חפש מאמרים:
שלום אורח
11.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תאונת עבודה ביטוח לאומי

מאת: נינה כהןדיני עבודה04/06/2012729 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


בעיה של לא מעט עובדים בישראל

אנו משתדלים לשמור על עצמנו ולכן כשאנו במקום העבודה אנו בד"כ ערניים מספיק בכדי להימנע ממצב לא נעים של פגיעה מסוכנת. אך במקרים שבהם קרה מקרה של תאונת עבודה ביטוח לאומי הוא אחד הכתובות שלנו לקבלת פיצוי שמגיע לנו. את המוסד לביטוח לאומי כולנו מכירים אך מצד שני אנו לא ממש מכירים את הזכויות שלנו במקרים של תאונות שקרו במהלך עבודתנו.

כמעט כל אדם יכול להרגיש כיצד לאחר תאונה במקום העבודה שלו הוא נקלע למצבים לא נעימים של התמודדות מול גוף אדיר מימדים. ביטוח לאומי הוא גוף ממשלתי שלו אנו משלמים כספים רבים במהלך ימי חיינו אך לא תמיד אנו מצליחים לעמוד על זכויותינו השונות. כך אנו גם לא מקבלים את המגיע לנו אם אנו לא נעזרים באנשי מקצוע שמתמחים בעבודה מדויקת ורצינית מול גוף זה.

בין תאונה למחלת מקצוע

לא תמיד מדובר במקרים שבהם אדם בריא מגיע למקום עבודה ולפתע נוחת עצם כבד על ראשו. לעתים מדובר באדם שהתחיל את עבודתו במקום מסוים כשהוא במצב בריאותי סביר בהחלט אך לאחר שנות עבודה רבות הוא חלה במחלות שיש להן קשר סיבתי עם מקום העבודה. עו"ד שמתמחה בנושאים אלו יכול להציג את הקשר ולהביא לפיצוי משמעותי שלו זכאי מי שפיתח מחלת מקצוע.

עו"ד מאירה זוהר מציגה ניסיון רב של עבודה מקצועית מול המוסד לביטוח לאומי תוך ליווי אישי של כל עובד שנפגע בתאונת עבודה. ההרגשה של מי שנאלץ להתמודד לבדו לאחר שנפצע או חלה היא מאוד לא נעימה ולכן במקרים שונים של מחלה או תאונת עבודה ביטוח לאומי יכול להיות גוף שקל יותר לעמוד מולו אם נעזרים במי שמכיר את החוק על בוריו ומייצג את לקוחותיו בצורה אישית.

מקצבה זמנית ועד אחוזי נכות קבועים

עורכי דין שמציגים דבקות במטרה יכולים להביא את לקוחותיהם למצב שבו אין הם צריכים לדאוג לתשלומים על טיפולים, תרופות וכיו', ובנוסף אין הם צריכים לחשוש מפני מצוקות כלכליות בגין מחלת המקצוע שלהם או תאונת העבודה שעברו. טיפול שנוגע בכל נקודה משפטית הקשורה לנושא זה עושה את ההבדל בין כניסה למשבר אישי לבין חיי רווחה גם לאחר מקרה כל כך לא נעים.

עבודה נכונה ועמידה עיקשת מול המוסד לביטוח לאומי מאפשרים קבלה של השתתפות בהוצאות הרפואיות, קבלת קצבה זמנית, קבלת אחוזי נכות (זמניים או לצמיתות) , הפנייה לשיקום מקצועי ועוד. לכן חשוב להבין שבמקרה של תאונת עבודה ביטוח לאומי אכן יכול לסייע מאוד לנפגע אם הוא פועל בצורה חכמה ונעזר באיש מקצוע אמין ורציני.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182966 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18833 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182965 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182965 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182504 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18740 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18605 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא דיני עבודה

מאת: רונית בילרדיני עבודה14/03/18514 צפיות
חוק פיצויי פיטורים קובע, כי עובד אשר פוטר ממקום עבודתו לאחר שנת עבודה זכאי לפיצויי פיטורים מהמעביד. כמו כן, קובע החוק, כי בנסיבות מסוימות זכאי עובד לתשלום פיצויי פיטורים אף לאחר התפטרותו מעבודה. (הרעת תנאים, התפטרות לצורך טיפול בילד, מעבר מגורים לצורך עבודתו של בן הזוג ועוד).

מאת: tiloniדיני עבודה07/09/17878 צפיות
לעיתים, כמו בכל משפחה, יכולים להתגלע ויכוחים וחילוקי דעות, אולי אפילו להיאמר מילים קשות אך במקום העבודה, בניגוד למקרים דומים בתוך המשפחה הקרובה או לחברים הקרובים, עלול הצד השני לראות בדברים אלו כהוצאת לשון הרע בעבודה ולתבוע את אומרם בבית המשפט תחת חוק ""איסור לשון הרע התשכ"ה- 1965"

מאת: שירה אלהדיני עבודה20/12/16799 צפיות
במסגרת עבודתו, זכאי העובד לזכויות שונות, כגון חופשה שנתית, דמי הבראה, גמול שעות נוספות ועוד.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה01/08/161777 צפיות
אישור מרופא תעסוקתי המורה כי אין העובד מסוגל לחזור לעבודתו הקודמת, או מצב הזהה לה, וזאת בשל תפקוד לקוי של אחד מאברי הגוף. עובד הסובל מבעיות בריאותיות ומציג מסמכים מרופא מומחה, המציין את הלקות בכושר עבודתו ומגבלותיו הרפואיות בעבודתו. עובד הסובל ממגבלה בריאותית ומבצע עבודה אשר אינה מתאימה ליכולותיו הרפואיות עקב מצב בריאותי לקוי.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה02/06/162384 צפיות
החובה לשלם שכר בחגים לעובדים, עולה מתוקף צו ההרחבה להסכם המסגרת במגזר העסקי. בהתאם לכך, עובד חודשי ועובד שכר (בתנאים הרשומים להלן) זכאים לשכר רגיל, אף בימים אשר לא עבדו בהם בשל היותם ימי מנוחה בחגים.

מאת: אבי דוידידיני עבודה23/05/162499 צפיות
בקצרה על הרעת תנאים בעבודה לאלו המחליטים להתפטר ולאלו המחליטים להישאר במקום העבודה.

מאת: איתמר כוכבידיני עבודה22/05/162570 צפיות
חוק עבודת נשים, התשי"ד-1954 (להלן יקרא: "החוק"), קובע את הזכאויות העומדות לנשים כזכויות קוגנטיות (ר' מאמרי: חוקים קוגנטיים, חוקים דיספוזיטיביים – ד"ר איתמר כוכבי). מטרת החוק וייעודו הינו הבטחת הזכויות וההגנה על הנשים בעבודה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica