חפש מאמרים:
שלום אורח
22.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נדלן בארהב - השקעה נכונה!

מאת: דניאל טולדנונדל"ן18/07/2012874 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך קונים נכס ומרוויחים? לצערנו, כיום הנושא של רכישת דירה חדשה התהפך לחלוטין והפך מדבר טריוויאלילפנטזיה ובהתאם לכך, כולנו צריכים לנסות להבין ולמצוא את כל הדרכים הבדוקות והמומלצות כדי לקנות בית במחיר שפוי ומעבר לזה, לרכוש בית בעל פוטנציאל שיאפשר לנו תשואה גבוהה במועד מכירותו.

במאמר שלי אנסה לסקור באופן יסודי את הנקודות המהותיות הקשורות לרכישת בתים בארץ ובאמריקה, אנסה לענות על סוגיות ושאלות מהותיות שעוסקות בנושאים בעלי משמעות לדוגמת - נדל"ן בארה"ב, התעסקות עם שירותי תיווך בארץ או רכישת נדלן מניב בחו"ל.

שכירת מתווך או רכישה באופן עצמאי?

אחת מהשאלות החשובות שמי שמחפשים נכסים נאלצים להתמודד איתה, בנוסף לגודל הבית והאזור, היא השימוש בשירותי תיווך. ברור לכולם שיש יתרונות רבים - מדובר בבעל מקצוע שמכיר היטב את השווי האמיתי של הנכס, איכות הדיירים באזור ובנוסף, גם את ההיצע הקיים. אבל קשה להתעלם שמנגד קיים חסרון בולט - שקיימת עמלה מסוימת, אולם חשוב לזכור שהיא בתשעים אחוז מהמקרים מתקזזת ברגע שסוכן הנדלן מצליח לגשר ולצמצם את הבדלי המחיר הקיימים בין הצד הקונה למוכר.

דבר שני מרכזי שחשוב מאוד להתייחס אליו כאשר מתלבטים וחושבים על קניית נכס הוא יעוד הבית או הנכס. אם חושבים על דירה לצורך השקעה או מגורים, אם מחפשים דירות בארץ או אולי באירופה. לכל יעוד מסויים יש דגשים חשובים שחשוב מאוד להתייחס אליהם.

נדל"ן להשקעה בחו"ל - כאשר בוחרים בזה מהותי להקפיד על ביצוע עסקאות כאלו באמצעות חברה מקצועית, כי בסופו של דבר ברוב המקרים לא אתם תתכללו את רכישת הקרקע והנכס, תהליך השיפוץ שלו והשכרתו. מעבר לזה, חלק גדול מהאנשים בוחרים באופציה זוכהשקעה לטווח הקצרובעצם כנדל"ן מניב, בגלל זה כדאי להבין טוב מראש מה העלות ומהי התועלת מהנכס.

קניית דירה מקבלן או ישנה? - מרבית האנשים מאמינים שרכישת נכס חדש הוא סיפור הרבה יותר יקר מקניית דירה יד שנייה, אבל בשני המקרים אסור לשכוח שהסכום ההתחלתי הוא לא תמיד הסוף, בגלל שאנו נאלצים לשלם על דברים קטנים נוספים ומסיבה זו, כדאי להתייחס לעלות הכוללת.

בנוסף, אם יש לכם עדיין שאלות או תהיות אחרות בכל הקשור לתחום שלנדל"ן, או אולי לגבי היבטים נוספים שקשורים לקניית נכסים בארץ ובמקומות אחרים בעולם, לחצו כאן לקבלת מידע נוסף וחשוב מזה אל תשכחו שבהשקעות בנדל"ן צריך לנהוג בצורה אחראית ולבדוק לעומק את כל הפרטים והמידע.
 תגיות המאמר: נדלן בארהב


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טולי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל טולדנו

מאת: דניאל טולדנואחסון אתרים19/07/12832 צפיות
בהנחה וכבר הקמתם פורטל אינטרנט, דאגתם לעצב אותו, הכנסתם אליו תוכן מושקע והשקעתם בו מחשבה, זמן וכסף - הגיע הזמן לדבר על אחסון האתר. כל פורטל או אתר, קטן או מקצועי, עליו להיות מאוחסן ע"פ שרת חיצוני. שרת זהו מחשב חזק מאוד שלא כמחשב פרטי באמצעותו ניתן לגבות מספר רב מאוד של קבצי מידע למתעניינים, כנסו לאתר.

מאת: דניאל טולדנוצילום אירועים19/07/12846 צפיות
כולנו צריכים מדי פעם שירות צילום איכותי; לאירועים מיוחדים, לצרכים עסקיים, כחלק מתחביב מסוים או כצורך בסיסי. אין זה משנה אם זה בתמונה או קליפ, כל בני האדם אוהבים לתעד דברים חשובים. רוצים לדעת יותר על צלמי אירועים? מתי צריך שירות צילום מקצועי?

מאת: דניאל טולדנובניין ואחזקה - כללי19/07/12874 צפיות
בשביל רבים מאיתנו המעבר הוא שלב מרגש בכל פעם מחדש. זהו זמן שנותן הזדמנות לבצע שינוי וסדר בחיים, למיין, לסדר קצת ולמצוא מקום לדברים חדשים. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש כדאי להקפיד ולבחור חברת הובלה מקצועית שתארוז ותוביל לנו את כל החפצים , שבזכותה יתאפשר לנו מעבר נוח וזריז במידת היכולת האפשרית.

מאת: דניאל טולדנוייעוץ עסקי19/07/12843 צפיות
לא נשאר לך כסף לחו"ל? במידה ואתם מרגישים בודאות שהחיים "המיוחדים" שלכם לא ממש זורמים להיכן שרציתם ויותר מזה, אתם חשים מוגבלים מבחינה תקציבית אף על פי שאתם מרווחים משכורת סבירה, רצוי מאוד שתשקלו את הצורך בקבלת ליווי בתחום הכלכלי.

מאת: דניאל טולדנואירועים עסקיים18/07/12819 צפיות
פעם בשנה לפחות אחד מחבריי דוחף לערוך בריתה וכולם צריכים לעצור את החיים עבורו או למשל שהבוס שלך נזכר לערוך יום גיבוש נוסף. אין ספק, כשזה אדם קרוב אבוא בשמחה, אך בכל מקרה - הארנק שלי מתרוקן, הלו"ז מצטופף ולא תמיד יהיה אירוע מוצלח. ועדיין קיימות פעמים שהאירוע דווקא מוצלח. אם אתם צריכים, לקרוא על מקומות לאירועים וכנסים המשיכו לאתר.

מאת: דניאל טולדנוצילום18/07/12827 צפיות
כל אחד צריך במקרים מסוימים שרות צילום מקצועי; לאירועים מיוחדים, בשביל משהו עסקי, לתחביבים או פשוט כשירות חיוני. ממש לא משנה לנו אם מודפס או מוקרן, כל בני האדם מתעדים רגעים חשובים. מחפשים בנרות עריכת וידאו? מתי צריך שרותי צילום?

מאת: דניאל טולדנובניין ואחזקה - כללי18/07/12783 צפיות
עבור מרבית האנשים המעבר למקום חדש זה תהליך מרגש. מדובר בזמן טוב מאוד לבצע סדר בדברים, למיין את הישן, לזרוק את הישן ולמצוא מקום לדברים חדשים. על אף הכל, כאשר עוברים דירה כדאי לבחור בקפידה חברה אמינה שתארוז ותוביל בשבילנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושבאמצעותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20416 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182543 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182464 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182468 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181818 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181326 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/181043 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica