חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין תאונות עבודה

מאת: נינה כהןדיני עבודה20/05/2012689 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


עולם התעסוקה של ימינו שם דגש גדול מאוד על כל הקשור לדיני עבודה – ההתייחסות החוקית אל היבטים ואירועים שונים שעולים מתוך ההתנהלות היום יומית בין המעסיק לעובד. בין השאר, ישנה התייחסות רצינית במיוחד לתאונות עבודה: עורך דין תאונות עבודה הוא הסמכות המקצועית לטיפול במקרים שכאלו, והוא היחיד אשר יכול לייצג את העובד שנפגע באופן הולם ולדאוג לזכויותיו. מומלץ בחום לשכור את שירותי עו"ד זה, ולא לוותר על המגיע במקרה של פגיעה כזאת או אחרת.

תביעה נגד ביטוח לאומי

תאונת עבודה מתייחסת לכל פגיעה של העובד במסגרת מקום עבודתו, בין אם מדובר על נפילה מסולם, על תאונת דרכים של עובדי שטח הנוסעים מלקוח ללקוח, על קבלת אירוע לב בשעות העבודה ועוד. בכל אחד ממקרים אלו מדובר על נזק המוסב לעובד שעשוי לפגוע ביכולתו להמשיך בעבודתו היומית ואפילו בשגרת חייו. לכן, על העובד לתבוע פיצוי במקרים אלו, בכדי להבטיח מקור אמין ובטוח לקבלת פרנסה בנוסף או במקום למשכורתו הקבועה.

פיצוי במקרה של תאונות עבודה נחלק לשני גורמים עיקריים: הראשון הוא כמובן ביטוח לאומי. עורך דין תאונות עבודה מיומן בהתנהלות מול גורם זה, הכוללת הגשת הוכחות על הפגיעה, טפסים רפואיים, הגשת תביעה וכ"ו. חשוב לזכור בהקשר זה כי ביטוח לאומי נוטה להיות עם הפנים אל העובד שנפגע, אינו מגביל את גובה הפיצוי כמו במקרה של תאונות דרכים ומבסס אותו על גובה המשכורת שמקבל העובד מדי חודש. ישנן כמה רמות פיצויים, אשר הגבוהה שבהן מבטיחה קצבה חודשית כל חייו של הנפגע.

תביעת חברת הביטוח של המעסיק

מקור שני לקבלת פיצוי בגין תאונת עבודה הוא חברת הביטוח של המעסיק. גורם זה מסובך יותר לתבוע כיוון שיש צורך באיסוף ראיות כנגד המעסיק המוכיחות כי רשלנות מסוג כלשהו היא שגרמה לתאונה. כיוון שמדובר על התנהלות מול סוכני ביטוח וחברות מסודרות אשר האינטרס שלהן הוא להגן על המעסיק, חשוב לבחור בעו"ד המתמחה בתאונות עבודה אשר יטפל בתביעה באופן מקצועי ומוצלח ולא יביא לעוגמת נפש של העובד, שנמצא ממילא בקושי נפשי ופיסי בתקופה זאת.

עורכת דין מאירה זוהר הינה בעלת משרד עו"ד מצליח המתמחה בתביעות נזיקין מסוגים שונים: תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות תלמידים, תאונות אישיות ועוד. עורך דין תאונות עבודה כגון עו"ד זוהר מספק את המענה הראוי והמקצועי במקרים אלו והוא הגורם היחיד אשר מסוגל להסב מעט שקט נפשי במסגרת תקופה המאופיינת בקושי ובחרדה.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182575 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18766 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182575 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182562 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182420 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18657 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18515 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18431 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17789 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16719 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161706 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162315 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162413 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה22/05/162496 צפיות
חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954 (להלן יקרא: "החוק"), קובע את הזכאויות העומדות לנשים כזכויות קוגנטיות (ר' מאמרי: חוקים קוגנטיים, חוקים דיספוזיטיביים – ד"ר איתמר כוכבי). מטרת החוק וייעודו הינו הבטחת הזכויות וההגנה על הנשים בעבודה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica