חפש מאמרים:
שלום אורח
03.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מועדי בגרות קיץ 2013

מאת: משה יוריבגרויות11/09/20128067 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
רוצים להתקבל ללימודי תואר? אמא רוצה סיבה להשוויץ מול השכנה?

אפשרי כי בתקופה זאת, הוצאת תעודת בגרות היא אינה תנאי הכרחי עבור קבלה לעבודה טובה, ובאופן כללי בכלל לא עדות על תבונה, בכל זאת כדאי שהציונים שלכם יהיו טובים, מהסיבה הפשוטה שזה עדיין חשוב עבור קוה"ח שלכם, ולפעמים חובה בשביל להתקבל בהצלחה ללימודים אקדמיים.

בגרויות קיץ

ככל שמחכים יותר זמןאחרי שסיימתם בית ספר - כך יותר תתקשו לחזור להשלים בגרויות. ומהסיבה הזו, כדאי לכם להתחיל את התהליך בהקדם האפשרי. אפשר למצוא די והותר מוסדות לימוד שניתן להיעזר בהם. עוד אינפורמציה על מכונים כאלה אפשרי למצוא בקלות בגוגל וכיו"ב. אם אתם בסדיר, בקבע, או השתחררתם כרגע, אפשרי לקבל הרבה הנחות והטבות על קורסי שיפור בגרות.

זיכרו שאתם כבר לא בבי"ס, ולפיכך, התייחסו לנושא הזה בצורה רצינית והפסיקו להתנהג כמו ילדים; בייחוד כעת, כשאתם יודעים טוב יותר מה הכיוון אשר אתם חפצים לעתידכם, ויש לכם מושג יותר נרחב על נושא אפשרי.

ומה עם הציון הפסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי בנוי באופן שונה בתכלית מהפורמט של בחינת הבגרות. לציון הבחינה הפסיכומטרית קיימת יותר חשיבות ממשקל ציוני הבגרות, והבחינה עצמהקשה בהרבה, למרות העובדה שמבחן זה לא מעיד על רמת החכמה שלכם. ציון הפסיכומטרי בוחן את הדרך בה אתם מתפקדים בזמני לחץ, את זיכרונכם ואת היכולת האירגונית שלכם.

אפילו אם מסיבה כלשהי ניגשתם והוצאתם תוצאה לא מספיקה במועד הראשון - זה לא אומר בהכרח שאין לכם את היכולת לעבור, פשוט שהפעם לא הלך טוב; כמו בטסט על רכב, הרוב נכשלים לעשות מאה אחוז ולהוציא את הציון המתוכנן בהתחלה. בכל מקרה תוכלו לגשת לעוד בחינות, כל עוד זה מתאפשר מבחינת מצב כלכלי וסיבולת לגשת למבחן שוב. את התוצאה הגבוהה ביותר שתוציאו - אתם לוקחים אתכם לעוד 7 שנים. רוצים לדעת עוד - הכנסו לכאן.

בשלב הזה, כשנחשפתם אל מידע נוסף ובהנחה ואתם יודעים בבטחה מה תרצו ללמוד ובמה תעבדו, מומלץ לנצל את הידע הזה בשביל עצמכם: הירשמו לאחד המוסדות, העלו את הממוצע שלכם, וגירמו לכולם לקנא!
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת משה יורי

מאת: משה יוריאומנות - כללי16/01/137409 צפיות
כשתינוק קטן מגיח לעולם, מרביתנו משתנקים מציפייה והתרגשות וכמו כן ממתינים לשנייה שיהיה בזרועותינו, רק בכדי שייצא לנו לאבזר אותו בלבוש מעוצב בול כמו של בוגרים - אוברול לקטנטנים, תיקי צד, שורטס מגניב ועוד מגוון חלקי לבוש מעוררי קנאה.

מאת: משה יוריאתיקה16/01/1314661 צפיות
מאז ומעולם גמרתי אומר להקים עסק עצמאי בענף האדריכלות. מפאת זאת, הלכתי ללמוד ולקחתי הלוואה להקמת חנות. עם זאת, חיש קל הגעתי למסקנה שע"מ להצליח בתחום המדובר, יש הכרח לגבש אסטרטגיה ולארגן את הכספים אפקטיבית. בלי ספק, אין זה פשוט לעסוק בתחום זה, אך זה אפשרי לנצח. קיימות דרכים שונות שמטרתן להסביר כיצד להתפתח.

מאת: משה יוריחיות בר02/12/1214601 צפיות
בפרסום זה בחרתי לחלוק עימכם קוראיי אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות אשר היו לי כשהייתי צריך להחליט ולשכור צלם מיומן ביולי האחרון לבר מצווה של בני. הנני בטוח שעבור חלק מהקוראים היו אותן התלבטויות שהעסיקו אותי ועבור רוב הקוראים עדיין יהיו. תהיות פשוטות כ: כיצד להחליט ואולי מה צריך לבדוק - הסיבה העלתי עבורכם מספר נקודות להתחיל איתן:

מאת: משה יוריCRM28/11/127736 צפיות
בהנחה וכבר הקמתם אתר ברשת, דאגתם לעיצוב, העליתם אליו תוכן רציני והשקעתם בו זמן - יש לבדוק אחסון. כל פורטל ברשת, פרטי או מסחרי, מהותי שישמר על פני שרת. שרת כזה, הינו סופר מחשב שלאו כמו הביתי באפשרותו ניתן לגבות כמויות קבצים ומידע.

מאת: משה יוריפיסול25/11/127347 צפיות
לכאורה, לגמרי מקצוען כשרוני יוכל להפיק תוצרת ייחודית - מתצלום רגיל. עבור דבר כזה - יש להחזיק במכשירים ספציפיים ובכשרון אומנותי. הלכה למעשה, בכדי לעשות זאת יפה - על המומחה, בראש ובראשונה, לתקן את התצלום בעזרת אפליקציות ייעודיות. מעבר לכך, הוא חייב לדעת היטב באיזה ציוד עליו לעשות שימוש, לדוגמה: סוג המדפסת ואביזרי המסגור.

מאת: משה יוריאטרקציות20/11/127419 צפיות
תתחילו לארוז. חברים יקרים, המצוקה שלכם מוכרת; חלק גדול מדיי מאזרחי המדינה אינו מסוגל לשרוד במדינה שלנו! המיסים מתייקרים, כלי התקשורת מסיתים ואנו איננו מאמינים במנהיגים שלנו. בפרט עכשיו, כשאנו מתקרבים לבחירות, האיסלאם מתחזק בעולם ומתרחקים מהרצון להישאר.

מאת: משה יוריאדריכלות20/11/127440 צפיות
בחודש האחרון היו לי כוונות לשנות את עיצוב קירות ביתי, רק שלא התחשק לי פוסטר נחמד - אלא לקנות יצירות מקוריות באמת. אחרי שבדקתי באינטרנט, גיליתי כי יש הרבה אפשרויות מעניינות וברות השגה, כגון טפט דקורטיבי - כך הצלחתי להבין שנמצאת בידיי האפשרות - לבחור באופן חופשי איך לבנות היצירה או לקחת תצלומים אישיים, נגיד זכרונות מאירופה. למעשה, עם מכונות מיוחדות - אכן אפשרי ליצור משהו מקורי על מגוון מוצרים, סתם לדוגמה - תיקים ואביזרי לבוש.

מאמרים נוספים בנושא בגרויות

מאת: בגרויות31/01/211050 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: בגרויות31/01/21990 צפיות
מכללת נשיא טכנולוגיות - המטרה הראשית של לימודי הכשרה מקצועית אונליין היא שבסוף הלימודים תוכלו למצוא ולהשתלב בעבודה מתאימה לכישורים שלכם.

מאת: רונית שמאי שורץבגרויות19/06/172536 צפיות
אם הילד סיים כתה י' והידע שלו בלשון לא מדהים, נצלו את החופש הגדול לשיפור המצב. העניקו לו חמישה - שישה שעורים פרטיים והבטיחו לו יותר בטחון וציון גבוה יותר בבגרות המצפה לו בשנה הבאה, בתום כתה יא'. האתר scoolers.online יעזור לכם בקלות וביעילות.

מאת: בוגי אונלבגרויות06/01/149118 צפיות
בגרויות במתמטיקה דורשת הכנה יסודית, אין כל מקום להסחת דעת. ריכוז נחוץ לפתירת התרגילים המורכבים והתמדה לאורך זמן. אחת לשעה כדאי יהיה לקום, להתרענן ולחלץ עצמות. פינת הלימוד הזו תשמש אתכם להכנת שיעורי בית, תרגול אישי, שינון נוסחאות וחיזוק התחומים החלשים.

מאת: חיים קסלרבגרויות08/10/131771 צפיות
ישנם לא מעט ניגשים לבחינת פסיכומטרי המתקשים לעמוד במתכונתה הרגילה, לא עקב היעדר יכולות שכלית אלא בשל מגבלות מנטאליות או פיזיות. עבור מעומדים אלו מוצעות בחינות פסיכומטרי מותאמות בתנאים מיוחדים, שעל מנת להיות זכאים להן יש צורך בהרשמה מיוחדת ובהוכחת המוגבלות בפני יחידת במו"ת, שהינה מחלקה מיוחדת במרכז הארצי האמונה על מקרים אלו.

מאת: חיים קסלרבגרויות27/08/131465 צפיות
בגרות במתמטיקה מתקיימת במועדי חורף בין החודשים ינואר לפברואר, ובמועדי קיץ בין החודשים מאי ליולי. על מנת להצליח בבגרות זו הנחשבת בעיני רבים לקשה מכולן, חשוב להגיע מוכנים, ועדיף בעזרת קורס הכנה המתחיל כארבעה חודשים לפני הבגרות.

מאת: ליטל כץבגרויות18/08/131428 צפיות
מחירי ההשכלה הגבוהה ותנאי הקבלה הנוקשים גורמים לישראלים רבים לחפש תוכניות לימודים בארצות אחרות. בעיקר בתחומי ההיי טק, רפואה ומקצועות יוקרתיים נוספים קיים מספר קטן של מקומות ולכן לימודים בחו"ל הם פתרון יעיל, ולעתים אף זול יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica