חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו שרותי בר מודרני?

מאת: אקסטזה ברבר אירועים14/05/2012760 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שרותי בר אקטיבי ושרותי בר לאירועים:

תכנון אירוע הוא לא פשוט כלל. כאשר אנו מתכננים אירוע, אנו מתכננים להזמין את האנשים הקרובים לנו והחשובים לנו ביותר לציין איתנו מאורע כזה או אחר. אנו המארחים של קהל גדול ואנו רוצים שקהל זה ייצא מהאירוע עם תחושות של הנאה וכיף. על מנת ליצור חוויה נעימה לאורחים שלנו, נדאג כמובן למקום יפה ואיכותי בו נחגוג את האירוע. כמובן שגם נשקיע מחשבה רבה על התוכנית לערב שכזה וכן מה יהיה האוכל שיוגש ומה נלבש וכדומה. אחד התחומים שלא נרצה לשכוח בשעה שאנו מתכננים אירוע הוא תחום השתייה. האולם, האוכל, הבגדים- כל אלה בוודאי משמעותיים מאד אבל מה שעשוי לקבוע ולתרום רבות לאווירה באירוע הוא דווקא האלכוהול. כיום, שרותי בר לאירועים, נחשבים לשירותים חשובים ביותר ומארגני אירועים רבים ממליצים להשקיע בתחום של שרותי בר על מנת לשדרג את האירוע. מתוך נקודת הנחה שמלבד האלכוהול עצמו, חשובה צורת ההגשה, שרותי בר לאירועים נוהגים לעשות שימוש במבחר גימיקים על מנת להגדיל את מקומו של האלכוהול באירוע ויחד עם זאת את השפעתו.   אחת מצורות ההגשה המפורסמות והשכיחות הניתנת על ידי שרותי בר לאירועים היא בר אקטיבי. שרותי בר המעניקים ללקוחות בר אקטיבי מספקים שתייה לא רק בבר עצמו אלא גם לתוך רחבת הריקודים. כך, במידה ובעבר היה נהוג למקם את בר האלכוהול סמוך לאזור האוכל או סמוך לכניסה, כיום, שרותי בר ממקמים את הבר דווקא סמוך לרחבת הריקודים. זאת ועוד, צוות הברמנים והמלצרים דואגים לאספקת השתייה ללא הפסקה לתוך רחבת הריקודים, כך, המוזמנים יכולים לרקוד וליהנות ללא הפסקה ותוך כדי כך האלכוהול מגיע עד אליהם. צוותי הברמנים דואגים להפוך את צורת הגשה זו לחווייתית במיוחד כאשר הם מגישים את השתייה לפי קצב המוזיקה ותוך כדי ריקודים. דמיינו לעצמכם עד כמה מהנה וכיף לרקוד ללא הפסקה ובו זמנית ליהנות מאלכוהול איכותי המוגש על ידי צוות תוסס ומקפיץ. אכן, בר אקטיבי נחשב לדרך ייחודית בה ניתן להפוך אירוע למהנה יותר וכן לתת לאורחים את התחושה שחשבנו עליהם.   למרות שבר אקטיבי נתפס כגימיק על ידי חברות שונות המספקות שרותי בר לאירועים, ישנם שרותי בר לאירועיםהרואים בבר האקטיבי חלק מרכזי ובלתי נפרד מכל בר באשר הוא. חברות כאלה, רואות את עצמן כאחריות להגשת האלכוהול לתוך רחבת הריקודים, הן תופסות את שרותי הבר כאחראים לכך שאלכוהול יוגש בכל מקום באירוע ללא צורך בהגעה מיוחדת עד לבר. הסיבה שכדאי לדעת על הגישות השונות נעוצה בתשלום שהן גובות. שרותי בר הרואים בבר אקטיבי הכרח ולא תוספת, לא ייגבו מהלקוח מחיר נוסף. לעומתם, שרותי בר הרואים בר אקטיבי כגימיקים מיוחד, ייגבו מחיר בהתאם. הדרך בה רואים נותני השירות השונים את הבר אקטיבי יכולה להעיד רבות על איכות השירות ויחסי האנוש של חברת שרותי הבר הזאת.

לסיום, חשוב לציין שכחלק מאיכות ההגשה, חשוב מאד שהצוות העובד בבר יהיה מסביר פנים, חייכן ואיכותי. כדאי לוודא שהצוות עבר הכשרה מתאימה ושמדובר בברמנים מקצוענים ובעלי ניסיון. בסופו שלו דבר, אנו רוצים שהאלכוהול יוגש באווירה טובה ומזמינה וחלק גדול מכך תלוי בצוות העובדים.

בתים מכונס נכסים

כונס קליק

רכב מכונס נכסים

www.xbp.co.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקסטזה בר- שרותי בר אקטיבי לאירועים

www.xbp.co.il שירותי בר שייקים לאירועים

0528083316-viki

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטזה בר

מאת: אקסטזה בראדריכלות09/08/161568 צפיות
צבעי בא מהלשון צבע, שיפוצניק בא מהמילה שיפוץ וכאשר אדם אינו מבין בכל אותם תחומים אינו יכול לקרוא לעצמו בשמות מקצוע. תמיד יש פרסומים של צבע את ביתך ב1000 ש"ח חשוב לזכור כי המחיר כמובן יכול להתבטא בחומר, וברשלנות מקצועית. בעל בית שהשקיע את רוב ממונו בנכס בו הוא מתגורר אינו היה רוצה לגרום לעצמו נזק בגלל אחד שהגדיר את עצמו כבעל מקצוע. משפט שחשוב לדעת הזול הוא היקר והיקר הוא הזול.

מאת: אקסטזה ברבית חכם20/10/151107 צפיות
1.בניית הממ"ד תהיה מחוברת לביתנו על ידי ביסוס חזק ואיתני המחבר ביציקה בין המבנים. 2.שיהיה מזגן בממ"ד בכדי שיוכל להיות סירקולציה של אוויר בממד שכולו אטום. 3.שיהיה כמה וכמה נקודות חשמל בקיר , מכיוון שנוכל לחבר את הרדיו, המקרר, המזגן, וכמובן את הניידים. 4.בבניית ממ"ד חשוב לעצב אותו בכדי שהילדים לא ירגישו בכלל סכנה. 5.חשוב שהחלון יעמוד בהדף ותהיה פנימית לדלת הפלדלת החיצונית. 6.דלת הכניסה חייבת להיות פלדלת היא שוקלת כ200 קילו ואפשר להרימה אך ורק עם מנוף.

מאת: אקסטזה בראירועים וחתונות – כללי14/07/13834 צפיות
כן, אתם מתכננים לחגוג לילד שלכם מסיבת יום הולדת בקרוב, ואתם מוצאים את עצמכם מתלבטים – מה יהיה אופי המסיבה? איך להעסיק את הילדים ולגרום להם להנאה? איך להפוך את היום הזה ליום מאושר ושמח עבור ילדכם? אספנו עבורכם שלושה רעיונות לאטרקציות מלהיבות המתאימות לימי הולדת, בהתאמה לשכבות הגיל השונות.

מאת: אקסטזה ברחתונות14/07/13776 צפיות
אנו ההורים, מוצאים פעמים רבות הזדמנויות לערוך חגיגות ומסיבות לילדים שלנו. ימי הולדת, חופשות וכדומה הן הזדמנויות טובות במיוחד לעורך לילדים שלנו מסיבה מהנה, שבה יוכלו ליהנות עם חבריהם, להשתולל ולפרוק אנרגיות. הורים רבים מחפשים אטרקציות מתאימות לילדיהם למסיבות מעין אלו.

מאת: אקסטזה בראירועים וחתונות – כללי14/07/13906 צפיות
ימי הולדת, חופשות והזדמנויות אחרות מהווים זמנים שבהם אנו מעוניינים לספק לילדים בכל הגילאים אטרקציות ופעילויות מעניינות. ימי הולדת הם הזדמנות להעניק לילדים יום כיף עם חברים, ובקיץ אנחנו פשוט מחפשים דרכים להעסיק את הילדים ולגרום להם הנאה. הדבר נכון בכל גיל, החל מהגילאים הצעירים ביותר ועד לבני נוער. הנה כמה רעיונות לאטרקציות מהנות.

מאת: אקסטזה בראירועים וחתונות – כללי14/07/13883 צפיות
הילדים שלכם יצאו השבוע לחופשת הקיץ. הורים רבים, וגם מרכזים ומורים, מחפשים בתקופה זו רעיונות להפעלות ייחודיות, אשר יגרמו לילדים הנאה ושחרור בקיץ, לאחר שנת הלימודים הארוכה. ההפעלות השונות שנציע במאמר זה מתאימות לקייטנות, למסיבות ואירועים, וגם לאחר צהריים פנוי שבו מגיעים חברים רבים לשחק יחד. הנה מספר רעיונות מקוריים להפעלות.

מאת: אקסטזה ברחתונות14/07/13785 צפיות
כאשר מתכוננים ליום הולדת של ילד, הורים רבים מעוניינים לערוך עבורו מסיבה גדולה, עם כל החברים, ולמצוא פעילויות מרתקות אשר יעסיקו את הילדים המגיעים למסיבה בהנאה גדולה. ישנן הפעלות רבות מסוגים שונים, אשר מתאימות לגילאים שונים, לתנאי שטח שונים ולסגנונות שונים של אירועים. נביא כאן מספר רעיונות, אשר מתאימים למסיבות יום הולדת ומסיבות דומות, וגם לקייטנות ולהפעלות בחופש.

מאמרים נוספים בנושא בר אירועים

מאת: גולאסובר אירועים10/06/161562 צפיות
בר מתוקים ודוכני מזון מתאימים לכל סוג של אירוע , בין אם מדובר באירוע גדול כמו חתונה, או באירוע קטן יותר, כמו ימי גיבוש. המגוון הרחב של סוגי בר מתוקים מאפשר התאמה מצוינת של הכיבוד לאופי האירוע.

מאת: פלאש ברבר אירועים25/08/142748 צפיות
בר מתוקים הינו אטרקציה מתוקה ומלהיבה אנשים רבים המוזמנים לאירועים. אם אתה רוצה להפתיע את האורחים שלך, לפנק את בן או בת הזוג או את הילד בחגיגת בר המצווה שלו, אטרקציה מתוקה ומלהיבה התפורה בדיוק לסוג האירוע ולגיל האורחים הינה בר מתוקים.

מאת: ספיר ספירבר אירועים28/08/131454 צפיות
פתיחת סניפים בכל הארץ של חברת קייטרינג חלבי יכול באמת לעזור לכל חברה שאר רוצה באמת לקבל הצלחה מידית בגל הארץ בו זמנית .

מאת: בני חגואלבר אירועים11/08/131450 צפיות
אני בטוח שאיי פעם שאלתם את עצמכם, מהו בר מתוקים? ואיך אפשר לראות אותו באירוע? מאחר ויש הרבה סוגים של אירועים, חתונות, בר מצוות, בריתות וכדומה, אנו צריכים להציע לקהל שלנו משהו מתוק לאכול, משהו שיגדיל את השמחה, כאן בא לידי ביטוי בר המתוקים....

מאת: ענבל לויבר אירועים05/08/131367 צפיות
תכנון וארגון החתונה כולל תהליך ארוך ומייגע של חשיבה על פרטים חשובים מכריעים אך גם פרטים קטנים חשובים לא פחות. בגלל זה, התכנון יכול לגזול זמן רב, ומצד שני, יכול להיות מהנה ומאוד מספק. כשמצליחים ביעילות ובעזרת האנשים הנכונים להגיע לאירוע שישלב את כל מה שאתם רציתם בחבילה אחת. החתונה יכולה להיות כלי בידיים של החתן והכלה להביע את עצמם. חלק מהבחירות שעל החתן והלכה לבצע כוללות: בחירת המיקום והאולם לאירוע, בחירת העיצוב והמראה של המקום הנבחר, האוכל והמנות שיוגשו ועוד המון המון המון דברים...

מאת: ענבל לויבר אירועים05/08/131387 צפיות
אל תשקיעו כל כך הרבה מחשבה במה שתלבשו, בר ממתקים ומפלי שוקולד יהיו פינוק, הפתעה והקינוח המושלם בכל אירוע! האוכל והקינוח והאופן בו אתם והאורחים שלכם תוכלו להתפנק חשובים לא פחות, מהאולם, העיצוב, המוזיקה או העיצוב.

מאת: ענבל לויבר אירועים05/08/131412 צפיות
בשנים האחרונות, ובמיוחד בעשור האחרון, דוכני ממתקים ובר מתוקים באירועים הפכו להיות חלק כמעט בלתי נפרד מאירועים שונים ברחבי הארץ. שוקולד, ממתקים הריחות והמראות יעלו חיוך על פני כל האורחים שלכם, וזאת הבטחה!

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica