חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדפסה על כובעים – מיתוג לעסקים

החופש להדפיס מסרים שיווקיים על כובעים ומוצרים תורם לפעילות המיתוג של החברה. הדפסת לוגו החברה או סמל הקבוצה על כובעים מחזקת את תחושת השייכות של חברי הקבוצה ומעניקה לכל אחד מהם כובע שימושי לשימושים חוזרים. בתקופה בה המודעות לסכנות הכרוכות בחשיפה אל השמש מוענקת חשיבות רבה לשימוש בכובעים, הדפסה על כובעים טומנת בחובה אפשרות להטביע את לוגו החברה עם מוצר שילווה את העובד ובני משפחתו בטיולים בארץ ובחו"ל, פעילויות ספורט ובילויים בחוף הים.

סוגים של כובעים

את הכובעים המתאימים לאירוע יש להזמין בהתאם לעונות השנה, גילאי המשתתפים והעדפות אישיות. בעונת החורף כדאי יהיה להעניק לעובדים כובעי צמר חמים, מטריות וצעיפים, בעונת הקיץ החמה כובע מצחייה או כובע טמבל רחב שוליים יהיו אופציה מתאימה. על גבי כל אחד מהמוצרים הללו ניתן להדפיס את לוגו החברה, סמל האירוע, מסר קצר ותאריך. עיצוב ההדפס מתבצע תוך שקיפות מלאה ושיתוף פעולה עם הלקוח.

איכות שהפכה למסורת

הדפסת כובעים יש לבצע תוך בחירת כובעים איכותיים ועמידים, השימוש במוצר איכותי מבטיח שימוש עתידי חוזר של העובד בכובע. בחירה בכובעים זולים ולא נוחים מגדילה את הסיכוי כי המוצר ימצא את דרכו במהירות אל פח האשפה. אין כל ספק כי עובדים נאמנים יודעים להעריך חולצות מודפסות וכובעים מאיכות גבוה, תדמית יוקרתית ורצינית לא בונים בעזרת מוצרים זולים ולא איכותיים. יש לציין כי תנופת הפיתוח בעולם הדפוס מאפשרת כיום ביצוע עבודות איכותיות בזמן קצר ומחירים אטרקטיביים, הפערים במחירים בין המוצרים האיכותיים והמוצרים הפשוטים זניחים.

מיתוג בעזרת ילדים ובני משפחה

מאחורי כל עובד מוצלח עומדת משפחה מאושרת שנהנית לבלות יחדיו, ארגון אירועי חברה לכל המשפחה מחזק את הקשרים החברתיים בין העובדים ותורם בצורה משמעותית לגיבוש העובדים וחיזוק תחושת השייכות לארגון. כבר באירוע הבא קחו בחשבון גם את בני המשפחה והעניקו לכל עובדת חולצות וכובעים גם בעבור הילדים.

הדפסה על כובעים לילדים

קבוצות ספורט, בתי ספר וקייטנות מקפידים על תלבושת אחידה ושווה בין כל הילדים, את החולצה הקצרה שניתנת לכל אחד מילדי הקבוצה יש להשלים עם כובע מתאים. פרט להגנה מפני השמש משמש הכובע אמצעי לזיהוי כל חברי הקבוצה וחלוקתם לקבוצות, המדריכים בקייטנות ובתי ספר מבקשים מהתלמידים לחבוש את הכובעים בכדי שיוכלו להבדיל את קבוצת הילדים שלהם מילדים אחרים ששוהים במקום. חשוב להדגיש כי הדפסה על חולצות וכובעים בעבור ילדים יש לבצע בעזרת חברת שמשווקת פריטים במידות מתאימות לילדים.

-->

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טלי גל

מאת: טלי גלעסקי מזון19/11/12757 צפיות
המאכל היפני מתבסס בעיקר על אורז בחומץ, אצות מאכל ותוספות. המרכיב ההכרחי היחידי בסושי הוא האורז, שומרי המסורת יוכלו למצוא אורז סושי כשר כמעט בכל מרכול בישראל. את שאר המרכיבים בסושי אפשר להתאים להעדפתו האישית של האדם, אין כל הכרח להוסיף לסושי פירות ים ושאר מרכיבים לא כשרים.

מאת: טלי גלאבטחת הבית19/11/121150 צפיות
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיתקע במקרה חירום בלי אמצעי הגנה והצלה. ידוע ששריפות הן אחד ממקרי החירום המסוכנים ביותר שפורצים ללא כל התראה וקשים לשליטה, ומבלי שאנחנו אפילו שמים לב. שריפות עלולות להיגמר בתוצאות הרות אסון. אמצעי כיבוי אש ומערכות כיבוי אש מצילות חיי אדם ולכן חשוב להקפיד להתקין אותן במקום המגורים ובמקום העבודה.

מאת: טלי גלמסיבות רווקים ורווקות15/11/12810 צפיות
כולנו היינו רוצות שתהיה לנו את מסיבת הרווקות החלומית, זאת שלא נשכח אף פעם ושתזכיר לנו שהחברות שלנו תמיד שם בשבילנו. לכן, אם עליכן לארגן מסיבה עבור חברה טובה שלכן שעומדת להתחתן, כדאי לחשוב על מגוון פעילויות מעניינות ומשעשעות שימלאו את האירוע המרגש.

מאת: טלי גלמט"ח15/11/12970 צפיות
נכנסתם לשוק המט"ח והתחלתם להבין מה בדיוק קורה בעולם המחסר העולמי. עם זאת, חשוב לזכור כי אחד המרכיבים החשובים והקריטיים להצלחתכם היא בחירת תוכנת מט"ח מתאימה איתה תעבדו מהמחשב האישי שלכם, כזו שתהיה אמינה, מקצועית ומקיפה וכמובן נוחה ומהירה לתפעול.

מאת: טלי גלניקיון15/11/12982 צפיות
את השטיחים בבית נהוג לנקות באופן קבוע בעזרת שואב אבק. פרט לשאיבת האבק מהשטיח יש להקפיד לנקות את השטיח בצורה יסודית אחת לחודשיים. חומרי ניקוי ביתיים לניקוי שטיחים אפשר למצוא בכל מרכול. החומרים הביתיים מצליחים להסיר כתמים קלים ולרענן את המראה הכללי של השטיח.

מאת: טלי גלרפואה משלימה15/11/12798 צפיות
שיאצו הוא אחד מתחומי הלימודים המבוקשים ביותר בעולם הרפואה המשלימה. מטפלי שיאצו מנוסים מועסקים בקופות חולים ומרכזי ספא. הם זוכים להערכה רבה ועוסקים בעבודה מעניינת שמציבה בפניהם בכל יום אתגרים חדשים. השיאצו מגיע אל העולם המערבי מתחום הרפואה הסינית העתיקה.

מאת: טלי גלריהוט 15/11/12885 צפיות
בין אם אתם חובבי בישול מושבעים, משוגעים לעיצוב, או סתם אוהבים לארח (גם אם מדובר בחימום במיקרוגל), מטבח מעוצב הוא מרכז העשיה הקולינרית של הבית. בעידן המזון המהיר, גם תחום עיצוב הבית עבר הסבה מהירה (ויש לומר נוחה) לכיוון המוכן והסטנדרטי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים03/05/20105 צפיות
בכל תהליך של פתוח עסקי או תכנון אסטרטגי ,מתבצע תהליך של ניתוח יכולות עסקיות, במטרה לזהות את נקודות החוזק והחולשה של העסק. באותה נשימה מתבצעת הערכה של ההזדמנויות העסקיות, והאיומים הנשקפים מסביבת התחרות הקרובה (מתחרים, לקוחות, ספקים תחליפים, חודרים חדשים) והסביבה הרחבה ( פוליטית, כלכלית, חברתית, רגולציה, טכנולוגית, שמירת הסביבה).

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20212 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20153 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/19933 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18410 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

מאת: תמריץ לעסקיםעסקים קטנים ובינוניים05/01/18569 צפיות
המאמר מפרט מגוון תמריצים ודרכים לקידום המכירות של חנויות פרטיות במרחב הקמעונאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica