חפש מאמרים:
שלום אורח
01.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק

מאת: אופיר בן צורקידום אתרים13/06/20121096 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך פרסום בפייסבוק יועיל לבעל העסק

ידוע כי בעבר הפורומים באתרים השונים ופלטפורמת השיווק סייעו לתוכן שיווקי לבעלי עסקים, אך למעשה לאחרונה הרשתות החברתיות, ולדוגמה החזקה שבהם "פייסבוק", משמשות כתחליף לחשיפה חזק ואיכותי הרבה יותר. בפרסום בפייסבוק קיימים שני יתרונות בולטים שהם האפשרות לפרסם בחינם וביכולת בהשגת אחוז גבוה של חשיפה לקהל הרחב במהירות גבוהה מאוד.

פייסבוק מספקת ארבעה אופציות מרכזיות לשיווק בפייסבוק והם: קבוצת פייסבוק, עמוד אישי, דף מעריצים, ואף מודעות פרסומיות. כאשר שלושת האפשרויות הראשונות ל-קידום בפייסבוק הם בחינם, והמודעות הפרסומיות הן בעלות אשר אתם קובעים על פי תקציב הפרסום בפייסבוק שהקצבתם לעיסקכם.

פירוט והרחבה על האופציות לפרסום בפייסבוק:

עמוד אישי!

העמוד האישי הוא לא כלי לשיווק בפייסבוק בבסיסו. זהו עמוד הפרופיל שלכם ובו יוצגו התכתבויות עם חבריכם, התמונות האישיות שלכם, ועוד. פרסום בפיסבוק בעמוד זה אינו מומלץ, אך במקרים שבהם אתם אשיות  ידועה ומוכרת בקרב קהל היעד שלכם, וכשמבחינת שיווקית אסטרטגית יהיה נכון יותר להפיץ בקידום בפייסבוק את שירותכם בדף הפרופיל האישי שלכם. חשוב לדעת כי ישנם מספר חסרונות לפרסום בפרופיל האישי משום שאין אפשרות לקדם עמוד זה באמצעות הודעות פרסומיות. וכמו כן, קידום תוכן קיר הדף בגוגל לא אפשרי. חסרונות אלו משמעותיים אם ברצונכם להגיע לקהל יעד חיצוני שחורג ממכרכם.

קבוצת פייסבוק!

זוהי קבוצה שמטרתה ליצור שיח בין החברים בה, לטובת קידום נושא חברתי. לשם פעילות כלשהי וכמובן פרסום בפייסבוק ועוד. על ידי שימוש בקבוצה יתאפשר לכם להזמין חברים לאירועים שתקיימו, שליחת הודעה לכל חברי הקבוצה, להעלות תמונות, דיונים וכמובן שיווק בפייסבוק ועוד.

דף פייסבוק!

זהו דף אשר משמש ככלי מרכזי לקידום בפייסבוק לחברות ובעלי עסקים, כשיתרונו הינו בכך שגוגל מקדם אורגנית את הנתונים המופיעים על דף הפייסבוק. ידוע שקידום בגוגל הוא גורם חשוב מאוד בשיווק אתר או עסק, לא רק אלא שגוגל קורא כניסות לאתר דרך פייסבוק ככניסות בעלות חשיבות גבוה יותר מכניסות רגליות לאתר, כשלמעשה הדף אף תורם לקידום האורגני של האתר.

הודעות פרסום בפייסבוק!

הודעות אלו הן מודעות טקסט או תמונה ל-שיווק בפייסבוק, מודעות אלו מופיעות בפייסבוק למשתמשים שפרופיליהם מתאים להגדרות אשר ההוזנו לקידום בפייסבוק על ידי המפרסם. כמו כן, בפייסבוק ניתן להגדיר את קהל היעד על פי קריטריונים שונים ממין ועד קריירה

חשוב לדעת שמומלץ להסתייע בבעל מקצוע בתחום קידום אתרים אשר מתמחה גם בבניית אתרים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אופיר בן צור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופיר בן צור

מאת: אופיר בן צוראטרקציות27/11/121076 צפיות
זוגות בינינו אשר מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות חדשות ומבוקשות. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות מסוג זה כגון: הפלגות רומנטיות, טיסות רומנטיות, ספא סוגי רומנטי ומפנק, טיולי סוסים וכ'ו. כמו כן, אופציות שונות אלה של חוויות מדהימות ניתן גם לשלב כמו למשל שילוב של ספא רומנטי זוגי והפלגה מפנקת ועוד ועוד...

מאת: אופיר בן צורקניות 26/11/121043 צפיות
בזכות הטכנולוגיה אנחנו מצליחים להגבר על מכשולים גופניים שבעבר נאלצנו לחיות עמם. לקות שמיעה היא אחד ממגוון הלקויות שהטכנולוגיה של היום מצליחה להתגבר עליה כמעט לכדי שלמות בהנחה ואתה האיש המתאים לטכנולוגיה. מכשיר שמיעה מאפשר לאנשים בעלי לקות שמיעה לשמוע צלילים שכבר שכחו איך נשמעים ולחיות חיים רגילים. ליהנות מטלוויזיה ומוזיקה ומשיחה. ולא להיות תלויים באנשים אחרים.

מאת: אופיר בן צורבריאות העין20/11/121133 צפיות
כאשר אתה נמצא באמצע החיים וכול הלחצים שיש איתם אתה אמור להחליט ולהיות בטוח בהחלטתך ולכך התוצאה שזה מרתיעים רבים. לעומת משקפיים או ניתוח לייזר, עדשות המגע עוד אפשרות

מאת: אופיר בן צורקניות 19/11/121608 צפיות
הצרכנות האנושית נמצאת בשיאה וכל עוד היא בשיאה תמיד יהיו מוצרי יד שניה זמינים. חלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות. מה שבטוח שאם אתם מחפשים מוצר שהיה איכותי במקור ביד שניה הסבירות שתמצאו אותו באיכות גבוהה גדל. שעוני יוקרה זה מוצר מהסוג שנשאר איכותי לאורך שנים מהרכישה והיצור שלו וזאת עובדה ידועה. כאשר מדובר במוצר מאוד איכותי ועמיד כמו שעון יוקרה אני מאמין שחבל לא לתת סיכויי למציאה של אחד ביד שניה.

מאת: אופיר בן צורטלפונים סלולריים17/11/122223 צפיות
בראש ובראשונה סמארטפון הוא טלפון סלולרי, אך הוא טלפון סלולרי אשר נוספו לו תכונות נוספות ההופכות אותו למעשה לטלפון חכם. התכונות האלה אשר מדובר עליהן הן למעשה מאפשרות לטלפון לבצע פעולות נוספות פרט לשימוש המוכר שעושים בטלפון כאמצעי לשיחות. הפעולות אשר מגדירות את הסמארטפון כחכם הן: קבלה ושליחת מיילים, קסטומיזיצה של ממשק המשתמש, גלישה חופשית ברשת האינטרנט, הורדת אפליקציות אשר יוצרו על ידי מפתחי אפליקציות שונים וההפעלה שלהן בנייד ועוד...

מאת: אופיר בן צורנשים - כללי16/11/121551 צפיות
את אלפי מסיבות הרווקים המתקיימות ברחבי הארץ מדי יום, ניתן לחלק לשניים: לא, לא התכוונו לכאלו שיש בהם בשר לעומת אלו בהם מסתפקים בפיצות; גם לא דיברנו על וילות לעומת לופטים. הכוונה היא לכאלו אליהן הוזמנו חשפניות, לעומת אלו בהן העדיפו החבר'ה ערב גברי משעמם ופשוט למדי.

מאת: אופיר בן צורהפקות אירועים15/11/121032 צפיות
לא כל יום חבר מתחתן וזו בהחלט סיבה למסיבה, כדי לציין את השינוי המשמעותי הזה צריך לתכנן. כמה נקודות חשובות שצריך להתחשב בהן כדי לארגן מסיבת רווקים מוצלחת. כי גם אם אתם יודעים מהן האטרקציות שתשלבו באירוע , מסיבת רווקים איכותית תלויה במידה רבה בבחירת מקום שמתאים לאופי האירוע ומספר המשתתפים, הכול שאלה של איך אתם והחתן בפרט אוהבים לחגוג.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: nirקידום אתרים21/09/21259 צפיות
הקישורים הם נכס צאן ברזל כיום עבור כול אתר המעוניין בקידומו. אנשי התוכן והעוסקים בקידום אתרים, חייבים להיות מעודכנים און ליין כל העת בחדשות הקישורים ואיזו שיטה הכי פופולארית ובעיקר יעילה ורלוונטית עבור קידום אתרים, באמצעות שיטת הקישורים. החלפת קישורים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182927 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/172152 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/172057 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171888 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171896 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161553 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica