חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורכי דין תאונות עבודה

מאת: נינה כהןדיני עבודה20/05/2012751 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


תאונות עבודה הן נישה מרכזית בכל הקשור לדיני עבודה ויחסי עובד-מעביד מבחינת החוק. מדובר על נושא כואב ובעייתי מבחינות רבות אשר רק עורכי דין תאונות עבודה יכולים להתמודד עמו באופן מקצועי ומסודר ולהביא לפתרון הולם עבור העובד שנפגע. ההתייחסות הלגיטימית והסובלנית לנושא זה היא התפתחות חיובית של השנים האחרונות, שמכירה בכל עוול הנגרם לעובד ומנסה לטפל בו על הצד הטוב והמהיר ביותר.

רמות פיצוי שונות

תאונות עבודה הן פגיעה ממשית המוסבת לעובד במסגרת מקום עבודתו. תאונות אלו גורמות לנזק ברמה כזאת או אחרת אשר פוגע בהתנהלות היום יומית של העובד. מן הראוי כי במקרים כאלו לא יתעלם או יירתע העובד הנפגע מהמצב ויגיש תביעה אשר תבטיח לו הבטחת הכנסה המגיעה לו על פי חוק באמצעות עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין. הרשויות והמוסדות השונים בארץ מכירים היטב את התחום ומספקים לעורכי הדין את כל הכלים הנחוצים להם.

הגשת תביעה בגין תאונת עבודה לביטוח לאומי יכולה להסתכם בפיצויים בכמה רמות: הרמה הגבוהה ביותר היא קצבת נכות חודשית להמשך חייו של העובד. רמת פיצוי נוספת היא מענק חד פעמי, ואילו רמה נמוכה יותר כוללת הסבת מקצוע ושיקום על חשבון ביטוח לאומי. בכל אחת מרמות פיצוי אלו יש להגיש טפסים מתאימים ולהתנהל לפי דרישות המוסד לביטוח לאומי

עורכי דין תאונות עבודה המתמחים בתחום ידעו לעשות זאת כראוי.

קבלת פיצוי מהיר

לעתים, מוצא הביטוח הלאומי כי דרגת הנכות של העובד בעקבות התאונה אינה עולה על 9% - במקרים אלו יש לתבוע את חברת הביטוח של המעסיק ולהוכיח כי רשלנות היא שגרמה לתאונה וכי על חברת הביטוח להעניק את הפיצוי לעובד. התנהלות זאת מורכבת יותר כיוון שהנטייה הברורה היא להגן על האינטרס של המעסיק. לכן, עורך דין המתמחה בתביעות נזיקין נדרש כאן במיוחד והוא הגורם היחיד אשר יכול לספק לעובד את הפיצוי לו הוא ראוי במהירות וביעילות.

במידה ונפגעתם בתאונת עבודה מהרו לפנות אל עורך דין מקצועי בכדי שלא לגרום לעיכוב אשר יכול לעלות לכם בקבלת פיצוי הולם. עורכת דין מאירה זוהר מחזיקה במשרד עורכי דין המתמחה בתאונות עבודה ובתביעות נזיקין מסוגים שונים, והיא תלווה אתכם לכל אורכו של התהליך. בסך הכל ישנו סיכוי גבוה ביותר לקבלת פיצוי הולם בשל הנטייה ללכת לקראת העובד שנפגע, אך רק גורם מקצועי כגון עורכי דין תאונות עבודה יכול להוות את ההבדל בין פיצוי נמוך לפיצוי גבוה ומהיר.

לפניה למשרדנו חייגו 03-5622772 או לחצו כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182903 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18813 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182901 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182897 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182488 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18717 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18573 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18498 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17857 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16785 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161762 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162374 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162480 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה22/05/162557 צפיות
חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954 (להלן יקרא: "החוק"), קובע את הזכאויות העומדות לנשים כזכויות קוגנטיות (ר' מאמרי: חוקים קוגנטיים, חוקים דיספוזיטיביים – ד"ר איתמר כוכבי). מטרת החוק וייעודו הינו הבטחת הזכויות וההגנה על הנשים בעבודה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica