חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יועץ פנסיוני מקצועי לקראת הפנסיה שלכם

מאת: דור גוליקביטוח פנסיוני07/08/2012657 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למה בגיל צעיר אתם בכלל צריכים לדבר על פתרונות פרישה

אתם בני 28 רק התחלתם לעבוד אחרי שסיימתם צבא, שנה קבע, טיול במזרח, לימודי מחשב, בשבוע השני לעבודה קבלתם טלפון מסוכן ביטוח שהחברה שלכם המליצה עליו, הוא רצה להזמין אתכם לכוס קפה ולדבר אתכם על פתרונות לפרישה חשבתם בהתחלה שצוחקים עליכם רק התחלתם לעבוד וכבר מדברים אתכם על פנסיה, משעשע לשנייה אבל האמת היא שמאוד רציני במהות כי ככל שתקדימו לחשוב ולתפור את פתרונות הפרישה שלכם לעוד 40 שנים כך יגדלו הסיכויים שלכם להרוויח ממנה את המכסימום. כשמדובר היום על פתרונות פרישה ישנו סל שלם של מוצרים שנכון לנהל אותם כתמהיל שלם. במאמר קצר זה ניתן לכם כמה טיפים כללים שיעזרו לכם לגבש החלטה נכונה כבר בגיל מאוד צעיר.

כמה טיפים לגבי ביטוח חיים כחלק מפתרון של חיסכון פנסיוני

כשמדובר על ביטוח חיים שהוא ביטוח מנהלים נכון להיום הוא מורכב מביטוח חיים אותו תוכלו יכלו לפדות היורשים שלכם למקרה שתלכו לעולמכם, חלקו השני של הביטוח הוא מעין חסכון אותו תוכלו לקבל ברגע שתצאו לפנסיה בהתאם לגיל שנקוב בחוק ישנה חשיבות גדולה שיהיה לכם ביטוח כזה שיהווה עוד חסכון שמצטבר לסכום גדול ומאוד משמעותי

טיפים לגבי בחירה של קרן פנסיה איכותית

ישנם כמה דברים שאתם חייבים לשים לב אליהם כאשר אתם בוחרים קרן פנסיה הינה הם:גוף פיננסי גדול ויציב שעומד מאחורי קרן הפנסיה שלכם, סביר להניח שזה יהיה בית השקעות שמנהל עוד מוצרים פיננסים, קרן פנסיה שהמנהלים שלה מובילים אותה לתשואות חיוביות אבל לאורך הרבה שנים ללא קפיצות מיותרות שמעידות על נטילת סיכונים מיותרים,דמי הניהול משקפים את האיכות הניהולית של מנהלי הקרן תוך שימת לב לעובדה כי מקצועני קרנות פנסיה עולים הרבה כסף. רווחיות יציבה לאורך שנים של חברת ההשקעות שעומדת מאחורי קרן הפנסיה הספציפית. כמות משמעותית של עמיתים. מה שיכול להעיד על איכות הקרן. בכל זאת כמות גדולה של אנשים שהחליטו להיות עמיתים בקרן עשו זאת מן הסתם מסיבות נכונות וטובות. לכו על קרן פנסיה עם סטיית תקן סבירה תולדה של מדיניות השקעות שמרנית ומדודה לפני שאתם סוגרים עניין תקראו היטב את תקנון קרן הפנסיה או לפחות שימו לב לכמה פרטים: ריבית, מדיניות השקעות, והתארכות תוחלת החיים. תקנון קרן הפנסיה הוא בעצם ספר הפעלה שעל פיו מתנהלת הקרן. כך יוצא שאם המנהלים מתחלפים נשמרת רציפות ניהולית.

החשיבות של ביטוח סיעודי איכותי

אתם אומנם מתכננים את הפרישה שלכם עוד הרבה מאוד שנים, מאידך לחיים יש את הכוח שלהם ולעיתים אתם עשויים להגיע למצבים קשים, אחד מהם קשור במצב הגופני שלכם לאורך זמן, נפצעתם בתאונה, חליתם פתאום ולאורך תקופה אתם נזקקים לעזרה סיעודית, רצוי מאוד שיהיה לכם ביטוח סיעודי מאוד איכותי שייתן לכם כיסוי מלא לכל צרה שלא תבוא, הרעיון בביטוחים סיעודיים הוא לתת סיוע כמה שיותר מהיר לנזקקים לעומת השירות הלא מאוד איכותי אותו אתם זכאים לקבל בתור אזרחי מדינת ישראל מהביטוח הלאומי הממלכתי שלא תמיד נותן תשובות מהירות ואיכותיות.

 תגיות המאמר: חיסכון פנסיוני


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דור גוליק

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דור גוליק

מאת: דור גוליקביטוח פנסיוני07/08/12567 צפיות
היתרון הגדול של סוכן הביטוח שלכם מולכם הוא בידע המקצועי שהוא צובר. הסוכן של היום הוא גם איש מכירות אבל קודם כול יועץ פיננסי איכותי. הוא לא יכול להתמודד עם המוצרים הפיננסים שקיימים כיום מבלי שתהיה לו הבנה מעמיקה אמיתית.

מאת: דור גוליקביטוח דירה04/03/12653 צפיות
סוכן הביטוח שלכם הוא האיש שמולו אתם בעצם פועלים. מעין מתווך בין חברת הביטוח לבינכם. האיש שמצד אחד צריך לספק את הצרכים שלכם ומצד שני צריך לעבוד מול חברת הביטוח. מבחינתכם אתם רוצים שסוכן הביטוח יספק לכם את

מאת: דור גוליקביטוח בריאות08/02/12743 צפיות
ישנם ביטוחים משלימים שרובכם משלמים עבורם. מה הם בעצם תפקידם? כשמדובר על ביטוחים משלימים הם הופכים את החיים שלכם מול קופות החולים להרבה יותר נוחים. לדוגמא בכל מה שקשור לתשלומים בתוך הקופה עצמה, אם יש לכם ביטוח משלים בר תוקף כמובן אתם תהיו זכאים להרבה יותר שירותים ובנגישות יותר גדולה. מצד שני ביטוחים רפואיים משלימים לא נותנים לכם באמת כיסו

מאת: דור גוליקביטוח פנסיוני05/02/12825 צפיות
כשמדובר על צרכנות פיננסית, בעצם מתכוונים לסל שלם של פתרונות עבורכם. החל מהמושג פתרונות לפרישה דרך קרנות השתלמות, קופות גמל, השקעות שונות במוצרים פיננסים שונים. בקיצור סל גדול ש פתרונות שבמהותם אלו חסכונות לטווחים שונים. חלק קצרים וחלק ארוכים בכול מקרה ניהול נכון של הצרכנות הפיננסית שלכם ימקסם את התשואות שלכם אל מול עבודה נכונה גם בהיבטים מיסויים שונים. בקיצור ולעניין אתם צריכים יועץ מקצוען שיש לו הבנה מעמיקה בהרבה מאוד נושאים

מאת: דור גוליקפנסיה11/01/12771 צפיות
איכותם המקצועית של כל הגורמים המעורבים בניהול הקרן –ניהול של קרן פנסיה מערב שתי דספלינות. האחת ניהול השקעות והשנייה ניהול של מוצר ביטוחי. חשוב שאת קרן הפנסיה שבה אתם עמיתים ינהלו האנשים המקצועיים ביותר.

מאת: דור גוליקביטוח דירה30/12/11700 צפיות
הנושא שליו נדבר במאמר קצר זה נקרא ביטוחים אלמנטרים. בתחום הביטוח ישנם שני תחומים עיקריים. הראשון תחום נזקי הגוף, בהם אתם עוסקים בכול מה שקשור בפגיעה אנושית. התחום השני עוסק בכול מה שקשור עם פגיעה ברכוש. התחום הזה נקרא ביטוחים אלמנטרים והינה שלושה מהביטוחים העיקריים שמרכיבים אותו.

מאת: דור גוליקביטוח בריאות29/11/11787 צפיות
בתור אזרחי ישראל אתם זכאים לביטוח בריאות ממלכתי שיורד לכם מידי חודש כחלק מהמשכורת שלכם. ביטוח הבריאות הממלכתי נותן לכם הגנה שהיא מתבססת על סל הבריאות. מדובר על סל שנקבע על ידי ועדה שבוחנת להכניס או שלא טיפולים שונים ותרופות אותם תממן המדינה עבורכם. מצד אחד מדובר על מוצר איכותי. מצד שני הוא ממש לא שלם ויש בו לא מעט פשרות. כשזה נוגע לבריאות שלכם, לא מתאים לכם להתפשר ולכן אתם צריכים ביטוחים פרטיים.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח פנסיוני

מאת: עשהאל דריירביטוח פנסיוני13/03/171302 צפיות
השעה 20:00 מוצאת את עצמי מול הטלוויזיה מתלבטת אם פשוט לבהות באיזה סדרה שניסיתי להתחיל לפני שבוע או להיות קצת בעניינים ולראות חדשות . אז נפלה ההחלטה לצפות בערוץ החדשות , הערב עשיתי בחירה חכמה , תשאלו למה? במהלך צפייה בכתבות השונות המאוד מעניינות הייתה אחת שהסבה את תשומת אף יותר, רוצים לדעת מהי?

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח פנסיוני19/11/161055 צפיות
שחברות הביטוח ממליצות לכל אחד לבטח מגיל צעיר את הביטוח המקסימלי, בעצם אין צורך לבצע ביטוח סיעודי מגיל צעיר. הזמן הטוב ביותר לרכוש ביטוח סיעודי הוא בין הגילאים 55 ו -64, אולם בכל מקרה מוטב להתייעץ עם איש מקצוע בעל רשיון

מאת: ניב אבןביטוח פנסיוני04/02/163113 צפיות
מעבר לאפשרות הנהדרת של חיפוש הפרטים של החסכונות אשר מופיעים על שם כל אזרח בארץ, הפרטים שמתקבלים לאחר ההקלדה של האמצעים לזיהוי הינם דלים ואינם מסייעים במידה שבה ציפו רבים מאלה שנכנסו אל האתר.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח פנסיוני11/06/154174 צפיות
אחת השאלות המרכזיות שאנשים בוחנים במהלך תהליך של בחירת קרן פנסיה היא מה עלות דמי הניהול המשולמים לקרן מדי שנה על מנת לנהל את כספי הפנסיה של המבוטח.

מאת: נינה כהןביטוח פנסיוני18/05/151274 צפיות
בכל מקום בו נמצאים אנשים, מסתתרים סיכונים מסוימים. זה יכול להיות מקום עבודה, מקומות בילוי, מפגשים וכן הלאה. כדי לדעת איך לטפל באותם סיכונים ואיך להתיחס כאשר הם מתרחשים, חשוב לבצע סקר סיכונים בטיחות ולהתכונן לקראתם מראש.

מאת: נינה כהןביטוח פנסיוני18/05/151016 צפיות
סיכון תפעולי נועד למעשה לצפות מראש את רמת הסיכון של כל מפעל או חברה, ולהחליט מראש מה רמת הסבירות שזה יקרה. כמו כן נועד סיכון תפעולי להחליט את שווי הנזק במקרה של סיכון, ולהעריך אותו מבחינה פיננסית.

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח פנסיוני13/09/141865 צפיות
במהלך 2013 פרסם המפקח על הביטוח תקנות בהן החל מהשנה הבאה 2014 חברות הביטוח לא יוכלו לבטח בביטוח קבוצתי לחברות ולארגונים את רובד הביטוח הסיעודי. כמובן שימים עברו והמפקח החליט לדחות את החלת החוק לתחילת 2015.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica