חפש מאמרים:
שלום אורח
31.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איך סוכן הביטוח שלכם יכול לסייע לכם בבחירת קרן פנסיה איכותית

מאת: דור גוליקפנסיה11/01/2012771 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד ההחלטות המשמעותיות אותן תקחו בתור עובדים שכירים או עצמאיים היא הבחירה שלפתרונות לפרישה רצוי שתעשו זאת הרבה מאוד שנים לפני פרישה. הסיבות העיקריות הן: הארכת תוחלת החיים והרצון לשמירה על רמת החיים אליהם אתם רגילים בשנות עבודתכם, ריבוי הערוצים המאפשרים לכם חסכון פנסיוני כדוגמת קופות גמל. הסיבה השלישית והחשובה בינם. העובדה שפנסיה הפכה לרכיב חובה במשכורת של שכירים והן עצמאיים. נשאלת השאלה איך לבחור את קרן הפנסיה המתאימה.

כמה מילים על סוכן הביטוח שלכם כיועץ בתחום

אין ספק כי לסוכן הביטוח שלכם יש את כול הכלים שהוא צריך כדי לסייע לכם. מגוון של שירותים פיננסים איכותיים אותם הוא מספק יעזרו לכם ללא ספק בעניין. יחד עם זאת הינה עוד כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את הגוף הכי מתאים עבורכם

כל השיקולים אותם אתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים גוף שינהל חיסכון פנסיוני עבורכם

חוסנו הפיננסי של הגוף המנהל את קרן הפנסיה – רוב בתי ההשקעות הגדולים מציאים קרנות פנסיה המהוות מוצר פיננסי אחד מתוך סל שלם של מוצרים. חשוב שקרן הפנסיה תנוהל ע"י גוף פיננסי יציב וגדול

איכותם המקצועית של כל הגורמים המעורבים בניהול הקרן –ניהול של קרן פנסיה מערב שתי דספלינות. האחת ניהול השקעות והשנייה ניהול של מוצר ביטוחי. חשוב שאת קרן הפנסיה שבה אתם עמיתים ינהלו האנשים המקצועיים ביותר.

התשואות אותן מנפקת קרן הפנסיה לאורך השנים – המדד הישיר המצביע על איכות מנהלי קרן הפנסיה הוא פרמטר המוגדר כתשואה השנתית של הקרן כלומר הרווח באחוזים אותו השיגה הקרן על ההשקעות הפיננסיות אותן ביצעה.

גובה דמי הניהול אותן גובה קרן הפנסיה מהעמיתים – הרכיב העיקרי ברווח של קרן הפנסיה מבוסס על גובה דמי הניהול של קרן הפנסיה. ישנה גם הלימה בין גובה דמי הניהול אותם גובה הקרן לבין האיכות הניהולית. מנהלים טובים עולים יותר. בתור עמיתים לעיתים שווה לשלם יותר עבור דמי הניהול בתמורה למוצר יותר איכותי.

הרווחיות אותו מציג הגוף הפיננסי העומד מאחורי קרן הפנסיה – לרווחיות אותה מציג הגוף הפיננסי ישנה קורלציה מלאה לכמות אנשים והגופים בעבורם הוא מנהל את ההשקעות. חשוב לכם להיות מבוטחים בגוף שמציג רווחיות יציבה לאורך השנים.

המספר הכולל של העמיתים המבוטחים בקרן הפנסיה – אחת העדויות הברורות לעוצמת הקרן בה אתם מבוטחים היא כמות האנשים המבוטחים בקרן.

גובה הביטוח במקרה של מוות או נכות של העמית – אחד הפרמטרים החשובים אותם אתם צריכים לבדוק לפני שאתם מצטרפים לקרן פנסיה הם גובה דמי הביטוח אותם תקבלו אם יקבעו לכם אחוזי נכות או לא עלינו גובה דמי הביטוח אותם יקבלו היורשים שלכם במקרה של מוות

מדיניות החיתום (את מי מקבלים בתור עמית) של קרן הפנסיה – אחד הצעדים הראשונים אותם תצטרכו לעשות הוא לבדוק אם הפרופיל האישי שלכם מאפשר לכם להצטרף לקרן הפנסיה

הגדרות בתקנון קרן הפנסיה בהקשר של ריבית, שינויים במדיניות השקעות, והתארכות תוחלת החיים – תקנון קרן הפנסיה הוא בעצם ספר ההוראות על פיו מנוהלת הקרן. אתם חייבים להבין לפחות את עיקריו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דור גוליק

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דור גוליק

מאת: דור גוליקביטוח פנסיוני07/08/12567 צפיות
היתרון הגדול של סוכן הביטוח שלכם מולכם הוא בידע המקצועי שהוא צובר. הסוכן של היום הוא גם איש מכירות אבל קודם כול יועץ פיננסי איכותי. הוא לא יכול להתמודד עם המוצרים הפיננסים שקיימים כיום מבלי שתהיה לו הבנה מעמיקה אמיתית.

מאת: דור גוליקביטוח פנסיוני07/08/12658 צפיות
מנהלי הקרן תוך שימת לב לעובדה כי מקצועני קרנות פנסיה עולים הרבה כסף. רווחיות יציבה לאורך שנים של חברת ההשקעות שעומדת מאחורי קרן הפנסיה הספציפית. כמות משמעותית של עמיתים

מאת: דור גוליקביטוח דירה04/03/12655 צפיות
סוכן הביטוח שלכם הוא האיש שמולו אתם בעצם פועלים. מעין מתווך בין חברת הביטוח לבינכם. האיש שמצד אחד צריך לספק את הצרכים שלכם ומצד שני צריך לעבוד מול חברת הביטוח. מבחינתכם אתם רוצים שסוכן הביטוח יספק לכם את

מאת: דור גוליקביטוח בריאות08/02/12743 צפיות
ישנם ביטוחים משלימים שרובכם משלמים עבורם. מה הם בעצם תפקידם? כשמדובר על ביטוחים משלימים הם הופכים את החיים שלכם מול קופות החולים להרבה יותר נוחים. לדוגמא בכל מה שקשור לתשלומים בתוך הקופה עצמה, אם יש לכם ביטוח משלים בר תוקף כמובן אתם תהיו זכאים להרבה יותר שירותים ובנגישות יותר גדולה. מצד שני ביטוחים רפואיים משלימים לא נותנים לכם באמת כיסו

מאת: דור גוליקביטוח פנסיוני05/02/12825 צפיות
כשמדובר על צרכנות פיננסית, בעצם מתכוונים לסל שלם של פתרונות עבורכם. החל מהמושג פתרונות לפרישה דרך קרנות השתלמות, קופות גמל, השקעות שונות במוצרים פיננסים שונים. בקיצור סל גדול ש פתרונות שבמהותם אלו חסכונות לטווחים שונים. חלק קצרים וחלק ארוכים בכול מקרה ניהול נכון של הצרכנות הפיננסית שלכם ימקסם את התשואות שלכם אל מול עבודה נכונה גם בהיבטים מיסויים שונים. בקיצור ולעניין אתם צריכים יועץ מקצוען שיש לו הבנה מעמיקה בהרבה מאוד נושאים

מאת: דור גוליקביטוח דירה30/12/11700 צפיות
הנושא שליו נדבר במאמר קצר זה נקרא ביטוחים אלמנטרים. בתחום הביטוח ישנם שני תחומים עיקריים. הראשון תחום נזקי הגוף, בהם אתם עוסקים בכול מה שקשור בפגיעה אנושית. התחום השני עוסק בכול מה שקשור עם פגיעה ברכוש. התחום הזה נקרא ביטוחים אלמנטרים והינה שלושה מהביטוחים העיקריים שמרכיבים אותו.

מאת: דור גוליקביטוח בריאות29/11/11787 צפיות
בתור אזרחי ישראל אתם זכאים לביטוח בריאות ממלכתי שיורד לכם מידי חודש כחלק מהמשכורת שלכם. ביטוח הבריאות הממלכתי נותן לכם הגנה שהיא מתבססת על סל הבריאות. מדובר על סל שנקבע על ידי ועדה שבוחנת להכניס או שלא טיפולים שונים ותרופות אותם תממן המדינה עבורכם. מצד אחד מדובר על מוצר איכותי. מצד שני הוא ממש לא שלם ויש בו לא מעט פשרות. כשזה נוגע לבריאות שלכם, לא מתאים לכם להתפשר ולכן אתם צריכים ביטוחים פרטיים.

מאמרים נוספים בנושא פנסיה

מאת: דרור אטריפנסיה22/12/182074 צפיות
אם יש לכם משכנתא שהיא יותר נמוכה מ50 אחוז משווי הבית, אז ניתן להגדיל את המשכנתא הקיימת עד 50 אחוז משווי הבית כדי לקחת את הכסף ולסגור בעזרתו את כל ההלוואות הקיימות בחשבונות עובר ושה וכל שאר הדברים.

מאת: עידן שלומןפנסיה04/06/174315 צפיות
שנת 2016 הביאה לא מעט שינויים מהותיים, אחד מהם הוא חוק פנסיה חובה לעצמאים. מה באמת מחייב בחוק הזה? האם קרן השתלמות לעצמאים פוטרת את העצמאים מחסכון פנסיה? אלו הם חלק מהדברים שעולים במסגרת החוק שנכנס לתוקפו כבר בינואר 2017.

מאת: אירה סימנספנסיה26/11/151455 צפיות
אפשר לומר שאנחנו חוווים במהלך חיינו רגע מקצועי משמעותי פעמיים. פעם אחת עם גזירת החוגר בעת השיחרור מצה"ל, ופעם נוספת עם החזרת תג העובד שלנו למעביד בעת שאנחנו לוחצים ידיים ויוצאים אל החופש הגדול באמת – אל הפנסיה. הרגע הזה עבור רבים הינו רגש מרגש ומכונן שכן הם כעת חופשיים, בעלי זמן רב פנוי ועם השאלה מה עושים בבוקר של מחרת. כיום ישנם גופי תעסוקה רבים עבור הפנסיונרים אשר דואגים למלא את לוח הזמנים שלהם ורוב הפנסיונרים מביעים שביעות רצון מהפרק החדש בחייהם.

מאת: נעם צדוק, רו"ח, עו"ד, cisaפנסיה20/08/142329 צפיות
על הממשלה לקדם חקיקה שתגדיר לגופי הפנסיה מסלולי השקעה מובנים באגח שישמשו רק פרויקטי תשתיות לאומיות ודיור להשכרה

מאת: danפנסיה02/06/143794 צפיות
הלוואות לרכישת רכב חדש או משומש היא אחת מן ההלוואות השכיחות בארץ, בעולם המערבי המודרני, רוב המשפחות מחזיקות ברכב פרטי להתנייד בקלות לעבודה או להסעת המשפחה והילדים לטיולים, אירועים וכו'.

מאת: שלום כהןפנסיה17/09/131111 צפיות
צו הרחבה לפנסיית חובה בישראל אשר נכנס לתוקפו בתחילת שנת 2008 חולל מהפיכה במשק הישראלי ותרם לכל שכמיליון שכירים מצאו עצמם לפתע נכללים בהסדרים פנסיוניים. חוק פנסיה חובה קבע כי הפקדה לקרנות הפנסיה או לקופות הגמל אינו עוד הטבה אלא הן חובת המעביד.

מאת: גיל שושיפנסיה20/08/131055 צפיות
פתרונות לפרישה הם עניין למקצוענים. יש לא מעט היבטים כשמדובר על החסכונות הפנסיונים שלכם. החל מבחירה של קרן

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica