חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתי תאונה נחשבת לתאונת עבודה?

מאת: יפית שמשחוק ומשפט - כללי11/07/20121115 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תאונת עבודה עשויה להיות פתח להתדיינות משפטית סבוכה ומייגעת, הגדרת תאונה כתאונת עבודה כתאונה שאירעה בדרך לעבודה, במהלכה ובדרך חזרה ממנה הביתה עלולה להיפתח לפרשנויות שונות. תאונת עבודה נחשבת גם מחלה הנגרמת כתוצאה מעבודה שעל אדם לבצעה בתנאים מוכתבים.

עורך דין תאונות עבודה יסייע לכם במקרים שבהם נגרמו לכם חבלה ונזק במקום העבודה ובמהלכה אף שלא כתוצאה ממנה אלא במקרה שגרימתה נעשתה כמעשה אלימות כלפיכם של מי מהעובדים או אדם זר שפלש למתחם העבודה.

גורם הזמן- קריטי

בשל קושי טבעי ומובן להתעסק בנושא התביעה במצב שבו עיקר תשומת הלב נתונה לטיפול הרפואי ומן הסתם גם מצב נפשי אינו  מאפשר טיפול מושכל וענייני בנושא התביעה, חשוב שהטיפול בה ייעשה במקביל לטיפול הרפואי ולא יידחה עד שנפגע תאונת העבודה ישוב לאיתנו.

חשיבות הפנייה המוקדמת אל עורך דין תאונות עבודה נובעת גם מהצורך להציב גרסה בהירה ומנומקת מול גרסת המעביד, העלול, כצפוי וכמשוער, להוכיח כי התאונה אינה תאונת עבודה.

החוק מכיר בתנאים מסוימים המצדיקים הגדרת תאונה כתאונת עבודה. לכאורה, הדברים ברורים, אבל סביר להניח כי מעביד יעשה הכול על מנת להתנער מאחריות ולהטיל את האשמה במקרה של תאונה על הקרבן שלה. לכן חשוב להסתייע בשירותיו המקצועיים של עורך דין זמן קצר ככל שניתן לאחר קרות התאונה, כאשר יש אפשרות לאסוף ראיות, עדויות וממצאים שונים בזירה.

לעבודה  ול...תביעה

תביעה להכרה בתאונה כתאונת עבודה המצדיקה פיצוי עלולה להידחות אם וכאשר התובע נהג ברשלנות שניתן להוכיחה. מאחר שבהתדיינות משפטית כל צד מסתייע בשירות של עורכי דין, במידה שאתם מבקשים לתבוע מעביד, חשוב לפנות לעורך דין מומחה בתחום נזיקין בכלל ובתאונות עבודה בפרט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יפית שמש

מאת: יפית שמששיער17/07/12807 צפיות
רבים מאתנו לא מעיזים לצאת מהבית עם תסרוקת לא מסודרת. שיער מבולגן ושבור עשוי להוריד לנו מהביטחון העצמי ולגרום לנו לעשות רושם לא טוב על האנשים שאנחנו פוגשים בחיי היומיום. כאשר מדובר על אירוע רשמי כמו חתונה או מסיבה בעבודה העיצוב של התסרוקת שלנו חשוב במיוחד. רבים מאתנו רגילים להשקיע הרבה מאמץ בלבוש שלנו, מדוע אם כן שלא נשקיע את מרב המאמצים בעיצוב השיער והתסרוקת שלנו?

מאת: יפית שמשבניין ואחזקה - כללי10/07/122479 צפיות
אתם יודעים מה? אין הגדרה מילונית לנושא המאמר, אשר נושאו מובא בכותרת. שטיח מודרני הוא כל שטיח הנתפס והנראה ככזה בעיני המתבונן, ובהקשר הנתון- כל שטיח שבעלי משרדים בוחרים אותם כשטיחים מודרניים לייפוי המשרד.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי16/06/20109 צפיות
צו הריסה ללא הליך פלילי לפי סעיף 239 כן יש הליך כזה! סעיף 239 לחוק התכנון והבנייה, תשכ"ה-1965 מקנה לבית המשפט את הסמכות להורות על מתן צו להריסת בנייה בלתי חוקית גם ללא קיום של הליך פלילי והגשת כתב אישום וזאת בעיקר בנסיבות שבהן לא ניתן להעמיד לדין פלילי את מי שאחראי לאותה בנייה בלתי חוקית וכן על מנת לאפשר למוסדות התכנון ולרשויות האכיפה להתמודד עם עבירות בנייה שהתיישנו וכדי למנוע את הנצחתן.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/04/20337 צפיות
הרבה אזרחים תמימים בנו פרגולה בחשיבה שעמדו בתקנות הפטור והופתעו כאשר קבלו צו הריסה בעקבות קרוי של הותקן נגד הגשם בעיקר. הוצאו אלפי צווי הריסה בנושא זה שסוף סוף מקבל מענה הולם בתיקון תקנות הפטור.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי13/04/20288 צפיות
כשאתה מתמודד עם סוגיה זו, הצעד הראשון שלך הוא להכיר את תקנות פשיטת הרגל המקומיות שלך. מדינות שונות משתמשות בחוקים שונים הנוגעים לפשיטת רגל. לדוגמה, במדינות מסוימות אתה יכול להחזיק את הבית ואת המכונית שלך, אבל באחרים לא. עליכם להכיר את החוקים לפני הגשתם לפשיטת רגל.

מאת: רוי ורלחוק ומשפט - כללי25/03/20345 צפיות
נדל"ן יכול לספק לך אפשרות השקעה נהדרת. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שרוכשים נכס להשקעה. המידע הבא יעזור לכם למצוא הצלחה.

בית המשפט העליון מחק בימים אלו עתירה שהגיש ח"כ אביגדור ליברמן נגד הרבנות הראשית

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי14/09/19579 צפיות
הסוגיה משפטית בעניין צו הריסה 1. האם מהנדס הוועדה המקומית לתכנון ולבניה (להלן: מהנדס הוועדה המקומית) רשאי להאציל את הסמכות הנתונה לו בסעיף 221 לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965 (להלן: חוק התכנון והבניה או החוק) לחתום על צווי הריסה מינהליים? הרקע לבקשה והחלטות הערכאות הקודמות 2. ביום 13.11.2017, ניתן צו הריסה מינהלי לגבי בנייה ללא היתר של תקרות בטון ובריכת שחייה בדירת הדופלקס של המשיב בתל-אביב. צו ההריסה המינהלי (להלן: הצו) הוצא מכוח סעיף 221 לחוק התכנון והבני

מאת: אברהם פכטרחוק ומשפט - כללי21/03/19364 צפיות
שרת המשפטים שקד מציגה תכנית מהפכנית לבניית בית-משפט העליון, ביטול הוועדה למינוי שופטים ושימוע בכנסת בנוסח ארה"ב. אם אכן יבוא שינוי – בג"צ יכול להאשים את עצמו כי פסיקותיו וחוסר האיזון תוך התערבות בנושאים לא שפיטים, הם תוצר הביקורת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica