חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רישיון יצרן מטעם משרד הבריאות

מאת: אסף שמעוןייעוץ עסקי17/01/2013933 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רשיון יצרן משרד הבריאות הינו רשיון חובה לכל מפעל, בית קפה, דוכן או מסעדה המבקשים לייצר ולמכור מזון. ההחמרה ברשיון זה חלה גם על מפעלים המייצרים מתקני אריזה למזון ואף למפעלי תוספים או תבלינים למיניהם, הקטגוריה הינה כאמור גורפת – כל בית עסק לייצור מזון או חלק ממנו.

רשיון יצרן משרד הבריאות – למען עסקים טובים יותר

בעל עסק שעושה את צעדיו הראשונים בתהליך הבירוקרטיה הסבוך ושמו הנפקת רישיון יצרן משרד הבריאות או רישוי עסקים חווה תסכול גדול מאד הגורם לא פעם לייאוש ולנטישת התהליך. אולי זה המקום לציין כי על אף המורכבות הטמונה בתהליך ועל אך שהוא אכן מייגע ביותר ודורש כמויות אדירות של אנרגיה יש בו מן השכל הישר וחשיבותו עולה על כל קושי העולה בדרך.

זאת משום שתפקידו הראשי של הליך הנפקת רשיון יצרן משרד הבריאות הינו דאגה לכל אזרחי המדינה, לבריאותם ולבטיחותם. הרשיון מוודא כי במפעל או במטבח המסעדה או החנות מיוצרים מוצרי מזון איכותיים תוך שימוש בחומרי גלם ברי תוקף, שאינם מקולקלים או נגועים בחיידקים, כמו כן נבדק המטבח עצמו, איכות הצנרת והביוב שלו, החשמל והאלמנטים השונים המרכיבים אותו תוך מחשבה קדימה על הצוות הפועל בו ועל בטיחותו.

חלק מהליך רישוי העסקים הנוסף כולל גם בדיקה של מטפי כיבוי האש ועמידה בתקני בטיחות וגהות ותקנות הנכים למיניהם, למתן שירות טוב יותר לכל אזרח ואזרח.

השלבים בדרך

בשלב הראשון נבדק המבנה הייעודי ואת התאמתו לעסק. יש לוודא כי מידות המטבחים ואזורי הייצור עומדים בתקן כמו גם מערכות החשמל, המים והביוב. במידה ולא יש לבצע את ההתאמות הנדרשות. לאחר מכן יש להתקין את מערכת כיבוי האש ויתר אמצעי הגהות והבטיחות בהתאם למתבקש ולהכין את התוכניות השונות לבקשת משרד הבריאות.

בשלבים הבאים מוגשת הבקשה לוועדה המקצועית שבוחנת אותה ומגיעה לבצע ביקורת פנים על ידי איש מקצוע מומחה לפיקוח בריאות. במידה והבדיקה עלתה יפה זוכה בית העסק ברשיון יצרן משרד הבריאות. רשיון מטעם מחלקת רישוי עסקים בודק פנים נוספות של בית העסק וגם במקרה זה יש להגיע לוועדה הבוחנת את הניירת שהוגשה בצורה מעמיקה.

פנייה לעזרה מקצועית

רוצים להימנע מהתעסקות עצמית עם התהליך והבירוקרטיה? השאירו את הטיפול למומחים. חברות מקצועיות לטיפול ברישוי עסקים וברישיון יצרן משרד הבריאות פועלות בישראל מזה שנים ומעניקות שירותים שונים ומקיפים לרבות טיפול בניירת ובבקשות, ערעור לוועדות, ליווי וייעוץ עסקי ועוד.

חברות אלו מכירות את ההליך לפני ולפנים, וגם את הדרך הטובה והמהירה ביותר להשיג את הרשיונות. אמנם מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת אך במידה ואינכם מעוניינים להוציא כספים רבים ואנרגיה על טיפול עצמי בהליך כדאי מאד לשקול את שירותיהם. לא פעם בסופו של דבר מתגלה כי ההוצאה הייתה דומה ואף פחותה מכך, וההליך קצר בצורה משמעותית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף שמעון

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/131032 צפיות
חיי מין מלאים לא אמורים להפוך לחלום אלא לעניין בר קיימא שניתן להשיגו ורצוי מאד לפעול על מנת להגיע לשיא של תפקוד מיני ולשיפור קיצוני של איכות החיים.

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/13847 צפיות
כמוסות גברא MAX מכילות אך ורק רכיבים טבעיים, כל אחד מהם מפרק בגופנו חומר פעיל המביא לשיפור משמעותי בתפקוד המיני.

מאת: אסף שמעוןמכירות01/01/13918 צפיות
מתקני תצוגה לחנויות מהווים חלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית של המקום, ומערכות מידוף לחנויות מיועדות לעובדים בלבד כגון מערכות להצבה במחסן האחורי של החנות.

מאת: אסף שמעוןשיפוצים01/01/13652 צפיות
על מנת לייצר מקום משפחתי וחם, נפרד מן החוץ, יש להתאים את השערים לגינה, את הגדרות ואת הפרגולה לסטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד

מאת: אסף שמעוןאירועים וחתונות – כללי30/12/12687 צפיות
השכרת ציוד לאירועים היא פתרון נהדר בעבור אירועים ואירוח ביתי של קבוצות גדולות בהם מבקשת המשפחה להימנע מלעסוק בהובלה ושינוע רהיטים או בטיפול בכלים, הגשה לאורחים או בכל הקשור לניקיון.

מאת: אסף שמעוןעיצוב אירועים30/12/1210122 צפיות
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

מאת: אסף שמעוןנדל"ן16/12/125354 צפיות
חשוב לזכור כי על פי חוק בישראל על אדמות של משק חקלאי לא ניתן לבנות ללא אישור הפשרה. כמו כן חשוב להבהיר כי רוב הקרקעות במדינת ישראל נמצאות תחת פיקוח של מנהל מקרקעי ישראל

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20344 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191054 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18385 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18483 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18551 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: ליאורייעוץ עסקי07/11/17786 צפיות
מכונות שרינק מעולות במיוחד, מסייעות לשפר תוצאות של עסקים שונים. מכונת שרינק, היא סוג של מכונת אריזה. כדאי לרכוש מכונת שרינק, מחברה בעלת מוניטין בתחום מכונות האריזה.

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/17598 צפיות
חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים. מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאת במקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica