חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתקני תצוגה ומידוף לחנויות

מאת: אסף שמעוןמכירות01/01/2013961 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בעלי העסקים כבר יודעים כי מתקני תצוגה לחנויות הם הרבה יותר מאמצעי עליו מסדרים ומציגים את הסחורה. בחירת המתקנים משמעותית ביותר לנתונים הסופיים של  מחזור המכירות וכמובן לעידוד רכישת מוצרים מסוימים על פני אחרים.

מתקני תצוגה לחנויות מעוצבים ונבחרים תוך התייחסות לתיאוריות פסיכולוגיה שיווקית. בהתאם למחקרים ולנתונים המוצגים בתיאוריות אלו ניתן לבצע מהלכים שיווקיים נכונים ומצליחים יותר. מתקני תצוגה לחנויות מיוצרים בסטנדרטים גבוהים של איכות ודיוק, תוך שימת לב אמיתית לפרמטרים כגון בחירת הצבע הנכון, המרווחים בין המדפים וכמובן הנגישות של הלקוח לכל המוצרים המהווה נקודה קריטית להשלמת המכירה.

מתקני תצוגה לחנויות מהווים חלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית של המקום. מתקני זכוכית יוקרתיים עדינים מעבירים מסרים של הדר, תחכום ויוקרתיות, והם מתאימים לשימוש בחנויות תכשיטים וחנויות אופנה עילית (בוטיקים הממוקמים בנקודת מפתח כגון קניוני יוקרה, שדרות של חנויות מותגים ועוד).

כשם שמדפי הזכוכית משרתים נפלא את החנויות היוקרתיות הם יהוו גורם מפריע ולא הולם עבור חנויות מסוג אחר, למשל חנויות חומרי בניין או חנות לבעלי חיים או מוצרי ספורט. בחירת מתקני התצוגה היא חלק בלתי נפרד מתהליך עיצוב הפנים ומיתוג העסק. ללא ספק בחנויות שכאלה מוטב לבחור במתקנים מחומרים גסים וחזקים יותר עם יכולת לשאת משקל רב. ההתאמה היא ללא ספק החלק הקריטי ולכן כאשר הבחירה נכונה נוצרת אווירה הרמונית שמשרתת היטב את המטרות של בעל העסק.

מידוף לחנויות : תצוגה ואחסון

כאשר עוסקים בפתרונות אחסון ותצוגה יש להכניס אל המשוואה שיקולים של עיצוב, בטיחות ונוחות. מידוף לחנויות הוא גם אמצעי לאחסנת המלאי הקיים. כאשר מערכת המדפים אינה נוחה קשה יהיה לאתר את הפריטים המבוקשים בעבור הלקוחות שממתינים בחנות וקשה לבצע הזמנות מלאי מדויקות.

כאן המקום להפריד בין מערכות מידוף המיועדות לחלל החנות הנחשף לקהל הלקוחות ולמערכות מידוף לחנויות שמיועדות לעובדים בלבד כגון מערכות להצבה במחסן האחורי של החנות. מידוף מהסוג הזה בוחרים תוך שיקולי נוחות הצוות וקיבולת המחסן בלבד. שיקולי העיצוב אינם מכריעים כאן וכדאי לתת משקל רב יותר ליציבות המתקן ובחירת פתרונות האחסון הטובים ביותר.

מתקני תצוגה לחלונות ראווה

חלון ראווה מעוצב מצליח לגרום לעוברים ושבים תחושת סקרנות בתקווה שיתעורר בהם חשק להיכנס לחנות ולבחון את המוצרים מקרוב. יש מעצבים שמעדיפים להציב בחלון הראווה את הפריטים האטרקטיביים ביותר, אחרים דווקא מעדיפים לשמור את הפריטים היפים ביותר בתוך החנות. חלון הראווה הוא אמצעי ליצירת רושם ראשוני חיובי. כאן נכנסים לתמונה מתקני תצוגה שמציגים את הפריטים בצורה נאותה.

על מנת להציב חלון ראווה שיגרום ללקוח פוטנציאלי להישאב פנימה אל חלל המכירה יש לשים דגש רב על חדשנות, יצירתיות ולכידת הקו האופנתי הפופולרי ולשדר אליו. כמו כן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום לביצוע גימור מושלמים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף שמעון

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/131076 צפיות
חיי מין מלאים לא אמורים להפוך לחלום אלא לעניין בר קיימא שניתן להשיגו ורצוי מאד לפעול על מנת להגיע לשיא של תפקוד מיני ולשיפור קיצוני של איכות החיים.

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/13897 צפיות
כמוסות גברא MAX מכילות אך ורק רכיבים טבעיים, כל אחד מהם מפרק בגופנו חומר פעיל המביא לשיפור משמעותי בתפקוד המיני.

מאת: אסף שמעוןייעוץ עסקי17/01/13980 צפיות
תפקידו הראשי של הליך הנפקת רשיון יצרן משרד הבריאות הינו דאגה לכל אזרחי המדינה, לבריאותם ולבטיחותם

מאת: אסף שמעוןשיפוצים01/01/13696 צפיות
על מנת לייצר מקום משפחתי וחם, נפרד מן החוץ, יש להתאים את השערים לגינה, את הגדרות ואת הפרגולה לסטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד

מאת: אסף שמעוןאירועים וחתונות – כללי30/12/12727 צפיות
השכרת ציוד לאירועים היא פתרון נהדר בעבור אירועים ואירוח ביתי של קבוצות גדולות בהם מבקשת המשפחה להימנע מלעסוק בהובלה ושינוע רהיטים או בטיפול בכלים, הגשה לאורחים או בכל הקשור לניקיון.

מאת: אסף שמעוןעיצוב אירועים30/12/1210184 צפיות
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

מאת: אסף שמעוןנדל"ן16/12/125393 צפיות
חשוב לזכור כי על פי חוק בישראל על אדמות של משק חקלאי לא ניתן לבנות ללא אישור הפשרה. כמו כן חשוב להבהיר כי רוב הקרקעות במדינת ישראל נמצאות תחת פיקוח של מנהל מקרקעי ישראל

מאמרים נוספים בנושא מכירות

מאת: עוזי פלגמכירות30/05/20219 צפיות
התשובה לשאלה מי הלקוח שלי?, מתחילה בשאלה מקדימה לאיזה צורך אני מספק פתרון ?. הבנת הצורך, מאפשרת זיהוי ראשוני של סוגי הלקוחות הנדרשים לצורך ואת גודל השוק הפוטנציאלי. אבל לפני פילוח השוק וזיהוי מי זה הלקוח הפוטנציאלי ובהמשך מי הלקוח הממוקד קרי "הפרסונה" אליה העסק יכוון. כדאי להבין מי הוא לקוח ומי הגורמים המעורבים "בשרשרת הקנייה" ומידת השפעתם על תהליך הקנייה.

מאת: עוזי פלגמכירות26/05/20240 צפיות
ניהול תהליך מכירה יעיל הוא מהלך נחוץ וחיוני בכל פעילות עסקית, בנושא פורסמו מאמרים רבים והנושא הוצג והודגש באופנים שונים, במאמר הזה הועלו נקודות שונות כולל טיפים, המתייחסים לניהול תהליך מכירה B2B (עסק מוכר לעסק) של מוצרים טכניים המיועדים לשימוש עסקי.

מאת: ישראל רף מכירות03/01/161476 צפיות
עציצים לטו בשבט, מתנה טבעית שמרגשת את מקבליה, מסוגי צמחים שונים ועד למגוון גדלים, מנעד המחירים הוא דבר חשוב, עציץ שיהיה מתנה נאה עבור כל מי שרוצה לגדל משהו יפה במקום מגוריו.

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151538 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: אביב יועציםמכירות24/11/151104 צפיות
הצורך בצילום מסמכים הינו נדרש ביותר עבור כל משרד בימינו ולעיתים גם כחלק משירות הניתן ללקוחות, במשרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמיים ועוד. מכונות צילום הן המוצר הטכנולוגי שאחראי על ביצוע משימה זו כאשר ניתן לרוכשן בהתאמה אישית מושלמת על פי צרכיכם המדוייקים. להלן כל האפשרויות המוצעות לכם ברשתות המובילות. צבעוני או שחור לבן? מכונות הצילום השונות משתמשות בהפרשי דפוסי החזרת הצבע הנקלטים ממנורה שסורקת את הדף המצולם, ממירות את האותות לשפת תוכנה ומבצעות העתקה מדויקת. ישנן מכונות צילום שמסוגלות לעשות כן בהעתק

מאת: רוי ורלמכירות11/02/152632 צפיות
Mobile marketing may be a steady source of major or minor income for you. These tips will educate you an inside look at the world of mobile marketing. You need to build a solid database. Do not just add random cell phone numbers to your database.You must get their go ahead before you can text them frequently. You can get permission through the web or by the reply of a code you have given them.

מאת: כתיבת מומחיםמכירות10/12/141381 צפיות
האינטרנט שינה דברים רבים בחיינו. לא רק תפיסות, מחשבות ותיאוריות אלא גם התנהגות יום יומית שכיום אנו מבצעים אותה בצורה שונה לחלוטין מאשר היינו עושים לפני עשר ועשרים שנה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica