חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השכרת גנרטורים לשימוש פרטי

רוב האנשים הפרטיים לא מחזיקים גנרטור פרטי בבית. הם לא זקוקים לגנרטורים בחיי היומיום ומתמודדים היטב עם הפסקות החשמל שמתקיימות מעת לעת. בתים בהם פועלים מכשירים חשמליים שיש להפעיל 24 שעות ללא הפסקה זקוקים לגנרטורים. מכשירי חשמל שעלול להיגרם נזק מהפסקה לא צפויה בפעילותם זקוקים לגנרטורים. את הגנרטורים אפשר יהיה לרכוש ברשתות שיווק מכשירי חשמל גדולים, רשתות לשיווק ציוד הגברה ועוד.

קריטריונים לבחירת גנרטור

כל השכרת גנרטורים מתחילה בבחירת המכשיר המתאים ביותר. הקריטריונים לבחירת הגנרטור המתאים עוסקים בתפוקה, יציבות הזרם, משקל ורעש הפעלה וכמות צריכת הדלק. בכדי לבחור גנרטורים בעלי תפוקה מתאימה יש לחשב את ההספק החשמלי הדרוש ללקוח. יש לבחון את העצמה שדורש כל מכשיר חשמלי, לחבר אותן ולהוסיף 20% רזרבה. רישום שמציין את ההספק החשמלי לו זקוק כל מכשיר אפשר למצוא על גבי המכשיר בסמוך לפתח החיבור לחשמל. בהמשך כדאי לבחון את יציבות הזרם ולהעדיף באופן מובהק מכשירים שמספקים זרם אחיד ויציב לאורך זמן. משקל המכשיר משמעותי להתניידות והובלה ממקום למקום, גנרטורים שמכילים גלגלים מתגלים כשימושיים.

צריכת הדלק במכשיר

בשוק אפשר למצוא היום 3 סוגי גנרטורים לשימוש פרטי, שלושת המכשירים נבדלים זה מזה בסוג הדלק אותו הם צורכים ובכמות. הגנרטור הישן מופעל באמצעות תערובת של בנזין ושמן. גנרטור מתקדם יותר כבר מכיל שני מכלים נפרדים, אחד בעבור השמן ואחד בעבור הבנזין. הסוג השלישי מתייחס לגנרטורים שמספקים הספק עבודה לטווח הארוך ומופעלים באמצעות סולר. המכשירים שפועלים באמצעות סולר אידאלים בעבור עבודה ממושכת ורצוי להעדיף אותם על פני הגנרטורים שמתבססים על בנזין ושמן.

השכרה או קנייה

גנרטורים למכירה או להשכרה אפשר למצוא ברשתות השיווק המתאימות. השכרת גנרטורים מתאימה במצבים בהם האדם זקוק למכשיר באופן חד פעמי. קנייה מתאימה במקרים בהם יהיה שימוש מתמשך במכשיר. גנרטורים משומשים אפשר למכור לאחר השימוש בלוחות יד שנייה. את ההחלטה האם כדאי לרכוש את הגנרטור או רק להשכיר אותו מקבלים בהתאם לאופי השימוש ומחירים. במקרים בהם תעריף ההשכרה עולה על תעריף הרכישה כדאי יהיה לרכוש מכשיר. השכרה לטווח ארוך עלולה להסתכם בעלויות גבוהות שיהפכו את רכישת הגנרטור להחלטה נבונה יותר מבחינה כלכלית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טלי גל

מאת: טלי גלעסקי מזון19/11/12787 צפיות
המאכל היפני מתבסס בעיקר על אורז בחומץ, אצות מאכל ותוספות. המרכיב ההכרחי היחידי בסושי הוא האורז, שומרי המסורת יוכלו למצוא אורז סושי כשר כמעט בכל מרכול בישראל. את שאר המרכיבים בסושי אפשר להתאים להעדפתו האישית של האדם, אין כל הכרח להוסיף לסושי פירות ים ושאר מרכיבים לא כשרים.

מאת: טלי גלאבטחת הבית19/11/121174 צפיות
אף אחד מאיתנו לא רוצה להיתקע במקרה חירום בלי אמצעי הגנה והצלה. ידוע ששריפות הן אחד ממקרי החירום המסוכנים ביותר שפורצים ללא כל התראה וקשים לשליטה, ומבלי שאנחנו אפילו שמים לב. שריפות עלולות להיגמר בתוצאות הרות אסון. אמצעי כיבוי אש ומערכות כיבוי אש מצילות חיי אדם ולכן חשוב להקפיד להתקין אותן במקום המגורים ובמקום העבודה.

מאת: טלי גלמסיבות רווקים ורווקות15/11/12843 צפיות
כולנו היינו רוצות שתהיה לנו את מסיבת הרווקות החלומית, זאת שלא נשכח אף פעם ושתזכיר לנו שהחברות שלנו תמיד שם בשבילנו. לכן, אם עליכן לארגן מסיבה עבור חברה טובה שלכן שעומדת להתחתן, כדאי לחשוב על מגוון פעילויות מעניינות ומשעשעות שימלאו את האירוע המרגש.

מאת: טלי גלמט"ח15/11/121001 צפיות
נכנסתם לשוק המט"ח והתחלתם להבין מה בדיוק קורה בעולם המחסר העולמי. עם זאת, חשוב לזכור כי אחד המרכיבים החשובים והקריטיים להצלחתכם היא בחירת תוכנת מט"ח מתאימה איתה תעבדו מהמחשב האישי שלכם, כזו שתהיה אמינה, מקצועית ומקיפה וכמובן נוחה ומהירה לתפעול.

מאת: טלי גלניקיון15/11/121012 צפיות
את השטיחים בבית נהוג לנקות באופן קבוע בעזרת שואב אבק. פרט לשאיבת האבק מהשטיח יש להקפיד לנקות את השטיח בצורה יסודית אחת לחודשיים. חומרי ניקוי ביתיים לניקוי שטיחים אפשר למצוא בכל מרכול. החומרים הביתיים מצליחים להסיר כתמים קלים ולרענן את המראה הכללי של השטיח.

מאת: טלי גלרפואה משלימה15/11/12826 צפיות
שיאצו הוא אחד מתחומי הלימודים המבוקשים ביותר בעולם הרפואה המשלימה. מטפלי שיאצו מנוסים מועסקים בקופות חולים ומרכזי ספא. הם זוכים להערכה רבה ועוסקים בעבודה מעניינת שמציבה בפניהם בכל יום אתגרים חדשים. השיאצו מגיע אל העולם המערבי מתחום הרפואה הסינית העתיקה.

מאת: טלי גלריהוט 15/11/12914 צפיות
בין אם אתם חובבי בישול מושבעים, משוגעים לעיצוב, או סתם אוהבים לארח (גם אם מדובר בחימום במיקרוגל), מטבח מעוצב הוא מרכז העשיה הקולינרית של הבית. בעידן המזון המהיר, גם תחום עיצוב הבית עבר הסבה מהירה (ויש לומר נוחה) לכיוון המוכן והסטנדרטי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים קטנים ובינוניים

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים03/05/20141 צפיות
בכל תהליך של פתוח עסקי או תכנון אסטרטגי ,מתבצע תהליך של ניתוח יכולות עסקיות, במטרה לזהות את נקודות החוזק והחולשה של העסק. באותה נשימה מתבצעת הערכה של ההזדמנויות העסקיות, והאיומים הנשקפים מסביבת התחרות הקרובה (מתחרים, לקוחות, ספקים תחליפים, חודרים חדשים) והסביבה הרחבה ( פוליטית, כלכלית, חברתית, רגולציה, טכנולוגית, שמירת הסביבה).

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20259 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: עוזי פלגעסקים קטנים ובינוניים05/04/20188 צפיות
כל בעל עסק ללא קשר לגודל העסק, חייב לבחון ולהעריך מנקודת ראות של "ועדת חקירה עצמית" איך הוא ועסקו חוו את האירוע הזה, ולהיזכר באירועים שליליים נוספים שחוו בעבר, בתהליך ניהול העסק שלהם, לקבל תובנות חדשות בניהול עסקי וליישמם בעסק שלהם.

מאת: רונית אלפסיעסקים קטנים ובינוניים02/08/19979 צפיות
האם לעבוד מהבית או לשכור משרד? לחלקנו התשובה ברורה, יש המעדיפים לעבוד מהבית ויש שעבורם הנושאר טאבו והם חייבים משרד. להלן טיפים שיסייעו לכם לבחור את המשרד האולטימטיבי עבורכם.

ענף שירותי האחסנה הוא תחום רחב של אחסון ציוד לעסקים, אחסון תכולת דירה, השכרת מכולות או אחסנה במכולות. היכן, כמה ומה כדאי לבדוק קודם.

מאת: gal ganonעסקים קטנים ובינוניים01/07/18444 צפיות
כאשר אנחנו נוסעים נסיעה ארוכה או נסיעה ליעד קרוב יותר הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שיהיה לנו תקר בגלגל. תקר בגלגל יכול לשבש את לוח הזמנים שלנו ולהפוך את סדר היום שלנו לכזה שיש בו הרבה אי נעימות ועיכובים. במקרה שיש לנו תקר בגלגל אנחנו לא צריכים להתאמץ ולהזיע עד שנצליח להחליף לבד את הגלגל ולתקן אותו. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה להזמין שירות החלפת גלגל כזה שאנשי מקצוע יבואו לכל מקום בו אנחנו תקועים ויחליפו לנו באופן מהיר ומאוד נוח את הגלגל עם התקר לגלגל קבע חדש שיוכל לשמש אותנו במשך זמן רב.

מאת: תמריץ לעסקיםעסקים קטנים ובינוניים05/01/18608 צפיות
המאמר מפרט מגוון תמריצים ודרכים לקידום המכירות של חנויות פרטיות במרחב הקמעונאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica