חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפול באלרגיה- תן לאף שלך אוויר

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה29/11/2012590 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

. אלו שאינם שמחים, בהרבה מקרים פשוט סובלים מאלרגיות. אם אתם מזדהים עם הנאמר וסובלים גם אתם משלל תסמינים מגוונים ולא רצויים, כדאי שתדעו שיש פתרון. הפתרון הינו טיפול באלרגיה לפי גישה שונה מהגישה הרווחת בעולם הרפואה המערבי.

טיפול באלרגיה- קחו את האדמומיות הזו ממני

אתם וודאי מותשים כבר משימוש בתרופות שונות ולא מועילות, נמאס לכם מטיפות אף ממכרות, תרופות מרירות ופשוט בא לכם להפטר כבר מאותה נזלת אלרגית ארורה אשר תוקפת כל עונת אביב או לחילופין, נזלת כרונית אשר אינה מפסיקה להטריד, נמאס לכם מגירודים ועיניים אדומות ואתם פשוט רוצים שכל הסבל הזה יגמר. ישנם טיפולים, אל דאגה. אם אתם רוצים תוכלו ככל הנראה להיעזר בטיפולים הקיימים במסגרת הרפואה המשלימה. רפואה זו רואה את הגוף כמכלול- כאשר הגוף משפיע על הנפש והנפש על הגוף. לפי התורה, קיימים בגופינו מסלולים הנקראים מרידיאנים ואלו אחראים על זרימתה של האנרגיה והדם לעבר איברים. כאשר האנרגיה נמוכה הסבירות כי הגוף יחלה עולה. בין הטיפולים ניתן למצוא את השיטות: דיקור סיני, דיקור יפני, ניתן להיעזר בעיסויים שונים כמו שיאצו, טווינה, להשתמש בעשבים שונים ועוד.

במידה ואתם רוצים לקבל טיפול, עליכם להתייעץ עם רופא מטפל. רופא מטפל יבצע  בדיקת אלרגיה עבור גופכם. אבחון אלרגיה מתבצע על ידי טפטוף טיפות שונות ודקירת הזרוע. תוך חמש עשרה דקות תוכלו לדעת אם ישנה תגובה אלרגית. כף ידע הרופא כיצד יש לטפל בסימפטומים המתישים במקרה שלכם.

פיתחו את הראש בלי לחשוש

רפואה אלטרנטיבית קיימת זה שנים רבות. מדובר ברפואה עתיקה ביותר אך ישנם אנשים אשר מטילים ספק ביכולותייה. אנשים אלו רגילים לצורת חשיבתה של הרפואה המערבית ובשל כך אינם נותנים צ'אנס לסוגי טיפול נוספים. מדובר בהפסד רב שכן ייתכן ויוכלו אלו לפתור את בעיותיהם בעזרתה של הרפואה המשלימה. במידה ואתם סובלים מאלרגיות או מכירים אנשים אשר סובלים מאלרגיות, דאגו ליידע אותם לגבי  קיומם של טיפולים נוספים אשר קיימים במסגרת הרפואה האלטרנטיבית. חבל שמחסור בידע או חוסר פתיחות לאפשרויות יימנעו את הבראתם.

שיטות הטיפול במסגרת רפואה משלימה הינן יעילות ביותר וכבר רבים נעזרו בהן למטרת טיפול באלרגיה. בואו לטיפול, נסו, תיווכחו בעצמכם. כמובן אל תשכחו להגיע קודם לרופא מייעץ ומאבחן. ייתכן כי בעזרת טיפול מתאים תתאזן האנרגיה בגופכם מחדש, הדם יזרום אל האיברים הפנימיים, יחזק אתכם והאלרגיה לא תפגע בכם מפני שגופכם יתחסן כנגדה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אייל ליבנה מייסד הקלינקה MasterPlus לרפואה משלימה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אייל ליבנה

מאת: אייל ליבנהבריאות ורפואה כללי03/10/13605 צפיות
דיקור יפני - הדיקור שמעיף מכם את המחלה ומחזיר לכם את הבריאות והשקט

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה01/10/13616 צפיות
רפואה משלימה – לנסות לקבל טיפולים מסוג שונה

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה16/09/13758 צפיות
רפואה יפנית – רפואת הגוף והנפש

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה16/09/13742 צפיות
רפואה משלימה – להקשיב לכאב ולשמוע את עצמכם, אל תזלזלו בתחושות הגוף והנפש

מאת: אייל ליבנהרפואה25/10/12632 צפיות
נשים רבות המנסות להרות מוצאות כי הן אינן מצליחות להיכנס להריון משך תקופה ארוכה. בעיות פוריות אצל נשים הן נושא נפוץ מאוד ואחד מהמדאיגים ביותר לכל אישה. הרפואה המערבית יכולה לטפל בהצלחה בבעיות פוריות אך הטיפול אינו מושלם. שילוב של דיקור סיני, רפואה לא קונבנציונאלית, תזונה נכונה והורדת מפלס המתח מעלים משמעותית את הסיכוי להיכנס להריון גם מול בעיות פוריות מורכבות.

מאת: אייל ליבנהנשירת שיער30/09/12630 צפיות
נשירת שיער אצל גברים – לא צריך להשלים איתה מכירים את זה? אתם מלטפים את פדחתכם ולפתע נשארות בכף היד שלכם כמה שערות או שאתם קמים מהמיטה ומוצאים שערות על הכר.

מאת: אייל ליבנהנשירת שיער29/08/12576 צפיות
בהתחלה אתם אולי לא בטוח שזה זה, אבל השערות הקצרות שאתם מוצאים ברחבי הבית לא משאירות מקום לספק – אתם סובל מנשירת שיער. זו בהחלט אחת מהתופעות הגופניות שאנחנו לא מצליחים למצוא בהן חן וכשהנשירה מתחילה להיראות כלפי חוץ, זה יכול אפילו להלחיץ.

מאמרים נוספים בנושא רפואה משלימה

מאת: nirרפואה משלימה23/08/19587 צפיות
בעקבות ההמלצה שלא לתת תרופות נגד צינון לילדים מתחת לגיל שש, מה בכל זאת ניתן לעשות להקל על התופעה השכיחה

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18748 צפיות
הבחירה הטובה ביותר של האדם תתבטא בתוצאותיה של אותה הבחירה. אם הבחירה הייתה נכונה תוכלו לדעת זאת רק כאשר תראו תוצאות. הטיפולים הבריאותיים השונים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית בעלי המון צדדים. על מנת להשיב את הגוף לאיזון, לחזקו, להאיץ טיפול והחלמה מומלץ לשלב טיפול משלים.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/11/18692 צפיות
כל סוג כאב בסופו של דבר כשהוא נהפך לבעיה כרונית, יהיה מוגר כטורדני. כאבי גב, צוואר, ראש ועוד.. אלו חלק מדוגמאות לסוגי כאב שכשאר הם הופכים לבעיה כרונית מאוד מאוד קשה לחיות אתם.

מאת: moraleרפואה משלימה24/07/18591 צפיות
לא מעט אנשים מחפשים במהלך השנים, אופציות לטיפול ייחודי, טיפול טבעי במחלות שונות, טיפול אלטרנטיבי כפי שנהוג לקרוא לו לא פעם. יש לכך הסברים פשוטים למדי, החל מכך שקיים קושי מסוים לעבור טיפול אצל רופא רגיל מסיבות שונות, כלה בכך שקיים חוסר אמונה בכל מה שקשור לטיפול רגיל, מערבי, קונבנציונלי, או שפשוט כל הטיפול הרגילים נוסו ולא צלחו, אז יש ניסיון לעשות טיפול אחר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/06/18418 צפיות
היש פתרון טבעי לכאב כל שהוא? קצת קשה להאמין.. בעולם שכולו מלא פתרונות תרופתיים, מכשר, ניתוחים ועזרים רפואיים נוספים קצת קשה להאמין שיש משהו שממש טבעי במאת האחוזים עבור אלו הסובלים מכאבים שונים. במאמר שלפניכם נכיר לכם את שיטת הטיפול אוסטאופתיה שמבוססת על טהרת הטבעיות בלבד.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה31/05/18375 צפיות
רפואה טבעית משמע פתרון בריא יותר לבעיות הבריאותיות השונות. לעיתים, כשאדם חש ברע הוא ייקח את התרופה הראשונה שהוא ימצא בביתו ולעיתים? ייקח מנה כפולה.. "רק שיעבור מהר".. וכמו כן דוגמאות רבות נוספות לנזקים שאנחנו עשויים לעשות לעצמנו באמצעות שימוש לא נכון בתרופות, או בכלל מקרים שיכולתם להימנע משימוש שכזה כיוון שיש פתרונות נוספים טבעיים ובריאים הרבה יותר.

מאת: נטלי הרוש רפואה משלימה29/04/18398 צפיות
לעיתים, מצבים בריאותיים שונים מגיעים ממתחים, מקרים נפשיים, טראומות, פגיעות פיזיות ומגוון סיבות שהן.. לעיתים גופך עשוי לאותת לך שהוא זקוק למנוחה או שהוא זקוק שיבדקו אותו לעומק והעיקר הוא באמת לעשות זאת ולהיות קשוב אליו ולא לתת לעומס היומיומי להשכיח את חשיבות הכאב ולהזניח את עצמך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica