חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רישיון יצרן מטעם משרד הבריאות

מאת: אסף שמעוןייעוץ עסקי17/01/2013979 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רשיון יצרן משרד הבריאות הינו רשיון חובה לכל מפעל, בית קפה, דוכן או מסעדה המבקשים לייצר ולמכור מזון. ההחמרה ברשיון זה חלה גם על מפעלים המייצרים מתקני אריזה למזון ואף למפעלי תוספים או תבלינים למיניהם, הקטגוריה הינה כאמור גורפת – כל בית עסק לייצור מזון או חלק ממנו.

רשיון יצרן משרד הבריאות – למען עסקים טובים יותר

בעל עסק שעושה את צעדיו הראשונים בתהליך הבירוקרטיה הסבוך ושמו הנפקת רישיון יצרן משרד הבריאות או רישוי עסקים חווה תסכול גדול מאד הגורם לא פעם לייאוש ולנטישת התהליך. אולי זה המקום לציין כי על אף המורכבות הטמונה בתהליך ועל אך שהוא אכן מייגע ביותר ודורש כמויות אדירות של אנרגיה יש בו מן השכל הישר וחשיבותו עולה על כל קושי העולה בדרך.

זאת משום שתפקידו הראשי של הליך הנפקת רשיון יצרן משרד הבריאות הינו דאגה לכל אזרחי המדינה, לבריאותם ולבטיחותם. הרשיון מוודא כי במפעל או במטבח המסעדה או החנות מיוצרים מוצרי מזון איכותיים תוך שימוש בחומרי גלם ברי תוקף, שאינם מקולקלים או נגועים בחיידקים, כמו כן נבדק המטבח עצמו, איכות הצנרת והביוב שלו, החשמל והאלמנטים השונים המרכיבים אותו תוך מחשבה קדימה על הצוות הפועל בו ועל בטיחותו.

חלק מהליך רישוי העסקים הנוסף כולל גם בדיקה של מטפי כיבוי האש ועמידה בתקני בטיחות וגהות ותקנות הנכים למיניהם, למתן שירות טוב יותר לכל אזרח ואזרח.

השלבים בדרך

בשלב הראשון נבדק המבנה הייעודי ואת התאמתו לעסק. יש לוודא כי מידות המטבחים ואזורי הייצור עומדים בתקן כמו גם מערכות החשמל, המים והביוב. במידה ולא יש לבצע את ההתאמות הנדרשות. לאחר מכן יש להתקין את מערכת כיבוי האש ויתר אמצעי הגהות והבטיחות בהתאם למתבקש ולהכין את התוכניות השונות לבקשת משרד הבריאות.

בשלבים הבאים מוגשת הבקשה לוועדה המקצועית שבוחנת אותה ומגיעה לבצע ביקורת פנים על ידי איש מקצוע מומחה לפיקוח בריאות. במידה והבדיקה עלתה יפה זוכה בית העסק ברשיון יצרן משרד הבריאות. רשיון מטעם מחלקת רישוי עסקים בודק פנים נוספות של בית העסק וגם במקרה זה יש להגיע לוועדה הבוחנת את הניירת שהוגשה בצורה מעמיקה.

פנייה לעזרה מקצועית

רוצים להימנע מהתעסקות עצמית עם התהליך והבירוקרטיה? השאירו את הטיפול למומחים. חברות מקצועיות לטיפול ברישוי עסקים וברישיון יצרן משרד הבריאות פועלות בישראל מזה שנים ומעניקות שירותים שונים ומקיפים לרבות טיפול בניירת ובבקשות, ערעור לוועדות, ליווי וייעוץ עסקי ועוד.

חברות אלו מכירות את ההליך לפני ולפנים, וגם את הדרך הטובה והמהירה ביותר להשיג את הרשיונות. אמנם מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת אך במידה ואינכם מעוניינים להוציא כספים רבים ואנרגיה על טיפול עצמי בהליך כדאי מאד לשקול את שירותיהם. לא פעם בסופו של דבר מתגלה כי ההוצאה הייתה דומה ואף פחותה מכך, וההליך קצר בצורה משמעותית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף שמעון

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/131076 צפיות
חיי מין מלאים לא אמורים להפוך לחלום אלא לעניין בר קיימא שניתן להשיגו ורצוי מאד לפעול על מנת להגיע לשיא של תפקוד מיני ולשיפור קיצוני של איכות החיים.

מאת: אסף שמעוןבריאות גברים24/01/13896 צפיות
כמוסות גברא MAX מכילות אך ורק רכיבים טבעיים, כל אחד מהם מפרק בגופנו חומר פעיל המביא לשיפור משמעותי בתפקוד המיני.

מאת: אסף שמעוןמכירות01/01/13961 צפיות
מתקני תצוגה לחנויות מהווים חלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית של המקום, ומערכות מידוף לחנויות מיועדות לעובדים בלבד כגון מערכות להצבה במחסן האחורי של החנות.

מאת: אסף שמעוןשיפוצים01/01/13696 צפיות
על מנת לייצר מקום משפחתי וחם, נפרד מן החוץ, יש להתאים את השערים לגינה, את הגדרות ואת הפרגולה לסטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד

מאת: אסף שמעוןאירועים וחתונות – כללי30/12/12726 צפיות
השכרת ציוד לאירועים היא פתרון נהדר בעבור אירועים ואירוח ביתי של קבוצות גדולות בהם מבקשת המשפחה להימנע מלעסוק בהובלה ושינוע רהיטים או בטיפול בכלים, הגשה לאורחים או בכל הקשור לניקיון.

מאת: אסף שמעוןעיצוב אירועים30/12/1210184 צפיות
ירידים המציגים תפאורה מרשימה מעוררים עניין באמצעי התקשורת וזוכים לפרסום רב. ישנם מקרים בהם היריד כה מעורר התפעלות עד כי מבקרים מכל רחבי הארץ ממהרים למקום בכדי לחזות בעצמם בפלא

מאת: אסף שמעוןנדל"ן16/12/125393 צפיות
חשוב לזכור כי על פי חוק בישראל על אדמות של משק חקלאי לא ניתן לבנות ללא אישור הפשרה. כמו כן חשוב להבהיר כי רוב הקרקעות במדינת ישראל נמצאות תחת פיקוח של מנהל מקרקעי ישראל

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20277 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20123 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20201 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20466 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191146 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18467 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18568 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica