף באופן שאינו ענייני ובריא.  
הגוף הוא בית חרושת לייצור סמים, רק שאנחנו קוראים להם רגשות.
לכן, רצוי להבין איך לגרום לכך, שהגוף יפעל ויתפקד באופן המתאים, המכוון, הבריא.
כתוצאה מהרגשות הפנימיים שבנו, אנחנו נמצאים בהזיה ומוצפים באין סוף מחשבות שווא, דמיון, קולות פנימיים, הרס עצמי, ובמגוון רחב של בעיות אישיות.
מצב זה שהרגשות אינם יציבים ושההתנהגות משתה כול פעם ובהתאם לסוג הרגש שאנחנו מרגישים, גורמת לנו להתנתק מזהותנו ומהמציאות האמיתית.
כלומר, כתוצאה מהרגשות אנחנו יוצרים לעצמנו דמויות דמיוניות בתודעתנו, שהופכות להיות התדמית בחיינו שמשתקפת בהתנהגותנו היום יומית, תדמית שהיא אינה מי שאנחנו באמת.
פרוש שגוי לזהותנו האמיתית, שיוצר תדמית דמיונית, היא אינה זהותנו האמיתית.
אם אנחנו מרגישים, חושבים, ומדמיינים שאנחנו מי שאנחנו לא, הגוף יפעל ויתפקד באופן לקוי.
מהו רוגע פנימי? זהותנו האמיתית היא כאשר אנחנו רגועים.
הרוגע הפנימי מאפשר לגוף לתפקד ולפעול באופן מאוזן ויציב, כלומר מכוון.
מצב התנהגותי זה הוא קבוע ויציב, ולכן הוא אינו משתנה, מה שמאפשר לנו להתחבר לאני העצמי הרגוע, בניגוד למה שקורה לנו כאשר אנחנו מרגישים.
מהם הרגשות הפנימיים שבנו? הרגשות הפנימיים כוללים את הרגשות החיוביים שגורמים לנו להרגשה הטובה, וגם את הרגשות השליליים שגורמים לנו להרגשה הרעה.
כתוצאה מהרגשות החיוביים ובעיקר השליליים אצל בעלי פרקינסון, אנחנו חיים את חיינו בנדנדה, בזיגזג רגשי.
מצב זה גורם לנו לחיות בקונפליקט, ניגוד, פיצול אישיות.
כתוצאה מהרגשות הפנימיים שבנו, שמוציאים את תפקוד הגוף מהאיזון, נגרמות להן כל אותן התופעות הפיזיולוגיות, שביניהן גם פרקינסון.
למה כל כך חשוב להבין מהי זהותנו האמיתית? ללא ההבנה לזהותנו האמיתית, אנחנו לא בונים את עצמנו בהתאם ליכולותיו וצרכיו של הגוף באופן הבריא לו.
כאשר אנחנו נולדים או לא בונים את עצמנו באופן הבריא, בשלב מסוים בחיינו נתפרק, כלומר בריאותנו תיפגע, וזאת כתוצאה ממחלות או תופעות פיזיולוגיות למיניהן.
כאשר נתחבר לאני העצמי שלנו, ונתאים את גופנו לאורח החיים הבריא, והוא יהיה מותאם למהות ומטרת החיים, תימנע מאיתנו תופעת הפרקינסון.
מהו אורח חיים בריא? אורח החיים הבריא הוא רגוע ושלוו שקיים בו סדר ושיגרה.
אורח החיים הרגוע והשלוו קשור למגוון רחב של נושאים שיש להבין בהם, מה שיאפשר לנו להפעיל, להזין, ולתחזק את גופנו באופן הבריא.
איך אפשר להגיע לרוגע ולשלווה? רוגע הוא מצב שבו אנחנו לא מייצרים את הרגשות החיוביים והשליליים.
השלווה כוללת בתוכה מגוון רחב של נושאים כמו: תזונה אורגנית, שתיית מים נקיים, פעילות גופנית, שינה של שמונה שעות בלילה, היגיינה אישית וסביבתית, נשימות סדירות, משקל יציב ובריא, חיים ללא לחץ של זמן, שמירה על טמפרטורת הגוף, חיים ללא דאגות הישרדות ועוד.
השלווה זהו מצב שמשלים את הרוגע הפנימי, וביחד הם מאפשרים לנו את החיים הבריאים.
חשוב לזכור שתופעת הפרקינסון קשורה באופן ישיר לפרוש שגוי לזהותנו האמיתית, וגם פרוש שגוי למציאות האמיתית שבה בעל התופעה נמצא וחי, מצב שאינו מאפשר את הפיקוח, הבקרה, והשליטה על הגוף, ולכן מופיעות להן כול אותן התופעות לוואי שציינתי.
כאשר אנחנו לא מפרשים נכון את מי שאנחנו באמת, פירוש הדבר שאנחנו איננו מחוברים לעצמנו.
כשאנחנו לא מחוברים לעצמנו, אנחנו לא יכולים להיות מודעים לעצמנו.
גורם נוסף לתופעת הפרקינסון, נובע מאי רצונו של בעל התופעה מלהמשיך ולחיות יותר, ולכן הוא מפסיק בהדרגתיות את הפיקוח, הבקרה, והשליטה על הגוף וזאת כדי למות.
מסקנה: הסיבה לתופעת הפרקינסון היא הרגשות הפנימיים ובעיקר השליליים, שכתוצאה מהם בעל התופעה אינו מפרש את האני העצמי שלו ואת המציאות האמיתית שבה הוא נמצא ושבה הוא חי באופן הברור, השפוי, מה שגורם לו להתנתק לעולם הדמיון.
וזאת בעיקר כאשר שוקעים לתוך אותם הרגשות השליליים, ולא יודעים איך להירגע מהם, הדבר גורם לתופעות פיזיולוגיות רבות, שבניהם תופעת הפרקינסון.   
סיכום: כתוצאה מהרגשות הפנימיים שבנו, אישיותנו התנפצה לה לדמויות שהופכות להיות התדמית שלנו בחיי היום יום, כול זה נובע מפרוש שגוי לזהותנו ולמציאות האמיתית.
כתוצאה מפרוש שגוי, נוצר ליקוי ביכולת של בעל תופעה הפרקינסון על פיקוח, הבקרה, והשליטה על גופו.
ריפוי תופעת הפרקינסון יתאפשר, ברגע שבעל התופעה יבין מהי זהותו ויתחבר לאני העצמי שלו, ואורח החיים שלו יהיה רגוע ושלוו ובעל סדר ושיגרה, ויחדש את רצונו להמשיך ולחיות, מה שיאפשר לגוף לתקן עצמו ואת החזרה לחיים הבריאים, כמובן שכול אחד בהתאם ליכולות שלו.  
המסר במאמר: תופעת הפרקינסון נובעת מאי הפעלה נכונה של הגוף מבחינה רגשית, ולכן הפיקוח, הבקרה, והשליטה על הגוף מנתקים את בעל התופעה מהאני העצמי ומהמציאות, והיא גם אמצעי להרס עצמי פנימי כתוצאה מחוסר הרצון של בעל התופעה להמשיך ולחיות, כלומר למות.

 תגיות המאמר: פרקינסון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יוסי קרמר מייעץ ומלווה למודעות רגשית והתפתחות אישית.
המודעות העצמית, השפיות, שאחרי הסכיזופרניה, מניה דפרסיה, הדיכאון, הפחד, החרדה, הקולות הפנימיים, ההרס העצמי ועוד, שחוויתי אותם ועברתי את התהליך ללא עזרה וללא כדורים, רוצים לדעת איך יוצאים מהבלבול המוחי הזה...? 
האם ביכולתכם לזהות את הרגשות הפנימיים שבכם? האם אתם סובלים מהרגשות שלכם? האם אתם מפרשים נכון את רגשותיכם? כי במידה ולא האני והמציאות מתבלבלים מה שיוצר כאוס בחיים, רוצים לדעת איך יוצאים מהמבוך המוחי הזה...??? 
יוסי קרמר מייעץ למודעות רגשית והתפתחות אישית.
לקריאת מאמרים נוספים שלי כנסו לבלוג שלי.

http://krameryossi.blogspot.com

פל. 0522798272

לתשומת לבכם: הידע שלי אינו מהווה תחליף לייעוץ פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי ו/או רפואי ו/או אחר, כל הנאמר והנכתב הוא בגדר ידע בלבד, ואין להתבסס עליו או לפעול לפיו ללא יעוץ עם הרופא המטפל.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יוסי קרמר

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש14/06/16572 צפיות
הרגשות הפנימיים השליליים שהתעצמו עקב תהליך המעבר מהאינסטינקט שנולדים איתו למודעות עצמית וחיבור רגשי, מובילים להרס עצמי וחוסר הרצון לחיות, כתוצאה מפרוש שגוי וחוסר ההבנה איך להתייחס לאותם הרגשות ואי היכולת להכיל את הסבל הרגשי עם ההשלכות הפיזיולוגיות שנובעות מכך, הם הגורמים העיקרים לתופעת איי.אל.אס. כשבאמצעות ניוון השרירים בעל התופעה מוביל את עצמו עד למצב של שיתוק שרירי הגוף וניתוק התודעה מהגוף, כלומר מימוש הרצון למוות ולהשתחרר מהגוף.

מאת: יוסי קרמר הורות15/02/141002 צפיות
למה לילדים בורח השתן? ההורים בחיים המודרניים מתייחסים לכל נושא בריחת השתן אצל ילדים באופן שהוא אינו ענייני, למה? כי שכחנו איך התנהגנו כשהיינו בטבע. כשהיינו צרכים בטבע לעשות את צרכינו עשינו ללא כל צורך להתאפק, כלומר היה לנו צורך שחררנו, וככה זה עבר מדור לדור. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר סרטן15/02/148273 צפיות
לוקמיה. מהי הסיבה ללוקמיה? לוקמיה היא תופעה פיזיולוגית שמטרתה השמדה עצמית פנימית לשם מימוש הרצון למות. לוקמיה מחולקת לשתי תופעות פיזיולוגיות, אחת שנפוצה בקרב הילדים הנקראת לימפוציטית ואחת שנפוצה אצל מבוגרים הנקראת מיאלואידית. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14754 צפיות
מהי הסיבה לסוכרת? סוכרת היא תופעה פיזיולוגית שבה הגוף אינו מיצר אינסולין ברמה מספקת, וזאת כדי שיוכל לפרק את הגלוקוז הנמצא בדם לרמה הרצויה והבריאה לשם תפקוד מכוון של הגוף, מה שיוצר רמה גבוה של גלוקוז בדם ובשתן, שיוצר תהליך של שחיקה שפוגע באופן תקינות ובריאות הגוף. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14838 צפיות
ממה נובעת תסמונת טורט? הגוף שלנו הוא בית חרושת לייצור סמים רק שאנחנו מכנים אותם רגשות חיוביים ושליליים שגורמים לנו למצבי הזיה, מחשבות שווא, דמיון ושאר בעיות האישיות הקיימות בנו שכוללות גם את תסמונת טורט. כלומר, הסיבה לתופעה הפיזיולוגית שמכונה טורט שמלווה בטיקים שיוצר דפוס התנהגות רגשי שחוזר על עצמו מפעם לפעם באופן .תדיר ושיוצר עיוות התנהגותי שמלווה לפעמים בדיבור לא ענייני, הסיבה היא הרגשות הפנימיים החיוביים והשליליים. המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/141232 צפיות
ממה נובעת התופעה? תסמונת דאון היא תופעה פיזיולוגית הגורמת לקשיי תקשורת של בעל התופעה עם הסובבים אותו ובעיות התפתחויות מגוונות. כדי להבין את תופעת תסמונת דאון רצוי שנבין איך מתנהל תהליך העברת הידע הגנטי לדור הבא, וכדי להבין את התהליך רצוי שנבין ממה מורכב בן האנוש? המשך במאמר...

מאת: יוסי קרמר בריאות הנפש15/02/14885 צפיות
מה הסיבה לתופעה? תופעת סיסטיק פיברוזיס משפיעה בעיקר על הריאות, הלבלב, בלוטות הזיעה, מערכת העיכול ומערכת המין, שגורמים לשיעול וליחה מרובה וקשיי נשימה, דלקות ריאות חוזרות, משקל נמוך ובעיית תיאבון, פעילות מעיים לא תקינה ועוד. המשך במאמר...

מאמרים נוספים בנושא בריאות הנפש

מאת: moraleבריאות הנפש24/07/18988 צפיות
לא אחת, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ליד אנשים שחווים התקף חרדה. זה יכול להיות בן או בת משפחה, חבר קרוב או אפילו אדם זר. אנחנו נדע לזהות התקף כזה, במספר צורות, בין אם זה בגלל שהם נמצאים במצב של "שיתוק", כלומר הם לא זזים ולא אומרים מילה, הרבה פעמים הנשימה שלהם תהיה מואצת, יש מקרים בהם נרגיש שהם רועדים ולא מגיבים למרות שברור לנו שהם בהכרה מלאה, נושמים ואין שום בעיה פיזיולוגית שאמורה למנוע מהם להגיב.

מאת: ברסלב מאירבריאות הנפש07/11/17778 צפיות
פדיון נפש - מי צריך לעשות? ומה צריך לעשות? ומי לא ראוי לעשות? דבר טבעי שכל אחד מאיתנו חפץ בחיי חרות הצלחה ומנוחת הנפש, אך מה היא החירות האמיתית ומה היא מנוחת הנפש? פדיון נפש הוא המתקת הדינים כעין רעונן נהיגה כדי להמתיק נקודות רעות של עבירות תנועה... כנסו תבינו.

מאת: אלעד רימובריאות הנפש27/09/16910 צפיות
נשים רבות חוות תופעות רגשיות ופיזיות לאחר לידה הקשורות בשינויים ההורמונליים ובשינוי הסטטוס. לרוב תופעות אלה חולפות מעצמן בתוך מספר שבועות, אך לפעמים הבעיה מתפתחת ומעמיקה לכדי דיכאון אחרי לידה.

הלקוח תמיד צודק, איך לגרום ללקוח להרגיש טוב, מה נכון לענות, איך לא לצאת צודק, איך למכור יותר, טיפול בהתנגדויות לקוח, אימון אישי לחיים, מאמן עסקי: וכאן אבאר, כי איש מכירות טוב, יש לו מראש תשובה טובה לכל התנגדות אפשרית של הלקוח. תשובה כל כך טובה, שמסבירה ללקוח, למה עליו לקנות את המוצר הזה, דווקא בגלל הסיבה שבגללה הלקוח חושב שהוא לא אמור לקנות את המוצר, וכמו שהסברתי את זה במקום אחר. יחד עם זאת, יש לציין ולהסביר, כי לא משנה כמה אתה כאיש מכירות, חושב שאתה חכם / צודק / יודע מה טוב ...

איך לא לדפוק את הלקוח, מוסריות בתהליך מכירה, איך למכור מוצר גרוע, להאמין במוצר, לא מאמין במוצר, איך למכור מוצר יקר, תמיכה נפשית, אימון עסקי: וכאן אבאר, נקודת מבט שחשוב לאיש מכירות לדעת אותה, והיא נקודת המבט על עד כמה הלקוח צריך / רוצה את המוצר שאתה מוכר לו. כי כל מיני סוגים של לקוחות. לדוגמא יש לקוח שרוצה את מה שאתה מוכר לו, ויש לקוח שצריך את מה שאתה מוכר לו, ויש לקוח, שאומר שהוא רוצה, אבל הוא לא צריך וכולי. והעניין הוא, שיש אנשי מכירות שמנסים להיות "מוסריים", והם מרגישים רע ...

טיפול זוגי אחרי בגידה, האם לסלוח על בגידה, מתי לסלוח על בגידה, בעיות בזוגיות, התמודדות עם בגידה, להתגבר על בגידה, מאמן אישי ועסקי, טיפול הוליסטי: עכשיו נגיד בן אדם שבגדו בו אוקי והוא סולח על זה שבגדו בו מה זה אומר, אתה הבנת הייתה נגיד אשתך נגיד בגדה בך ואתה סולח לה על זה מה זה משדר לה? ש: מה זה משדר לה? אליעד: כן חולשה חוזקה. ש: תלוי עד כמה היא מצטערת. אליעד: מה הקשר היא לא מצטערת מה הקשר עכשיו? ש: זה משדר חולשה אם היא לא מצטערת. אליעד: לא חייב מחויב טוב זאת התשובה שלך? ש: לא ...

איך לשכוח מישהו, איך למחוק געגוע, איך לא לפחד מבגידה, איך למחוק זיכרון אהבה, nlp, איך לא לאהוב, מאמן אישי מומלץ, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: וכאן אבאר נוסחא, איך לחזק אהבה וקשר רגשי של מישהו למשהו, ואיך להחליש אהבה וקשר רגשי של מישהו למשהו. וממילא גם בצורה הזאת ניתן להשפיע על התלות הרגשית של אותו האדם, בדבר שאותו הוא אוהב. ואסביר גם איך יוצרים התניה בתת מודע, איך יוצרים עוגנים, איך שותלים מחשבות, איך לשכוח אקס, איך לא ליצור תלות רגשית, איך לגרום למישהו להתאהב או לא להתאהב בך, איך ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica