חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין תאונות דרכים, חשוב לדעת

מאת: מיכאל רומנסקידיני תעבורה20/05/2012711 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לצערנו הרב, ישנן הרבה מאוד תאונות דרכים בהם נפגעים אנשים תמימים שלא תמיד מקבלים את מלוא זכויותיהם. רבים הנפגעים באונות דרכים יודעים לספר על מסכת תלאות שהם עוברים רק כדי לקבל את המגיע להם על פי חוק, מטעם גופים רבים הכוללים בעיקר את חברות הביטוח, ובנוסף יכולים לכלול את הביטוח הלאומי ועוד גופים שונים.

הדרך הנכונה להתמודדות עם הפגיעה היא על ידי פנייה לעורך דין תאונות דרכים עד כמה שקורב למועד התאונה. ישנם תהליכים חשובים שאותם ניתן לקצר על ידי פנייה לעורך דין המתמחה בתאונות דרכים והיכול לעזור לנפגעים לעבור את תקופת ההחלמה שלהם בצורה קלה יותר.

פיצויים בעקבות תאונת דרכים

רבים אינם יודעים אך כל פגיעת גוף גם קלה וגם חמורה מחייבת פיצוי כספי מטעם חברת הביטוח. ישנה חבות הוכחה מול חברת הביטוח, וכדי למלא את ההוכחה הזו, חשוב לפנות אל עורך דין תאונות דרכים היודע מראש איך למלא את המסמכים של חברות הביטוח, מתי ואיך לנות אליהם ואילו מסמכים צריך להמציא להם. בנוסף לפגיעות גוף, ניתן להוכיח גם פגיעות נפשיות כאשר יש להן סימוכין ותיעוד רפואי הולם.

במקרים בהם ישנה פגיעה קשה יש צורך בפנייה אל חברות הביטוח כמה שיותר מהר כדי לקבל סיוע בהוצאות המחייה, ובהוצאות הטיפול בפגיעה גם אם עדיין לא סוכם בכום הפיצוי הכספי הסופי שישולם לנפגע. כדי להקל על התהליך על הנפגע ועל בני משפחתו כדאי לפנות אל עורך דין תאוות דרכים כדי שיוכל להקל במידה רבה את קבלת הסיוע הכספי הראשוני כדי שהנפגע יוכל לטפל בהחלמתו במקום לדאוג לפרנסתו ופרנסת בני ביתו.

כדאי לפתוח תיק בחברת הביטוח בצורה נכונה כמה שיותר מהר, גם אם הפגיעה אינה פגיעה קשה והנפגע חוזר לחייו כמקודם. במקרים אלו ברוב המקרים שווה לחכות כדי לראות שאכן הפגיעה לא יצרה נזק בריאותי מתמשך, ובכל מקרה פנייה מהירה מאפשרת טיפול מהיר יותר של הבקשה לפיצויים.

החשיבות שבפנייה לעורך דין תאונות דרכים

לצערנו הרב חברות הביטוח אינן באות לקראת אנשים שנפגעו בתאונות דרכים, אפילו אם הם לא אשמים בפגיעה. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם עורך דין תאונות דרכים ובמיוחד לפני חתימה על טפסים כלשהם המתקבלים מחברות הביטוח.

רק עורך דין תאונות דרכים ידע לעזור לנפגעים לקבל את מלוא זכויותיהם ולשמור על המגיע להם עם עצה נכונה והכוונה לגבי כל שלב בתהליך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי

מאת: מיכאל רומנסקירכב30/06/144341 צפיות
אחת למספר שנים, זה קורה. דגם משמעותי של אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם יוצא לשוק, ומציע שורה ארוכה של חודשים שמאפשרים לו להתבלט בו. כזה בדיוק הוא המקרה של דגם אאוטלנדר phev, מבית מיצובישי, אשר נכנס לקטגורייה של כלי הרכב החשמליים ההיברידיים הנטענים. כפי שתראו מיד, מדובר ברכב יעיל, חסכוני, בטיחותי ומאובזר לעילא ולעילא.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144361 צפיות
קבלו את מיצובישי אאוטלנדר phev החדשנית. המכונית, שמגיעה אלינו ומצטרפת אל מכוניות הדור החדש שקשה להתעלם מהן, היא מכונית מיוחדת במינה. מיצובישי זו, שנחשבת למכונית פורצת דרך, מציעה לנו עיצוב מיוחד במינו וגם לא מעט פינוקים, הלוקחים בה חלק.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146906 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות29/06/144363 צפיות
בנק ירושלים הוא אחד הותיקים בישראל, שעה שהוא פועל החל מ-1963. במהלך השנים, הוא עבר לא מעט תמורות: ב-1998, הפך ברישיונו של בנק ישראל לבנק מסחרי, אשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות נדל''ן, שוק ההון ובנקאות בין לאומית. כעת, משיק הבנק שירות חדש, שמתאים כמו כפפה ליד למאפיינים של העת הנוכחית. המדובר הוא בשירות המאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרך בנק ירושלים הלוואות, בסכומים גבוהים, בהליך פשוט המבוצע דרך האינטרנט.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144271 צפיות
יצרנית הרכב יונדאי, המוכרת היטב לצרכני הרכב בישראל, מספקת מזה שנים ארוכות מבחר כלי רכב חסכוניים ויעילים. לאחר לא מעט שנים שבהן התרחק הנהג הישראלי מכלי רכב קטנים וקומפקטיים, הרי שכיום המצב שונה למדי.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144402 צפיות
חברות הרכבים מעמידות לרשותנו כיום שלל של דגמים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשר למצוא רכבי שטח איכותיים, מכוניות משפחתיות טובות וגם מכוניות מיני נפלאות, הנחשבות לפופולאריות. בחברת יונדאי, אחת החברות המובילות בשוק כיום, מוצעות לכם שתי מכוניות טובות, מכוניות מיני משוכללות, המשלבות במסגרתן את כל מה שצריך להיות במכוניות. בין אם זו יונדאי i10 או אולי יונדאי i20, מדובר במענה מצוין לצרכים שונים. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? על כך, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח דירה27/06/147824 צפיות
מבין שלל הביטוחים, שאותם מציעות לנו חברות הביטוח, ישנו ביטוח דירה. ביטוח זה, הכולל במסגרתו, שני ביטוחים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, מוצע בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח דירה, הנה, לפניכם, פרטים חשובים ומידע שיעזור לכם בבחירה.

מאמרים נוספים בנושא דיני תעבורה

מאת: אדיר בנימינידיני תעבורה06/05/20125 צפיות
בדיני התעבורה הסוגיה של מציאת הקשר הסיבתי היא מאוד חשובה בכל הנוגע לקביעת האחריות להתרחשות תאונות דרכים. הכלל המשפטי "התרחש אחריו, לכן זה קרה בגללו" הוא מאוד רלוונטי לקביעה האם אכן קשר כזה נמצא.

מאת: דניאל מלמדדיני תעבורה11/07/181017 צפיות
שאלת ההזדקקות לשירותיו של עורך דין תעבורה היא אינה שאלה שניתן לענות עליה באופן אובייקטיבי, שכן כל מי שמרגיש שהוא אינו מוכן לקבל את הדין שנגזר עליו, זקוק לעורך דין תעבורה שיאפשר לו להתמודד מול רשויות החוק והערכאות המשפטיות

מאת: עו"ד גיל נדלדיני תעבורה28/11/17739 צפיות
שימוש במצלמות מעקב במקום העבודה ובמסגרת יחסי עבודה

מאת: amirdadon90דיני תעבורה16/11/16751 צפיות
בין אם אתם בצד הנפגע או בצד הפוגע, חשוב שתדעו כיצד להתמודד מבחינה משפטית עם תאונות דרכים!

מאת: orya peryדיני תעבורה29/11/151496 צפיות
עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות. בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט.

מאת: sharondan80דיני תעבורה28/04/151573 צפיות
קיימים מספר גורמים המובלים לתאונות דרכים. אלה מתחלקים לגורם המכני, הגורם התשתייתי והגורם האנושי. כל תאונה ניתן לסווג לפי אחד מהגורמים האלה.

מאת: אסי לינקרדיני תעבורה07/04/151148 צפיות
עורך דין תעבורה הוא עורך דין אשר עוסק בכל מה שקשור לתעבורה, כלומר בכל מה שנוגע לדרכים, לכבישים, לרכבים, לחוקי תנועה וכדומה. תחומים שבהם עוסק עורך דין תעבורה הם, למשל, עבירה על חוקי תעבורה כמו אי ציות לרמזור, חניה במקום אסור וכדומה; נהיגה ללא רישיון; מעורבות בתאונת דרכים, עם או בלי נפגעים; נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים; וכן הלאה. ישנן עבירות תעבורה קלות, שנידונות במסגרת אזרחית, וישנן עבירות תנועה אשר הופכות להיות האשמות פליליות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול, מעורבות בתאונת דרכים עם נפגעים, ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica