חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיקור סיני לנשים – בעיות פוריות

מאת: אייל ליבנהרפואה25/10/2012632 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה גורם לבעיות פוריות אצל נשים?

רוב בעיות הפוריות אצל נשים נגרמות ממגוון סיבות, כ-30% נגרמות ממחזור לא סדיר , כ-40% מבעיה באיברי הרבייה. מקרים רבים של בעיות פוריות נגרמים מסיבות שאינן ידועות. הרפואה המערבית לא תמיד יכולה לתת סביה ספציפית לבעיה ולא תמיד יכולה לפתור אותה.

כיצד דיקור סיני יכול לעזור לנשים המתקשות להרות?

דיור סיני יכול לעזור במקרים רבים מאוד, לפתור תופעות כגון כאב ראש, טיפול במיגנרות, כאבי מחזור, כאבי רגליים, טיפול כאבי ברכיים ועוד. הדיקור עוזר לנשים שלא מצליחות להיכנס להריון באופן טבעי ולנשים שעוברות תהליכי הפרייה. שילוב של שינוי בתזונה לאור העקרונות של הרפואה הסינית עם צמחי מרפה מעודדי פורית יכול לעזור מאוד לפתור בעיות פוריות אצל נשים (וגברים).

האם דיקור סיני לבדו מספיק כדי לפתור בעיות פוריות אצל נשים?

התשובה לשאלה זו תלויה בסיבה שבגינה האישה מתקשה להיכנס להריון. דיקור סיני יכול לעזור מאוד במקרים בהם הקושי להיכנס להריון אינו מוגדר על ידי הרפואה הקונבנציונאלית. כ-10% מהנשים שלא מצליחות להרות לא יקבלו סיבה קונקרטית לכך מהרפואה המערבית. במקרים אלו, פעמים רבות די בטיפולי דיקור סיני על מנת להרות בהצלחה.

האם דיקור סיני יכול להחליף את הרפואה הקונבנציונאלית?

במקרים בהם הסיבה לחוסר הפוריות אצל האישה אכן מוגדרת כמו למשל בעיה פיזית במערכת הרבייה דיקור סיני לרוב לא יוכל להחליף את הרפואה האלטרנטיבית עם זאת, נשים שעוברות הליכים כירורגיים או טיפולי פוריות יכולות לשלב דיקור עם טיפולים אחרים, רפואה משלימה במקרה זה תומכת בפעולות האחרות שנעשות. כך למשל, נשים שעוברות שאיבת ביציות והפריה יוכלו ליהנות מכל היתרונות של הדיקור הסיני – רגיעה של הגוף והנפש, איזון המערכת האנרגטית והורדת מפלס המתח בגוף. ידוע כי ככל שהאישה מתוחה יותר כך יורד הסיכוי להצלחה ההפריה. הדיקור בהחלט מרגיע את המערכת הפיסית כולה וכמובן גם את הנפש, עובדה שתורמת רבות להצלחת ההליך.

מה מומלץ לעשות במידה ואת סובלת מבעיות פוריות?

חשוב מאוד לגשת לייעוץ רפואי על מנת לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה במידת האפשר. מעבר לכך, חשוב מאוד לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ושמירה על כושר גופני. מעבר לכך, בהחלט מומלץ לגשת לטיפול בדיקור סיני, בכל מקרה של בעיות פוריות, דיקור סיני יכול לעזור בין אם כטיפול ישיר בתופעה או כטיפול תומך

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אייל ליבנה מייסד הקלינקה MasterPlus לרפואה משלימה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אייל ליבנה

מאת: אייל ליבנהבריאות ורפואה כללי03/10/13605 צפיות
דיקור יפני - הדיקור שמעיף מכם את המחלה ומחזיר לכם את הבריאות והשקט

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה01/10/13616 צפיות
רפואה משלימה – לנסות לקבל טיפולים מסוג שונה

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה16/09/13758 צפיות
רפואה יפנית – רפואת הגוף והנפש

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה16/09/13742 צפיות
רפואה משלימה – להקשיב לכאב ולשמוע את עצמכם, אל תזלזלו בתחושות הגוף והנפש

מאת: אייל ליבנהרפואה משלימה29/11/12591 צפיות
טיפול באלרגיה- רק רוצה לנשום רבים מאתנו נהנים מחילופי עונות השנה שכן הן מוסיפות עניין, חינניות, צבע ומלוות את החגים השונים שהם חלק נכבד ממהלך חיינו. לצערינו, לא כולם נהנים עם נשירת עלעליו של העץ, בואו של הגשם הראשון, פתיחת עונת הרחצה או ביקורו של הפרפר הכתום.

מאת: אייל ליבנהנשירת שיער30/09/12630 צפיות
נשירת שיער אצל גברים – לא צריך להשלים איתה מכירים את זה? אתם מלטפים את פדחתכם ולפתע נשארות בכף היד שלכם כמה שערות או שאתם קמים מהמיטה ומוצאים שערות על הכר.

מאת: אייל ליבנהנשירת שיער29/08/12576 צפיות
בהתחלה אתם אולי לא בטוח שזה זה, אבל השערות הקצרות שאתם מוצאים ברחבי הבית לא משאירות מקום לספק – אתם סובל מנשירת שיער. זו בהחלט אחת מהתופעות הגופניות שאנחנו לא מצליחים למצוא בהן חן וכשהנשירה מתחילה להיראות כלפי חוץ, זה יכול אפילו להלחיץ.

מאמרים נוספים בנושא רפואה

מאת: קרוסלה הריון ולידהרפואה24/04/191061 צפיות
לא אחת שולח הרופא את המטופל לבצע CT של מערות האף כדי לאתר בעיה זו או אחרת. עיבוי ברירית הסינוסים - ממצא שכיח ב-CT של מערות הפנים. העיבוי מתרחש בדרך כלל כתוצאה ממצב דלקתי בסינוסים. הסינוסים הם למעשה חללי עצמות הפנים המלאים באוויר. בדופן החללים האלה מצויה רקמה עדינה – הרירית. הרירית היא זו שמייצרת את הליחה בעת הצטננות, אך במצב דלקתי יכול להיווצר מצב של עיבוי ברירית.

מאת: קרוסלה הריון ולידהרפואה19/03/19773 צפיות
מה הגורמים והתסמינים של סינוסיטיס אצל ילדים? וכיצד מטפלים?

מאת: דוד כהןרפואה30/01/19989 צפיות
סינוסיטיס היא מחלה זיהומית שיכולה להיות כרונית ולעיתים יש נטייה גנטית לחלות במחלה. הגורמים למחלה הם בעיקר הצטננות וגודש באף ובמערות הפנים (לחי, עיניים ועוד), כשיש כאבים שלא חולפים באזור הפנים חשוב להבדק ע"י רופא על מנת למנוע סיבוכים

מאת: ילדונתרפואה15/08/18964 צפיות
ניסויים בבעלי חיים אינם רק נושא מדעי אלא גם טעונים רגשית. למצדדים בניסויים בבעלי חיים וגם למתנגדים יש טיעונים צודקים, מוכחים וכבדי משקל. להלן ננסה להבין ולו במעט את מורכבות נושא הניסויים בבעלי חיים.

מאת: יצחק בכררפואה18/06/18427 צפיות
לחץ בעבודה ובריאות לקויה הם עניין שכיח. מחקרים רבים הוכיחו את הקשר הזה שבין לחץ נפשי לבין בריאות לקויה. המחקר הנוכחי מצא שלחץ נפשי גבוה גורם גם לאובדן ימי עבודה על רקע של בעיות נפשיות וכמובן להפסדים כלכליים. העובד הוא הנכס הכי חשוב של המעביד. עובד מרוצה הוא עובד יצרני. עובד מדוכא הוא עובד שלא ניתן למצות את יכולתיו. התפיסה הזאת מתבססת על מגוון רחב של מחקרים כולל המחקר הנוכחי שעסק בתחום הארגונומיה וההשפעה שיש למצבו הנפשי של העובד על היכולות שלו.

מאת: אלעד סאעת רפואה29/03/18477 צפיות
פריצת דיסק, חוויה זה בבטוח לא... פריצת דיסק... רק מלשמוע את צירוף המילים הזה נעשה כאב מדומה בגוף. ללא ספק פריצת דיסק היא בעיה בריאותית המעיקה על הסובלים ממנה ומשנה את איכות חייהם שלא לטובה כמובן. עם זאת עולמנו המפותח לא נותן לנו להישאר עם הכאב יותר מדי זמן ומצא לנו אפשרות מצוינת להעלים את הכאב.. קראו את המאמר הבא והכירו את הדרך.

מאת: רוני הכהןרפואה29/09/17956 צפיות
נמצאים על מטוס אשר מיועד להטסה של חולים ובו יש את כל הציוד והצוות הרפואי אשר יכול להעביר אותם אל היעד שלהם בשלום וללא סכנה שהיא לא מחושבת על ידי הצוות הרפואי טרם היציאה לדרך. מהי עלות הטסה רפואית

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica