חפש מאמרים:
שלום אורח
18.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שעונים יוקרתיים לכל דורש

מאת: משה יוריאופנה11/09/2012778 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
סליחה מה השעה?

לרוב האנשים שעון הוא הרבה מעבר לרק שעון יד. הלוא היום, בעידן שלהמכשירים הסלולרים , אין בו תועלת או צורך, א"כ למה בעצם אנשים רבים עודעונדים שעונים? ומעבר לזה למה הם מוצאים עליהם סכומי עתק? (שעון יד נחשבעלול לעלות בקלות אלפי שקלים).

התשובה לכך מאוד פשוטה - הזמן הואממש לא הנקודה המרכזית, אלא הדבר המרכזי הוא מה משדר השעון - סטייל וכמובןיוקרה ומעבר לזה הוא סמל סטאטוס.

כמו דברים יוקרתיים שונים, מהשנראה טוב ומחזיק לשנים הוא לרוב יקר. בדיוק בגלל סיבה זו חשוב לי להסבירולפרט לכלל האכולוסיה ובעיקר לצרכני השעונים הכבדים, שממש לא צריכיםלהרוויח כמו הנגיד בשביל להנות משעון של רולקס ויותר מזה לא חייבים למשכןבית כשבא לנו לקנות לחברה שעון מיוחד.

שעון ספורט

כפי שהסברתי קודם, אנו לא מוכרחים להוציא סכומי עתק על קניית שעון, בשניםהאחרונות ניתן להשיג את כל המותגים הכי שווים באיכות ובסכומי כסף שפוייםיותר, ממה שמוצאים במרבית החנויות בתחום. איך? זה ממש פשוט, מעבר לביצועסקר שוק איכותי במספר חנויות רגילות מומלץ בחום לברר גם את מחיר הדגםשרציתם במספר חנויות וירטואליות, ללא צל של ספק מחירו יהיה אטרקטיבי הרבהיותר.

מהותי להבין שחנויות וירטואליות רוכשות את מלאי השעוניםמאותם היבואנים ומוכרות אותם ללקוחותיהם במחיר נוח ואטרקטיבי כי ההוצאותשלהן נמוכות בצורה משמעותית. אין חשבון חשמל , שכירות וארנונה ומסיבה זוהלקוח יכול ליהנות ממחיר נוח ואטרקטיבי על שעון מטריף וייחודי.

בכלמקרה שקונים שעון יד גם אם הוא שעון של מותג יוקרתי של אומגה או סאב אושעון זול יותר של חברה לא מוכרת, חשוב לבדוק שאתם מקבלים אכן שעון אמיתיולא חלילה חיקוי ומעבר לזה, שהמוצר הגיע באריזה סגורה ומקורית, שנתנו לכםאת המס"ד ואת נספח האחריות.

נקודות אלו מהותיות במקרה של קניהמקוונת וגם בדוכן או חנות. כדאי לזכור שיש יחסית הרבה חנויות שמספקות לקהלהקונים הטבות שונות כמו לדוגמא שירות משלוח עד הבית, חריטה בחינם וכו'שיכולים להוות שיקול בהחלטה על הקניה. היה ואתם עדיין מחפשים וצריכים מידענוסף בנושא - http://www.fwatch4u.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=299103 בו תוכלו לקבל פרטים, מחירים וטיפים מנבחרי המומחים בתחום.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת משה יורי

מאת: משה יוריאומנות - כללי16/01/137714 צפיות
כשתינוק קטן מגיח לעולם, מרביתנו משתנקים מציפייה והתרגשות וכמו כן ממתינים לשנייה שיהיה בזרועותינו, רק בכדי שייצא לנו לאבזר אותו בלבוש מעוצב בול כמו של בוגרים - אוברול לקטנטנים, תיקי צד, שורטס מגניב ועוד מגוון חלקי לבוש מעוררי קנאה.

מאת: משה יוריאתיקה16/01/1315088 צפיות
מאז ומעולם גמרתי אומר להקים עסק עצמאי בענף האדריכלות. מפאת זאת, הלכתי ללמוד ולקחתי הלוואה להקמת חנות. עם זאת, חיש קל הגעתי למסקנה שע"מ להצליח בתחום המדובר, יש הכרח לגבש אסטרטגיה ולארגן את הכספים אפקטיבית. בלי ספק, אין זה פשוט לעסוק בתחום זה, אך זה אפשרי לנצח. קיימות דרכים שונות שמטרתן להסביר כיצד להתפתח.

מאת: משה יוריחיות בר02/12/1215038 צפיות
בפרסום זה בחרתי לחלוק עימכם קוראיי אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות אשר היו לי כשהייתי צריך להחליט ולשכור צלם מיומן ביולי האחרון לבר מצווה של בני. הנני בטוח שעבור חלק מהקוראים היו אותן התלבטויות שהעסיקו אותי ועבור רוב הקוראים עדיין יהיו. תהיות פשוטות כ: כיצד להחליט ואולי מה צריך לבדוק - הסיבה העלתי עבורכם מספר נקודות להתחיל איתן:

מאת: משה יוריCRM28/11/128031 צפיות
בהנחה וכבר הקמתם אתר ברשת, דאגתם לעיצוב, העליתם אליו תוכן רציני והשקעתם בו זמן - יש לבדוק אחסון. כל פורטל ברשת, פרטי או מסחרי, מהותי שישמר על פני שרת. שרת כזה, הינו סופר מחשב שלאו כמו הביתי באפשרותו ניתן לגבות כמויות קבצים ומידע.

מאת: משה יוריפיסול25/11/127584 צפיות
לכאורה, לגמרי מקצוען כשרוני יוכל להפיק תוצרת ייחודית - מתצלום רגיל. עבור דבר כזה - יש להחזיק במכשירים ספציפיים ובכשרון אומנותי. הלכה למעשה, בכדי לעשות זאת יפה - על המומחה, בראש ובראשונה, לתקן את התצלום בעזרת אפליקציות ייעודיות. מעבר לכך, הוא חייב לדעת היטב באיזה ציוד עליו לעשות שימוש, לדוגמה: סוג המדפסת ואביזרי המסגור.

מאת: משה יוריאטרקציות20/11/127680 צפיות
תתחילו לארוז. חברים יקרים, המצוקה שלכם מוכרת; חלק גדול מדיי מאזרחי המדינה אינו מסוגל לשרוד במדינה שלנו! המיסים מתייקרים, כלי התקשורת מסיתים ואנו איננו מאמינים במנהיגים שלנו. בפרט עכשיו, כשאנו מתקרבים לבחירות, האיסלאם מתחזק בעולם ומתרחקים מהרצון להישאר.

מאת: משה יוריאדריכלות20/11/127746 צפיות
בחודש האחרון היו לי כוונות לשנות את עיצוב קירות ביתי, רק שלא התחשק לי פוסטר נחמד - אלא לקנות יצירות מקוריות באמת. אחרי שבדקתי באינטרנט, גיליתי כי יש הרבה אפשרויות מעניינות וברות השגה, כגון טפט דקורטיבי - כך הצלחתי להבין שנמצאת בידיי האפשרות - לבחור באופן חופשי איך לבנות היצירה או לקחת תצלומים אישיים, נגיד זכרונות מאירופה. למעשה, עם מכונות מיוחדות - אכן אפשרי ליצור משהו מקורי על מגוון מוצרים, סתם לדוגמה - תיקים ואביזרי לבוש.

מאמרים נוספים בנושא אופנה

מאת: דניאל מלמדאופנה16/02/222849 צפיות
האם שמלות חורף זה פריט לבוש שניתן לקנות אונליין?

מאת: רוני הכהןאופנה07/11/195559 צפיות
היכן רוכשים שמלות ערב לחתונה בתל אביב שגדולה עד מאוד? כאן התשובות

מאת: ניב אבןאופנה27/02/193726 צפיות
מה צריכים לצפות מבחינת טרנדים לראות כאשר יוצאים אל סיבוב חיפוש שמלות ערב לחתונה בתל אביב שמציעה מבחר רחב של בגדים לכל אישה?

מאת: רוני הכהןאופנה07/02/181657 צפיות
מכיוון שמחיר לא משקף איכות, ובהחלט יכולים למצוא אפילו מיטה במבצע נהדר שאיתה יהיה נעים ונוח ללכת לישון מידי לילה למשך של שנים רבות הלאה. איך יודעים לעשות בחירה נכונה? קראו את הדברים הבאים.

מאת: רוני הכהןאופנה23/01/181605 צפיות
מה יכולים לעשות כאשר אירוע חשוב מתקרב וצריכים את השמלה החגיגית מוקדם ככל האפשר? קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןאופנה22/12/171724 צפיות
האם זה אומר כי רכישת טלפון חכם מבטלת גם את הצורך ברכישה של שעון ליד? ובכן, רבים רואים כי רכישה של שעון לגבר היא עדיין פעולה שמביאה איתה יתרונות שאי אפשר לבטל בקלות שכזו. קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןאופנה18/11/171902 צפיות
איזה מקום יכול להכיל מלאי נהדר של שמלות יותר מעניינות שכאלה? קראו הלאה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica