חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה אתה מוכן לעשות כדי להזרים תנועה לאתר האינטרנט שלך?

וואו, סוף סוף פתחת עסק אינטרנטי ואפילו פעלת והקמת אתר אינטרנט – או קי, אז מה עכשיו?

זוהי רק ההתחלה, עכשיו מתחילה העבודה האמיתית!

אחת הטעויות הקלאסיות של בעלי עסקים אינטרנטיים, לאחר שעמלו השקיעו והקימו אתר לתפארת, היא המחשבה שזהו – האתר הוקם ועכשיו יגיעו אלפי לקוחות – אז זהו שלא!

על מנת שיגיעו מבקרים לאתר האינטרנט שלך – מבקרים אשר הינם לקוחות פוטנציאלים – עליך לדאוג שתהיה תנועה לאתר!

מה זה אומר להזרים תנועה לאתר?

הזרמת תנועה לאתר אומרת שיש לבצע פעולות, עקביות, חוזרות על עצמן, כל יום, כל שבוע, כל חודש ואשר יבצעו הפצה של תכני האתר שלך ברחבי האינטרנט וכתוצאה מכך תהיה באתר האינטרנט שלך זרם בלתי פוסק של מבקרים איכותיים – לקוחות פוטנציאלים.

וזה אך ורק בתנאי שהלקוחות המגיעים לאתר שלך הינם הלקוחות הנכונים – לקוחות היעד שלך – אבל זה כבר סיפור אחר :-)

עכשיו לאחר שדיברנו על כך שכדי להביא לקוחות וכסף לעסק צריך לעשות לעבוד עוד – יש בפניך מספר אפשרויות (בעצם, רק שתים)

הראשונה – תעשה אתה עצמך את מה שצריך

השנייה – תיקח ספק חיצוני שיעשה עבורך את מה שצריך להיעשות

אחרת, אין לך סיכוי! – זה נשמע לא טוב ...

איך לך סיכוי לעשות כסף באינטרנט!
אין לך סיכוי למשוך לקוחות מהאינטרנט!
אין לך סיכוי לבנות עסק אינטרנטי מצליח!

במאמרים קודמים כבר דיברתי הרבה על האפשרות הראשונה–צריך ללמוד איך ומה לעשות – ולעשות! ולעשות ושוב לעשות - חד וחלק!

האפשרות השנייה מתאימה למי שלא יכול לעשות את העבודה בעצמו והיא עושים זאת עבורך!

מה זה אומר עושים זאת עבורך?

זה מאוד פשוט, מישהו אחר יעשה את מה שצריך במקומך, מומחה בנושא מישהו שיודע מה שהוא עושה – והוא פשוט יעשה את העבודה במקומך! הרבה אנשים עושים את זה.

ובעצם כל מה שעליך לעשות זה לספק את התכנים – מאמרים, סרטוני וידאו, פעילויות צפויות.

אפילו אם אתה לא כותב מאמרים – זו לא בעיה – יש פתרון גם לזה ותוכל לקבל גם שרות כתיבת מאמרים לאחר שתספק כותרת ומילות מפתח.

זה לא משנה מהו התירוץ שלך( לא יודע, לא יכול, אין לי זמן, זה טכנולוגי מדי, לא רוצה וכו'...)אם לא תגיע תנועה לאתר, לא יגיעו לקוחות, ואז גם לא יגיע כסף – כך שזה די ברור שכדי לשנות את המצב עליך לקחת מישהו שיעשה זאת עבורך.

במידה ולא תעשה זאת , ההצעה היחידה שיש לי עבורך היא לחפש דרכי שיווק אחרות – כי האינטרנט – זה ממש לא בשבילך! אם עד עכשיו ניסית ולפעמים עבד לך ולפעמים לא עבד לך או שעבד לך רק בחלק מהמקרים, אני מזמין אותך להחליט לעשות את הדברים אחרת – כי בסופו של דבר במידה ותמשיך לעשות את אותם דברים שעשית עד היום – תגיע לאותם תוצאות.

תשאל את עצמך מה אתה מוכן לעשות כדי להשיג תוצאות חדשות, האם אתה מייחל כבר לשינוי – אז התשובה שלך היא כן – אני מחכה לך כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יעקב איתי סמלסון
מנטור לשיווק עסקים באינטרנט
מנכ"ל שיווק באינטרנט לעסקים

מתנה: פרק מהספר הייחודי "צונאמי" של לקוחות חדשים
מתנה: קורס וידאו: איך להזרים תנועה אפקטיבית לאתר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יעקב איתי סמלסון

מאת: יעקב איתי סמלסוןשיווק באינטרנט08/01/13657 צפיות
השיווק ביוטיוב עובד וזאת עובדה! אם אתה מאמץ סדרה של פעולות נכונות, אתה יכול להביא אלפי מבקרים איכותיים, קהל היעד שלך, הלקוח הפוטנציאלי שלך לאתר, לדף הנחיתה ולדף המכירה ולהפוך אותו ללקוח המשלם כסף בעסק שלך!

מאת: יעקב איתי סמלסוןתנועת מבקרים25/11/127609 צפיות
כדי להצליח בשיווק באינטרנט, כדי להצליח עסקית וכדי להצליח אישית חייבים לאמץ דפוסי חשיבה נכונים! קבל 3 דפוסי חשיבה שיעזרו לך לעשות את הקפיצה הבאה שלך ולייצר יותר לקוחות וכסף בעסק שלך!

מאת: יעקב איתי סמלסוןקידום אתרים22/11/12652 צפיות
עולם השיווק השתנה לבלי הכר, המדיה החברתית היא הדרך כיום להגיע ללקוחות פוטנציאלים, וגם מדיה זו משתנה כל הזמן והזדמנויות חדשות מגיעות – כיום, הדבר הלוהט ביותר היא רשת לשיתוף תמונות – פינטרסט. קבל 6 טיפים לאיך להזרים תנועה לאתר באמצעות פינטרסט

מאת: יעקב איתי סמלסוןפרסום באינטרנט03/09/12760 צפיות
הדבר החשוב ביותר שעסק אינטרנטי צריך – תנועה לאתר – ללא תנועה, ללא זרם בלתי פוסק של מבקרים לאתר – אין לעסק שלך סיכוי – הדרך להשיג תנועה לאתר היא באמצעות פיתוח תוכן, קידום תוכן ושימוש נכון במדיה חברתית כדי לאגד את קהל היעד שלך סביב עולם התוכן שלך ועל ידי כך להשיג לקוחות המשלמים בעסק

מאת: יעקב איתי סמלסוןתנועת מבקרים12/08/127170 צפיות
כולם מדברים על קידום אתרים, וללא ספק זה פן מאוד חשוב ביכולת להביא לקוחות לעסק מאתר האינטרנט שלך – אולם, באמצעות הזרמת תנועה לאתר – פעולות פשוטות ועקביות של הפצת תכנים – משיגים 2 מטרות מרכזיות – אלפי מבקרים לאתר וקידום אתרים בדלת האחורית

מאת: יעקב איתי סמלסוןפרסום באינטרנט23/07/12812 צפיות
ללא ספק אפשר לעשות כסף באינטרנט, השאלה האם ניתן למצוא את גלולת הקסם, את הפתרון שבלחיצת כפתור – או בלי השקעה של כסף / זמן ניתן יהיה לעשות כסף באינטרנט – אני מאמין שלא! אין דבר כזה! קבל את הנוסחה השלמה ויחידה המאפשרת לעשות כסף באינטרנט

מאת: יעקב איתי סמלסוןפרסום באינטרנט25/06/12818 צפיות
עסק אינטרנטי ללא תנועה לאתר הינו גם ללא לקוחות, רוצה לדעת מה ניתן לעשות כדי להזרים תנועת מבקרים לאתר ?

מאמרים נוספים בנושא פרסום באינטרנט

מאת: אמורפרסום באינטרנט01/07/171702 צפיות
פלטפורמת הרשת החברתית מאפשרת לעסקים ולחברות להגיע לקהל יעד רחב, והאפשרויות החינמיות של שיווק דרך פייסבוק מלהיבות ואפקטיביות כשלעצמן. יחד עם זאת, אם אתה בעל עסק המעוניין בקמפיין שיווקי שיקפיץ את העסק שלך לרמות פעילות וחשיפה חדשות במהירות

מאת: אמורפרסום באינטרנט28/06/171524 צפיות
מה היתרונות של שיווק בפייסבוק, ומדוע כדאי גם לעסק שלך להיכנס לרשת החברתית הגדולה ביותר? עבור אלו שעדיין לא קפצו על עגלת הפרסום של הרשתות החברתיות, הנה מדריך קצר בנושא פרסום בפייסבוק באדיבות טרגט, חברה לשיווק באינטרנט.

מאת: שרון צרפתיפרסום באינטרנט30/11/161182 צפיות
איך בדיוק יודעים למקד את הפניות של הלקוחות שהתבצעו מאותם אפיקים מסוימים בלבד ולנטר את הפעילות לפרסום שחוסך משאבים פיננסיים לבית העסק? ניתן למקד את הפניות בעזרת מספרים וירטואליים פשוטים לביצוע, בין היתר. קראו הלאה ותגלו מידע חשוב לפרסום ממוקד.

מאת: רועי כץפרסום באינטרנט08/09/161788 צפיות
חברת בניית אתרים יוצרת עבורך, בעל עסק קטן או גדול, בין אם אתה נגר, מטפל, אמן או חנות, וזקוק לכל הסיוע שתוכל לקבל. הקמת אתר אינטרנט בחינם מאפשרת לך לבנות את אתר האינטרנט שלך כך שלקוחותיך יוכלו למצוא אותך.

מאת: רועי כץפרסום באינטרנט15/08/161800 צפיות
חושב על יצירת אתר אינטרנט בחינם? צור קשר עם חברת בניית אתרים. אתר בחינם מאפשר לך להשיק בלוג, לקבל לידים באמצעות דואר אלקטרוני, ולקבל דומיין אישי.

מאת: vodplaceפרסום באינטרנט08/06/161909 צפיות
אפשר לפרסם מאמרים בחינם ובקלות ובכך להרוויח הרבה בתחום קידום האתרים ושיווק האתר שלכם.

מאת: עידן שלומןפרסום באינטרנט21/10/152135 צפיות
מגוון תכניות בישול ואפייה המציפות את המסכים הן לא רק בעלות עניין לחלקים רבים באוכלוסייה המתעניינים במאכלים ודברי מאפה חדשים ומיוחדים אלא גם קרקע פורייה לפעילות חדשנית של עולם הפרסום. על זווית ראייה אחרת של התכניות האהובות עליכם – במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica