חפש מאמרים:
שלום אורח
23.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיולי עגלות בעיר: ספורט אתגרי

מאת: אירה פינסקרשלטון מקומי20/10/2012979 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הורים רבים מתלוננים על העדר אפשרות לעסוק בתחביבים מועילים, כגון ספורט, בשל המחסור הקבוע בזמן ובשל העייפות. עבודה וטיפול בילדים מעסיקים אותם סביב השעון. יחד עם זאת, שינוי מינורי בזווית ראיה יאפשר להם להבין שהם כן עוסקים בפעילות גופנית ספורטיבית – בכל פעם שהם יוצאים לטיולים בעיר עם עגלות תינוק.

טיולים בעיר עם עגלות תינוק הם חוויה ספורטיבית אתגרית ממדרגה ראשונה. ראשית כל, יש לנווט בחוכמה בין עמודי תאורה, פחי זבל ומכוניות חונות, מה שמצריך כישורים של בוגר קורס קצינים. התמרונים עצמם יכולים להחליף כמה ימי אימון בקורס טייס, ודורשים רמת מיומנות גבוהה בשליטה על העגלה, בהערכת מרחק וכדומה. שנית, כל עשרה- עשרים מטרים יש לרדת עם העגלות אל הכביש ולעלות בחזרה, רצוי מבלי להעיר או להפריע לתינוק. בנוסף לכך, יש להיזהר מרוכבי אופניים אשר מנצלים את המדרכה בהיעדר מסלולי אופניים מוסדרים. טיולי עגלות בעלי דרגת קושי גבוהה במיוחד הם אותם הטיולים אשר ילד או ילדים נוספים מצטרפים אליהם.

הורים רבים מאמינים שאחת התכונות החשובות ביותר בעגלות תינוק היא יכולת התמרון שלהן ומניעת זעזועים מיותרים עבור התינוק. סדר עדיפויות זה של הורים רבים אינו נובע מריבוי של אוכלוסיה כפרית, המתגוררת במקומות בהם מרבית הדרכים הם שבילים ודרכי עפר. סדר עדיפויות זה נובע ממצב המדרכות שלנו ביישובים העירוניים. מדרכות צרות, אבני שפה גבוהים, הפרעות ומכשולים כגון עמודי תאורה, המנהג של הצבת פחי אשפה על המדרכה וההרגל של נהגים רבים להשתמש במדרכה בתור מקום חניה – כל אלה הופכות את המדרכות למסלול מכשולים אמיתי.

הורים המסיעים עגלות תאומים ניצבים בפני הקשיים הרבים ביותר. נסו לתשאל הורים כאלה ותיווכחו לדעת שהם נאלצים לתכנן את מסלולם לכל מקום בצורה כזאת שלא יאלצו לרדת אל הכביש. הורים כאלה יודעים מראש שלא יוכלו לעבור בבטחה ברוב המקומות. יש לזכור, שכל ירידה לכביש מסכנת את התינוקות ואת ההורים.

לסיכום, קשה לטייל עם עגלות במרבית השכונות שלנו. נראה שכאשר מדובר על תנועה בעיר, זכויותיהם של הולכי רגל נפגעות. האופטימיים שבינינו יגידו שזוהי הזדמנות מצויינת להתאמן. יחד עם זאת, טיולי עגלות צריכים להיות בטיחותיים, ונראה שהמציאות עדיין רחוקה מכך.

 תגיות המאמר: עגלות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אירה פינסקר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/131631 צפיות
עגלת מוצי היא המענה האופטימלי לצרכים של משפחות רבות עם תינוקות. המאמר מפרט את היתרונות המשמעותיים של רכישת עגלות מוצי בחברת מאדרלנד.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/131205 צפיות
מוצי היא חברה וותיקה ומבוססת בתחום של ייצור ושיווק של עגלות תינוק. המאמר בוחן את הסיבות לפופולריות של עגלות מוצי בקרב ההורים הצעירים.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/131186 צפיות
עגלות תאומים מוצגות בשוק במספר קטן יחסית של דגמים, בהשוואה לעגלות הרגילות. בנוסף לכך, מימדים או משקל של חלק מהדגמים עשויים להוריד אותם מהפרק לחלוטין.

מאת: אירה פינסקרקניות 20/05/131116 צפיות
הורים המצפים להגדלת המשפחה, יכולים להתארגן לקראת האירוע המשמח על ידי רכישת כל החפצים הנדרשים בחנויות הריון גדולות. המאמר מפרט אודות המוצרים המוצעים שניתן לרכוש בהן.

מאת: אירה פינסקראופנה20/05/131199 צפיות
בגדי הריון זכו ליחס של כבוד מצד אנשי מקצוע בתחום ההלבשה לא מזמן. בעבר הלא כל כך רחוק בגדי הריון היו שמלות פרחוניות איומות או חולצות טי ענקיות. נכון להיום, המצב שונה לחלוטין.

מאת: אירה פינסקרצרכנות20/05/131259 צפיות
טויוטה יאריס ההיברידית החדשה היא מכונית קטנה, נאה, שקטה, נוחה וחסכונית . במאמר מפורטים מאפייניה העיקריים של הדגם החדש.

מאת: אירה פינסקרצרכנות20/05/131226 צפיות
טויוטה פריוס היא מכונית היברידית, כלומר המנוע שלה מחולק לשתי יחידות, אשר אחת מהן היא חשמלית, והשנייה פועלת על בנזין. המכונית נחשבת למתאימה לאנשים בעל מודעות סביבתית גבוהה, שמוכנים לשלם את המחיר

מאמרים נוספים בנושא שלטון מקומי

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי04/04/221797 צפיות
תוספות שונות למבנה קיים או שינויים במבנה. התוספות יכולות להיות מכח תכניות הרחבות במקומות שונים ברחבי העיר, ניצול זכויות בנייה שלא מוצו בהיתרים קודמים או מכוח תכניות או תקנות חדשות שאושרו לאחר הקמת הבניין.

מאת: אדיר בנימינישלטון מקומי27/02/221965 צפיות
מסיבות היסטוריות נוצר פער משמעותי בערים הותיקות בישראל בכל הנוגע לקריאת רחובות על שם נשים; בעיר נתניה אנחנו פועלים בנמרצות מתוך רצון לצמצם פער זה ככל שניתן, כל זאת למרות שגם היום מרבית הפניות המתקבלות בציבור הן הצעות להנצחת גברים ולא נשים.

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי27/06/211292 צפיות
כיצד לשלם פחות אגרות בניה והיטלי פיתוח, האם התעריף נכון? השיטה לשלם פחות על אגרות בניה והיטלי פיתוח קיימת שיטה להפחתת חיובים, שלא מבוצעת בדרך כלל בעת בדיקת אגרות בניה והיטלי פיתוח, שעשויה לחסוך סכומי כסף גדולים מאוד והיא – בדיקת תעריפי האגרות וההיטלים עצמם

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי21/10/201034 צפיות
ביטול צו ההריסה על פי חוק תכנון ובנייה, בית המשפט יורה על ביטול צו הריסה רק במידה שהשתכנע כי השימוש שנעשה במקרקעין, או העבודות שנעשו עליו, אכן בוצעו כדין. לחילופין, בית המשפט צריך להשתכנע כי הדרישות למתן הצו לא התקיימו או שנפל איזה פגם חמור בצו עצמו שבגינו יש לבטלו, נציין כי לפי החוק אם ניתן ביטול צו הריסה ובית המשפט קבע שמלכתחילה לא היה מקום להוציאו, הרי שמי שנגרם לו נזק בצו זה יכול בהחלט להיות זכאי לפיצויים. מאידך, אם הבעיה היחידה הייתה גם בהסמכה או במינוי של הגורם שהוציא את הצו, הרי שידו של בית המשפט תהיה קפוצה בקביעת פיצויים.

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי05/08/201020 צפיות
חשוב להתייעץ ולא לעשות מהלכים פזיזים. ניסיון שלנו יכול לסייע לך! ביצוע עבודות ללא היתר | שימוש במקרקעין ללא היתר. בסעיף 145(א), מטיל חוק התכנון והבניה, תשכ"ה – 1965 חובה לקבל היתר לבניה או לשימוש במקרקעין או בבניין: "145(א) לא יעשה אדם אחד מאלה ולא יתחיל לעשותו אלא לאחר שנתנה לו רשות הרישוי המקומית היתר לכך ולא יעשה אותו אלא בהתאם לתנאי ההיתר: (1) התווייתה של דרך, סלילתה וסגירתה; (2) הקמתו של בנין, הריסתו והקמתו שנית, כולו או מקצתו, הוספה לבנין קיים וכל תיקון בו, למעט שינוי פנימי בדירה;

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי05/04/201259 צפיות
יעוץ בהקמת עסק הצעד הראשון בין חלום למציאות מתחיל כאן. ​​​​כולנו שואפים להיות הבוסים של עצמנו אבל בפועל לא כל אחד מצליח. לרבים מאתנו יש יוזמות עסקיות מצוינות אך כדי להפוך אותן לעסק מניב ומשגשג נדרש תכנון, ידע בתחומים שונים והבנה עסקית. ​אם קורצת מהחומר האמיתי, נותר לך רק ללמוד איך עושים את זה נכון. אנו ב קלינגר רישוי עסקים נלווה אותך מהליך בדיקת המקום לפני השכרתו/רכישתו ועד קבלת רישיון העסק וההיתרים הנדרשים

מאת: בנימין קלינגרשלטון מקומי03/09/195370 צפיות
בירות על חוק התכנון והבנייה הן עבירות חמורות שעשויות להוביל לסנקציות קשות כנגד העבריין. משרד קלינגר היתרי בנייה, רישוי עסקים וייעוץ מוניציפאלי מתמחה בטיפול בעבירות אלו ומעסיק אדריכלים ומהנדסים שיוכלו לסייע לך להתמודד מול המערכת. נתפסת בעבירת בניה? הפתרון בהישג יד. צור קשר ונשמח לעזור לך לצאת מזה… " אם ביצעתם עבירת בנייה כלשהי, יכול מאוד להיות שתוכלו להכשיר אותה בדיעבד. באמצעות טיפול מקיף במספר חזיתות נשיג עבורכם את האישורים שיאפשרו לכם להמנע מצווי הריסה, קנסות ואפילו רישום פלילי".

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica