חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך לבחור מדפים מתאימים לסוג העסק שלי

מאת: יניב שולדנפריאדריכלות29/05/2012770 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מי מאיתנו שפתח אי פעם עסק חדש, קטן או גדול כאחד, ניצב בפני משימה מאתגרת במיוחד. כל כך הרבה סידורים, ארגונים, ספקים, עירייה, עורך דין, רואה חשבון ולרגע כולנו בשלב מסויים של הרעיון או התהליך תפסנו את הראש ואמרנו לעצמנו - למה נכנסנו לזה מלכתחילה. ובכן, השורות הראשונות אינן נאמרו על מנת לגרום לכם, היזמים בעלי החזון, לתפוס את הראש חזק יותר ולרצות לדפוק אותו בשולחן. כוונתן של השורות הייתה להביא לכם פתיח קצר, על מנת שנוכל להבין שישנם אינספור משימות להתעסק בהם בעת פתיחת עסק חדש או שדרוג העסק הקיים, וננסה לעזור לכם בצורה כללית ופרטנית להבין איך מתמצאים טוב יותר בכל תחום של ספקים ו\או ציוד, איך בוחרים ספק מתאים, למה א' ולא ב', וננסה לעשות זאת דרך עולם המדפים, עולם בו האפשרויות הינם כמעט אינסופיות, טווחי המחירים עצומים וההיצע הבלתי פוסק שיש עולה מעבר לכל דימיון.

אם כן, נתחיל במלאכה, וננסה לפרט זאת על פי שלבים מתודולוגים, אשר יעזרו לכם באופן כללי לסדר את צורת החשיבה עבור כל תחום.

שלב ראשון:

ראשית, יש להבין מהם הצרכים של העסק. בפני כל יזם מתחיל ניצבת שאלת המיליון דולר - למה אני צריך את זה, או האם אני באמת באמת צריך את המוצר המסויים הזה. הכל, אבל הכל, תמיד נראה מאוד מאוד מפתה, כל סוכן שיבוא להציג לנו מוצר כזה או אחר עבור העסק שלנו ינסה לשכנע אותנו למה אנחנו ח-י-י-ב-י-ם את המוצר הזה, ובלעדיו אנחנו לא קיימים כלל. כמובן, שכולנו יהודים טובים ואנשי מכירות מצויינים, והדבר אינו נכון בעליל. ניתן בקלות לזרוק כמויות עצומות של כספים על מוצרים שבכלל אין לנו צורך ממשי בהם, ולכן עלינו לפעול במחשבה תחילה. יש להבין לפני שניגשים לשוק ולקבלת הצעות מחיר, מהם הצרכים של העסק. האם אני זקוק לפתרונות מידוף בעסק (כמעט ואין עסק שלא זקוק לפתרונות אלו), ואם כן למה אני צריך אותם. האם המדפים שאני מעוניין בהם הם יבואו לשרת אותנו כאקט שיווקי, ואמורים לעזור לנו למכור יותר או להביא את הלקוח ביתר קלות אל עבר המוצרים אותם אנו מעוניינים למכור, או שמא הם בכלל אמורים לשמש אותי כאקט אחסוני ולתצוגה בלבד, מבלי מניעים מכירתיים. הדוגמא הראשונה, הפתרונות מידוף המכירתיים יותר, יתאימו יותר לחנויות בקניון לדוגמא - חנויות של ביגוד ואופנה, חנויות צעצועים, חנויות נעליים, חנויות משחקים וכו'.., שם עבודת המכירה הינה על המקום, וככל שנדע להבליט באלגנטיות יתרה את המוצרים שנרצה למכור, כך הדבר יעזור לנו לדחוף את המוצרים הרלוונטים אל הקופה. במקרה השני, מדפים לאחסנה, הינם מקרים כמו חנויות של ציוד למחסנים, כמו הום סנטר או אייס, חנויות שבאות להציג לנו מוצרים שהניקיון והאסטטיקה פחות רלוונטים לנו, כמו חנויות לציוד תעשייתי או חנויות מזון לחיות.

שלב שני:

לאחר שמיפינו את צרכינו בעולם המידוף, הבנו לעומק מה אנחנו באמת צריכים, עבור אילו צרכים ועבור איזה סוג של מוצרים - כעת צריך לגשת אל המלאכה הקשה ולהתחיל לקבל הצעות מחיר. אבל רגע, למי פונים בכלל. מבקשים טלפון מחבר שעבד בעבר עם חברת מידוף? הולכים לספר הטלפונים המקומי? הולכים לבדוק באינטרנט?! ובכן, כל התשובות כשרות, והמאפיין שהכי חשוב לשים לב אליו הוא לא להיות מקובע בראש ולקבל מספר של הצעות מחיר. הצעת מחיר כמובן לא עולה כסף, אומנם לעיתים תגזול לנו מעט מזמננו, אך בהרבה מהמקרים זמן זה יהיה שווה כסף נטו שנחסוך בעתיד המאוד קרוב. תמיד תמיד רצוי, באם מתאפשר לנו, לקבל חוות דעת מחברים או מכרים אשר עבדו בעבר עם הספק אשר אותו אתם מחפשים, על אחת כמה וכמה אם היה להם ניסיון חיובי עמו. כמו כן, רצוי לברר, והדרך הכי נוחה לעשות זאת כיום הינה דרך עולם האינטרנט, מיהם החברות המובילות אשר קיימות בשוק המדפים. ייתכן ועבר מעט זמן מאז הפעם האחרונה שהמכר שלכם נגע בתחום, וייתכן מאוד שהיצע המוצרים השתנה כמו כן טווחי המחירים. איך יודעים האם החברה שאנחנו מתעניינים בה הינה חברה מובילה עם קבלות מאחוריה? - בקשו מהספק שמות וטלפונים של עסקים שהם עבדו עימם, ואל תתביישו להרים טלפון. זהו הליך מקובל ביותר, בכל תחום. שנית, בקשו לראות עבודות אשר החברה ביצעה בעבר ותנו לעייניכם לשפוט. אין טוב כמו מראה עיניים. במידת הצורך, סעו למקום העסק ותפגשו עם איש המכירות או עם בעל הבית. רושם חזותי יכול לספר לנו המון אודות החברה ועם מי יש לנו עסק, כנגד העובדה שמכירה בטלפון עשויה בסוף להתברר כתרגיל נוכלות אחד גדול.

אם כן, מהו היצע המוצרים הקיים בעולם המידוף:

מדפים למחסן - מדפים אילו באים לשרת את העסק ב"מאחורי הקלעים שלו". פתרון מידוף זה אמור להיות הבסיסי ביותר, הזול ביותר, והנוח ביותר. יש לקחת בחשבון שבדרך כלל שטחי האחסון במחסן הינם מוגבלים מאוד, ויש צורך להתחשב בפרקטיות של המידוף. כמו כן יש להביא בחשבון את אופי ההסתובבות במחסן, את אופי הוצאת הסחורה ואת תדירות הכניסה למחסן. אם מדובר במחסן קטן אשר אמור לשמש חנות, אופי ההתניידות יהיה כנראה רגלי ולא יהיה מסובך מדיי. אם מדובר במחסן גדול, כמו מחסן לוגיסטי, אופי ההתניידות יכול להשתנות ועשוי להיות בעזרת מלגזה, רכב העמסה או מנועים חשמליים ואטומטים. במקרים כאלו יש לחשוב על אופציות מידוף כמו קנטי ליבר או אחסון דרייב אין. דבר נוסף חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון הינו עומסים שונים של הסחורה והאם ישנו סיכוי שסחורה כזאת או אחרת תשתנה בעתיד. במידה וכן, רצוי להתעניין בפתרונות מודולרים, אשר יכולים להתכוונן ולהשתנות בהתאם לצו השעה, בקלות ובמהירות.

מדפים לתצוגה - מדפים אלו באים לשמש כ"כרטיס הביקור" של העסק, וכאן ישנה חשיבות רבה לאופי המדף, היוקרה שהוא אמור לשדר ואופי הצבתו בבית העסק. מדפים אלו אמורים לעזור לנו במכירה, אמורים "להנחות" את הלקוח כמי שהולך אחרי ה"ריח" ולהוביל אותו בדיוק אל עבר הנקודה בה אנו מעוניינים. ניתן לדוגמא להסתכל על חנויות קטנות, בהם ישנם מדפים לתצוגה אשר תלויים בדרך כלל מאחוריי גבו של המוכר. אקט זה ימשוך את תשומת ליבו של הקונה הפוטנציאלי ויחשוף אותו למוצרים אשר נקראים - מוצרים על הדרך - פשוטם כמשמועתם, ומטרתם הינם להגדיל את המכירה ולפתות את הלקוח עם מוצרים קטנים ממש לפני רגע התשלום.

 תגיות המאמר: מדפים, מדפים למחסן


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יניב שולדנפרי

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי16/04/14471 צפיות
מאמר זה יעסוק בטיפים ועצות כיצד ניתן בקלות באווירת החג לסדר ולארגן מחדש את הסביבה שלנו.

מאת: יניב שולדנפריאורטופדיה ופיזותרפיה02/04/146403 צפיות
כולנו סובלים מבעיות גב בשלב כזה או אחר בחיים, מה שכולנו לא יודעים הוא שניתן למנוע את רובן. טיפים ופתרונות במאמר זה.

מאת: יניב שולדנפריניהול26/03/143749 צפיות
מאמר זה עוסק בפתרונות אחסון לעסקים אשר מצמצמים את שטחי האחסון ובכך גורמים לעסקים לחסוך כסף רב.

מאת: יניב שולדנפריעסקים - כללי13/02/14555 צפיות
הבלאגן במחסן חוגג? מרגישים אבודים? אנחנו כאן על מנת לעזור לכם לעשות סדר במחסן.

מאת: יניב שולדנפריניהול13/02/14446 צפיות
כולנו מכירים את בעיית האחסון בבית העסק שלנו. אנחנו פה כדי לתת לכם פתרונות שיחסכו להם הרים של כסף.

מאת: יניב שולדנפריאדריכלות פנים13/02/14473 צפיות
כולנו חווינו את הדבר הזה שנקרא מעבר דירה. כולנו יודעים כמה שאפשר ללכת לאיבוד בבית החדש שלנו ושהבלאגן חוגג. אנחנו פה בכדי להציל אתכם ולתת לכם טיפים כיצד לעבור זאת בשלום ובצורה נכונה.

מאת: יניב שולדנפריסטיילינג13/02/147693 צפיות
תמיד חלמתם שהלקוחות שנכנסים אליכם לחנות יוקסמו ופשוט יתחילו למלא את הידיים בפריטים רבים? - כל התשובות כאן!

מאמרים נוספים בנושא אדריכלות

מאת: אבי דוידיאדריכלות14/08/19853 צפיות
בקצרה על ציפוי רצפות כפתרון ריצוף עמיד ומרשים למשרד המודרני.

מאת: עידן שלומןאדריכלות22/12/182178 צפיות
קבלנים, יזמים ואדריכלים רבים לא ידמיינו את עצמם מתחילים פרויקט בניה רציני ללא הדמיות אדריכליות מבעוד מועד. הדמיות שכאלו יכולות למנוע הוצאות כספיות גבוהות בהמשך הדרך בשלבי הבנייה או לאחר הבנייה כולה וזו הדרך הטובה ביותר "לדמיין" כיצד הפרויקט ייראה בסופו בדיוק של 99 עד 100 אחוזים.

מאת: בנימין קלינגראדריכלות16/05/18931 צפיות
אנו נמצאים בפתחו של הקיץ. קייץ חם מהרגיל,חודשי הקיץ החמים והחופש הגדול הם זמן מצוין להינות בבריכה. מנוי לבריכה עירונית, קאנטרי או פארקים למיניהם עלולים לעלות למשפחה מאות ואף אלפי שקלים בשנה וההתארגנות לאירועים שכאלו לעיתים כרוכה בטרחה רבה. לאחרונה ניכר כי רבים מעדיפים להציב בריכה ביתית, שמהווה פתרון מעולה לבעיות שתוארו לעיל- היא זולה יחסית, נוחה, נגישה ולא מצריכה התארגנות מיוחדת. בין אם אתם מתקינים בריכה בחצר או במרפסת בבנין משותף ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לכם לבדוק !

מאת: ירון כהןאדריכלות15/02/181062 צפיות
לדלתות האוטומטיות יש יתרונות רבים מעבר ליוקרה והחדשנות שהן משדרות, סיוע למוגבלויות, תחושה ואווירה נעימים יותר ובטיחות.

מאת: רוןאדריכלות05/03/172534 צפיות
לבחירת שרות אמין לעבודות זכוכית יש חשיבות מכיוון שלהכנה ולהתקנה של עבודות הזכוכית יש צורך באיש מקצוע שמכיר היטב את סוגי הזכוכית ואת אופן החיתוך וההתקנה

מאת: בנימין קלינגראדריכלות29/01/172170 צפיות
כל מה שרציתם לדעת על ניתוק חשמל לנכס בשל ביצוע עבירות בנייה -הוראות סעיף 157 א' (ו) לחוק התכנון והבנייה ‎ בניה ללא היתר, סמכות מפקח על הבניה, דירה מפוצלת, ליגליזציה, הכשרת חריגות בניה .

מאת: בנימין קלינגראדריכלות19/12/161989 צפיות
היום ידוע כי כבר מותר לבנות מרפסת מעל מרפסת, לא כמו פעם שחל איסור - האם ניתן לסגור מרפסות אלו? כיצד מתחילים הליך של הגדלת / קירוי מרפסות? משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בייעוץ ייצוג ועבודה מול  גורמים מוניציפאלים הקשורים בהוצאת היתרי בניה, תכנון ערים וסביבה, מיסוי,רישוי עסקים,בקשות לשימוש חורג,שינוי יעוד,הכשרת חריגות בניה,ביטול צווי סגירה,הפסקת עבודה,צווי הריסה. בקשות לשינוי תב"ע ,היתרי בניה,אדריכלות, קידום בקשות ,זרוז הליכים בירוקרטים ,יעוץ סטטוטורי,הסדרים והסכמים עם הרשויות,שרותי הנדסה ופקוח על הבניה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica