חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תיקון דליפת גז למזגן

מאת: סימה תושקבצרכנות27/08/20121204 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר רוכשים מזגן, הגז אמור להיות תקין ולשמש אותנו בכל עת שהמזגן עדיין תקין. אין צורך בהחלפה של גז למזגן כיוון שהוא אינו מתיישן והפעמים היחידות בהן מתעסקים עם מילוי גז למזגן הן רק כאשר קיימת דליפה או אחת לכמה זמן כאשר המזגן אינו מקרר או מחמם כמו שצריך ואז יש צורך בהוספה של גז למזגן. במידה והזמנתם טכנאי מזגנים, וודאו כי הוא מתקן את דליפת הגז ומבצע מילוי גז למזגן על מנת להימנע מהוצאות מיותרות בעתיד.

כיצד מאתרים דליפת גז למזגן ?

איתור דליפת גז למזגן מתבצע על ידי טכנאי מזגנים המחזיק ברשותו גלאי אלקטרוני מיוחד המשמש לאיתור נזילות גז. במידה ואכן התגלתה נזילה של גז למזגן, הטכנאי יבדוק ויגלה את מיקום הדליפה ואף ינסה להבין את הסיבה לדליפה על מנת לוודא כי איין צורך בבדיקה רחבה יותר ועל מנת למנוע הישנות של התקלה. לאחר מכן יאטום את המקום על מנת למנוע דליפה נוספת כאשר ברוב המקרים הוא יידרש לבצע גם מילוי גז למזגן. חשוב מאוד לבדוק לוודא כי אתם מקבלים אחריות לשלושה חודשים לפחות עבור התיקון ובמידה ולא נעשה תיקון, דעו כי עלות הביקור בלבד של טכנאי מזגנים אינה אמורה לעלות על 200 שקלים. כאשר מזמינים טכנאי מזגנים חשוב מאוד לשאול ולבדוק כי הוא אכן בעל ניסיון בטיפול בתקלות של מיזוג אוויר וכי במידה וקיימת אכן תקלה, עלות התיקון תכלול כבר את מחיר הביקור

מילוי גז למזגן – טיפול תקופתי

לכאורה, אין סיבה נראית לעין שבעקבותיה גז למזגן יכול לדלוף אך למרות זאת מדובר בתקלה די נפוצה במערכות מיזוג אוויר. חשוב מאוד להקפיד על מילוי גז למזגן אחת לכמה זמן על מנת שלא להגיע לעלויות גבוהות בהרבה בשלב מאוחר יותר. אם בכל זאת  אתם שומעים רעשים לא תקינים בעת הפעלת המזגן או במידה ופעולת המיזוג אינה מתבצעת כראוי, כנראה שאין לכם ברירה ותיאלצו להזמין טכנאי מזגנים שיבדוק את מערכת מיזוג האוויר ויתקן במידת הצורך. כמו בכל מכשיר חשמלי, גם במזגן יכולות להתרחש תקלות ולכן חשוב להקפיד על תחזוקה שוטפת תקינה על מנת למנוע בעיות שיש לנו שליטה על הופעתם כמו מילוי גז למזגן, ניקוי מסננים ועוד.

תיקונים במזגן – הפקדה על תחזוקה שוטפת

כאשר אתם רוכשים מזגן עליכם להקפיד על תחזוקה שוטפת תקינה כשם שהייתם מקפידים על כל מוצר חשמלי אחר. באמצעות ניקוי מסננים, מילוי גז תקופתי ועוד תוכלו למנוע הוצאות של תיקון וחלקי חילוף עבור המזגן בהמשך. פעולות התחזוקה השונות כמו ניקוי המסננים וניקוי האבק יכולות להתבצע על ידיכם בעוד מילוי גז למזגן חייב להתבצע רק על ידי טכנאי מזגנים מקצועי. פעולות אלה, הן שיכולות לתרום להמשך עבודתה התקינה של מערכת מיזוג האוויר וכך תוכלו להיות רגועים וליהנות ממוצר המתפקד היטב מבלי שאתם נאלצים לדאוג להוצאות נוספות בעתיד.

גז למזגן – טיפול על ידי טכנאי מקצועי

במידה ואתם נתקלים בבעיה כלשהי עם מערכת מיזוג האוויר שלכם, מוטב יהיה אם לא תנסו לתקן את התקלה בכוחות עצמכם אלא תיצרו קשר עם טכנאי מזגנים שיגיע לביתכם ויטפל בתקלה. מערכות מיזוג אוויר הן לרוב מורכבות ודורשות ידע מקצועי רב שרק טכנאי מזגנים בעל ניסיון וידע יכול להפגין. מערכת מיזוג אוויר שבה קיימת למשל דליפה של גז למזגן יכולה להיות מאוד מסוכנת ולכן כדאי להשאיר את תיקון הדליפה לאדם מקצועי שלא יסתכן בשאיפת הגז.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סימה תושקב

מאת: סימה תושקבקניות 11/02/136216 צפיות
מאז ומעולם, מוצרי טקסטיל אשר מיועדים למטרות מנוחה ושינה מהווים חלק בלתי נפרד מסגנון ורמת החיים של אינספור אנשים, בכל מדינות העולם ללא שום יוצא מן הכלל.

מאת: סימה תושקבקניות 11/02/136402 צפיות
עד לפני כמה שנים, רוב רוכשי המצעים היו רוכשים בעיקר מצעים פשוטים ורגילים, דהיינו, מצעים מבד סינטטי כזה או אחר, מכותנה מתועשת ו'רגילה' ועוד. לעומת זאת, היום, רוב רוכשי המצעים לא מוכנים להתפשר על זהות המצעים שהם רוכשים, ומעוניינים לרכוש אך ורק את המצעים היוקרתיים וברמה הגבוהה ביותר – ואיך לא? הרי עם מצעים מסאטן, מכותנה מצרית ועוד, אי אפשר בכלל להתווכח.

מאת: סימה תושקבבניין ואחזקה - כללי13/09/12628 צפיות
כיום אנו מתחילים להבין את משמעות רעידות האדמה. אנו מתחילים להבין שזה בהחלט יכול לקרות גם אצלנו במדינת ישראל, המדינה החזקה והמודרנית. אנו מבינים כי לא רק במדינות עולם שלישי או בלואיזיאנה ובאן פרנסיסקו יכולים להתרחש אסונות טבע, ביניהם רעידות אדמה. על מנת להיערך לעניין יש צורך להעביר את מרבית הבתים בישראל תוכנית, אשר תחזק את המבנים הקיימים כנגד רעידות אדמה

מאת: סימה תושקבבתי מלון13/09/12783 צפיות
בין אם פעם יצא לכם בעבר להתאכסן בתוך מלונות בוטיק יוקרתיים, ובין אם עוד לא יצא לכם לחוות זאת, הרי שסביר להניח שאתם מבינים עד כמה מדובר בשיטת אירוח יוקרתית ושונה מכל שיטות האירוח האחרות. מצד אחד, מלונות הבוטיק מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב מאד של מתקנים ואטרקציות, ולרוב הם גם נמצאים בתוך ערים גדולות. מצד שני, משום שמדובר על מלונות בוטיק הם מאד אינטימיים ופרטיים, ומאפשרים לכם ליהנות מחופשה איכותית במיוחד, בשונה מאד מאירוח בבתי מלון משפחתיים והומים.

מאת: סימה תושקבטיולים בחו"ל12/09/12836 צפיות
ניו יורק, "התפוח הגדול" ופריז "עיר האורות" הן מגה-ערים ומטרופוליטנים אדירי ממדים ומרתקים. המרחק בים הערים, ההבדל התרבותי והבדלי השפה חוטאים לדמיון בין השתיים. הן בניו יורק והן בפריז אוכלוסייה מאוד מגוונת שכוללת מהגרים ותיירים מכל רחבי העולם, מרכזי תיירות רבים ומפורסמים, בתי מלון נפלאים, מוזיאונים בעלי שם עולמי, אטרקציות תיירותיות רבות והיסטוריה עשירה. חופשה בניו יורק או פריז היא תמיד חוויה שזוכרים, נופש מדהים ובהחלט שווה כל רגע.

מאת: סימה תושקבצרכנות10/09/12842 צפיות
מזגן רצפתי הוא מזגן מפוצל המורכב מיחידת קירור פנימית ומיחידת מדחס חיצונית. כאשר מתקינים מזגן רצפתי, יחידת הקירור לא נמצאת על הקיר או במיקום מרכזי כלשהו בבית אלא על הרצפה. מדובר בהתקנה שנחשבת ליחסית פשוטה שכן אינה דורשת גם תושבת למזגן

מאת: סימה תושקבלימודים אקדמאיים09/09/12717 צפיות
היום כדי להצליח ולמצוא משרה מכניסה, סביר מאד להניח שאתם תירצו להירשם למוסד אקדמי מוכר, על מנת לקבל תואר ראשון או שני בתחום מסוים. לשמחתכם, רשימת המוסדות האקדמיים בישראל היא ארוכה במיוחד. חלפה התקופה שבה לאוניברסיטאות היה מעמד בכורה ששמר עליהן תמיד. היום, יש גם לא מעט מכללות שאתם יכולים להירשם אליהן, על מנת לקבל את התואר המיוחל.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/20410 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/191559 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/191932 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/192127 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/181960 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

מאת: shiritצרכנות12/11/181860 צפיות
מעוניינים ליצוק בעסק שלכם הרגשה ביתית שתגרום לעובדים ולאורחים שלכם לאהוב כל יום בעבודה? אתם זקוקים למכונת קפה לעסק!

מאת: Shaiצרכנות09/09/181912 צפיות
איך בוחרים מקלחונים? על מה חשוב להקפיד בעת ביצוע ההזמנה? כל מה שרציתם לדעת על החלק החשוב ביותר בחדר המקלחת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica