חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו ניהול זמן יעיל

מאת: משה יוריאתיקה16/01/201314688 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאז ומעולם גמרתי אומר להקים עסק עצמאי בענף האדריכלות. מפאת זאת, הלכתי ללמוד ולקחתי הלוואה להקמת חנות. עם זאת, חיש קל הגעתי למסקנה שע"מ להצליח בתחום המדובר, יש הכרח לגבש אסטרטגיה ולארגן את הכספים אפקטיבית. בלי ספק, אין זה פשוט לעסוק בתחום זה, אך זה אפשרי לנצח. קיימות דרכים שונות שמטרתן להסביר כיצד להתפתח.

בעידן זה, אין ספור ארגונים טוענים שזה מעבר ליכולתם להריץ את החנות כמו שחלמו ולהשיג די ממון. לכן, רואים שהרבה עסקים קטנים נעלמים מהנוף כול הזמן. אולם אפילו שתמיד החלטנו להשלים עם המציאות, עם קואצ'ר יש דרך להצליח.

ניהול פיננסי

הפנטזיה להחזיק עסק אינה פשוטה, מפאת שהדבר כולל טרנספורמציה מהעבודה כעובד של אחרים. למעשה, אם כשכיר היה ברור כמה תכניס, כאדם עצמאי בלתי אפשרי להסיק מראש מהי המשכורת שלך. בוא ונדגים: אם נניח שבפברואר הכנסת לעסק ארבעים אלף ומהכסף הזה הוצאת משכורות, ביטוח לאומי וביטוח מבנה. באחרית דבר, הלכת עם פחות. זה מספק אותך? שלילי!

רוצה פתרון? עם מאמן עסקי קל יותר להקים חברה בצורה חכמה. על כן, רצוי לדבר עמו כבר בהתחלה, ולו בשביל להחליט על הכדאיות הפיננסית של העסק.

חשיבות היעוץ הכלכלי

כדי להתקדם בעולם העבודה, חייבים לשים לב למנהגים פיננסים. עקב כך, מוכרחים לעקוב אחרי חשבונות. אמת, יש הפתעות, אך אפשר להתכונן דרך דרכים מסוימות כמו למשל: שיטות התנהלות, פלטפורמות שיווקיות, מכירת מוצרים והכנת עובדים.

כיצד בוחרים יועץ ארגוני

לאחרונה, קיימים המון יועצים פיננסיים שמספקיםהכוונה פיננסית. אע''פ כן, כדי להצליח באמת, קריטי לעשות זאת עם יועץ ארגוני בעל שם. אין מה לפחד לדרוש המלצות מעצמאיים שונים, זו הדרך לדעת שמדובר במומחים. הנה דוגמא - אפילו אם יועץ רציני יכול לגרוםשוני מהותי, איש האימון בלי הניסיון עלול לחבל לכם.

זקוקים להכוונה באיזה אופן להתקדם? עוד מידע ב-ניהול זמן וקבלו מענה ראוי.

לסיכום העניין

מפגש אימון פיננסי בא במטרה לתת לכם אופנים לשעוט קדימה הן מבחינה תקציבית והן בפן הארגוני, ע"מ להתפתח. האימון כולל מספר שלבים:

בחינת מצב העסק - המאמן העסקי בודק בדקדקנות את העמדה של העסק כעת, על מנת לראות את הנקודות החזקות והשליליות המאפיינות אותו.

אופני פעולה - איפיון פתרונות טובים, בכדי לקדם את העסק.

ליווי - היועץ הכלכלי מלווה את הלקוח ועוזר לו במגוון קשיים, כמו קשיים פיננסיים.

ודאי, יעוץ פיננסי מצריך השקעה, אך לדידי עדיף להשתמש בו וללמוד כיצד לנסוק גבוה, זאת משום שאנחנו נתקלים ברגעים שבלי ספק דורשים התייחסות כלכלית הכרחית, כמו לדוג' חשש מסגירה. ועקב כך, כדאי להבין כיצד להתקדם כהלכה.

רק ככה אני הבנתי הכיצד לנסוק גבוה, כולי תקווה שתתפתחו גם.

 תגיות המאמר: ניהול זמן יעיל


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת משה יורי

מאת: משה יוריאומנות - כללי16/01/137438 צפיות
כשתינוק קטן מגיח לעולם, מרביתנו משתנקים מציפייה והתרגשות וכמו כן ממתינים לשנייה שיהיה בזרועותינו, רק בכדי שייצא לנו לאבזר אותו בלבוש מעוצב בול כמו של בוגרים - אוברול לקטנטנים, תיקי צד, שורטס מגניב ועוד מגוון חלקי לבוש מעוררי קנאה.

מאת: משה יוריחיות בר02/12/1214633 צפיות
בפרסום זה בחרתי לחלוק עימכם קוראיי אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות אשר היו לי כשהייתי צריך להחליט ולשכור צלם מיומן ביולי האחרון לבר מצווה של בני. הנני בטוח שעבור חלק מהקוראים היו אותן התלבטויות שהעסיקו אותי ועבור רוב הקוראים עדיין יהיו. תהיות פשוטות כ: כיצד להחליט ואולי מה צריך לבדוק - הסיבה העלתי עבורכם מספר נקודות להתחיל איתן:

מאת: משה יוריCRM28/11/127761 צפיות
בהנחה וכבר הקמתם אתר ברשת, דאגתם לעיצוב, העליתם אליו תוכן רציני והשקעתם בו זמן - יש לבדוק אחסון. כל פורטל ברשת, פרטי או מסחרי, מהותי שישמר על פני שרת. שרת כזה, הינו סופר מחשב שלאו כמו הביתי באפשרותו ניתן לגבות כמויות קבצים ומידע.

מאת: משה יוריפיסול25/11/127372 צפיות
לכאורה, לגמרי מקצוען כשרוני יוכל להפיק תוצרת ייחודית - מתצלום רגיל. עבור דבר כזה - יש להחזיק במכשירים ספציפיים ובכשרון אומנותי. הלכה למעשה, בכדי לעשות זאת יפה - על המומחה, בראש ובראשונה, לתקן את התצלום בעזרת אפליקציות ייעודיות. מעבר לכך, הוא חייב לדעת היטב באיזה ציוד עליו לעשות שימוש, לדוגמה: סוג המדפסת ואביזרי המסגור.

מאת: משה יוריאטרקציות20/11/127443 צפיות
תתחילו לארוז. חברים יקרים, המצוקה שלכם מוכרת; חלק גדול מדיי מאזרחי המדינה אינו מסוגל לשרוד במדינה שלנו! המיסים מתייקרים, כלי התקשורת מסיתים ואנו איננו מאמינים במנהיגים שלנו. בפרט עכשיו, כשאנו מתקרבים לבחירות, האיסלאם מתחזק בעולם ומתרחקים מהרצון להישאר.

מאת: משה יוריאדריכלות20/11/127469 צפיות
בחודש האחרון היו לי כוונות לשנות את עיצוב קירות ביתי, רק שלא התחשק לי פוסטר נחמד - אלא לקנות יצירות מקוריות באמת. אחרי שבדקתי באינטרנט, גיליתי כי יש הרבה אפשרויות מעניינות וברות השגה, כגון טפט דקורטיבי - כך הצלחתי להבין שנמצאת בידיי האפשרות - לבחור באופן חופשי איך לבנות היצירה או לקחת תצלומים אישיים, נגיד זכרונות מאירופה. למעשה, עם מכונות מיוחדות - אכן אפשרי ליצור משהו מקורי על מגוון מוצרים, סתם לדוגמה - תיקים ואביזרי לבוש.

מאת: משה יוריציור20/11/121361 צפיות
במידה ואתם מחפשים לפתח ולהגדיל תמונות שלכם ואפילו אם אתם מחפשים אחר שירותים מקצועיים, אין כל ספק כי יהיה עליכם לפנות לבי"ע לדפוס. ועל אף ש זו לא מהווה בעיה גדולה להיכנס אל עסקים כאלה באיזור מקום המגורים, מומלץ לזכור תמיד כי לא כל בית דפוס בהחלט מסוגל לספק את הסחורה כראוי.

מאמרים נוספים בנושא אתיקה

מאת: אריה פולקאתיקה24/08/154327 צפיות
עסקים ונותני שירותים צריכים לעשות הכל על מנת לשמור על דיסקרטיות במהלך העבודה השוטפת מול לקוחות. דיסקרטיות היא ערך עליון ובמגזר העסקי היא יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות. דיסקרטיות שומרת על האינטרס של הלקוח, מונעת ממנו עגמת נפש ומגנה על העסק מפני הגשת תביעה משפטית. בנוסף, בעידן המודרני יש חשיבות יתרה להקפדה על דיסקרטיות וזאת על מנת למנוע זליגת מידע לאתרי אינטרנט.

מאת: נטלי הרוש אתיקה07/10/142371 צפיות
מה המשמעות של בדיקת פוליגרף? את מי זה משמש? ומה כדאי לדעת בנושא...

מאת: ronyotאתיקה06/05/132654 צפיות
מערכת מנדף היא מערכת של סינון העשן, הפיח, האדים, הריח וכל הקיים באוויר בעת הבישול האינטנסיבי המתרחש במטבח תעשייתי. מטבח תעשייתי הוא מטבח המופקד על הכנת מזון בכמויות גדולות כגון מטבחים של בתי אבות, פנימיות, מסעדות, בתי מלון וכדומה. ניקוי ארובות מתבצע בעזרת טכנאים מוסמכים של חברה אשר מתקינה מנדפים ועל פי רוב מלווה גם את בית העסק (המטבח התעשייתי), במשך השנים הבאות בתחזוקה השוטפת של המנדפים. טכנאי בקי במנדף אותו הוא מנקה ולכן הוא יודע את המיקום של כל התעלות הקיימות בארובות.

מאת: משה יוריאתיקה08/11/128402 צפיות
משחר ילדותי חלמתי על ליל כלולות מהודר ומרהיב. רציתי לעטות שמלה עם מחוך ותכננתי לשכור מתחם אירועים פרחוני וירוק. ודאי שחלפו שנים ורצונותיי הוחלפו באחרים פעם או פעמיים, אבל תמיד היה ברור שהערב שלי יהא יחודי! כצפוי, קיימים הרבה מאוד נשים וגברים שמתכננים לקיים ליל חתונה יוקרתי שילהיב את החוגגים, אבל איך עושים זאת? התשובה פשוטה - פונים למתכנן אירועים שמסוגל לגרום לזה לקרות.

מאת: מורן אופיראתיקה24/10/128414 צפיות
כשמדובר באירוע בר מצווה, חגיגת יום-הולדת או כל דבר שמערב ילדים, חשוב לוודא שיהיה בידור לאורך כל האירוע. ילדים עשויים להשתעמם בקלות ובמהירות, לכן מאוד חשוב לארגן אטרקציות ייחודיות שיאפשרו לאורחים לרקוד, לשחק ולהנות. זו רשימה חלקית של כמה אטרקציות שהאורחים יאהבו:

מאת: מורן אופיראתיקה23/10/128374 צפיות
ודאי שמתם לב שלאחרונה חלו תמורות חיוביות בתחום האירועים בארץ. בעוד שעד לא מזמן ניתן היה להסתפק במסיבה צנועה, אז היום כולם מנסים להשקיע במסיבה קצת יותר מאמץ. בשביל מה להסתפק בחטיפים מהסופר, מוסיקה באיכות גרועה ומשחקי חברה נדושים, אם אפשר לערוך אירוע יותר מתוחכם? עם מוזיקה בלייב, לוקיישן שנועד למסיבות וכמובן אטרקציות רציניות עבור האורחים?

מאת: מורן אופיראתיקה22/10/128392 צפיות
כשמדובר באירוע בת מצווה, מסיבת יום הולדת או כל חגיגה הכוללת ילדים צעירים, חשוב מאוד שתהיה תעסוקה במהלך הערב. ילדים רבים נוטים להשתעמם במהירות, בדיוק בגלל זה רצוי לדאוג בשבילם למספר אטרקציות והפעלות מיוחדות שיאפשרו להם לרקוד, לשחק ולהנות. כאן תוכלו למצוא רשימה של אטרקציות שכדאי לבחון:

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica