חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למי משעמם בזוגיות ?

מאת: לילה בן הרוש טנטרה15/05/20128784 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
היא הביטה בו במבט ארוך ומשועמם, בהחלט תוהה איך רק לפני ארבע שנים , היא היה גבר חלומותיה, אז הוא היה  נראה כגבר מבטיח והיה נדמה  לה שלעולם תבער בניהם אש של תשוקה ואהבה. פעם היא אהבה את הקטע הזה שלא היו נדרשות הרבה מילים בכדי להבין אחד את השני ,העיניים היו מדברות לבד, היום הוא גם לא דיבר וגם העיניים נראו אטומות מתמיד. הוא לקח בירה מהמקרר פתח, את החלונות שיזרום קצת אוויר פנימה וקרא לה לשבת לידו, היא בדמיונה כבר הריצה את התסריט  הידוע מראש המשעמם, החד גוני מה הוא יגיד הוא יגיד לה שיגניב אליה מבט מלוכסן שעד לפני כמה חודשים , היה מסב לה אושר גדול ושמחה בלתי מוסברת. ועכשיו כבר נראה סתם מבט. באיזו תנוחה בדיוק הוא יפתה אותה לסקס ומהם המיקומים המדויקים בבית שבהם הם ישכבו , פעם זה רגש אותה היום , זה סתם נראה לה באנלי ובכלל לא בא לה לעשות איתו סקס בזמן האחרון. בא לה  משהו חדש , מישהו חדש אם להיות ספציפיים , מישהו שיסעיר אותה שישיב לה את הניצוץ לנשמה , שהיא תעלה את הנושא , היה לה ברור מה הוא  יגיד וגם מה היא תענה לו כחלק מריטואל קבוע , שגרתי ומעייף.
כבר ששלוש שנים שהם גרו יחד והקשר הלך ונהיה חד גוני ומשעמם , המסלול הצפוי חשבה לעצמה הוא שעמום והתפשרות , סך הכול הוא בחור טוב חשבה לעצמה אז אולי סקס מזדמן יפתור את הבעיה , אולי חשבה בכלל  מהתחלה לא התאמנו ופשוט לא התחשק לי להיות לבד ? אולי זה בכלל לא "הדבר האמיתי " ורצוי להמשיך הלאה לחפש  את הדבר האמיתי להבין את המושג החמקמק הזה אהבה ואולי ככה זה אולי , צריך פשוט להמשיך עם המסלול עם השגרה וככה זה צריך להיות.

מליון שאלות ותהיות רצו בראשה , מה קרה ? איך נעלם הקסם הניצוץ והאם שוב פעם נביט אחד לשני בעיניים נסכים בשתיקה או סערה גדולה " שזה לא זה" ונעבור לקשר הבא ? מה מבטיח לי ששם יהיה יותר טוב או מה מבטיח לי שהשגרה המשעממת הזאת תחזור שוב על עצמה .
זאת לא הייתה הפעם הראשונה שהיא מצאה את עצמה אחרי קשר של שנתיים –שלוש משועממת ומחפשת איזו הפוגה בשגרה , אולי מישהו אחר לתבל את הקשר ,אולי לארוז את עצמה וללכת לחפש הרפתקאות חדשות.
אני בטוחה שכל מי שקורא את המילים האלו מכיר את הסיטואציה , את השגרה , את השעמום את התחושה שהגענו לנקודה שממנה שום דבר לא יכול להתפתח ולא יכול להתקדם הלאה.
לפעמים זה קורה בזוגיות ולפעמים זה קורה עוד הרבה לפני הזוגיות, מתרוצצים מדייט לדייט , זה נראה כמו סרט נע , אותן שאלות אותו חיפוש ואותה כמיהה אחרי "משהו אחר " קשר ייחודי. לפעמים החיפוש הבלתי אפשרי הזה גם למי שנמצא בתוך זוגיות ארוכה וגם לסינגלים , נובע בכלל מפחד מאינטימיות אולי גם מפחד ללכת לעומקים ורבדים לא נודעים בעצמנו יחד עם בני זוגנו.
היום יותר מתמיד אנחנו חיים במעיין תזזיות בלתי פוסקת ומה שיש לנו לעולם לא מספיק , לא בחומר ולא ברוח , אנחנו תמיד רוצים יותר טוב יותר חדש ויותר מרגש . העניין עם חידושים ומרדף אחרי ריגושים שמלבד העובדה שהעניין די מעייף , לא באמת מצליחים להתפתח , אפשר להיות נהדרים בהתחלות ובסופים ומאוד גרועים בכל התוכן , " הבשר" מה שבעצם הוא החלק המהותי.
הרבה יותר קל שמבצבץ השעמום הזה לזנק לומר " טוב , כנראה שזה לא זה! " ולעבור לקשר הבא וזה באמת יכול לעבוד לתקופה מסוימת לאחר מכן המרדף אחרי "ריגוש חדש ונוצץ" עם רף התמכרות הולך וגובר ( כן גם זו התמכרות ) מתיש , מעייף וכמו כל מרדף אחרי דבר שאינו במת קיים מרוקן ומתיש פיזית ורגשית, עד שמגיע הנקודה שעוד לפני שמתחילים משהו , כבר מוותרים למי יש כוח לכל הריטואל הזה בכל פעם מחדש.
מערכות יחסים , כמה מורכב וכמה פשוט באותה נשימה, כל קשר עם אדם אחר יש בו מורכבות כל קשר כזה מהווה מראה לצדדים הטובים ולצדדים הפחות טובים בנו. אמנות הקשר הזוגי האינטימי בין גבר לאישה, מביא את הקונפליקטים והשיקופים בצורה הכי חדה והכי בולטת שרק אפשר וגם בקלות רבה אפשר לגלוש עם כל מערכת יחסים לשגרה משמימה ומכאיבה.
כל קשר שמתחיל באהבה בצחוק ושמחה גדולה טומן בחובו את הצד ההופכי גם את השעמום , הדכדוך והשנאה , ככה זה בטבע כמו יין ויאנג גם בקשר הזוגי יש שני צדיים לכל מטבע , החוכמה היא לקחת את רגעי השעמום האלו ומתוכם עם מה שיש לייצר משהו חדש , לייצור מתוך הקיים.
הרי ברור לכל אחד מאיתנו שיש לו קצת שנות נסיון על פני כדור הארץ שמערכות יחסים תמיד מציפות את אותן בעיות, שכל בן זוג שאנחנו מושכים וכל קשר ישוב ויציף לנו את אותן בעיות בדיוק , אולי " הנוף" שונה אך הדפוס נשאר אותו דפוס.
לייצור זוגיות כזו שמתחדשת שמתפתחת ביחד וממציאה את עצמה בכל פעם מחדש , זה אחד האתגרים הגדולים ביותר שיש ויחד עם זאת המתגמלים ביותר שיש.
אםאתם מרגישים שהגעתם לנקודה בה הזוגיות שלכם לא כפי שראיתם אותה בתחילתהדרך , אם אתם סינגלים ומעוניינים  לייצור זוגיות , יש לכם הזדמנות לייצורשינוי הכנסו ללינק ומלאו את הפרטים


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי10/10/21567 צפיות
כנס מארג מתקיים הסתיו הקרוב בפעם השישית בכפר הנופש של קיבוץ כפר רופין . במהלך שלושת ימי הכנס מתרכזים טובי מנחי הטנטרה של מארג בהובלת סוג'יי ומורן מייסדי מארג. בסופשבוע קסום מציע הכנס מגוון רחב של סדנאות בתחומי הטנטרה ומיניות המועברים על ידי מנחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, תוך כדי שמירה על בריאות המשתתפים והחלת התו הירוק על כל באי הכנס.

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור25/07/213859 צפיות
עסקים קטנים יכולים לייצור לעצמם יחסי ציבור בדיוק כמו כל עסק גדול ! באמצעות שליחת הודעות לעיתונות ושיווק אינטרנטי יעיל, גם אתה יכול להשיג פרסום חינם לעסק שלך. בעיתונות כל הזמן ! כל יום כל שבוע מחפשים סיפורים ומוצרים מעניינים לפרסם !

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור19/07/213822 צפיות
יחסי ציבור למעשה הן פעולות שנעשות על ידי איש יחסי ציבור שמטרתן להשפיע על דעת הקהל באמצעות תקשורת המונים עיתונות( כתובה אינטרנטית ומודפסת ), רדיו , טלוויזיה ואינטרנט בערוצים השונים. היום בניגוד לעבר רוב המידע שלנו מגיע מערוצי התקשורת השונים ולכן פעולות יחסי הציבור של כל חברה או עסק ישנה השפעה רבה. יחסי ציבור בניגוד לפרסום ולשיווק היא פעולה ארוכת טווח ואיננה יעילה אם היא מתבצעת באופן חד פעמי. איש יחסי הציבור תפקידו להעביר מידע לעיתונאי וביחד לייצור אייטמים וכתבות.

מאת: לילה בן הרוש עסקים קטנים ובינוניים12/07/211392 צפיות
דווקא ברגעי ההצלחה חייבים להמשיך ! פרסום , שיווק ויחסי ציבור הם אינם פעולות חד פעמיות שעושים רק שהעסק זקוק להחייאה ויש ביומן יותר ימים ריקים מאשר מלאים , הפעולות האלו הם חלק שוטף מניהול העסק ודווקא בתקופות שופעות וטובות יותר של העסק שיש תזרים כספים יותר נזיל , שם זה בדיוק הזמן שבו אפשר וצריך להמשיך לחזק את המותג או, את העסק בנוסף להתחדשות בלתי פוסקת.

מאת: לילה בן הרוש העצמת נשים16/07/204997 צפיות
אני מזמינה אותך לגלות יחד איתי, איך אפשר לחוות חיבור ועוצמה פנימית גם בימים אלה, כשהאפשרות להיפגש מאתגרת יותר מהרגיל. אנחנו בשאקטי בי, יצרנו ספריית תכנים עשירה ומרתקת שתוציא אותך למסע עמוק ומשמעותי דרך מגוון סדנאות ומפגשים עם נשים מעוררות השראה, בנושאים שנוגעים לחיי ולחייך: זוגיות, הורות, תקשורת, עסקים, מודעות, פריון, התפתחות אישית ועוד.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/191317 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/192339 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאמרים נוספים בנושא טנטרה

מאת: דוד דרומרטנטרה28/02/171450 צפיות
בשום מקום התורה לא כתבה לשון הרחקה, חוץ מאשר באיסור שקר. 'מדבר שקר תרחק'. ללמדנו כי בשקר אין לחפש היתרים.

מאת: לילה בן הרוש טנטרה07/01/152421 צפיות
מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי בחייכם? ומוכנים לעשות משהו בשביל עצמכם? רוצים לדעת איך היוגה יכולה לעזור לכם? ואולי אתם כבר מתרגלים יוגה, אבל מרגישים שהגיע הזמן לצלול לרבדים עמוקים יותר? בואו לגלות את הסודות הכמוסים של היוגה שעזרו למיליוני אנשים לחיות חיים של אושר, משמעות ובריאות פיזית, רגשית ומנטאלית.

מאת: לילה בן הרוש טנטרה12/10/142712 צפיות
זוגיות ומיניות בראי הצ'אקרות סדנת ערב - טנטרה מסורתית בואו נדבר על סקס אחר בואו נדבר על תקשורת אחרת בואו להבין את דפוסי המיניות השונים - ואיך הם יכולים להשפיע על החיים שלכם! לכל אחד ואחת מאיתנו יש צ'אקרה דומיננית, שמשפיעה על איך אנחנו נחווה את המציאות, איך אנחנו נגיב לסיטואציות ולצורה בה נקיים יחסי מין ונעשה אהבה.

מאת: רן בראוןטנטרה23/02/148492 צפיות
הגישה הטנטרית רואה את היופי בעולם הדואלי. הקוטבי. את המלאות וההעצמה שיוצרים הקטבים. הטנטרה נהנית מיצירת הפרדה. היא מבחינה לעומק בשוני, בהבדלה. היא מעמיקה את ההבדלים שבין הגבר לאישה. הזכרי לנקבי. בשונה ממרבית הדרכים המיסטיות במזרח, הטנטרה אינה מחפשת אחר אחדות. אינה מטיפה להתפוגגות החלק בתוך השלם. הטנטרה חוגגת את השונות, את הזוגיות, היא מדגישה את המרחק שבין החלקים. האחדות על פי הטנטרה היא בחירת המחדל. היא המקור ממנו צמחה הדואליות, ממנו התפתח האחד אל תוך השניים.

מאת: סוגנדהוטנטרה17/06/128613 צפיות
מיניות היא המורשת הטבעית שלנו, היא האנרגיה המניעה אותנו קדימה. במהלך החיים אספנו כל מיני אמונות הקשורות לכך בעיקר בגיל ההתבגרות. בסדנה זו נצית את אותה האנרגיה ונחקור את אותן ההטבעות והאמונות, נחווה את המניות בכל מיני צבעים מתוך מודעות אהבה ומדיטציה.

מאת: סוגנדהוטנטרה17/06/128573 צפיות
מיניות היא המורשת הטבעית שלנו, היא האנרגיה המניעה אותנו קדימה. במהלך החיים אספנו כל מיני אמונות הקשורות לכך בעיקר בגיל ההתבגרות. בסדנה זו נצית את אותה האנרגיה ונחקור את אותן ההטבעות והאמונות, נחווה את המניות בכל מיני צבעים מתוך מודעות אהבה ומדיטציה.

מאת: אשרם במדברטנטרה23/04/128496 צפיות
בסדנה זו נתאמן בתרגילים ומדיטציות המיועדים לפתוח את לבכם. תגלו הנאה צרופה ושמחה ע"י הרחבת שדה המודעות שלכם והפעלת גוף האור החי שלכם. תרגישו חופשיים ומוזמנים לחלוק את האנרגיות האוהבות של שלווה, אמת, יופי, אמון והרמוניה עם הבריאה בשלמותה. בסדנה זו תוכלו להיזכר כיצד לחבר מחדש את העצמי רב הממדים המלא אל הבריאה בשלמותה ע"י התכנסות לרבדים העמוקים של לבכם. בזמננו יחד נתאמן במספר תרגילים מהנים כמו תרגילי טנטרה לבנה טיבטיים, נשימת פראנה, לרקוד בחשיכה, ריקוד ברכות סו∙פי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica