חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיולי עגלות בעיר: ספורט אתגרי

מאת: אירה פינסקרשלטון מקומי20/10/2012662 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הורים רבים מתלוננים על העדר אפשרות לעסוק בתחביבים מועילים, כגון ספורט, בשל המחסור הקבוע בזמן ובשל העייפות. עבודה וטיפול בילדים מעסיקים אותם סביב השעון. יחד עם זאת, שינוי מינורי בזווית ראיה יאפשר להם להבין שהם כן עוסקים בפעילות גופנית ספורטיבית – בכל פעם שהם יוצאים לטיולים בעיר עם עגלות תינוק.

טיולים בעיר עם עגלות תינוק הם חוויה ספורטיבית אתגרית ממדרגה ראשונה. ראשית כל, יש לנווט בחוכמה בין עמודי תאורה, פחי זבל ומכוניות חונות, מה שמצריך כישורים של בוגר קורס קצינים. התמרונים עצמם יכולים להחליף כמה ימי אימון בקורס טייס, ודורשים רמת מיומנות גבוהה בשליטה על העגלה, בהערכת מרחק וכדומה. שנית, כל עשרה- עשרים מטרים יש לרדת עם העגלות אל הכביש ולעלות בחזרה, רצוי מבלי להעיר או להפריע לתינוק. בנוסף לכך, יש להיזהר מרוכבי אופניים אשר מנצלים את המדרכה בהיעדר מסלולי אופניים מוסדרים. טיולי עגלות בעלי דרגת קושי גבוהה במיוחד הם אותם הטיולים אשר ילד או ילדים נוספים מצטרפים אליהם.

הורים רבים מאמינים שאחת התכונות החשובות ביותר בעגלות תינוק היא יכולת התמרון שלהן ומניעת זעזועים מיותרים עבור התינוק. סדר עדיפויות זה של הורים רבים אינו נובע מריבוי של אוכלוסיה כפרית, המתגוררת במקומות בהם מרבית הדרכים הם שבילים ודרכי עפר. סדר עדיפויות זה נובע ממצב המדרכות שלנו ביישובים העירוניים. מדרכות צרות, אבני שפה גבוהים, הפרעות ומכשולים כגון עמודי תאורה, המנהג של הצבת פחי אשפה על המדרכה וההרגל של נהגים רבים להשתמש במדרכה בתור מקום חניה – כל אלה הופכות את המדרכות למסלול מכשולים אמיתי.

הורים המסיעים עגלות תאומים ניצבים בפני הקשיים הרבים ביותר. נסו לתשאל הורים כאלה ותיווכחו לדעת שהם נאלצים לתכנן את מסלולם לכל מקום בצורה כזאת שלא יאלצו לרדת אל הכביש. הורים כאלה יודעים מראש שלא יוכלו לעבור בבטחה ברוב המקומות. יש לזכור, שכל ירידה לכביש מסכנת את התינוקות ואת ההורים.

לסיכום, קשה לטייל עם עגלות במרבית השכונות שלנו. נראה שכאשר מדובר על תנועה בעיר, זכויותיהם של הולכי רגל נפגעות. האופטימיים שבינינו יגידו שזוהי הזדמנות מצויינת להתאמן. יחד עם זאת, טיולי עגלות צריכים להיות בטיחותיים, ונראה שהמציאות עדיין רחוקה מכך.

 תגיות המאמר: עגלות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אירה פינסקר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/131056 צפיות
עגלת מוצי היא המענה האופטימלי לצרכים של משפחות רבות עם תינוקות. המאמר מפרט את היתרונות המשמעותיים של רכישת עגלות מוצי בחברת מאדרלנד.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/13744 צפיות
מוצי היא חברה וותיקה ומבוססת בתחום של ייצור ושיווק של עגלות תינוק. המאמר בוחן את הסיבות לפופולריות של עגלות מוצי בקרב ההורים הצעירים.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/13725 צפיות
עגלות תאומים מוצגות בשוק במספר קטן יחסית של דגמים, בהשוואה לעגלות הרגילות. בנוסף לכך, מימדים או משקל של חלק מהדגמים עשויים להוריד אותם מהפרק לחלוטין.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/13640 צפיות
הורים המצפים להגדלת המשפחה, יכולים להתארגן לקראת האירוע המשמח על ידי רכישת כל החפצים הנדרשים בחנויות הריון גדולות. המאמר מפרט אודות המוצרים המוצעים שניתן לרכוש בהן.

מאת: אירה פינסקראופנה20/05/13692 צפיות
בגדי הריון זכו ליחס של כבוד מצד אנשי מקצוע בתחום ההלבשה לא מזמן. בעבר הלא כל כך רחוק בגדי הריון היו שמלות פרחוניות איומות או חולצות טי ענקיות. נכון להיום, המצב שונה לחלוטין.

מאת: אירה פינסקרצרכנות20/05/13770 צפיות
טויוטה יאריס ההיברידית החדשה היא מכונית קטנה, נאה, שקטה, נוחה וחסכונית . במאמר מפורטים מאפייניה העיקריים של הדגם החדש.

מאת: אירה פינסקרצרכנות20/05/13777 צפיות
טויוטה פריוס היא מכונית היברידית, כלומר המנוע שלה מחולק לשתי יחידות, אשר אחת מהן היא חשמלית, והשנייה פועלת על בנזין. המכונית נחשבת למתאימה לאנשים בעל מודעות סביבתית גבוהה, שמוכנים לשלם את המחיר

מאמרים נוספים בנושא שלטון מקומי

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי05/04/20334 צפיות
יעוץ בהקמת עסק הצעד הראשון בין חלום למציאות מתחיל כאן. ​​​​כולנו שואפים להיות הבוסים של עצמנו אבל בפועל לא כל אחד מצליח. לרבים מאתנו יש יוזמות עסקיות מצוינות אך כדי להפוך אותן לעסק מניב ומשגשג נדרש תכנון, ידע בתחומים שונים והבנה עסקית. ​אם קורצת מהחומר האמיתי, נותר לך רק ללמוד איך עושים את זה נכון. אנו ב קלינגר רישוי עסקים נלווה אותך מהליך בדיקת המקום לפני השכרתו/רכישתו ועד קבלת רישיון העסק וההיתרים הנדרשים

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי03/09/19503 צפיות
בירות על חוק התכנון והבנייה הן עבירות חמורות שעשויות להוביל לסנקציות קשות כנגד העבריין. משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בטיפול בעבירות אלו ומעסיק אדריכלים ומהנדסים שיוכלו לסייע לך להתמודד מול המערכת. נתפסת בעבירת בניה? הפתרון בהישג יד. צור קשר ונשמח לעזור לך לצאת מזה… " אם ביצעתם עבירת בנייה כלשהי, יכול מאוד להיות שתוכלו להכשיר אותה בדיעבד. באמצעות טיפול מקיף במספר חזיתות נשיג עבורכם את האישורים שיאפשרו לכם להמנע מצווי הריסה, קנסות ואפילו רישום פלילי".

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי03/09/19524 צפיות
פרגולה ללא היתר בנייה, התקנת סוכך ללא צורך בהיתר בנייה, התקנת רשת צל ללא צורך בהיתר בנייה. האם יש צורך בקבלת היתר בנייה לצורך קירוי מרפסת או גינה או שטח הגג כאשר מבקשים להתקין את אחד מהנ”ל?

מאת: אדיר בנימינישלטון מקומי01/03/17931 צפיות
בשלהי שנת 2016 חשף העיתונאי, גיא ליברמן, בעיתון "ידיעות אחרונות" מספר מקרים בהם הדיחו ראשי רשויות חברי מועצה מכהנים במועצת העיר של ישובם, תוך ניצול סעיף דרקוני וחסר מנגנוני פיקוח בחוק, המאפשר לראש הרשות להדיח חברי מועצה מכהנים בשל שורה של עילות המנויות בפקודת העיריות. המקרים הללו מייצגים היטב את הכשל המובנה בשלטון המקומי בישראל, המעניק עוצמה גדולה וסמכויות נרחבות מדי לראש הרשות המכהן.

מאת: שרון מאירוביץשלטון מקומי16/03/151517 צפיות
ביובית,ניקוי מערכות ביוב,ביובית,0525139998

מאת: נוישלטון מקומי14/12/142989 צפיות
כל עורך דין לענייני תעבורה יוכל לומר לכם כי הגיל המוקדם ביותר בו ניתן לעשות רישיון על אופנוע הוא 16 (יש לציין שעד גיל 17 נדרשת הסכמת הורים ללימודי הנהיגה). עם זאת, לא ניתן לעשות בגיל 16 רישיון על אופנוע כבד. על מנת להבין את הנושא לעומק יש תחילה להתמקד באופן שבו נהוג לחלק את סוגי האופנועים, מבחינת דרגות הרישיון -

מאת: אייל אשכנזישלטון מקומי17/09/141761 צפיות
מה היא פשיטת רגל?: אדם שמאבד את נכסיו, מתגלגל לחובות ומפסיד את פרנסתו עד לכדי קשיים כלכליים משמעותיים אינו יכול להתאושש מהמצב כאשר כל רווח שיצליח ליצור יועבר לנושיו- אלו שהוא חייב להם כסף. פשיטת רגל הינה מצב משפטי שבו לאחר הגשת בקשה לפשיטת רגל, בית המשפט מאשר מצב זה ומוחק לכאורה את כל החובות של פושט הרגל. כך, פושט הרגל נותר בלי נכסיו אך גם בלי חובות לאנשים אחרים. הוא יכול להתחיל בחיים חדשים ולנסות לשקם את עצמו מנקודת האפס.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica